Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » matkárnička(70w)+boxík(150w)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Obecné Almara 250W Příspěvek č. 1



Již nefungující matkárna:

70w, dva řezy už starší ve velkých květináčích 7 malejch čerstvej řezů,zavlažovací miska,mokrej ručník a pod tim rockwool kterej to taky zavlažuje.

Californský OrangeBud viz. můj předchozí grow.
Rozměry stejně jako předchozí box,jen se teď změnil na matkárnu tzn. 37x36x120. Jeden odtah pc větrák,pasivní přítahy,ofuk tam byl,ale oddělal jsem ho protože jsem myslel, že už ten boxík nepojede.

EDIT: Tato matkárna byla zrušena. Časem plánuju nějakou vyrobit,ale pojede na zářivkách a nejspíš to bude nějaká secret v mém pokoji.

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 29-10-2006 v 18:23 PM

Old Post 13-09-2006 v 15:08 PM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Almara 250w Příspěvek č. 2

Tak něco k equipu.
Byl jsem nakupovat v www.hydroponic.cz a v hornbachu, nákup okolo 840kč:
Aluflex roura stříbrná 102 mm (na odtah do komína/díra za barák)...140kč
Hlína ALL MIX BioBizz kompletně předhnojený zemní substrát včetně perlitu.EC-2,4 pH–6,2-6,6,20 L ... 200,-
2xKvětináč hranatý,7 L ,18*18*23 cm ... 80,-
Malé proklepávané stínidlo HOBBY ... 300,-
Sadbovací kostky Fleximix 72B(35*35*45mm) ... 50 ks ... 2kč/ ks ...100kč
OCB rolovací,černé ... 25,-
Filtry 50ks ... zdarma
Filtrační vata 5ks ... 69kč
tepoměr/vlhkoměr,ručičkový,max,min ... 489kč
ph - Ben test ... 43kč
keramzit - liaflor ... 33kč
Svorkovnice 4 ... 23.50
Primalex plus ... 89kč
4m bílý kabel ... 38kč
Těsnění na dveře... 40kč
stolní větrák(silný) ... zdarma
Phytamin ... zdarma

Plánovaný nákup na tento týden:
OCB rolovací,černé ... 25,-

Potřeby již v mém vlastnictví:
250w obvod+lampa(osram) ... za nějaké maličkosti
Bedna rozměry: 97x70x57cm ... zdarma
X větráků od PC velikost 4cm - 8cm ... zdarma
Časovač z Bauhausu ... 89kč
Alga Bloom hnojivo od holandského Plagronu,250ml ... 200kč

Uvažuju o:
Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu SPS 808 ... 703 Kč


Celkové náklady nevim a ani to radši nebudu počítat


Tak a teď již stavba..
V současné době probíhá test chlazení lampy 250w pomocí větráků z PC,v záloze je připraveno Euro 1 10cm průměr

Edit: Euro pro sychr již namontováno.

Konec hlášení, pohov.

Edit: zelená barva

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 19-01-2007 v 23:11 PM

Old Post 14-09-2006 v 00:06 AM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Upozornění Nákres Příspěvek č. 3


tak něco jsem pro vás připravil:

(*nutná plná velikost )

Info: 97cm(výška)x58cm(hloubka)x70cm(šířka)

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 29-10-2006 v 12:46 PM

Old Post 17-09-2006 v 22:46 PM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Palec nahoru Stavba dokončena Příspěvek č. 4









Po propracovaném víkend se moje práce zúročila.
Konečně příkládám nějaké fotky,které nejsou foceny mobilem.
Obrázky:
1) Celkový pohled na ten kolos u mě ve sklepě.

2) Okno zakrývám zatím pomocí desky a stoličky,ještě jsem si nesehnal grower folii.

3) 2x aktivní přítah ( v průběhu několika dní,možná jen hodin,přibude na pravé straně ještě jeden. Zkoušel jsem je přikrejt filtrační vatou,ale nějak se mi to nezalíbilo,takže odmontováno,sundal jsem je protože se mi zvýšila teplota o 2-3 stupně,díky tomu,takže možná až bude větší zima venku aby se mi to lépe chladilo tak dojde na pokusy s filtrační vatou)

4) pohled pod stínidlo kde opýká 250w mé kytičky. V dálce za stínidlem je vidět upravený vlhkoteploměr,byl v takovém zeleném krytu,tak jsem to vyndal rozřízl ten kryt a zmenšil velikost tohoto přístroje o 40%.

5) Bližší pohled na dvě krásky Orange Budu.

6)Vzdálenejší pohled,je na ní dobře vidět stolní větrák na ofuk.

7) Pohled přes okýnko

8) Detailněji stínidlo + odtah(euro1 ven z baráku)

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 30-09-2006 v 08:46 AM

Old Post 30-09-2006 v 08:31 AM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Nápad Téměr dostaveno Příspěvek č. 5





Tak další den uběhl, dalších několik gramů mé úrody zuhelnatělo a přibyl přítah PC větrákem 12V napájenej trafem na pravé straně.

také se začlo pracovat na zakrývání okýnka,rám ze dřeva potáhnutý grower folii. a poté zamaskováním víka od pračky a prádelním košem na blast a vší elektronice.

V průběhu uhelnatění vypracován stojánek na ručník na který fouká jeden přítah 12V.

Do boxu přibyli dva řezani Budhas sisters a nějakej mix four cross od kámoše. Pojedou asi brzo na květ,bude to tak na ochutnání.

Již v ranní rozespalosti jsem naložil keramzit do květníků a naložil do almárky.

Tak tedy:
1) celkový pohled do boxu se vším co tam má být,víc už se tam moc nevejde.

2) 2x miska s keramzitem,krásně to vypařuje vodu

3) hadřík pověšený na konstrukci z drátu,ponořený v truhlíku

4) Pohled přes okno

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 29-10-2006 v 12:50 PM

Old Post 01-10-2006 v 12:26 PM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Aloha, hey boss mas taky navic naky rizecky? muj box je hladovej a na groweru jsem taky first, takze newim komu tady dat vedet.... thx for answer

Old Post 01-10-2006 v 13:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Zamyšlení Příspěvek č. 7

Měl bych nějaké prosby:
Můžete mi někdo říct svůj názor proč foukat a nefoukat v noci?
Nějak jsem o tom uvažoval a vůbec jsme nenašel v hlavě proč by se mělo foukat a proč ne.


Odendáný zvlhčovačí přístoje:
1) 2x miska s keramzitem
2) konstrukce z drátu na němž byl pověšen ručník

Vlhkost klesla o +-8%

Vyrobena záktrytka okna:
--> kontrukce ze dřeva 26x33cm potažena grower folií,takže to konečně nepohlcuje světlo,jelikož jsem to měl přiklopené jen dřevem tmavým.

Jednou jsem zahnojil 4ml Alga Bloom na 1,5Litru. A rostou krásně.

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 18-12-2006 v 21:50 PM

Old Post 04-10-2006 v 13:56 PM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Zdar já osobně foukám jenom ve dne, podle mě je v noci foukání zbytečný, zaprvý si imho chtějí rostlinky taky někdy odpočinout, zadruhý foukání ve dne na zesílení stonku určitě stačí a zatřetí bych se bál, aby neměly v noci moc zimu

btw: Tak sem Ti to tu vyzdobil mym avatarem
Bobek

Old Post 04-10-2006 v 14:03 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Úvaha Příspěvek č. 9

Mám v noci problém s vlhkostí je obrovská,tak jsem přimonontoval klapky z filtrační vaty a uvidím co to udělá.
Ten větrák by tam rozháněl vzduch a nebyla by tam taková vlhkost bych řekl. protože mít třeba zapnutej přítah v noci tak tam máš akorát vlhkost,teda v mém případě, mám to totiž ve sklepě a je otevřený okno neustále,ještě to nemám přestěhovaný na konečný místo. to jsem zapomněl podotknout

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 18-12-2006 v 21:51 PM

Old Post 04-10-2006 v 14:10 PM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
farda
Stálý Člen

Karma uživatele farda - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 257  

Příspěvek č. 10

no podle me to nevadi kdyz to nechas zapli pres noc, odber elektriky je minimalni a pokud tam mas problemy s vhkosti tak bych to neresil a fucel furt. a hlavne to je stejne vsem fuk jestli to bezi nebo ne.. v mim pripade by to vadilo uz kuli tomu ze tom mam par metru vedle hlavy a truchu to rusi pri spanku

Old Post 04-10-2006 v 14:21 PM
farda je offline   Profil uživatele farda   Find more posts by farda   Foto galerie člena farda   Click here to Send farda a Private Message   Add farda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Index
Stálý Člen

Karma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% PěstitelskáKarma uživatele Index - 79% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 11

ja foukam jenom pres den a vnoci jen vplnem kvetu/parkrat za hodinu/...abych predesel plisni...jinak si myslim ze ty stojanovy vetraky nebudou moc delany na stalej provoz,tak ho raci setrim....

Old Post 04-10-2006 v 17:49 PM
Index je offline   Profil uživatele Index   Find more posts by Index   Foto galerie člena Index   Click here to Send Index a Private Message   Add Index to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Nápad Nový foťák! Příspěvek č. 12








Mám Nový foťák Sony DSC-s500 cybershot,tak si docela užívám. takže nějaké foto já vim je to pořád to stejný,ale je to přece galerie. a S tím foťákem prostě nejde nefotit

1) Poslední část úplně nejvrchnější pálky OrangeBudu viz. předchozí grow (v mém podpisu)

2) Budhas sisters - měl jsme tam jen dvě kytky a říkal jsem si že je tam dost prostoru tak mi jeden jmenovaný člen Neon(cz) přinesl nějaké koště. Hodil jsme to do skříně a řekl,že si to dám hned na květ protože ty OB už potřebovali,takže skusim jak může bejt kytka co nejmenší. Může se to hodit na nějaký experimentální growy a tak.

3) Mix 4 modelů - nazvaný od téže growera "four cross".

4,5) Orangebud - řízky z minulé kytice..

6) Celkový pohled

7) Stínidlo+odtah(Euro1,100m3/h) a částečně OrangeBudy

Toť něco pro začátek.

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 05-10-2006 v 10:13 AM

Old Post 05-10-2006 v 09:01 AM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

IMHO je foukani v noci dulezite pro kvalitni grow (pokud u toho ale clovek zrovna nespi)

Protoze kytky potrebujou i v noci vzduch,
a taky tosnizuje vlhkost

Old Post 05-10-2006 v 14:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Obecné Aktualizace po delší době! Příspěvek č. 14








Nové fotky: ( 28.den květu )

1) OrangeBud (Jedna vrchní palice)

2) OrangeBud (vrchol byl zaštípnut takže dvě vrchní pálky,místo jedné)

3) Budha´s Sister

4) Four Cross

5) Four Cross

6) White Widow

7) Když někdo nemá co dělat.

8) Rozvrh zalejvání

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 14-11-2006 v 10:18 AM

Old Post 29-10-2006 v 11:49 AM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Umělecké foto Příspěvek č. 15


Kytičky rostou skvěle.

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 18-12-2006 v 21:51 PM

Old Post 04-11-2006 v 13:33 PM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Lehká aktualizace Příspěvek č. 16




Není to taková změna,ale nějaká obnova musí bejt.

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Old Post 12-11-2006 v 09:33 AM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6243960 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív