Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ww a HH na strome
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 17







zdarec mam zde dalsi aktualizaci, dnes je to 20 dni co jsem rizky zasadil do kyblu. Holads Hope uz trosku porostl a vypada zdraveji, ale porad jeste neroste 100%ni rychlosti. Bila vdova narozdil od HH nasadila pekelne tempo, dnes jsem ji zastrihl.

1HH
2HH
3HH
4WW
5WW
6Zastrihla WW

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 21-05-2006 v 11:27 AM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 18








Po tydnu nove fotky. HH je vpoho a krasne roste. U ww me dnes cekalo mensi prekvapeni. Kdyz jsem sel ke stromu, uz z dalky jsem videl ze mi spadla na zem pet lahev s vodou. Hned jsem pomyslel na nejhorsi a rychle jsem dobehl ke stromu. Podival jsem se na horu a videl jsem ze se prevrhl kybl. Nejakym me neznamym zpusobem se povolil provaz a asi pusobenim vetru se kybl prevrhl. Bile wdowe se nastesti nic nestalo, akorad je trosku ohla jak se tahla za svetlem, ale to vubec nevadi. Priste vemu provaz a pro jistotu privazu oba kyble jeste jednou.

1.hh
2.hh
3.hh
4.ww prevrhla
5.ww prevrhla
6.ww
7.ww

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 28-05-2006 v 12:35 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 19

Doufej že si nezabral místo nějaký veverce, aby ti to pak nesklidila
Ať tě nesetřelí myslivec, nespadneš a nezmlátí tě veverky
(mohl si skusit samozavlažovací kýbl někde sem ho tady viděl)
mír veka

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 28-05-2006 v 14:23 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 20

Jo o samozavlazovacim kyblu jsem uvazoval, ale nakonec jsem ho neudelal, protoze by to pro me bylo strasne namamhave. \musel bych sehnat kyble, na 4krat snema jet 3km na kole, vynest je na strom, vytahat nakou vodu a to se mi proste nechce.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 29-05-2006 v 12:21 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 21







Dnes jsem holky pohnojil slabou davkou krystalonu start. Ke kazde kytce jsem dal pul odmerky rozpustenou ve 2l vody. Zasrihla vdova nejak nechce rust. Uz je to tri tydny od zastrizeni a porad se mi nechce rozvetvit vrsek. Dokonce vdova z toho chytla nejaky šok a zacala nakvetat a uz se ji tvori i trocha priskyrice. Snad se holka vzpatuje a zecne se ridit podle svetla.


1.HH
2:HH
3.HH
4.WW
5.WW
6.WW

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 08-06-2006 v 15:08 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blood_THC
Stálý Člen

Karma uživatele Blood_THC - 84% PěstitelskáKarma uživatele Blood_THC - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 60  

Příspěvek č. 22

Ako mas spravene te pet flase mas ich bez vrchnaka alebo mas v nic len malu dierku??? Ms to odskusane? Lebo ja to xcem tiez podobne spravit.

Outdoor 2006 Outdoor 2008

Old Post 08-06-2006 v 17:43 PM
Blood_THC je offline   Profil uživatele Blood_THC   Find more posts by Blood_THC   Foto galerie člena Blood_THC   Click here to Send Blood_THC a Private Message   Add Blood_THC to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 23

to Blood_THC: Ve vrsku je jen mala dira . Ma asi tak 3mm v prumeru. Jo mam to odskosene, pouzivam to uz tretim rokem a myslim ze v horkych letnich mesicich bych se bez toho neobesel. Az budou velke horka, tak bud budu davat do jednoho kyble dve 2l pet lahve, nebo jednu 5ti litrovou. Jinak v dnesnim obdobi kdy nejsou moc horka je to vcelku zbytecne. Ted by mi jedna pet lahev vydrzela u kytky tak tři tydny, takze je to v celku zbytecne a mam ji tam jen pro jistotu kdyby nahodou neprselo.

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 08-06-2006 v 18:16 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 24

mas to pekne letos jsem taky chtel vysadit na stromy nebo aspon na jeden.Ale nejak sem se nemohl nikam na strom dostat a ani se me nechtelo lozit nekde.......taxem to PRDL na Flicek Pěstu Zdar

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 24-06-2006 v 10:44 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 25







Zdarec po dvou tydnech jsem konecne navstivil moje kyticky. Kdyz jsem lezl nahoru, mysel jsem si ze najdu polozivou zeschlou vetvicku, ale kdyz jsem vylezl uplne nahoru zazil jsem sok, misto zeschle vetvicky na mne cekal vcelku vzrostly kerik, fakt mi holky udelali radost.





1-3 WW
4-6 HH

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 25-06-2006 v 12:01 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidam
Stálý Člen

Karma uživatele Aidam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 26

Teda ten kmen za kterej se držíš vypadá docela tenkej.Hodně zdaru a nezabij se...

Old Post 25-06-2006 v 21:11 PM
Aidam je offline   Profil uživatele Aidam   Find more posts by Aidam   Foto galerie člena Aidam   Click here to Send Aidam a Private Message   Add Aidam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 27








dalsi aktualizace, minule jsem zapomel dodat ze jsem kytky pohnojil krystalonem start, ke kazde kytce 1 odmerka, dnes jsem dal neco vic jak jadnu odmerku. priste zacnu kytky ohybat pomoci dratu, protoze uz ted jsou kytky moc huste a na spodni vetve neprosvita svetlo.

1.ww
2.ww
3.ww
4.hh
5.hh
6.hh
7.omylem utrzeny list hh, ma krasne temne zelenou barvu

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 04-07-2006 v 16:24 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 28





zadarec dnes jsem se kytky pokusil nak poohybat, abych z toho nemel takove housti, na spodni vetvicky totiz skoro vubec nesvitilo slunicko. Zkousel jsem je ohybat pomoci dratu, ale to mi moc neslo, tak jsem je ohnul pomoci provazu.

Protoze zacala houbarska sezona, tak jsem dnes kyble poradne zamaskoval, takze ze spodu uz vubec nejdou videt. Houbari sice necumi po stromech ale pro jistotu jsem je zamskoval.


1.ww
2.ww
3.hh
4.hh

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 06-07-2006 v 16:48 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 29





mam spatnou zpravu, rostlinky jsem tyden nezalil a kytky skoro zemreli. WW byla povadla, mela zlomenou jednu vetev a celkove byla vyvracena do strany. HH byl skoro suchy, par listu zemrelo, ale vetsinu listu mel na omak jeste trochu vlhke, kdybych prisel o den pozdeji, tak hh by uschly temer vsechny listy.

1.hh
2.hh
3.ww
4.ww

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 16-07-2006 v 12:50 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 30









Dnes kazda kytka dostala 1,5 odmerky krystalonu start, a 5l vody, takze doufam ze to vydrzi vic jak tyden. Jinak holands hope ma strasne moc vetvi, napocital jsem 35 tech vetsich a z kazde roste spousta dalsich.

Nevim jestli to je normalni, ale zlotnou mi ty nejvetsi listy, mozna to bude tim suchem, ale nevim, nevite cim by to mohlo byt? prikladam foto

1. zlute list
2.hh
3.hh
4.hh
5.zluty list
6.ww
7.ww
8.ww

konopný strom
ww a HH na strome

Naposledy upravil ges 25-07-2006 v 13:38 PM

Old Post 25-07-2006 v 13:22 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 31









Zdar dnes jsem zase pohnojil jednou odmerkou krystalonu, ale zda se to byt zbytecne, kytky uz vice nerostou, asi by chteli presadit.

Trapi me zloutnuti listu zda se mi ze jich zloutne cim dal vice, pls poradte cim to je, nebo jestli to je normalni.

1.zlute listy WW
2.WW
3.WW
4.WW
5.zlute listy HH
6.HH
7.HH
8.HH

konopný strom
ww a HH na strome

Old Post 03-08-2006 v 12:59 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 32





tak dnes jsem byl holkam vylit vodu s kyblu. Opet jsem je pohnojil krystalonem.
HH se uz tak nak zacina prepinat na kvet, zatim nic moc, ale sem tam naka bliznicka uz je.

Nyni mam v planu toto:
Pristi tyden naposled pohnojim HH krystalonem start. Pote nasadim do akce OBM a budu jim hnojit kazdy tyden po dobu 6ti tydnu. Posledni dva tydny necham kytku spotrebovat zbytky hnojiva a budu ji porolevat cistou vodou. Pro ww plati to same jen stim rozdilem, ze nez zacne kvest, tak dostane este navic jednu, nebo dve davky krystalonu.


dotaz: Mate nekdo zkusenost se strihanim spodnich slabych vetvicek, projevi se to nejak na velikosti vrchnich palic, nebo je zbytecne je strihat ?

1.ww
2.ww
3.hh
4.hh

konopný strom
ww a HH na strome

Naposledy upravil ges 10-08-2006 v 18:50 PM

Old Post 10-08-2006 v 16:56 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:01 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-11-2006 - DP na stromech - 32 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9654770 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív