Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » konopný strom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

konopný strom Příspěvek č. 1





Po prostudovani groweru jsem se rozhodl pro pestovani na strome. Z duvodu nedostaku volneho casu (pres týden jsem na intru) jsem pouzil na misto planovaných tri kyblu jen jeden asi tak 30ti liitrový kybl. Do nej jsem nasypal na dno trochu pisku a 10 litru zakoupene zeminy. Jelikož je kybl 30ti litrovy a ja jsem do nej dal jen asi 12litru zeminy, přečnivajicí nezasypane okraje kyblu stinily na moje kyticky, proto jsem je musel urezat coz je videt z fotek.

V kyblu jsou zasazene tri noname kyticky, ktere jsem sadil z predklicenych seminek okolo 20 kvetna.

prvni fotky jsou z 25. kvetna a vsechny vypadaji velice zdrave kytky budou focene mobilem, doufam ze tam pujde alespon neco videt.

Naposledy upravil ges 21-07-2005 v 20:42 PM

Old Post 03-07-2005 v 12:24 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 2






jsou tady fota z 4. cervna

kyti 1 vypada velice zdrave

kyti 2 vypada o neco hur

kyti 3 celkem ujde

Old Post 03-07-2005 v 13:00 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 3







dalsi fotky jso az z 19 cervna, protoze jsem byl v chorvatsku.
kyti 1 velice zdrava
kyti 2 vypada spatne

Old Post 03-07-2005 v 13:09 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 4





fotky z 25.cervna

kyti 1 se o proti ostatnim hodne tahne do vysky. Ma neco pres 30 cm, asi to bude samec.


kyti 2 je velice mala ma noco malo prec 10cm


kyti 3 je taky docela mala ma tak 15 cm

Old Post 03-07-2005 v 13:24 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 5







fotky z 2. cervence

Dnes poprve jsem kybl pohnojil roztokem krystalonu start

z kyti 1 se vyklubal samec. Jen tak ze srandy jsem ho zastrihnul a otrhal mu koule zkusim ho nechat rust co nejdele, treba se preorientoje na samici nebo hermace. ZKOUSELI JSTE TO UZ NEKDO?

kyti 2 a 3 moc nerostou, asi to budou samice.

Old Post 03-07-2005 v 13:37 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

no nevypada to zas az tak zdrave, ale vydr! ja bych na pestovani na strome asi nemel nervy..

Old Post 03-07-2005 v 13:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 7

jo a ta svetle zelena barva u poslednich fotek je zpusobena spatnym nastavenim svetlosti fotaku

Old Post 03-07-2005 v 14:06 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od ges
z kyti 1 se vyklubal samec. Jen tak ze srandy jsem ho zastrihnul a otrhal mu koule zkusim ho nechat rust co nejdele, treba se preorientoje na samici nebo hermace. ZKOUSELI JSTE TO UZ NEKDO?


na samici se nepřeorientuje a hermouše bych si tam rozhodně nedržel
Takže bych ti ho doporučil zničit jednou pro vždy a ty dvě potencionální samice bych ještě rozesadil (pěkně každou do svýho..)

ať to roste

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 03-07-2005 v 14:24 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 9

na toho samce se teda vyseru a ustrihnuho. Do jak velke vysky by mohly ty dve semice dorust kdyby byly obe v jednom kyblu ? diky za odpoved

Old Post 03-07-2005 v 15:36 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3n3K
Stálý Člen

Karma uživatele W3n3K - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 10

mno, ja skousel pestovat dve kytky v jednom kvetinaci a nedoporucuju to.. oproti ostatnim byly strasne maly a vubec nezdrave vipadaly.. podle me je to docela na hovno.. jinak rozesazovat taky nejni zrovna nejlepsi, pac budou mit uz propleteny koreny a davat to od sebe bude docela sranda.. ja to taky skousel a dal sem je pod mirnej proud vlazny vody, vymyl zeminu z korenovyho valu a pak pomalicku polehoucku co nejpracneji rozplital korinky.. stejne jedna kytka chcipla a druha byla pak strasne mala a nechtela rust a vubec.. jinak, jaks tak brzo poznal samce, tomu uz narostly koule po mesici a pul??? moje kytky zacaly qist az ted a to sem je sazel koncem brezna a maji taj 1,8 metru a asi 40 slahounu kazda..
btw: hrde musim prohlasit ze ze 7 seminek a pak 7 sazenicek mam uz pouze 4 krasne velky kytky (po nekolika utocich kocoura, papouska a psa a pak jeste vlivem pocasi a moji lenosti) a pozooooor: fsechny sou samice... Byly to noname seminka pry nakej svycar..

Old Post 03-07-2005 v 16:20 PM
W3n3K je offline   Profil uživatele W3n3K   Find more posts by W3n3K   Foto galerie člena W3n3K   Click here to Send W3n3K a Private Message   Add W3n3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

samec a dve v jednom... Příspěvek č. 11

z kyti 1 se vyklubal samec. Jen tak ze srandy jsem ho zastrihnul a otrhal mu koule zkusim ho nechat rust co nejdele, treba se preorientoje na samici nebo hermace. ZKOUSELI JSTE TO UZ NEKDO?

...rozhodne vytrhnout, staci jeden kvitek prehlidnout, a mas vsechno tak akorat na seminkaa ne na huleni...

Jo a taky rozhodne rozsadit kazdou zvlast, rozdil je obrovskej, mam to vyskouseny :-)

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 03-07-2005 v 20:16 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Pohodička Příspěvek č. 12

...a s tim rozesazováním....žádný velký sraní prosimtě

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 03-07-2005 v 20:25 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3n3K
Stálý Člen

Karma uživatele W3n3K - 48% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 13

heh, zadny velky srani???? Tak to jako tak: kyticko mas tak 30% ze prezijes, takze papa..

Old Post 04-07-2005 v 11:08 AM
W3n3K je offline   Profil uživatele W3n3K   Find more posts by W3n3K   Foto galerie člena W3n3K   Click here to Send W3n3K a Private Message   Add W3n3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 14

zdarec tak dnes jsem podle vasih rad vytrhl samce a vytahl jsem na strom druhy kybl s hlinou no to byla zase prace. Zitra se chystam ty dve zbyle kytky rozsadit, dnes jsem na to rozsazovani po tom kyblu uz nemel nervy. zdar a dik za rady

Old Post 04-07-2005 v 18:30 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 15

2 W3n3K

toho samce jsem poznal uz ted protoze jako vsichni samci v tomto obdobi zacal tvorit koule (nejspise kvuli svetelne periode) a vubec nezalezi jestli ma 1,8m nebo 40cm

Old Post 04-07-2005 v 18:54 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 16

takze dnes jsem vylezl zase na strom a rozsadil ty dve kytky. Tu mensi jsem nechal v puvodnim kyblu a po presazeni ani nezvadla, ale zato ta druha co jsem dal do noveho kyblu vypadala hodne spatne , doufejme ze prezije.

Old Post 05-07-2005 v 12:59 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2822770 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív