Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Hydroponie 2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH Příspěvek č. 1

Hola hola druhej pokus volá, tímto vás zravim

Tak co sem si pro vás připravil v podstatě ni moc nového, místo hlíny jedu bublák pořát 150son-t pia plus na poslední 3týdny květu přijde 250W(ješzě tam neni protože prachy nejstou)

Skříň se nezměnila:
vysoká jest 160CM, hloubka je 45Cm a konečně šířka dělá 93 cm. nitřek bílej

Věrání obstarávají 2sunony na odtah, 1sunon na přítah(+ 2 díry), teplota kolísá od 30 do 25 stupňů. Napájim je tim zdrojem z gesu na 6.5voltů tudíš mam ještě hezkou chladící rezervu, o ofuk se stará prozatim jeden autovětrák na 12V jede stejně jako ty sunony(je to shit musí se odstínit, což sem ještě neudělal takže.....nekupovat)

Posádka 4x Mazar/Chronic + 1x Orange bud

Bubláky:
jsou udělaný z 18 litrovejch květináču, jeden je jen ucpanej dole, tam sou 2 Chro-mazary a druhej sem zvíšíl a ten má 22 litrů a v něm je zbytek.
O vzduch se starajá pumpa AIR 2004 s duálnim vývodem.
Udělal sem takovej pokus: Ve velkym je jem jeden kámen uprostřed a v malim jsou dva umístěný přesně pod kytkam, uvidím co bude lepší...
Dále, jelikož do květníků neni vůbec vidět, se udělal měřák vejšky vody: je to špejle píchlá do kousku polystirenu a na ní sou zeleně-ok,modře-vodá klesá, čeveně-nutné dolití, označeny stavy hladiny=>nemusim to furt rozebírat.....

Hnojim AH zatim 1/3konc. plánuju hojně využívat peroxid.
Taky dostanou postřik phyt_aminem co mi zbyl.
MAM TAM LEJT Bio-aglen(koř. stim. z řas)
Ph měřim aquarijním testem, v růstu ho asi moc upravovat nebudu , na květ mam kyselinu z growshopu.
EC de taky mimo mě snad někdy pořídim ec a ph metr a v nejbližší době nehrozí pří zodpovědnosti to de i bez toho....
Teplota toztoku tatim nevim ale moc to nebude

Jinak perioda zatim standartně 18/6 . Kytky jsou z řezů Od jednoho člena kterýmu takto moc děkuji, doufam že už si zdravej. Včera jsem je konečně umístil, po asi týdnu strádání v řízkovně do těch bubláků, doufam že se všechny chytnou...
V bubleru sou tedy dnes druhý den.

vše bude vydět na foto ty dodam hned jak bude fotoaparátek.

To je zatim asi vše, doufam že sem na nic nezapomněl, jestli ano tak mi to připomeňte.
Pokud vás něco zajímá nebo něčemu nerozumíte, či dokonce s něčím nesouhlasíte ------->Rychle odpovědět.

Mějte Bambérově Damsiveku
PS:zamakejte ať se dostanem předy španěli přeci nezůstanem jen třetí....

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 01-05-2007 v 16:03 PM

Old Post 24-11-2006 v 11:53 AM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 2

zdar, snad to ted dobre dopadne, jenom mi neni jasne proc nemas napojene vetraky na spinackach s vybojkou . . . at rostou

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 24-11-2006 v 21:23 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Re: 2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH Příspěvek č. 3

citace:
Hnojim AH zatim 1/3konc. plánuju hojně využívat peroxid.
Taky dostanou postřik phyt_aminem co mi zbyl.
MAM TAM LEJT Bio-aglen(koř. stim. z řas)
Ph měřim aquarijním testem, v růstu ho asi moc upravovat nebudu , na květ mam kyselinu z growshopu.
EC de taky mimo mě snad někdy pořídim ec a ph metr a v nejbližší době nehrozí pří zodpovědnosti to de i bez toho....
Teplota toztoku tatim nevim ale moc to nebude



1/3 koncentrace je zbytečná , u ah se nemusíš bát - peroxid stačí jednou za čas.. Bioalgen se používá na postřik , az ti dojde phytamin tak je jim dej sosnout bioalgenu.Bez EC metru to jde bezproblemu ale ph je sakra dulezitá věc, neměřit ho v růstu je blbost, je potřeba upravovat goodluck

Naposledy upravil Dephp 25-11-2006 v 02:03 AM

Old Post 25-11-2006 v 01:57 AM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 4

Zdary lidé dobří
Jirko inu nejsou napojený na spínačky od výbojky aby jeli samostatněkytím pouštím čerstvej vzduch i v noci a mam to rozfázovaný těma analogama(přez den sou kratší intervali-lampa svítí a v noci kratší lampa ....)

Dephte je 1/3 zbytečná tady všude píšou že ne víc prej se má postupně zyšovat, kolik tam mam teda prát nemam ec tak to můžu pěkně posrat sou to taky malinký kytičky(zatim)........
Dík za radu ohledně toho phyt a bioalgenu peroxid sme vyřešili s mym řískodárcem...

Jo to ph já jako měřim a je ale mam jen bloom- tj na květ mam tedy kopit ještě dusičnou?
zatim pic veka

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 25-11-2006 v 10:36 AM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dephp
Stálý Člen

Karma uživatele Dephp - 51% PěstitelskáKarma uživatele Dephp - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 91  

Příspěvek č. 5

citace:

Dephte je 1/3 zbytečná tady všude píšou že ne víc prej se má postupně zyšovat, kolik tam mam teda prát nemam ec tak to můžu pěkně posrat sou to taky malinký kytičky(zatim)........
Dík za radu ohledně toho phyt a bioalgenu peroxid sme vyřešili s mym řískodárcem...

Jo to ph já jako měřim a je ale mam jen bloom- tj na květ mam tedy kopit ještě dusičnou?
zatim pic veka


Připoj nějaký fotky I když jsou malý , tak stačí 50% koncentrace co je na obalu..a postupně zvyšovat na 100%tní ale u ah to ec nepřeženeš ani se 150-200% tní koncentrací, takže bych si toho tak nebál.

na snižování ph třeba grow - :
http://eshop.klecka.cz/product_info...products_id/829

Old Post 25-11-2006 v 20:03 PM
Dephp je offline   Profil uživatele Dephp   Find more posts by Dephp   Foto galerie člena Dephp   Click here to Send Dephp a Private Message   Add Dephp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Den 2. Příspěvek č. 6











zravím tak sem házim ty fotky
jso ze 2. dne ty dva mazarochroniky jedou jako debil ty tři nestíhaj
doufam že je dohoní všem hezky rostou kořínky jednomu z zěch dvou rychlíků dokonce prostli do vody, tu rychlost si vyvětluju hlavě tím že mají každej svoje vzduchování, který jede hnet po nima....

Jinak mam tady 3 kytky orange sou to řízky z tý matky co sem sklidil, prodam je všechny za 100kč no a pokud hezky poprosíte jsou vaše zadáčo - Plzeň město

V sobotu jsem objedna zvhčovačku Zvlhčovač vzduchu PROFESSOR Z-14 tak se na ní moc těším....

pic Veka

Photo
1. skříň celá
2. skříň celá error
3.kyti ze šikma
4.kytky ze předu
5.Rychlíci
6.opozdilci (pravá v epředu chcípák orange)
7.shumacher(tomu prostli první kořinky)
8.bubli bubli
9.řízkárna s osazenstvem
10.Orandžíky navíc

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 24-12-2006 v 19:16 PM

Old Post 26-11-2006 v 16:52 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Obecné Příspěvek č. 7

Pic všem
Tak zítra si du pro zvlčovačku už leží na poště dovezli mi jí domů, ale chytrá maminka jí nedokázela převzít i když sem jí to říkal
neva zítra jí nainstaluju

Dneska sem se nasral a vyhodil ten řízek orange protože vůbec nerostl , ani kořínky a dal tam jednu (tu nejmenší) z těch tří z inkubátoru. Hezky sem omyl kořeny, nezůststalo na nic nic, nevim jestl sem to neposral je to přeci jenom šok z hlíny do vody doufam že to přežije, tak sem jí postříkal bioalgenem uvidíme.....

Jo s tou zvlhčovačko nevim jestli se mi vejde do dooru tak se si říkal že asi hadice ale nevim jak uďelat to aby měřila a reagovala na vlkost ve skříni a ne mimoní(kde taky bude že), jestli máte někdo zk s posunutím jejího čidla nebo napojení na digi vlko-teplomět

Poslední dotaz můžu hnojit třeba jednou za 4-5 dní nebo vždy po týdnu kytky vypadají krásně tak jestli jim to nebude vadit, když depth psal že AH jsou"nepřehnojitelný"......

fotky v pátek ať je vidět změna
ahoj damsiveku
Ps: Hlína už víckrát do skříně nepude, voda je bomba děkuji hydegate za dostrkání do bubbleru 100% větší zábava.

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 28-11-2006 v 19:08 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozel
Stálý Člen

Karma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 8

Ps: Hlína už víckrát do skříně nepude, voda je bomba 100% větší zábava. MOJA REČ ! ! ! zatial ti to buble v pohodke...

150w bubler vs hlina "scrog" 06´

Eu,NL,WR,BB...........out 07´

BUBLER 250w - AK-47 "scrog" 08´

Bubler 250w - Chronic "scrog" 09´

Old Post 28-11-2006 v 20:37 PM
kozel je offline   Profil uživatele kozel   Find more posts by kozel   Foto galerie člena kozel   Click here to Send kozel a Private Message   Add kozel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Chemie Příspěvek č. 9

Pic Hydegate
Ty patrone sem myslel že si na mě zanevřel. No musim uznat že mam co dohámět......
Dneska mi přišel pan profesor a už zvlčuje zítra nejspíš pořídim digi vlhkoměr.....
profesor je supr zvlhčovačka volil jsem ho protože je levnej a hlavně malinkej a to já potřebuju pooohooodaaa
Taky sem přidal peroxid 3ml poprvé páč dohnojovat budu v pátek asi doufam že sem to neposral koupil sem technický peroxid vodíku 30% a jestli je to nějaká žíravina no asi se oběsim foto v pátek mír veka
jo a co se týče těch slováků myslim že jako systém mazec množství mazec, ale už to neni to naše domácí trpěliví se starání a ta radost z toho jak to roste prostě je to jak chovat slepice tudíš fuck off megavýrobny
hej lidi právě sem dolil te peroxid no musim zdůraznit to co je ve faq používejte rukavice sem si to trochu vilil na ruku a ted jí mam bílou docela naleptanou ruku , no hnus, ještě sem si ti vydezimfikoval záděrku na noze nu a díra snad skrz je to svinstvo bacha na to

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 29-11-2006 v 21:29 PM

Old Post 29-11-2006 v 21:08 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

6.den Příspěvek č. 10







Zrastvujťa
mam tady další report a to po 6dnech
Dneska sem vyměnil roztok těm chcípákům, byli v něm takové "slizový igelty 0.5x0.5" ale jen pár takýe asi nic vážnýho, a pohnojil 1/2 koncentrací...snad sem to nepřehnal Ph asi 6.5 cajk...., jinak ty dva splašenci mi opravdu ukazujou v čem že je hydro víc než hlína, neskutečnej expandHolt dobrá genetika...
tato ty ostatní sou v hajzlu naštěstí jim už prorostli první kořínky tak snad už, orange bud to asi nerozdejchá přechod z hlíny do hydra no uvidíme.....

Konečně sem koupil vlhkoteploměr a po napjatemém čekání se ukázalo že teplota i vlhkost OK.

Zapojil sem zvhčovačku tak hledam správnej režim.....má to čas, páru odvádim husákem a krása pšknš rovnoměrně ke každý kyti

asi vše tudíž zatim pic Vekanýr
ato nejdůležitější PHOTO

fothoo:
1. all team před poslední drobnou úpravou
2.socky nevim proč jsou tak takrnělí....voni to doženou
3.moje potěšení 6 dní...nádhera
4.bubláš, bubláš, bubláme
5.co dodat, dělajá mi jenom radost
6.Kompetní "dodělaný" setup

konec.............du na maturák

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 02-12-2006 v 18:30 PM

Old Post 02-12-2006 v 18:16 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Palec nahoru den 14 Příspěvek č. 11




Zrary pic peace mír .... všem
mam tu zase po cca týdnu malej ubgrade.
Nic moc se neděje, co by se takky dělo ty fofrmani jedou furt magoři no a ty
chcípaci......SE ROZJELi takže to snad nebude takový fijasko....
Nejspíš to bude tím že jsem zakoupil novej kámen 15 cm a vduchuch se ve vodě víc rozprostírá no asi jo......
ty velký hnojim 100pr koncentrací a nic jim neschází až na to že maj vrcholky asi 15 cm od lampy a už žloutnou no a díky to mu že ty malí sou ještě fak malí nemužu lampu zvednou a tak nechci aby ty rozjetý jeli moc vysoko.....
Jinak genetika mooc dobrá stříhnul sem jednou hned ze začatku a teď to fak neni potřeba větví se to jako blázen...
Asi vše zatim vše bez problému
mějte smějtte se veka

Foto:
1:Rychlíci v poměru
2:Rychlíci se všim všudy
3:Chcípáci...co dodat...

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 11-12-2006 v 13:32 PM

Old Post 11-12-2006 v 13:24 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 12

2damsiveku: Nechces ty vetsi trosku "vyskolit" treba kolinkama, zavazickem nebo nejakym dratkem? Rozprostres je vic do plochy a lampa zase bude dal od vrcholku, abys ji nemusel sunout vys.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 11-12-2006 v 16:54 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Pohodička Příspěvek č. 13

Díky díky
dejavuCV: jasný ohýbání to je moje(osobně ohýbám drátkem obmotaným kolem dotyčného subjektu),inu já ani nevim co ohýbyt všude samý větvičky ....větvičky.....bože všude sou větvičky ... nic nějak to skusim sesmolit díky

hydegate chlape dík za pochvalu, od tebe to potěší......vlastně od všech to potěší ok učiním dle tvých rad brzy načtenou......
jinak díky za k+ i když děkuju vždy osobně....veka

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 11-12-2006 v 21:25 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Nápad Den 17. Příspěvek č. 14




Buenos dias

Takže, jelikož se zase trochu vylepšil mojí Krabicu, musím podat info.
Čeho se to týká díky všem předchozím událostem sem se rozhodl že pošlu do pekel nástavbu u toho jednoho květ.(tekl, nerostlo to...)
Šla tedy do koše nu a teď tedy mam oby bubláky stejný, v to s těma menšíma, který mi dělaj konečně tak radost je ten 15cm pohoda, ovšem problém je v tom druhym dva mají, i když jsou pšesně pod kytkou nestačí(kořeny leholince hnědnou), z toho vyplívá budu muset koupit nový větší , jo holt vzduchování se nesmí podceňovat.

Taky sem podložil ten zmenšenej bublák, a kvítí už je zhruba ve stejný výšce,
ovšem to nenjdůležitější je to, že se mi nechtělo zvedat lampu( aby velký nešli nahoru)a tak jsem nainstaloval další větrák homemade...jak jinak
vzal jsem motůrek z rádia(kazťáku) nalepil jsem na něj tu vrtuli (z tredu větrák dle.....,)od modelů.
K upevnění sluší jeden měděněj drát viz foto.(lahůdka max. variabilita ..)
Napájim ho samostatně jen na 4.5 voltů(moturek je stejně jen na 5v) a běží nonstop blizoučko u kytek z toho vyplívá max teplota u vrcholků jest 29 a to jen pár minut jinak do 26 a míň
Prostě pohoda.....

asi vše papa damsiveku
jo a foto:

1.rychlíci s větrákem
2.pohled na nové umístění bubláků
3. pohled do jungle

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 24-12-2006 v 19:15 PM

Old Post 13-12-2006 v 21:33 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Obecné Den 27. Příspěvek č. 15








Vesle vanoce

Mam tady asi poslední report roku 2006 tak gogogo....

Kyti sou neskutecne pěkný alespoň pro mé oko a to je to oč tu běží ne
Nějaká ta fakta :

Hnojení AH 100procent + 5mlperoxidu jednou za 7 dní a mezitim kazdé 2dny 2ml na litr A taky dostli 2x postřik Phyťákem 5ml/l.
Ph nemerim ani neupravuju dtto EC ano je to tak a jde to na tohle se pripravuju az v květu roztok zatim hezky čiszý a pumpa jede na 3/4 výkonu.

Dneska přepínáme na 12/12 to je to nejdůležitější z dneěního reportu

Teplota do 29 vlhkost si samy kytky drží kolem 50prcn
jinak věe při starém pochlubím se a6 bude co fotit v květu teď poslední foto růsru :

1:Pomalíci zboku
2:Rychlíci z boku
3:Oni tež zezhora(to jsou moje zlatíčka)
4:Povrch planety
5:Skříňka zepředu ach ten prales
6:Pomalíci zezhora (to jsou taky moje zlatíčka)
7:Foto mého nejpravodivnějšího tvaru stonku(ona vindoor plazivka měla 50g)

PF 2007 Damsiveku
Ať je ten rok alespon o ždibík lepší než ten minulej, pak budeme ke stáru všichni v samotné nirváně...Nachstejte uzenáče na nový rok jsem zpátky

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 24-12-2006 v 19:12 PM

Old Post 24-12-2006 v 18:51 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Palec dolů 34.den/8.den květu Příspěvek č. 16







Poslušně hlásím jsem zde a všem hoj ahoj

Doufam že ste přežili silvestra já jo ale kyti to nějak přestávají rozdejchávat

Jak to vypadá vypdají furt pěkně, ovšem to je tak všechno ty na začátku zpomalený tahnou do výšky jako blbec, no a ty rychlí zastavili, bojim se že to bylo PH no nevim, dneska sem ho upravil na 5.6 tak uvidíme..
Místa mam dost ale jesli pojedou takovimhle tempem tak prorazí strop, Hanyy měl sem tě poslechnout no moje chyba, Co bych se chtěl zeptat, kolik a co všechno mam ostříhat, minule sem to posral tak mi to raději řekněte vy

Další, co se posralo je ten větrák vevnitř málem odpálíl zdroj, ten zmrd se vyskratoval no a zdroj to do něj pral 3 dny, ostatní větráky stály, čehoš sem si samozřejmě dementně nevšiml no a kyti tudíš trpěli 3dny v až 40stupních kupodivu žádný spálení ani jine znamky poškození, ale nevim nevim něco to přeci udělat muselo...
Zdroj to naštěstí rozejchal, ale vděčim všem svatým, že sem neschořel

A poslední a největší průser vypadá to na kořenoovou plíseň vše je vidět na obrázcích u dalšího příspěvku (dávam je samostatně páč jsou moc velký)
Když sem je promáchnul v čistý vodě tak se odbarvili, sliz na nich neni, ale vůbec se nezvětšujou a jsou takový slepený....nevim pleas o radu....

NO asi vše, tak doufam že neplatí jak na novej rok tak po celej rok to bych byl namidlenej Dík za nějaký ty rady
Peace Damsiveku

Uno photo:
1:Rychlíci (bývalí) zezhora
2:Rychlíci (bývalí) zepředu
3:turboblume zezhora
4:dtto zepředu
5:povrch planety
6:celá skříň

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 02-01-2007 v 22:10 PM

Old Post 02-01-2007 v 19:05 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2004 - 400W, bubler, Chronic, Nebula - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6034310 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív