Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ww a HH na strome
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

WW a HH na strome Příspěvek č. 1


Takže konecne jsem si sehnal krasne rizky od nasi krasne clenky wildy. Je to jeden rizek white widow a jeden holands hope. Budu je pestovat na zhruba 6m strome ve dvou kyblech o objemu 10l. Na dno kyble dam vrstvu pisku a na ni smes perlitu, hliny pro kaktusy a hliny s aktivnim humusem. Na rust budu hnojit krystalonem start a na kvet si koupim obm.


Hned jak u nas prestane prset pujdu je zasadit. Zatim posilam foto rizku z převozu vlakem.(ta treti kytka je ww a je pro komose).

konopný strom
ww a HH na strome

Naposledy upravil ges 30-04-2006 v 19:45 PM

Old Post 29-04-2006 v 14:17 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 2

zdarec vsem, mel bych dotaz: Co bych mel dat na povrch substratu, abych co nejvice zabranil zbytecnemu odparu vody. Myslite ze kdyz tam dam nejakou folii, ze se tam bude tvorit plisen? Pak me jeste napadlo ze bych si tam zasadil mech, rika se ze drzi vlchkost ne?

Jinak cekam nez oschnou stromy a konecne pujdu zasadit.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 30-04-2006 v 12:18 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 3


dej tam netkanou textilii, je levná a navíc působí dobře na prohřátí půdy a zabraňuje odparům vody. dvě varianty, černá a bílá.

seženeš v každém zahradnictví, dává se např na jahody.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 30-04-2006 v 12:22 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Super Skunk
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Mulčovací kúra Příspěvek č. 4


Použíj Mulčovací kúru.
citace z odkazu výše :
Popis: Drcená a tříděná kúra jehličnatých stromů.
Určení: K mulčování záhonů (zabraňuje růstu plevelů a odpařování vláhy z půdy), okolo okrasných a ovocných stromů, k vysypávání cest, oddělování záhonů a na úpravu dětských hřišť a koutků.

Old Post 30-04-2006 v 12:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 5

diky za rady. Zkusim teda asi tu kuru. Nasbiram ji nekde v lese, snad to nebude vadit a nedonesu si nejakeho skudce.

konopný strom
ww a HH na strome

Naposledy upravil ges 06-07-2006 v 18:30 PM

Old Post 30-04-2006 v 13:39 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 6

blbosť zbytočne ti zvýši kyslost pôdy...

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 30-04-2006 v 17:16 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 7








Zdarec konecne u nas prestalo prset a vsechno krasne uschlo, tak jsem mohl bez problemu nainstalovat kyble a zasadit kyticky.


1. moje vybava
2.HH
3.HH
4.pohled ze stromu
5.WW
6.WW
7.Pohled ze stromu na strom(takova ta bila tecka v dalce je muj kybl)

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 02-05-2006 v 13:47 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 8

byly kybl bych byt tebou necim hnedym natrel, doporucuji INDUSTROL, tolik to pak nemlati na tom strome do oci. btw letos asi zkusim nejaky strom taky.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 02-05-2006 v 16:38 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 9

to Lahvan_FlaskiCZ: Natirat to urcite nebudu, to se mi fakt nechce, ale asi udelam prirodni maskovani a to tak ze ohnu okolni vetve okolo kyblu a tim vete nijak neposkodim a budou zelene po celoy rok.

To Locus: 1. ze zacatku budu zavlazovat jednou do hliny zapichlou 2l PETflaskou s proderavenym vrskem a casem az kytka povyroste pridam druhou, pripadne podle potreby pouziju flasky s vetsim objemem.

2. Stromy jsou vysoke tak 6-8m, nemam moc dobry odhad, kdyz je neco do vysky, ale budeto max 10m.

3.Strach, ze to spadne mam zatim u smrku kde je HH , protoze jsem nemel dost provazu a drzi to tam jen tak na heslo, ale priste to privazu poradne a bude to ok. U druheho smrku strach nemam, je tam dobre rozpolozeni vetvi a kybl by tam a drzel i bez provazu.

Jinak si myslim ze borovice nejsou zaz az o tolik pevnejsi nez smrky a pro pestovani jsou o neco horsi nez smrky (hur se na ne leze, maji ridsi vetve a pritom stini na kytky). Smrk je podle me idealni strom pro pestovani.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 02-05-2006 v 17:49 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 10

Zdarec po dvou dnech jsem to nevydrzel a musel jsem se jet podivat na moje kyti. Zda se mi ze ani o trochu nepovyrostli, ale co bych chtel po dvou dnech. Zjistil jsem ze v kyblech je jeste trochu mista na hlinu, takze jeste prikoupim tak 5, nebo 10l. Jinak jsem ke kytkam pridal do hliny zavlazovaci Pet lahve s vodou a zjiistil jsem ze ww zacala vonet krasnou omamnou vuni.

Vymyslel jsem program pro moje kytky:
1.Pristi tyden prisypu ke kytkam novou hlinu.
2.tyden na to pohnojim prvni slabou davkou krystalonu start
3.dalsi tyden zastipnu
4.po tydnu zase pohnojim krystalonem
5. a na tri tydny odjedu za hranice, takze doufam ze to beze me
prezijou.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 05-05-2006 v 12:02 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 11




dnes jsem se byl zase podivat na kytky. Rizek ww vypada ze uz si zvykl a zacina rust a mohutnet. Rizek hh je zatim nejaky zasekly a zezloutly mu spodni listy, tak jsem je otrhal.

sice neni naco koukat, ale jen tak z nudy sem neco hodim.
1.ww
2.ww
3.ww

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 07-05-2006 v 15:53 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 12

ges: pekne chlape, ale pokud tam davas kuru, tak to asi nebude moc provzdusnene.. a k cemu ti bude ze to nemusis zalevat, kdyz ti to uhnije?

Old Post 09-05-2006 v 18:20 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 13

No ja si nemyslim ze mu to uhnije, ked tam nema moc velky otvor(na tej flasi)...mojho kamarata foter je zahradkar a na viacerych kvetinach to takto spravil a ani jedna mu neuhynula

Old Post 09-05-2006 v 20:09 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 14

El_Liberal: nevim proc by to melo hnit a proc by to nemelo byt provzdusnene, ja tu kuru nebudu mychat do hliny, ale dam ji na povrch.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 13-05-2006 v 15:35 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 15




Dnes jsem bylu kytek, prisypal jsem novou hlinu. Do kazdeho kyble jsem pridal 1,5l perlitu a 2l hliny, kterou jsem nakopal na zahradce. Takze ted mam v kyblech neco pres 13 litru zeminy. Holands hope porad stavkuje a moc neroste, ale kdyz jsem prisypaval hlinu, tak jsem se podival na jeho korenovy system a vypadato ze se mu pekne rozrostl, takze doufam ze zacne rust.
White widow uz roste pekne a zacinaji ji rust vetvicky.
www.emerald.ic.cz
Omlovam kvalitu fota, ale nemohl jsem to vyfotit lepe, protoze me zastihla bourka, takze jsem rad ze sem to vyfotil alespon takhle.
hh jsem nefotil, protoze vypada furt stejne.

konopný strom
ww a HH na strome

Naposledy upravil ges 30-12-2006 v 18:04 PM

Old Post 13-05-2006 v 15:50 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 16

letos pestuji porve z rizku, tak mam dotaz na nekoho kdo uz ma z rizky nejake zkusenosti. Chtel bych se zaptat jak dlouho muze dobre prokorenenemu rizku trvat nez zacne rust a jeste se chci zeptat jestli je dobre rizky zastrihavat nebo je nechat volne rust, mam takovy pocit ze se to budou asi pekne vetvit samy.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 14-05-2006 v 12:33 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-11-2006 - DP na stromech - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9929990 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív