Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 70W secret grow II.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Obecné 70W secret grow II. Příspěvek č. 1




Zdravim vsechny priznivce nizke wattaze, ale i vas ostatni co pestujete pod 600W nebo out . Opet jsem se rozhodl ze si neco vypestuju, a jestli se mi to podari se tady muzete dozvedet. Setup je vpodstate stejny jako loni, ale par zmen prece jen doznal:
-steny "pestirny" jsem pokryl growfolii, rozdil oproti alobalu je prekvapive dost velky, svetlo se dostane i ke spodnim patrum
-odtah jsem predelal na 12cm, je v nem tichy vetrak a uz i 1 vrstva pachoveho filtru(uhlikovy filtr do digestore)
-sundal jsem vetrak, ktery ofukoval vybojku a kyti - jenom zbytecne zabiral misto, pritah a odtah vytvori dostatecny vitr i bez nej
-poridil jsem si cisticku vzduchu s ionizatorem, takze snad nebudu mit zadne starosti s vuni o ucinku zatim muzu jenom spekulovat - kyti zacaly trochu vonet, tak jsem dal do odtahu 1 vrstvu pach. filtru, a ve stejny den mi prisla cisticka. Smradek zmizel uplne, ale tezko rict diky cemu.

Genetika: powerplant z feminizovanych semen, puvodne jsem chtel jenom jednu kyti ale seminku se nechtelo klicit tak jsem po dvou dnech prihodil jeste jedno a potvory vyklicily obe naraz

Substrat: pro pokojove rostliny, kvetnik ctvercovy 17x17cm cca 2l

Hnojivo: Wuxal na rust, na kvet mam ted Alga Bloom od Plagronu

foto:
1 - pestirna, vetrak vlevo uz je sundany
2 - kyti v rustu, asi 2 tydny stare, kytka vpravo je uz jenom jako nahradnice, pri presazovani se mi povedlo ji poskodit koreny a je dost zabrzdena
3 - kytky po 18 dnech na rustu, tesne pred prepnutim na kvet

ted uz jsou kytky 10. den v kvetu, jestli nebudu liny tak je zitra vyfotim, zatim bye bye . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 20-11-2006 v 18:23 PM

Old Post 20-11-2006 v 18:18 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 2

zdarek tak si ve stejnym useku jak ja taky jeto dnes co moje kytky sou na 10 dnu kvetu a vrustu byli 25 dnu vice link lp. jinak jakou mas teplotu? k+ ti dam no uvidime jaky budou palice



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 20-11-2006 v 19:02 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 3

čus, hele tu nahradnici vyhoď, za chvíli z ní bude parazit

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 20-11-2006 v 19:04 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 4

Nazdaaarek spolugroweri, tak teplota je 28-30 stupnu, ale kytkam to nevadi, par dni byl vrcholek 5cm od vybojky a bylo to v pohode . . .
jestedman: vazne o tom premyslim, zatim ale velke sestre neprekazi, takze ji nechavam zit

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 20-11-2006 v 21:21 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

12. den kvetu Příspěvek č. 5




Cus groweri a growerky, je tu slibovany update:

1 - v pestirne

2 - detailni nahled

3 - na pekne makra je jeste moc brzo ale jedno jsem si nemohl odpustit je z te mensi kytky

snad posledni vec co jsem zapomel je vlhkost - ted je 35-40%, v pozdejsi fazi kvetu ji jeste trochu snizim . . .
tu mensi kytku tam nakonec asi necham, primo nad ni je totiz odtah(trochu je to videt na prvni fotce) a musel bych ji dost ohybat, takhle mam usetrenou praci

brambor: mame to dost podobne, jenom ty mas o neco vic mista . . . jsem zvedavy kdo to bude mit nakonec hezci

dalsi foto update bude +- za tyden, pokud mate nejake pripominky/namety/kritiku, tak sup sem s tim

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 21-11-2006 v 09:44 AM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 6

No pěkný,jsou i celkem velký,doufej že to budou samice a ne hermáči,u fem. semen je to docela častý,jináč samo k+ letí......

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 21-11-2006 v 12:51 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 7

dotaz ohledne vysky jak sou velky ty kiti? jinak zastrihaval si jakou technikou? nebo vubec? dik at s edari brambor



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 21-11-2006 v 13:20 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4mf3t4min
Stálý Člen

Karma uživatele 4mf3t4min - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 8

ja teď valím taky 70w. skříň mám po bocích natřeno matnou bilou odstín 1000. jen bych ti chtěl ukazat jak to mám vyřešený já.Mě se zdá že ty kytky máš moc natahlí.Mě roste patro snad hned skoro nad patrem.moje mají teď cca 10-15cm a 11pater

Old Post 21-11-2006 v 14:24 PM
4mf3t4min je offline   Profil uživatele 4mf3t4min   Find more posts by 4mf3t4min   Foto galerie člena 4mf3t4min   Click here to Send 4mf3t4min a Private Message   Add 4mf3t4min to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 9

Zdravim, vetsi kyti ma 30cm ale obe urcite jeste porostou. Zastrihl jsem je nad 5. patrem, 1. patro bylo hned zlikvidovano jako neperspektivni . FIM jsem zkousel loni ale nejak se nepovedl a kytky jenom zbrzdil takze letos jsou zastrihle normalne. Vetve z hornich 3 pater jsou zhruba ve stejne vysce, takze vyplneni prostoru snad bude dobre(a toho mista zase moc neni). Hermousi to snad nebudou, nijak je nestresuju . . . no kazdopadne to zjistim behem par dni .
Jinak dik vsem za karmice
4mfet: kdyz byly mensi tak taky hazely patro za patrem jak zbesile, mely 5 pater a 10cm ale je to sativa a ty se strasne vytahuji . . . letos jsem to zkusil trefit tak aby kyti dorostly tesne pod vybojku a nemusel jsem je ohybat - zatim to vypada ze je to ok ale pravda se ukaze az tak kolem 40. dnu na kvetu . . . jinak kdyz chces neco zmenit/pridat do prispevku tak pouzij tlacitko edit/delete
zdar a at rostou

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 21-11-2006 v 15:44 PM

Old Post 21-11-2006 v 15:35 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 10

jiří vohni to, zvohejbej tu velkou moc a moc, dostaň jí na úroveň náhradnice a dej níž světlo, prostoru máš dost, světlo slabý, di do toho a neboj se

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 21-11-2006 v 16:08 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 11

dik za radu jestedman, zitra s tim zkusim neco udelat, uplne na uroven te mensi ji asi nezohybam(kvuli odtahu a vetve uz jsou dost neohebne), ale aspon trochu . . .
edit: tak ohybani se odklada na vikend, az budu mi ohybaci pulmesice. jedina zmena jsou 2 vetraky v odtahu misto jednoho . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 22-11-2006 v 10:56 AM

Old Post 21-11-2006 v 16:40 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 12


Zdravim po tydnu vsechny, je tu dalsi update. Kytky jsem poohybal jak jsem slibil, a hned jsem mohl dat kvetnik o 5cm vyse. Vyuziti prostoru je ted mnohem lepsi, a svetlo se dostane i k nizsim vetvim. Fotku jsem bohuzel udelal jedinou, pak mi zdechly baterky . . . na fotce je makro jedne ze spodnich palicek vetsi kytky - je to krasna holka . Dalsi fota dodam zitra, zatim se mejte . . .

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 27-11-2006 v 13:33 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

Příspěvek č. 13






Tak je tady slibeny foto-pridavek. Kytku jsem zohybal jeste vic, vsak posudte sami:

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 28-11-2006 v 15:02 PM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 14

nevypada to nejhur, klidně bych to udělal víc. malá rada pro takhle mlady holky. vemeš slabej drát, ten omotáš kolem kmenu aspon tak 2 cm a můžeš krásně ohýbat a ten drát to udrží. je to skoro zadara a vytvoříš libovolnej tvar

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 02-12-2006 v 18:30 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

26. den na kvetu . . Příspěvek č. 15




Nazdaaarek, je tu dalsi update: kyti jsem jeste trochu dotvaroval, jinak zadna zmena, zadny problem
Akorat delam takovy maly pokus: od minuleho tydne kytkam svitim 13/11 - po zohybani se mi zdalo ze je v pestirne jeste dost mista, tak jsem si myslel ze by mohly jeste trochu porust diky delsimu dni(ale na rust je prepnout nechci )
jestedman: s tim dratem to urcite funguje, ale s ohybacimi pulmesici to jde taky dobre
na fotkach je videt jak to ted vypada, doporucuju skouknout makro, je to prvni opravdu povedene

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Old Post 05-12-2006 v 11:18 AM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jirka P.
grower racer

Karma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% PěstitelskáKarma uživatele Jirka P. - 73% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 283  

32. den na kwjetu :) Příspěvek č. 16





Ahoj fsichni, mam tu pro vas po tydnu dalsi kratky update:
Kytky jsem akorat dneska trochu prostrihal, a prepnul svetlo zpatky na 12/12 - vyska vypada ze bude nakonec "tak akorat". Taky jsem zase trochu tvaroval, jak to ted vypada je videt na fotkach...

70W secret grow - powerplant | 70W secret grow II. - powerplant | 70W secret grow III. - isis | 70W grow IV. - jack herer, mazar | 70W grow V. - skunk#1
Rozum mne pronásleduje, ale já jsem rychlejší!

Naposledy upravil Jirka P. 09-01-2007 v 11:58 AM

Old Post 11-12-2006 v 11:04 AM
Jirka P. je offline   Profil uživatele Jirka P.   Find more posts by Jirka P.   Foto galerie člena Jirka P.   Click here to Send Jirka P. a Private Message   Add Jirka P. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-12-2007 - 70W secret grow III. - 53 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6411760 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív