Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Vekovo 1st 150W, Orange bud, jak to dopadne?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Nápad Poznatek. Příspěvek č. 17

Jestli můžu přispět do mlýna-koupil bych čtvercové truhle-lépe se ti vejdou do postoru!!


Sundance:)

p.s.jinak to vypadá nadějně!!!
Ať to roste!!!

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 13-08-2006 v 22:17 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 18


prosim o posouzení dneska mi to přišlo díky

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 14-08-2006 v 12:32 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jgj
Stálý Člen

Karma uživatele jgj - 52% PěstitelskáKarma uživatele jgj - 52% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 19

No ztoho tvyho obrázku to nejde dobře poznat ale jestli sem to dobře pochopil tak by to mělo bejt správně kdyžtak to máš nakreslený na tom tyristoru ale jestli neznáš schématický značky tak je to pruda no

Už to roste !!!!! If you don´t life for something, you´ll die for nothing!!!!!

Old Post 14-08-2006 v 12:58 PM
jgj je offline   Profil uživatele jgj   Find more posts by jgj   Foto galerie člena jgj   Click here to Send jgj a Private Message   Add jgj to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 20











Zdravim al growers sem tu po zase hodně dlouhý době s updatem a myslim je toho dost, tak se do toho dáme

Byl sem v baumaxu a v hypernově no a kauf zase cca za 12kill
koupil sem věci : dva asi dvacetilitrový hranatý květináče na co troškařít , misky pod ně, tlakový stříkátko je bomba naplni natlakuju a už to dělá samo čííííííííííí, muhehe,4 závitový tyče, nějaký ty matičky, 2,6m řetízku , analogový denní spínačky, ty musim pořídit ještě jedny substrát pro pokoj květiny, no a nějaký ty kabely a zástrčky a čokolády, takže je vidět, že zlaťáky nežerou jen lampy a elektro, ale i obyč věci snad mi to holky oplatěj.

O čem se zmiňuju zvlášť, sou dva auto větráky na 12V stály jen 70Kč a jedou jedna báseň připevňujou se takovou přístavkou, podmínka je, že povrch musí být uplně hladkej, pak drží vpoh, skoušel jsem je na 7.2V paralerně a fučí dosti pěkně, tudíž doporučuju, ale bacha jsou dost na hlas skusim to nějak pořešit, mě to teda osobně nevadí, ale tichošlápků co si zakládaj na uplně klidnym dooru v podstatě zakazuju a't mě pak nekamenujete, ostatním co si na tichu tolik nezakládají mohu jen doporučit

Konečně, jsem zprovoznil, upevnil a rozsvítil slunce instalaci jsem dělal dost pečlivě páč fire respect ještě přibyde jistič.
Nahoru jsem dal novej foch z dřevotřísky na něm je a bude veškerá istalace. ten leží na dvou závitových tyčích který zároveň perfektně zavětrovali skříňku, jenž byla poněkud nestabilní .Kondík(i když netopí ) sem podložil dlaždičkou, a tlumivku taktéž a ještě sem přidal pod dlaždičku tabatěrku od doutňasů, je to pěkně ve vzduchu a na tu dřevotřísku jde jen minimimum tepla většinu odvede ta dlaždička a o zbytek se stará ta krabička.
Ze spoda sem našrouboval háčky na kterých visí lampa.

Lampu, teda stínítko se zbaslil (jak jinak) z plechu kterej sem našel u roztřískanýho reflektoru, na tom je přidělaná objímka, ze zhora roovnej plech a odrážedlo jest urobeno z kanistru od ředidla vše viz foto, jo a ty háčky sem navohejbal z takovejch osiček, který vůbec nevim na co sou , no a celí nám to visí na řetízku z baumaxu. odraz jako fík a jestli někdo nějaký spektra bo tak , tak . Na stínítko možná přijde odtah a sklo, ale to je ještě ve hvězdách.

Dotaz: Chtěl by se poradit, jestli mam k výbojce(před špičku) umístit větrák, jenom samotnej bez odtahu ven, jestli to jako pomůže a jestli jo tak má foukat na ní, nebo od ní.

Zejtra du koupit nový větráky myslel sem 92mm 12V magnetický ložisko 83m3/h jeden přítah two odtah, plus ty dva do auta.
Mebo dva odtah, jeden přítah a díra(ako pasiv)

Dotaz: Kam mam umístit ty auto větráky, jo foukaj docela dost a při testech se my zdálo že kyti dost vysušujou. no a taky se hrozně třepotaj v tom vichru.

Dotaz: koukal sem na bedýnku a dost z ní uniká, ruznýma škvýrama světlo, se teda chci optat jetli to va či neva a další věc světlo hrozně uniká přez větráky, tak jestli mam dělat nějaký zatemnění(roury, nebo nějak ze dřeva)

tj. zatim vše v pondělí to rozjedu naplno.
Tak zatim mír
Vekoň

Foto
1. Manina už jí moc nezbejvá brzy přepínam.
2. Zakoupený věci.
3. To je ten autovětrák.
4. Bedna před ubgradem.
5. Po ubradu, skoro finále ještě přijde udělat ventilace.
6. Idilka, tak to má být tak je to zprávné.
7. Zapojení, zatim bez jističe.
8. Stínítko, bez zapojení.
9. Testu, testuje, testujem.
10. Jak nám to ale pěkně svítí.

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 20-08-2006 v 14:43 PM

Old Post 20-08-2006 v 14:28 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sundance
Stálý Člen

Karma uživatele sundance - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 21

Nooo,pane,je to upgrade jako hovado
1)hnedka jak jsem na to číhnul,tak bych tu lampu šoupnul trochu do prava-koukni se jak ti to svítí víc na levou stranu než na pravou-nebo to je foceno z úhlu a v tom případě jsem debil
2)Sundal bych tu etiketu ze stínítka,možnost požáru a esteticky to také nevypadá nejlíp.
3)Před tu lampu bych se větrák nestyděl dát,bude honit teplý vzduch od stínítka a tak se ti holky nebudou pod tím "deštníkem" moc potit.
4)Větráčky do auta bych hodil do rohu pěstírny tak aby se proud vzduchu který od nich půjde navzájem překrýval-tak aby ve skříni nebyla větev bez pohybu.
5)každopádně každý foton světla je dobrej!!co můžeš,tak ucpi,tmelem,nebo něco podobného.přes ty větráky ti moc neporadím,mě osobně to prosvítá také ale nijak to neřeším.Ono to asi stejně moc řešit nepůjde pokud chceš zachovat 100%výkon.

Ať to roste!!

Sundance

Sundacův 400w.mrazáčekstavba,hotovo

Sundancovo 3x400w.SENSI STAR,SKUNK NUMBER ONE.

Outdoor 04,05

Old Post 20-08-2006 v 15:51 PM
sundance je offline   Profil uživatele sundance   Find more posts by sundance   Foto galerie člena sundance   Click here to Send sundance a Private Message   Add sundance to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Palec nahoru Jsme zpět Příspěvek č. 22











Heya Growers
Úvodem
Jsem tu zase po nějaký době s ubgradem , nebyl bych to já kdyby to nebylo něco pořádnýho
Tak nevim, jestli je dobrý když dělam velký ubgrady tohohle treadu po delší době,
nikdo to tady nečte až na vyjímky, díky sundance a všichni karmáci
, tak mě napadlo jestli nedávat více ubgradů v menším čase, na druhou stranu nezahlcuje se
to tady a tread je pěkně přehledný

tak Jedem
První věcí byl zase pořadnej nákup asi za 1800Kč, byl to stabylizovanej zdroj, tři větráky sunon 83m3/h, 12V, 50 sadbovacích kostiček rokwolu, Pytlík perlitu, dvoje analogový spínačky, pytlík
perlitu dvakráu a jeden keramzit, plus HNOJKY:Agla Bloom 0,5L, B'cuzz Pk 13-14 250ml, Bio-Algeen
(výtažek z mořských řas, kořenovej simulátor) vše viz, photo

Teď k setupu
Po zapojení sody teplota stoupla a nešloto uchladit, jak sem předpokládal, proto ty nový věcičky
Na odtah jsem dal dva, uprostřed nad nima zbyla díra od toho původního nechal sem jí
tam, jen tak sem jí narychlo zadělal, aby neunikalo světlo, v budoucnu by se mohla hodit
na odtah on výbojky, a na přítah jeden aktiv and pod něj dva pasivy, jelikož sem to dělal... tak sem otočil
ten bok a udělal jsem je nad ten větrák což je hovadina, tak jsem jednu zadělal napevno přesnym kolečkem a druhou opět jen provyzorně
ze stejného důvodu viz víše.Větráky jedou Na devět voltů tichost jakštakš. O cirkulaci indoor se zatim stará jeden ten autovětrák, až to zhoustne přidam i ten druhej.
Teplota :den 27-29celziáků, noc 20 bo tak nějak rošláp sem si teploměr.
Dráty jdo zvnějšu a jsou skryty lištama(zdarma z brigády) viz photo.
Na přívod k výbojce a přívod do vnitřku skříně jsem dal vypínač, taký sem konečně přidal ten jistič
(zdarma od táty z práce, děkuji jejich údržbářovy ). Udělal jsem ve vnitř zásuvku aby všechny dtáty
nemuselo jít ven, je to praktický doporučuju všem.
Dál jsem odendal sem foch kyti by se asi nevešli, což mělo za příčinu odstranění prostoru na bordel a to je mi fakt líto.

Stav Žen
Hnojení: ve vnitř jedu start-up 2ml/l zhruba týdně, Pk 13-14 1ml/l každá zálivka, Phytamin 4ml/lpostřik
jednou týdně plus 2ml/l jednou týdně do zálivky, a windoory skoro to samý akorát místo starupu
aglubloom 4ml/l týdně páč už kvetou.
Perioda je zatim 18/6 brzy začnu snižovat pojedu tejden 14/10 nechci aby moc výtáhli.
převčírem jsem je přesadil do pořádnýho zázemí, očividně jim svěčí. řízky jsem dal po dvou
myslim, že jim to bude v pohodě stačit(bude muset).
Kytiny se krásně a pořadně větví jso hezky zelený, a celkově jedou jako z vody.
Už se moc těšíme na květ. fotky kytkoněk dodam co nejdřív.

ostatní
Udělal jsem takovou malou řízkárničku z menší skříňky je na fotce jsou tam dvě 36W úsorky dva větáčky myslim, že ideální.
Do budoucna uvažuju o odrazový folii z greenhomu ať to lítá, taky chci koupit zvhčovačku páč ruční zvlčování, je naprd,
né že by mě to otravovalo, ale zdá se mi že to nedostačuje, proto by mě zajímalo nějaký vaše elegantní řešení co by se
zatim dalo použít kouknu na grower, je toho tu myslim(vim) mraky, ale přímá rada je přímá rada.
to vše příjde až budou penízky, no a do buboucího budoucna už přemejšlim o 250W a Bublerech, ale to je ještě v tajemnu.

Na zavěr
rád bych vám popřál hodně štěstí, zdraví, mraky pěstebních úspěchů, náruživost a zájem ženskejch co se vám líbí a hlavně
klid a pohodu v životě, jestli to nechápete, jako proč tak prostě protoč, přání neni nikdy dost néééééééééééééééé.
Brzy zpět tak ať to roste zatim adios bambéros.
Damsiveku

edit: 2sundance všechny rady sem vzal na vědomí to posuntí, atd díky moc posílam překvapení zájem se oceňuje

Foto
1. Bedna Před předěláním.
2.Veškerá výživa(vpravo agla a vedle ní Pkčko, zbytek je zřetelný).
3.Konečná istalace vše jak má být muhehe.
4.Instalace v lištách.
5.Onen Nákupp ze dne 21.8. 2006.
6.Nová řízkárnička, plus nějaký ten třídení řízek.
7.Odtah.
8.Přítah, díra sem díra tam.
9.Detail pohodovýho stabylizovanýho univerzálního stolního mího zdroje.
10.Idilka u kompletního setupu.

PS:za chyby ručí a odpovídají mé učitelky češtiny veškeré dotazy a připomínky směrujte jim

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 29-08-2006 v 23:57 PM

Old Post 29-08-2006 v 23:30 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 23

Ahoj ,za prve zatmel vsechny skviry aby ti tam az to prepnes na kvet nepronikalo deni svetlo jelikoz holky potrebujou 12 hodin naproste tmi.
Za druhe prepni to pak rovnou na 12/12 a ne na tech 14/10
Za treti Pk 13/14 se pouziva az kdyz prepnes na kvet a mas tam aspon naky palicky
Drzim palce

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Old Post 30-08-2006 v 00:24 AM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 24

ty kvetinace .. doporucil bych mozna preci jen mensi a ne tolik konicky .. to hlavne. aby se vuzil prostor pro koreny.
sachy s vetrakama mi moc jasny nejsou ale predpokladam, nahore odtah, prifuk pasivni. vevnitr michani a proud vetru hlavne na kytky, na vyboku pokud nemas rouru foukat nemusis, je to k nicemu.

jo a koukam pk13-14 v rustu je na nic - uplne. to schovej az na kvet!..

Old Post 30-08-2006 v 12:31 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 25

Ja thx na to pekačko sem se vysral máte pavdu je určený na květ sem nějak nedomyslel muhehe

2VOJTA: To utěsnění je v poho až na ty otvory pro air a to nevim jak vyřeši, nechchce se mi zrovna na bok skříně dávat miliaardu kolen o trubek z kanalizace a jinak se sníží výkon, za druhý proč to nemam dávat na tejden na 14a10 kytky by pak neměli tolik vytáhnout no dam to teda hned na 12a12 a jestli vytáhnou tak muhehe

2 METTAROE když říkáš,že menší květináče tak proč myslim si že 4malí zvládnou dtto jako 2 dvojnásobný, nevim můj názor měnit je už nebudu jestli to bude nějak na prd tak je vyměnim, jo a větráky dva odtah,a přítah řeší jeden větrák a dvě díry, je to na fotkách a vevnitř to fučí samo sebou na kyti.

Tatim čuzzzzz veka

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 30-08-2006 v 15:36 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 26

to damsiveku az to prepnes tak ti urco vytahnou s tim nic neudelas.
prepni az budou mit tak 20- 25 cm a vysledek tak mozna 60-80 cm jestli to nejsou nake blaznive sativi pak muzes ohybat jestli jeste pojedou.
Ja mam 600w MH (vysoke modre spektrum super na rust )na kvet jsem prepl pred tydnem a jeste tam to sestikylo MH necham tak dva tydny prave kvuli tomu aby jse mi moc netahli mno a az se rust zastavi tak tam kopnu 600w sodikovku na kvet.
A hned po prepnuti jsem vymnenil Bzuzz na rust za Bcuzz na kvet.
Dneska jsem objednal green sensation prej je dobrej.

Muj prvni indoor v Thajsku, Chronic

Pampalini in Scotland,G13xHP,BD,Thai ganja

Scotish Winter Grow ,Super Silver Haze,Jack Herer,Shark Shock,AK-47
Mostly Sativa grow 12/12 from Seeds

Naposledy upravil Pampalini 26-09-2006 v 22:50 PM

Old Post 30-08-2006 v 15:59 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 27

No Vojtížku vidim, že nejsi žádná lama a proto tě taky domrtě poslechnu, tudíž very thx za rady
Co se týče tý zelený senzace, tak to je to nejmocnější co znam mude to masakr to mi věř
pro ostatní Dneska přepínam na květ
Brzy nashle damsivekůň

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 30-08-2006 v 22:20 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 28

měl bych tu tip pro unikání světla přes ventilaci,kup si filtrační vatu z akvaristiky +-42kč to nalep přes ten větrák na odtahu a na přítah bych to taky klidně dal hlavně bych třeba jednu tu díru zadělal a do druhý dal větrák a na to tu vatu,protože na pasivní přítah by to asi nefungovalo.
jinak máš to moc pěkně,dojel jsem 70w a do dvou týdnů se chystam na 150w rozměry boxu okolo 75x40x110 takžě trochu menší ale wattáž stejná a ventilace budu mít taky velmi podobné a hnojivo alga bloom taktéž,takže s tebou budu rád srovnávat síly. Ta matka je fakt pěkná. K+ si zasloužíš, jak za tu skříň,tak za to jak to tady popisuješ,dobře si s tim hraješ.

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Old Post 11-09-2006 v 00:46 AM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 29








Zdravim all komunite
Tak sem zde s nejakym tim ubgradem, je to zase po dlouhé době, páč nebyl net
tak sorry
co je nového inu celkem nic, až na to že sem
uděla pletivo narval do něj ženský a myslim, že se jim zatim hezky daří co bych dodal , jo vlastně sem
vyřešil problém s unikem světla od větráku.
Jednoduše jsem ze čtvrtky(je pevná drží tvar) a alobalu
(je lehký, dá se tvarovat a nepropustí světlo) takové malé dvířka, když
se větroně rozjedou bez problému je nadzvedou a po vypnutí si dvířka sami
lehnou a je vykydáno pohoda :d pasivy udělam později ty vyřeší jednoduchý
bludiště, nebo roura a je vykydáno:d .
Kytky si hezky kvetou fotky jso z 22dne květu počítam li to od přepnutí, jinak paldy
se oběvily asi po týdnu po změně periody
Hnojení se nemění jedu podle předpisů, možná dávam trošku navíc
door je stabylizovanej tudíž jedinou starostí(radostí)je zalejvání a kochání
jak hezky rosstou.
V nejbližší době se chystám prosříhat dolní listy páč jsou už zbytečný
a horní taky zmasakruju aby světlo pronikalo co to de i dolů
foto zaznamenává snad vše podstatný
Zatim se mějte krásně a grovu zdar damsiveku

Foto
1.Pohed na skříň i s pletivem a jak sedí
2.Kytičky zezhora 5dní po řepnutí
3.Kytky a pletivo, to je dáno výš než je v současnosti kytky jsem do něj zapletl asi po 14 dnech ky už by pořádně zřetelný paldy kytky vůbec nemuseli prorůstat
4.Větveníčko mučeníčko
5.Mamina samotinká
6.Klony útočí
7.Pečlivě vyrobené pletivo

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 21-09-2006 v 21:46 PM

Old Post 21-09-2006 v 21:33 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 30









Nazdarec all people
konecne jsem se dostal sem dát aktualnější foto no a tu je

1.Makro asi 30deního windoor řízku
2.--------------------II---------------------
3.Orange bud detail
4.Célá jungle orange
5.Pan řízek z něhoš jsou makra
6.Slečná řízková orangebudová
7.Tak to má být tak je to správné
8.Únik světla potlačen

Kyti se my zdají na cca20 dní po oběvení palic nic moc, mylim že by to mohlo způsobovatSvětlo pronikající do dooru v noci tam neni uplná tma tak nevim pleas o radu

PRÚSER
Přišlainvaze svilušek na windoory bojim se o kyti ve skříni co mam dělat chci koupit ty roztoče prosim někoho ať řekne své zk, s bojem proti těm sviním? olej ne proboha klidně pesticid, hlavně něco jo

Včera jsem je ostříhal a doufam že sem to nepřehnal foto asi zítra. Jinak all foto je z 20dne květu takže.....tak no
Skuste něco navrhnout s těma sviluškama dík moc brzy nashle
Veka

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 26-09-2006 v 22:47 PM

Old Post 26-09-2006 v 22:26 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 31

Mno pekne si to rozjel poklona K+
jestli ti tam pronika svetlo kdyz holky spej tak stim rychle neco udelej pac by to byla velika skoda proste zjisti kudy a zatmel to nebo to nak zalep ,zakryj
Svilusky !!!!!! rozhodne bych na to nic nelil pac uz ti kvetou bejt tebou bych jeste pockal a uvidis jestli ty mrchy zautocej a kdyz jo kup na ne predatori ty snima zatocej

Old Post 26-09-2006 v 23:01 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 32

Napadly mě mýdlvé vločky co vy na to kde kopit ty rozroče co myslíte mír co myslíte muhehe co mylíte..........co myslíte............sem moc? co myslíte ,jo si myslíme tak zatim si ...............Error

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 27-09-2006 v 16:24 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6455150 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív