Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » můj Outdoor 2014
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
marra
Nový Člen

Karma uživatele marra - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 18  

Nápad můj Outdoor 2014 Příspěvek č. 1






Zdravím, tady jsou modely co sadím,

Northen light - fair seeds fem. auto.
cream 47 fem.
Hollands hope fem.

outdoormix fair seeds fem. auto. :
-Auto Somango
-Sweet Dwarf
-Cream Caramel

+ nějaký noname

-plagron grow
-biothrive bloom, fish-mix biobizz
-neudorf spruzit af


první moje kytička byla noname, prej ale white widow, hodil jsem ji do keramického květínáče obsah nevím, a klasickou hlínu co jsem vyhrabal někde na zahradě + nějakou hlínu co byla v květináči u máti za oknem. Tuto kytičku jsem asi tak po měsíci dal kamošovi, abych získal místo na další grow. Chtěl jsem si na ní vyzkoušet jak se takové kytky chovají, než se pustím do něčeho pokročilejšího. Nikdy jsem totiž nic nepěstoval.

potom jsem zasadil dva northen light do květináče asi měsíc a něco jsem je měl doma a potom jsem je hodil na dvorek. Květináče přesně nevím co jsou za velikosti, ale dal jsem do nich plagron grow, po měsíci a pul jsem začal přidávat biothrive bloom, ale myslím že jsem je tim možná trochu přehnojil, tak si na to tedka dávám celkem pozor a moc toto hnojivo nepoužívám. Teď je mám venku a musel jsem koupit spruzit af od neodorfu, pač se na nich objevili bílé fleky.

Jinak jsem asi před týdenem zasadil můj hlavní grow chci hodit na zahradu do země 15 kytek hollans hope a cream 47 + jedno semínko z outdoor mixu. 11 semínek už mám v květináčcích a ost. ještě nevyklíčili tak snad to zvládnou co nejdříve. V nejbližší době chci jít koupit plagron light a hodit ke každé kytce tak 10-20l plus teda orig hlínu ze země. Hlína na zahradě je celkem chabá proto tam chci dát ten substrát. Chtěl jsem to udělat tak že udělám velkou díru aspon tak 1m^3 ale na zahradě je tak 0,4m pod zemí skála. záleží teda kde někde je hlouběji a někde ne.

Ještě jsem si zasadil jeden northen light a jeden outdoor mix do květináče, ze zeminou plagron grow.

pošlu i nějaký kvalitní fotečky.

Old Post 07-05-2014 v 10:49 AM
marra je offline   Profil uživatele marra   Find more posts by marra   Foto galerie člena marra   Click here to Send marra a Private Message   Add marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marra
Nový Člen

Karma uživatele marra - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 2



ještě fotky 2* Northern Light

Old Post 07-05-2014 v 10:53 AM
marra je offline   Profil uživatele marra   Find more posts by marra   Foto galerie člena marra   Click here to Send marra a Private Message   Add marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Korag
Stálý Člen

Karma uživatele Korag - 72% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 3

Pochopil som spravne, ze tie NL si sadil este tento rok? Pokial hej tak mozes byt nad mieru spokojny.

Old Post 07-05-2014 v 12:27 PM
Korag je offline   Profil uživatele Korag   Find more posts by Korag   Foto galerie člena Korag   Click here to Send Korag a Private Message   Add Korag to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marra
Nový Člen

Karma uživatele marra - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 4

jj ty NL jsem sadil asi cca 3 . měsíce z5. jj snad z toho bude nějakej matroš.

Old Post 07-05-2014 v 13:19 PM
marra je offline   Profil uživatele marra   Find more posts by marra   Foto galerie člena marra   Click here to Send marra a Private Message   Add marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marra
Nový Člen

Karma uživatele marra - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 5

Tak jeden NORTHERN LIGHTS už je dávno sklizen. Teda chuť se celkem dá ale ta vůně a síla nic moc. Hlavně ta vůně je fakt špatná. Jinak tu mám ještě jeden NL kterej bude tak za tejden možná dva, a ještě jeden NL kterej je ještě mladoch, ale vede se mu celkem dobře, potom tu jsou další dvě kytičky, které jsou z toho fair seed mixu a nevím teda co je to přesně z toho za kousky. To uvidím až to trochu vyroste. hodím semka foto až to mi to pujde

Old Post 25-05-2014 v 10:05 AM
marra je offline   Profil uživatele marra   Find more posts by marra   Foto galerie člena marra   Click here to Send marra a Private Message   Add marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marra
Nový Člen

Karma uživatele marra - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 6




tady jsou fotečky

Old Post 25-05-2014 v 10:15 AM
marra je offline   Profil uživatele marra   Find more posts by marra   Foto galerie člena marra   Click here to Send marra a Private Message   Add marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marra
Nový Člen

Karma uživatele marra - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 7





Tak NL vyrostli 4,, + 1 pěkna kytka z toho fair seeds outdoormix a 2 hnusny z fair seeds outdoormix, ostatní nevyklíčily. Ty 4. kytičky na fotkách jsou asi měsíc zasazené automaty od green house seed Super Critical Autoflowering. To snad bude lepší jak ty od FS za 300 kč. Dneska jsem zasadil automaty jack herer od green house seed. Takže na ty jsem taky zvědavej jaky budou a hlavně jestli všech 5 vyklíčí.

Naposledy upravil marra 15-07-2014 v 08:44 AM

Old Post 14-07-2014 v 17:31 PM
marra je offline   Profil uživatele marra   Find more posts by marra   Foto galerie člena marra   Click here to Send marra a Private Message   Add marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od marra
Tak jeden NORTHERN LIGHTS už je dávno sklizen. Teda chuť se celkem dá ale ta vůně a síla nic moc. Hlavně ta vůně je fakt špatná.


citace:
Původní příspěvek od marra
Tak NL vyrostli 4,, + 1 pěkna kytka z toho fair seeds a 2 hnusny z fair seeds, ostatní nevyklíčily..... To snad bude lepší jak ty od FS za 300 kč.


Zdarec, vidím že si stěžuješ na NL od Fair seeds. Jestli jde o ty z příspěvku č.2, kde se potom dál zmiňuješ, že mohli být vysazený během února, tak se potom nemůžeš divit kvalitě výslednýho produktu Vysadil si zbytečně brzo, kytkám tak nedopřál vhodný podmínky pro růst a květ. Další věc je sušení a uskladnění, což je polovina úspěchu k získání chutnýho a aromatickýho kouření.

Jestli se pletu v datumech ve starších příspěvcích, tak sorry za kritiku

Old Post 14-07-2014 v 22:40 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marra
Nový Člen

Karma uživatele marra - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 9

Tak to máš určitě pravdu no, jsem chtěl začít brzo na nějakých shitech abych získal zkušenosti. Bylo to určo tím že neměli dost slunka. Další dva NL co jsem vysadil později a sklidil jsem je tak dva tejdny z5 byly ohledně chuti lepší, ta vůně mě připadala celkem nic moc ale. Hlavně ale množství mě stve jedna co jsem nestříhal ale jenom ohýbal tak měla tak 8 g druhou kterou ujsem neohýbal ale zastřihl měla tak 13 g. Doufám že další budou mít víc.

Old Post 15-07-2014 v 08:34 AM
marra je offline   Profil uživatele marra   Find more posts by marra   Foto galerie člena marra   Click here to Send marra a Private Message   Add marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 10

Zaštipávací, ohýbací a další takový gymnastický srandy bych ti doporučil mastit na regulérních kytkách. Automat je zrovna takovej samohyb, kterej se bez toho obejde a dá ti svůj optimální výnos samo sebou při vhodných podmínkách.
Proběhni si autoflowering sekci a mrkni jak si automaty vodí ostatní. Sám za sebe bych se snažil trefit vrchol sezony v kombinaci s vhodnou půdou a nějakou tou hnojkou na květ. Jinak 13g bude takový výnosový optimum ne? Sám nejsem automatů zastánce, tak se v tom moc neorientuju ale řekl bych že výnosy nad 20g nebudou nic běžnýho, však mrkni do galerky a na pěsty ostatních

Old Post 15-07-2014 v 10:23 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marra
Nový Člen

Karma uživatele marra - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 11

Tak 13g je asi optimum na ty NL od fair seeds, ale ty od těch Green H.S. by mohli bejt produktivnější. Vyzkouším potom dvě zastřihnout a další nechat, abych zjistil co je lepší, ty Jacky herrery.

Jsem se snažil ty kytky rozprostřít. Abych neměl na dvorku moc rostlin v jednu dobu a zbytečně nestresoval rodiče . A taky jsem měl v plánu toho stihnout dost abych získal expi.

Old Post 15-07-2014 v 11:06 AM
marra je offline   Profil uživatele marra   Find more posts by marra   Foto galerie člena marra   Click here to Send marra a Private Message   Add marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KREATOR
Stálý Člen

Karma uživatele KREATOR - 84% PěstitelskáKarma uživatele KREATOR - 84% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 12




zdar.já jel NL od fair seeds předloni a nemuzu si vubec stěžovat.je fakt ze sem to vychytal s počasím a sklízel koncem prazdnin.kytky ve skleníku meli 1m až 160cm a venku do metru.ani na kvalitu nebo kvantitu si neztežuju.na fotkach je kytka v cca 12l pytlu s kompostem a dala rovnejch 40g.

Old Post 15-07-2014 v 15:28 PM
KREATOR je offline   Profil uživatele KREATOR   Find more posts by KREATOR   Foto galerie člena KREATOR   Click here to Send KREATOR a Private Message   Add KREATOR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marra
Nový Člen

Karma uživatele marra - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 13




Kreator, tak to si celkem zdatnej pěstitel, 40g už je celkem dobrý číslo. U těch mojich byl nejspíš problém špatné načasování + brzká sklizeň. Na to bych si tak tipnul. Pač hnojivo jsem dával, hlína taky dobrá a květináče 11L.

Jinak na těchto fotečkách mám Super Critical. Vršky se kroutěj dolů. Ostatní kytky o který se starám stejně jsou v poho. Ráno jsem si toho všimnul tak jsem to prolil 10 l upravenou vodou bez hnojiva. Celkem se to spravilo tak jsem si řekl že měla málo vody, ale potom odpoledne byla zase taková trochu povadlá. Na nějaké přehnojení mě to nepřipadá, ani přelití. Spíš heat stres nebo tak něco. Fotky jsou foceny v podvečer za světla. Jestli někdo ví co to je tak se s tím.

Old Post 20-07-2014 v 20:25 PM
marra je offline   Profil uživatele marra   Find more posts by marra   Foto galerie člena marra   Click here to Send marra a Private Message   Add marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marra
Nový Člen

Karma uživatele marra - 33% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 14

stala se mi dneska celkem zvláštní věc. Jedné kytičce co jsem před pár dny zasadil, asi 5 cm vysoká, odpadla její vrchní část. Jako že listy a kus stonku. Kytička nevypadala nijak špatně před tím. Řekl bych že nějakej brouk přišel a kytku poškodil.

Old Post 21-07-2014 v 20:22 PM
marra je offline   Profil uživatele marra   Find more posts by marra   Foto galerie člena marra   Click here to Send marra a Private Message   Add marra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-07-2020 - Můj out 2020 - 9 odpovědí
09-04-2020 - My Out 2019 - 7 odpovědí
07-04-2020 - outdoor2020 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2766580 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív