Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Ježíšův Boží outdoor (2006)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »

Vyjde to?
This poll is closed.
Jasně! 34 45.33%
Kdepak, čorky musí taky něco hulit. 27 36.00%
Arju fokin mi? 14 18.67%
Total: 75 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 17

jj tu jsem tam nechal s dopiskem, jen jsem ji presadil do pudy a odnesl si kyble (budou se hodit). ale nevim nevim jestli jedna vetvicka dokaze fotosyntetizovat pro kytku ktera ma kmen 3cm v prumeru-uvidime. Samo sem jeste pak napisu jak to dopadlo.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 22-08-2006 v 10:37 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 18

Kurvy sou to!!!Tohle když někdo udělá, tak mě ani nenapadá nic tak hroznýcho co bych mu udělal aby to zahnalo ten vztek!!!! Určitě zachraň co žije,protože kytka má geneticky zafixováno, že musí na zimu uzrát semínka a tak si brutálně obrazí novejma palicema a ještě ti dá hodně dobrýho materiálku! Každopádně je mi Tě líto, protože jako většina growerů mám vlastní zkušenost s tim jaký to je

Old Post 22-08-2006 v 13:08 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prothiaden
Nový Člen

Karma uživatele Prothiaden - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 19

Smažte to tu někdo

Old Post 22-08-2006 v 13:53 PM
Prothiaden je offline   Profil uživatele Prothiaden   Find more posts by Prothiaden   Foto galerie člena Prothiaden   Click here to Send Prothiaden a Private Message   Add Prothiaden to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 20

Prothiaden: Proc by se to melo mazat? Myslim ze brzo smazem tebe !!!!

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 22-08-2006 v 14:19 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 21


Tak jsem na groweru nacerpal novou silu pokracovat v pesteni alespon tech chudaku co mi zbyli a tak jsem se placl pres kapsu. Misto slepicaku, ktery mi dosly, budu hnojit kristalonem kvet (nejlepsi hnojka ever ) a Biool na trasnenky. Na ty svine jsem vyzkousel vsechno: tabakovej odvar, mydlovej postrik, cesnek, krize ani dreveny kuly do srdce nefungovaly Vcera dostaly ty svine prvni davku Bioolu, doufam ze chcipnou do jednoho (co jsem tak koukal zasazeny dospelci z toho nebyli zrovna na vrcholu extaze, uvidime).

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 24-08-2006 v 11:20 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 22

Rozhodně děláš dobře, že to nevzáváš!!!!! Akorát místo toho krystalonu bych pořešil něco míň chemickýho. Zlom vaz!

Old Post 24-08-2006 v 12:25 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 23

Když už kristalon na květ, tak doporučuju Kristalon Podzim - vyšší poměr PK.

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 24-08-2006 v 12:36 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 24

dik za support! svahadji: no vsak pisu ze je to nejlepsi hnojka ever ja chtel kristalon jahoda ale v tom kvetinarstvi nemeli moc vyber. jinak dik za radu, prave u tohoto baleni bylo 50g kristalon podzim zdarma, tak to budu hnojit tim.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 24-08-2006 v 13:43 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 25

nemám s BioOlem dobrý zkušenosti, každopádně sám o sobě asi stačit nebude, připoj k tomu své modlitby a Bůh tě možná vyslyší...zkus SviluStop

Old Post 24-08-2006 v 19:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

nebo nezkoušel sem osobně, ale s roztočem Phytoseilus persimilis sou nej zkušenosti

Old Post 24-08-2006 v 19:28 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 27

hmm mne se na nem libilo ze to neni zadna chemicka sracka a nikdo to tu nejak vyrazne nefuckoval, jinak ty predatori jsou urcite nej nej, ale ja do toho budu investovat maximum teprve az budu mit jistotu ze mi to nejakej blb nesklidi. sakra teds mi nasadil brouka do hlavy s tim bioolem, snad proti tomu nebudou imunni

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 25-08-2006 v 08:46 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 28



Slunicko sviti, Jezis vyrazil s fotakem ven. Prinasim dalsi fotky zalozniho mistecka, holky se maji k svetu, durbanek ktery kvete zvetsil palicky a hollands hope mrska stale roste, od minuleho tydne o 25cm! Na fotkach vlevo je HH se slepicim bujonem pro srovnani a potom detail rasicich chloupku-doporucuju zvetsit.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Naposledy upravil Ježíš 25-08-2006 v 12:55 PM

Old Post 25-08-2006 v 12:43 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 29



A zde mame pidi-durban poison vcelku (nema ani vojenskou miru, necelej metr ) a detail vrchniho cukratka. Jinak na pristupu jsem zamaskoval 3 slabe nitky, abych poznal jestli mi tam nekdo nechodi, doufam ze to nedopadne jako s kybly-tyden pote co jsem nainstaloval nite kytky nekdo znicil.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 25-08-2006 v 12:48 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnysss
Stálý Člen

Karma uživatele Johnysss - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 30

my sme taky meli podezreni, ze o nasem policku nekdo vi, tak sme tam natahli ten provazek, a v poho...Zatim to nevipada ze by tam nekdo chodil......Mas to jinak moc pekny, skoda toho prvniho policka.......preju peknou sklizen

Old Post 25-08-2006 v 21:48 PM
Johnysss je offline   Profil uživatele Johnysss   Find more posts by Johnysss   Foto galerie člena Johnysss   Click here to Send Johnysss a Private Message   Add Johnysss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 31

diky chlape. no ja myslim ze hneda-zelena tenka nit je lepsejsi, pac ten dotycny corkar pak ani nemusi citit ze to pretrhl a tudiz ze o nem vim.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 25-08-2006 v 23:18 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 32




update novejch fotek. v krabici je sejmutej samec a vrazedna zbran malyho durbanka jsem prestehoval na balkon, takze na "policku" zbyly jen dve kytky. HH me fakt sere, uz asi 14 dni ma blizny ale misto toho aby zacala kvist jen zene do vysky a stonek uz to ani nezvlada. Kytka v kyblu, zbytek po najezdu corkare se celkem chytila a roste. Doufam ze kytky konecne zmoudri a zacnou kvest, touhle dobou minuly rok uz mely slusny sisky.

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 31-08-2006 v 10:55 AM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2010 - Vojtovo OUTdoor 2010 - 25 odpovědí
24-10-2010 - Hrnkův outdoor 2010 - 35 odpovědí
19-10-2010 - nugettův outdoor 2010 - 162 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8250970 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív