Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Spínací hodiny do (50V) Zadarmo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Spínací hodiny do (50V) Zadarmo Příspěvek č. 1

Tak tedy zdravim Všech zahradníky,bastlery a lachtany!
Jelikož sem hledal na netu něco co by jako zapínalo a zase zapínalo větráky pořád za sebou ve stejnym intervalu a našel hovno, rozhodl sem, že si to vyrobim.
Nebudu vás zatěžovat nějakym dlouhym přemejšlenim, je to totiž zatraceně jednoduchý(jako všechno)

Materiál:
Mámi budík co koupila v sekáči za 10Kč (na 1,5Vbaterku)
Pár drátů
Kousek plechu
Matička

Nástroje:
Pajka spříslušenstvím
Ruce a mozek

Postup:
Vše říkají fotky.
Vteřinovka se pošle do pekel.
Na velkou ručičku se připevní drátek který běhá po ciferníku(kontakt je přerušen)a když najede na Plíšek spojí kontakt(u mě to znamená, že se rozjedoů větráky)
Délku plíšku ovlivňuje potřebná doba na sepnutí tu prostě naměřim z ciferníku.
Matička slouží jako závaží pro lepší kontakt drátku s plíškem.

Na co si dát pozor:
Nezapojovat do napětí vyšších než 50V a to už je dost.(zkoušeno pokus omil)
Drátek na velké ručičce se musí volně pohybovat a nezvedat jí aby nedocházelo k přerušení kontaktu u plíšků.

Resumé:
Ja to používam na spínání tří paralerně zapojených větráků a supr
Nulová cena,variabilita, celkem je to i přený cca+-4vteřiny.

Dodatek:
Teď doufam že mě někdo pošle doprdele že na támhletom okaze se dají koupit za babku nějaký vyvoněný origo.
No doufam že mi sem ten odkaz dáte.
Stejně je nejlepší si něco vymysled a realizovat a furt je to zadarmo ne.
Mír sobolům Damsiveku

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 06-03-2006 v 20:07 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 2



tady sou ty obrázky vlastně fotky
sorry za kvalitu olympus to nějak nepobírá.
jaban

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 06-03-2006 v 20:08 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

Tak tohle jsou fakt krutý spínačky, samo že umělecký dílo. nápad se cení Bizarní design a robustní provedení. Akorát v nadpise píšeš zadarmo a dole že ho máma koupila za 10,- Kč (vaše společná kasa ne?) Ale i tak K+. Co hodláš zbastlit příště? Potřebuju ventilátor tak 300-400 m3/h, aby byl tichej, účinnej a samozřejmě že zadarmo, max do sto korun. Když to zvládneš, seš borec

Old Post 06-03-2006 v 20:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 4

Víc takovejch nápadů... k+

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 06-03-2006 v 20:55 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

Tohle je pomyslné pokračování lakladnova threadu "jak udělat nabíječku na foťák za deset korun"

Old Post 06-03-2006 v 22:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 6

Ja na to koukal uz vcera a nevedel co mam k tomu napsat.Samozrejme dostavas K+..Ale clovece,jses opravdu umelec.Kam se na tebe seru ja!!!

At ti slouzej!

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 07-03-2006 v 16:24 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 7

Karma pro tebe!Wery good idee!

Old Post 08-03-2006 v 10:12 AM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 8

No takovej ohlas sem nečekal
Díky
Pro Rappa
Větrák neni problém!
Takže vemeš starý nefunkčbí rádiona na kazety nebo nějakou starou nefunkční věc kde je motor buĎ na 5V nebo 12V, dále někde ukradneš ci doma najdeš vrtuli na modely letadel(velikost je na tobě jakej chceš odfuk)
měla by bej třílopatková aby to líp foukalo.
(taky de vyřezazat, to je moc harcore)koupit nevim kde a za kolik.
Vrtuly připevníš (lepidlo a improvizace)na motůrek pořadně jí vycentruješ(to je fak důležitý aby ten větrák nevibrovat a tudíš nehlučel)
No kci na držení větráku uděláš z čehokoli já osobně doporučuju stavebnici MERKUR(dělam z ní všechno)
Obal vyřeší opět cokoli je jak chceš(karton plech.....)
Vyjde v podstatě na 0kč,podle toho co máš a co ne, já to měl komplet zdarma.
Hluk, při pečlivým vycentrováním je v normálu, vlastně já u svýho slyšim při 12Vjen prodění vzduchu což př takovymhle proudění normál a při 5V jen jemn bzučení motůrku.
Večer přidám foto.
Zatim Jaban dam si veku

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 08-03-2006 v 13:57 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 9

Ty woe, mistr veka, ty seš sakra kutil. Jaban kolik tipuješ, baj voko kolik m3/h bude ten zbastlenej venťák odfukovat? Zvládneš i třeba regulátor otáček? Nechal bych si vyrobit na zakázku, v obchodě ho maj okolo 700,- a vejš. Jinak na stavebnici MERKUR mám nostalgické vzpomínky, hrál sem si s ní asi v 5-6 letech naposled, snad tam šel z toho složit vrtůlník, kupoval to tatík ještě v NDR..

Old Post 08-03-2006 v 17:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PEACEy
Stálý Člen

Karma uživatele PEACEy - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 59  

Příspěvek č. 10

tak to je hustej systemek ja bejt tebou tak si na to dam patent fakt moc dobrej napad

LIVE IN PEACE

MINI BOX Dual Spectrum 25W warm white9W cool white

LIVE IN PEACE

komu se nelení tomu se ZELENÍ

Old Post 14-03-2006 v 22:15 PM
PEACEy je offline   Profil uživatele PEACEy   Find more posts by PEACEy   Foto galerie člena PEACEy   Click here to Send PEACEy a Private Message   Add PEACEy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PEACEy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 11

Tohle je dobrej balast,ale já jsem našel inspiraci v jedný školce,kde si děti dělaly větrníky z petflašek,tak jsem vzal 2l flašku,uříznul jsem konce a vznikla mi roura,vyříznul polistirenový kolečko a do jeho středu jsem připevnil a zapojil motůrek z autíčka z autodráhy a na ti tyčku přilepil seřezaný dno od menší petflaše,dodám fota...

Get high balasťáci

Old Post 15-03-2006 v 09:30 AM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 12



zdravim
provedl sem nový ubgrade:
Ohnul sem kanc. sponku do tech tvaru viz foto a zasadil do direk, stojika těch křížků je obmotamá drátkem spojeno s píškem=>ručička dojeke ke křížku a otáčí s ním, po celou dobu dotyku všecho fouká a fouká......
Musel sem to takhle udělat pač plíšky se odřely a kontakt byl na hovno tak mír a ať to roste veka

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 28-05-2006 v 17:10 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WhiTe
Stálý Člen

Karma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% PěstitelskáKarma uživatele WhiTe - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 344  

Příspěvek č. 13

no, kestli to je presnejsi nez analogovy spinacky za 100Kc, tak je to realy cool (k+)....

Marilize Legajuana
GROW iT! - ROLL iT - SMOKE iT & Be H!GH WhiTe LED grow BOX, Skrytý microLEDbox - secret power inside *** Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě.

Old Post 29-05-2006 v 06:52 AM
WhiTe je offline   Profil uživatele WhiTe   Find more posts by WhiTe   Foto galerie člena WhiTe   Click here to Send WhiTe a Private Message   Add WhiTe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr Proč
Stálý Člen

Karma uživatele Mr Proč - 35% PěstitelskáKarma uživatele Mr Proč - 35% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 153  

Příspěvek č. 14

2rappa: vrtuli nemusis kupovat staci si vystrihnout kolecko z plechu, postranach nastrihat tak do 4/5 prumeru a vznikle trojuhelniky nakroutit, aby mely nabeh. tato vrtule ma mnohem lepsi tah nez ta letecka.

jj merkur je nejlepsi stavebnice na svete. jeste ted si obcas neco pekneho jen tak pro radost postavim.

Nepěstuju jen pro to, abych měl hulení a nehulim jen proto, abych byl zhulenej.

Old Post 29-05-2006 v 10:16 AM
Mr Proč je offline   Profil uživatele Mr Proč   Find more posts by Mr Proč   Foto galerie člena Mr Proč   Click here to Send Mr Proč a Private Message   Add Mr Proč to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

merkur je nej komunistický produkt!!

Old Post 01-06-2006 v 23:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 16

a inak ta sekundovka sa da pouzit na spinanie na kratky cas..napr na taky zvlhcovac... ale fuckt cool napad...

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 02-06-2006 v 10:14 AM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:41 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
06-05-2004 - Spínací hodiny za cenu gramu :) - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7791820 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív