Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ježíšův 1. outdoor (2004)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Ježíšův 1. outdoor (2004) Příspěvek č. 1

Zdar a silu lidi! Prave jsem se prohraboval staryma fotkama a narazil jsem na svuj prvni growing. Napadlo me to sem z recese hodit, at se aspon pobavite Navic pod carou nemam zatim zadny odkaz na vl. galerii a nechci tu byt za zadnou lamku
Takze-pestovano bylo u kamarada na balkone, v truhliku a několika kvetinacich. Semena-prvotridni prazska genetika-60% nefalsovana ganja, 35% semena vybrany z kupovanyho skera a 1 (!) semeno Orange Buda dovezeny ze země tulipanu, darovany od kamose. Takze drsny mix. Semena jsem vubec nenaklicoval, proste jsem je vsechny (asi 15 semen) prdnul rovnou do hliny (do nejvetsiho kvetinace). Chytlo se jich 9, když trochu povyrostly tak jsem je rozsadil do truhliku a 2 kvetinacu. Hlina byla kupovana v zahradnických potřebách, nicim nemichana. Jako hnojivo jsem pouzival prvotridni hnojivo na petunie, 30kc za lahev Za celou dobu jsem spotřeboval tak 3.
Kdyz kytiz povyrostly, ze 2 se vyklubali samci (nastesti ne ten Orange B), ale zrovna jsem byl pryc a kamos je vytrhnul pozde Takze voprcany vsechno, i kdyz nektery kytky jen lehce (z palic se nesypaly semena, ale par jich tam bylo).

Naposledy upravil Ježíš 31-01-2006 v 12:46 PM

Old Post 31-01-2006 v 00:38 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 2






Z logickych duvodu jsem nektere fotky musel lehce upravit, nebylo to foceno za ucelem to pak nekde prezentovat.
Tyhle fotky jsou ze zacatku kvetu, tak druha pulka srpna.
na fotce c. 3 a 5 je paradne videt rozdil v puvodu-indica/sativa, nemyslite?

Naposledy upravil Ježíš 31-01-2006 v 00:52 AM

Old Post 31-01-2006 v 00:43 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 3




tak a tyhle uz jsou ze sklizne, konec zari. na posledni fotce nejvic povedena kytiz, ktera ac oprcana zhulovala jaxvin. Ty ostatni byly slabsi, proste bezna slusne zhulujici gáňa. Vynos byl asi 30-40g suchyho na kytku, nic moc, ale zase vhledem k podminkam uchazejici.

Takze jake pouceni z tohoto trydu plyne? nez zacnete pestoval, proctete si bedlive grouvr cest

Old Post 31-01-2006 v 01:00 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 4

2:Ježíš
kvetinky vyzeraju moc pekne.chcel by som sa spytat.ktory na tej fotke je ten orange bud.a do akej vysky to vyrastlo a v akych velkych kvetinacoch?a este ze ci si zastrihoval?dik k+ zaSa


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 03-02-2006 v 07:34 AM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 5

aa prvni vlastovka dik za kacko. no orange bud je dobre videt na fotkach 3,4,5 u prvniho prispevku a na posledni fotce (ta presvicena). Vyrostl z nej samovolne takovy kerik s vrchni palici ktera mela sama o sobe asi 15g , takze zastrihavat nebylo potreba (vyska asi 1m, u ostatnich kytek-sativ asi 1,5m). Vyrostlo by to asi vic, ale bylo to dany mym tehdejsim lamerstvim, ten Orange Bud byl spolecne s dalsima 3 kytkama v jednom truhliku , pak dalsi dve obyvaly spolecne mensi kvetinac a jedina kytka si vegetila ve svem vlastnim (taky mela vynos asi o 10g vic nez ostatni). Takze vidis ze i s takhle malyma kvetinacema se daji vypestovat dost velky kytky.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 03-02-2006 v 10:15 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

no ta posledna fotka si zasluhuje odmenu....pohoda k +
co je to za model ????

Old Post 03-02-2006 v 11:56 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 7

2:Ježíš
pekny je ten orange bud.cele je to super na to ze si to mal ako vravis v malych kvetinacoch...nech sa ti dari!
zaSa


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 03-02-2006 v 13:07 PM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 8

zasa:dik, tobe taky, sezona 2006 bude narez
strih:dikes, no mel by to byt Orange Bud, ale na 100% to potvrdit nemuzu (rikal mi to kamos kterej to seminko privezl z hullandu). Ale je fakt ze oproti tem ostatnim to byla jina liga, jak vzhedem tak zkourenim, lidi s kteryma sem to hulil rikali ze to neni o moc slabsi nez kupovany skunk (a to ta kytka byla oprcana, mel jsem z ni vic jak 150 semen!)

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 03-02-2006 v 13:42 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

tak vzhladom urcite....hehe....je to trocha namodrale sa mi zda ne????

Old Post 03-02-2006 v 17:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 10

strih: no to mas pravdu, ale muze to byt tim jak je to hrozne presviceny (ten digital je dost kvalitni, ale bud foti bez blesku nebo naopak uplny delo ze bys oslepl ) Buh vi, ja to semeno nekupoval..
a propos diky vsem za kacka, vy plantaznici

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 04-02-2006 v 12:31 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 11



Tak jelikoz jdu prave formatovat disk tak sem predtim hodim posledni dve fotky, jedna tuli-tuli fotka s milacky a nepovedene makro palicky (zato nepresvicene! ) 1. fotku jsem musel zase upravit, pridelal jsem si vousy aby me nikdo nepoznal

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 06-02-2006 v 18:17 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 12

Na první úrodičku si myslim dost dobrý, právem ti patří mé K+ Sám chci letos do OB jít a nejspíš teda půjde klučina na strom, tak uvidíme, jestli se z něj vyklube taky takovejhle krasavec
P.S. - oceňuje tvoje koláže

Old Post 07-02-2006 v 21:44 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 13

varuker:dik, bavi me to no OB je spis indoorova zalezitost ale jak vidis tak to de i venku..jen to chce vic pece a bude to ok. jen me dodnes mrzi ze jsem ho nepresadil do vlastniho velkyho kyble, ze se musel mackat s dalsima 3 kytkama v truhliku tak koukej pak udelat raport!

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 08-02-2006 v 09:42 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 14

Plánuju víc indoor genetik - Nebula, Dhurga Matha...takže všechny mé kytičky budou nejspíš vyžadovat o něco větší péči. Tím, že to chci dát na stromy se snad vyhnu případnému nedozrání a zbytek už by neměl být problém. Na ňáký report o tom, jak to rostlo nejspíš do podzimu zapomenu a tak pokud tě to zajíma, sleduj můj pěstitelský seriál, který určo hned jak vysadím založím

Old Post 08-02-2006 v 14:22 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-07-2014 - můj Outdoor 2014 - 31 odpovědí
17-11-2011 - Káčův Outdoor 2011 - 46 odpovědí
28-03-2012 - Můj 2. outdoor 2011 - 29 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0680410 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív