Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ježíšův Boží outdoor (2006)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5

Vyjde to?
This poll is closed.
Jasně! 34 45.33%
Kdepak, čorky musí taky něco hulit. 27 36.00%
Arju fokin mi? 14 18.67%
Total: 75 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 33

no ta napravo uz skoro jako ja-180cm. az tam priste pujdu podepru ji nejakou latkou, dneska nebyl cas.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 31-08-2006 v 11:12 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 34




tak dalsi upload fotek a dalsi blba zprava-kytka v kyblu je hosan, takze zbyva jedna kytka, tenhle rok bude sklizen jak krava je zacatek zari a HH stale nekvete, jen mohutni. uz je vyssi jak ja a stonek ma taky luxusni-viz foto.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 06-09-2006 v 16:09 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Thorr
Nový Člen

Karma uživatele Thorr - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 35

heleď ta poslední fotka to je samec ne?

Old Post 06-09-2006 v 23:12 PM
Thorr je offline   Profil uživatele Thorr   Find more posts by Thorr   Foto galerie člena Thorr   Click here to Send Thorr a Private Message   Add Thorr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 36

jj, sak to tam pisu. to je ta kyblovka

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 07-09-2006 v 00:18 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 37





zdarek! tak jsem pridal dalsi fotky tentokrat balkonu, kam jsem presetehoval chudinku durbana abych mel jistotu ze pri ty letosni smolny sezone sklidim alespon na ochutnani. kyti se celkem dari, hezky kvete, posudte sami.

Jen mam takovy problem se skudci.(?) Kytku mi napadly trasnenky, ktere se vratily behem prestavky v postriku Bioolem (jinak zafungoval dobre, dneska jsem je objevil tak vecer dostanou nasup ). Ty me ale tolik netrapi jako nemoc kterou si durban pritahl asi zvenku, napada hl.listy ale i stonky. Listy postupne zloutnou a umiraji, objevuji se na nich hnede skvrny a listy naomak "zdrsni" jako struhadlo (nevim jestli to ale nesouvisi s jejich vysychanim). Take mi bylo podezrele ze kytka v noci "neschlipne", proste neda odpocinout listum ktere jsou i v naproste tme nasponovane jako kdyby prijimaly svetlo. Podivejte se na fotky, jedna je jeste ziveho listu na kytce kde se to rozjizdi a druha uz uschly list ktery upadl.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 10-09-2006 v 13:32 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 38

Ježíš - Pokavad to jsou opravdu trasnenky tak nevahej a kup ty predatory alespon na tu balkonovku.Urcite se to vyplati.A muzes to aplikovat rovnou i na kytky v byte.Je toho za 2 kila hromada asi na 50m2.Zabira to na 100 procent.Ja je s tema parazitama totalne zlikvidoval,takze spokojenost.Zkousel jsem to i bioolem a ten moc nezabral,anvic pokud to s nim udelas v pozdejsi fazi kvetu,budes ten olej hulit a bude to hnusny.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 10-09-2006 v 16:36 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 39


na pristi rok urcite poridim predatory, pokud je budu potrebovat ale ted uz nemam prachy ani se mi na ty zbytky nechce plytvat. zkusim nestrikat na palice a pak to pred sklizni parkrat striknout cistou vodou, neda se svitit. nenapada vas co je ta druha choroba zac?

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 10-09-2006 v 19:09 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 40

predátory...někdo tady shání predátory? hehe...psals v threadu čorky,že ti křovinořezači zaházeli kytku...tak bych řek,že máš pohodu teď,páč jsem dělal chvilec v lese a jestli to vyžínali jednou,tak podruhé už tam rozhodně nepáchnou.nejdřív na jaře.jinak..nevypadá ti to zle.k+


cosa nostra

Old Post 18-09-2006 v 20:00 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 41

ja vedel ze se ozves no ono to tak uplne v lese neni, v praze ze.. takze jisty neni nic. ale poziivni je ze z te skoro dvoumetrove kytky se vyklubala samice, takze uvidime kdo bude rychlejsi za k dekuji

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 19-09-2006 v 13:56 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 42





Ahoj! Tak po dvou tydnech prinasim nove fotky z balkonu. Kyticka pres plisen (?) zacala krasne zvetsovat paldy, ale jen tyden a nyni se zase zarazila, vubec nevim co s ni, skosit je podle chloupku jeste brzo. Vubec neroste, ani chloupky nehnednou, vsechny listy ma podivne zkroucene, jedno jestli je tma nebo prazi slunicko. Zkousel jsem nezalevat, pak zalevat, nijak nereaguje. Jeste ji tam necham do konce mesice a kdyz se nic nezmeni zkosim. Neni prekrasna? A nadherne diskretne voni

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 21-09-2006 v 10:54 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 43


Houhouhou tak Hollands Hope pekne kvete, hazim fotku vrchni palicky. Celou kytku vyfotim az za tyden, byly vedra a kdyz jsem prisel byla cela zchlipla. Stay tuned!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 25-09-2006 v 11:46 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 44



tak jak se vam libi? prisel jsem tam dnes po skoro dvou tydnech a celkem me (prijemne) prekvapila. segra navrhuje at ji zachovam misto vanocniho stromku cheche. co myslite stihne to nejak inteligentne dokvist? pripominam ze se jedna o hollands hope, ktera je slechtena do studenejsiho podnebi. piss

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 05-10-2006 v 19:11 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 45



Zdar a silu! (najdes v syru! ) Tak durbanek to vcera vecer schytal, vyrval jsem ho a uz odpociva v pokoji (ve sklepe). Je mi jasne ze by mel jeste minimalne dva tydny dokvist, ale uz tri tydny trval problem se zaseknutim kveteni a jak vidite na prvni fotce prestoze byl podepren uz ani nemel silu stat "v pozoru". Jsem zvedavej jestli to bude vubec zhulovat, tak 70% vsech chloupku bylo jeste bilych ..co se da delat, necham se prekvapit.

Jinak musim pochvalit genetiku nirvany, nevydrzel jsem a ustipl jsem malou nedozralou palicku z HH a rano to zkouril. Po chvili slusny euforicky stavek, velmi energicky a vesely. Tesim se az (jestli) dokvete

sacrebleu! malem bych zapomnel-srdecne diky za kacka!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Naposledy upravil Ježíš 09-10-2006 v 12:14 PM

Old Post 09-10-2006 v 12:07 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 46

Mám dotaz k tý druhý fotce:Chápu dobře, že to takhle sušíš?? Jestli jo, tak děláš velkou chybu. Kytka při sušení potřebuje být na dobře větraném a provzdušněném místě a pokud je zabalená v novinách, tak to není asi zrovna ideální, spíš je to na h***o. V lepší variantě si z hulení, které mohlo být vzhledově krásné a mít výbornou chuť, uděláš seno a v té horší to může úplně zplesnivět...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 09-10-2006 v 15:49 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 47

Hmm zajimave. Vis ja bydlim v panelaku a tady najit slusne vetrane, suche, temne a zaroven chladne misto moc dobre nejde. Ty noviny jsou tam aby se alespon trochu minimalizoval smrad (dneska jsem prisel do baraku a prestoze je to ve sklepe za dvema zamcenyma dverma krasne to vonelo az do nejvyssiho patra, doufam ze tu neni nejaka sojka praskacka). Pokud bys mel lepsi napad jak to skladovat za stavajicich podminek, sem s nim!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 09-10-2006 v 16:31 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 48

Zdravím, spasiteli..
Obě kytičky na mně udělaly velký dojem, ta balkonovka byla fakt hezkááá...
K tomu sušení, naprostej souhlas s Panem Kerem, ty noviny fakt nejsou dobrý. Neznám podmínky ve vašem sklepě, ale teoreticky by tam mohlo být největší vlhko v domě. Vzduch logicky stoupá nahoru do celýho baráku.. Není divu, že si tu vůni užívají i sousedé..
S těma místama na sušení: zkusil bych se domluvit s kýmkoli, kdo má možnost kytku ukrýt na půdu, případně má velký byt s nějakým šikovným kumbálkem.. V úvahu připadá i nějaká chatka, chalupa.. atd.. Určitě bys mezi svýma kamarádama našel někoho, kdo ti pomůže. A cesta i třeba někam dál se kvůli kvalitnímu usušení rozhodně vyplatí..

grow on..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 09-10-2006 v 17:02 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2010 - Vojtovo OUTdoor 2010 - 25 odpovědí
24-10-2010 - Hrnkův outdoor 2010 - 35 odpovědí
19-10-2010 - nugettův outdoor 2010 - 162 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6721010 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív