Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ježíšův Boží outdoor (2006)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »

Vyjde to?
This poll is closed.
Jasně! 34 45.33%
Kdepak, čorky musí taky něco hulit. 27 36.00%
Arju fokin mi? 14 18.67%
Total: 75 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Zdraví Ježíšův Boží outdoor (2006) Příspěvek č. 1


Zdravim vsechny! Rozhodl jsem se s vami taky podelit o svuj skromny outdoor z tohoto roku. Na zacatek musim rict ze jsem to planoval v trochu vetsim stylu, ale nedostatek casu, penez a chronicka lenost zpusobily ze mam jen dve mistecka. Timto se omlouvam growerum kteri mi zaslali seminka, nakonec jedu jen kupovanou genetiku z Nirvany a to Hollands Hope, ale nemusite mit strach, vase seminka jsem rozdal kamaradum takze najdou uplatneni.

Tento tryd bude take zajimavou studii jestli se da vypestovat a sklidit slusny out v Praze Nemel bych cas nekam jezdit a vyborne mistecko ktere jsem mel minuly rok mi komplet vybagrovala firma Skanska (timto zdravim, tahnete do pekla), takze pestuju drze asi kilometr od baraku. Uz mi to takhle vyslo-drzel jsem se hesla ze pod svicnem je nejvetsi tma, tak uvidime zda se to podari zas.

Takze k veci-pestuji na dvou mistech, to hlavni obnasi dva desetilitrove kyble, plnene zahradnim substratem z baumaxu (nazev vam nereknu, byly to dvacetilitrove pytle cervene barvy) a perlitem, mel jsem v planu pridat jeste pisek ale na to sere Baryk, ze. Druhe misto je spis takova zaloha kdyby nevyslo to prvni, mam tam dve kytky v zemi, ten samy mix substratu+perlitu. Hnojim zatim Kristalonem Štart, viz foto, uvazuju o necem lepsim.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 27-07-2006 v 13:39 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 2

HH jel loni kamo a byl spokojenej. Jinak drzim pjesti at maj corky smulu.

Old Post 27-07-2006 v 13:58 PM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 3







Jinak jsem otevreny jakymkoliv inteligentnim radam, je mi jasne ze by se to dalo udelat lip, ale riziko ze to za me sklidi nekdo jiny je dost vysoke, takze prachy se mi do toho moc vrazet nechce-puvodne u kazdeho kyble mel byt zasobnik na vodu a samozavlazovaci kolik, ale to si kyticky musi nejprve zaslouzit=byt samiciho pohlavi
Tady je prvni "varka" fotek, moc jsem zezacatku nefotil, takze tohle je inkubator na balkone, "stealth" transporter sazenic vlastni konstrukce a pak skok na predminuly tyden. BTW klicivost byla 100% (z deseti semen), Nirvana respekt!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 27-07-2006 v 14:00 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 4






Tak tyhle fotky jsou z dneska, celkem si na nich muzete srovnat pusobeni veder na kytky a okolni vegetaci Nosim tam 8l vody 2*tydne a staci to jen tak tak, uz mi to malem uschlo. Omlouvam se za kvalitu fotek, ale je to vazne dost zly "guerilla grow", vetsinu casu musim byt kolem kytek na bobku a ne se tam promenadovat s fotakem.
Odparovani vody jsem chtel alespon trochu zmirnit tim ze jsem zalepil v kyblech veskerou drenaz a navrch dal trochu slamy. Jeste jsem nezastipoval, rekl jsem si ze to zkusim nechat rust volne, HH pry neprerusta 2m, kdyby bylo nejhur tak to ohnu.

No a nakonec ti moji cikani -to vetsi je HH, ten chcipacek tusim African Durban Poison. Kytiz nemaji takovou peci, jsou totiz na jeste drzejsim miste a jen tak v zemi, chodim cirka jednou tydne.
To je zatim vse, tesim se na vase dotazy a pripominky, tak v radu tydnu zas neco vyfotim a hodim to sem. Hasta luego!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 27-07-2006 v 14:15 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 5



prosim o radu-da se podle tehle fotek uz odhadnout budouci pohlavi? od kazde kytky je jedna fotka, dik

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 31-07-2006 v 09:31 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 6


ahoj
no podla tychto fotiek este ani moc nie...ak to vypada ako tie kalisky z ktorych sa neskor mozu ukazat preflowers tak by to mohla byt samica ale na 100% to zisits az neskor..

na tej druhej fotke to aj ako samica vypada ale nieje to moc dobre vidiet..musis vyckat na preflovers

zatim nech sa ti dari mas to pekne cus

+foto si zvacsi a tam jak to mas zakruzkovane tak by mala ukazat preflowers..podla mna vypada na samicu ale urcite to neviem..drzim palce. zatial...


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 31-07-2006 v 09:49 AM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 7

Rozhodně by to chtělo detailnější makro, ale na tý druhý fotce to pravděpodobně samice bude(viděl bych to tak na 99%)... Ale jak říká zasa, lepší máš ještě chvíli počkat!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 31-07-2006 v 10:30 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 8

jo tak ja jeste pockam, lepsi to asi nebude-neni lepsi aparat. ale dik za rady

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 02-08-2006 v 18:16 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 9

Lepsi to bude, pokud tesne k mistu, ktery chcesh pomoci makra fotit, das treba prst, na kterej ten fotak zaostri. Ten prvni snimek je totiz zrovna v tom dulezitym miste rozmazanej.

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 02-08-2006 v 18:39 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 10



zdar a silu! tak se mi u dvou kytek vyskytl problem-a to jsou podelani paraziti! Ze sqeleho trydu HavanaJoea (http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2) jsem si potvrdil ze podezrelym budou asi trasnenky, mozna svilusky. Pro jistotu sem hodim dvojici fotek, asi na ne zkusim ten tabakovy postrik. Nebo na ne pouzivate nejakou jinou vychytavku? Poradte, nestydte se..

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 05-08-2006 v 10:27 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 11

no ja to mam taky tak budu sledovat s tebou.ted jsem to postrikal frutaponem tak uvidime.

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 05-08-2006 v 11:18 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 12



Tak pokud jste to necetli v Žumpě nebo tusim v Čorkách tak se s vami musim rozdelit o nestesti ktere me potkalo-nejaky Mongol mi zdevastoval misto s kybly, pres utajeni a nesnadny pristup k nemu Kytiz jeste nenasadily kvet, i kdyz to vypadalo ze na 90% to budou samice. Vazne jsem nepochopil proc to udelal a zbytecne mi kytky zavrazdil, nechal jsem mu tam dopis s tuzkou na vysvetleni, treba se tam jeste nekdy stavim. Kdyby to sklidil nekdo pred sklizni taky by me to nasralo ale takhle to bylo cely zbytecny. No nic "pokochejte se" s troskami mych nejlepsich kytek, vypadalo to nadejne. Jeste dotaz-myslite ze mam udrzovat pri zivote tu druhou kytku kde ten barbar nechal par spodnich vetvicek, kdyz uz to ma zacit kvest, ma to vubec smysl (myslim vynos)?

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 19-08-2006 v 16:15 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 13




tak alespon budu pokracovat s dokumentaci druheho mistecka, ale nedelam si prilisne nadeje, prvni misto bylo vic utajene..na prvni a druhe fotce je "cikane", moc mi nevyrostla do vysky a jako prvni zacala kvest. Na treti fotce moje momentalne (paradoxne) nejlepsi kytka, Hollands Hope. Meri priblizne 130cm a vypada to ze to bude holka. Uvazoval jsem i o presazeni ale nemam kam, leda to odvezt 50km na chatu Zaprvy by to nemuselo byt nejlepsi na zacatku kvetu (sok z transportu a presazeni) a zadruhy nevim co bych vypravel benga kdyby me zastavili-kytka smrdi jak Eau de Tchoř

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 19-08-2006 v 16:31 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 14

hoj
tak to su pekne k...y! je to skoda..tu co ti tam nechal tie spodne vetvicky tak niekam prenes niekam do nejakych krikov a nechaj ju tam dozret ak bude samica tak z toho nieco bude.drzim palce aby si dopestoval aspon na tom dalsom mieste.zatial


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 20-08-2006 v 08:45 AM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 15

dik zasa ale zacinam byt skepticky. ten kybl donesu na to druhe misto a necham ho tam jako memento, ale na to kazdej kasle, hamty hamty.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 21-08-2006 v 07:03 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 16

sou to svine zasrane. Myslim ze bys mozna mohl zachranit i tu kytku jak ma jen jednu vetvicku, konopi je zazracna rostlina a myslim ze by ti mohla jeste obrazit, zkusto, za zkousku nic nedas. Samotneho by me zajimalo jak to rozchodi.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 21-08-2006 v 22:20 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2010 - Vojtovo OUTdoor 2010 - 25 odpovědí
24-10-2010 - Hrnkův outdoor 2010 - 35 odpovědí
19-10-2010 - nugettův outdoor 2010 - 162 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4442730 seconds with 39 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív