Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Vekovo 1st 150W, Orange bud, jak to dopadne?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
metalsodik
Macro Photography

Karma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% PěstitelskáKarma uživatele metalsodik - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 690  

Příspěvek č. 33

Příště hlínu dej do mikrovlnky na 5 minut a už nikdy nebudeš mít problémy,opravdu se to vyplatí. Já měl C.O.Bud a dostal jsem zase ty mouchy co kladou do hlíny a žerou kořeny,teď už končím kvetení a za celou dobu ani jedna !!! Prevence je lepší než potom něco zhánět a řešit. Predátoři jsou podle ohlasů málo účiní, teď to už nějak dojeď a potom sterilizuj hlínu.

Oceanic colour - pokusy

Metalsodíkova sterilizace substrátu

Odrůda NLX

Nejlepší makra od METALSODIK

Stínidlo Adjust-A-Wings medium 400-600W


Old Post 27-09-2006 v 17:01 PM
metalsodik je offline   Profil uživatele metalsodik   Find more posts by metalsodik   Foto galerie člena metalsodik   Click here to Send metalsodik a Private Message   Add metalsodik to your buddy list     Navštiv homepage uživatele metalsodik! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 34

Dík za rady ty voe já už je obědnal no neva uvidíme, zaznamenáme a podáme info, oni se neztratí , hele já mam normal substrát koupenej podle mě to chytli ty z venku zatim sou napadený jen ty windoory.

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 28-09-2006 v 14:45 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 35

zdar culiwators
Mám tady krátkej report páč to tady docela zahnívá :rockt:
Kyti rostou celkem to de brzy sklidim windoor řízek skříně jedou a taky začala byologická cemoválka s těma mrdkama sviškama uvidíme ,alespoň nebudou předčasné zastříhy používam
OMITE a MAGNUS. taky sem uděla kryty na pasívy dodam foto, nu a
nejdůležitější je dnešní objednávka systému
Tropf – Blumat už se těším na vegetění při zalejvání
foto dodam o víkendu ,
zatim mír peace ......

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 06-10-2006 v 11:05 AM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 36







Čest všem
Máme 41den květ (report z 34dne)
Opět report sem trochu ipžděnej to výte maturita za bukem
Takže co tady máme a co se děje.

Fotky sou z 4.10. kdy sem postříkal kvítí chemka proti sviluškám nu a výsledek jednoznačně pozitivní
SOU V HAJZLU léčba tedy uspěšná

už neuniká světlo
Co šlo sem zalepil a co ne taky mezery utěsněny a na pasívy sem vyžezal z trubek a slepil izolepou jednoduchyý ale učiný kryty tudíž pohoda

Teplota
Konečně sem zplašil teploměr a s velykým napětím se ho tam vazil s obavou jaká bude teplota a hle co sem zjistil teplota je mezi 23při větání a 26 bez ně tudíž ventilace ok ok.

Hnojim(furt)
Plagronem+PK+bio alggen(ještě přilejvam peroxid) v mírně vyšších dávkách a myslim že ok trochu my teď zežloutly listy tak nevim jestli něco nepřehánim jinak kyti vypadj zdravě.

Kyti se mi nezdaj
Jak to hezky rostlo v růstu, tak teď se mi to zdá nějaký pomalí si ce sou paličky docela stoned, ale nějak to nakartáčovatí docela ma strach jestli se něco nezesralo nevim no aktuální fotky musim nějak dodat ať to zhodnotíte

Ostatní
taky po tom postřiku mam něco lesklího na listech listy sou jako v poho ale vxpadá to jako poflusaný a to mě docela sere navin asi tam něco zaschlo(postřik...)
windoory se krásně osypávaj a po postřiku se a zničení svylušek se pěkně vzpamatovali to samí řízky z malýho boxu jedou jako sviň a pěkkně do šířky no znáte mě potrpim si na bonsaje
teď sem dosušil jeden vyndoor (jak sou z něj ty makra) tak podam info z testu už se moc těšim
Ten baumat mi eště nepřišel což mě docela sere ale ještě je čas taky by molhli pohnout

dotaz
Koupil sem si bílou barvu ve spreji (ty stěny maj skurbenou barvu(mam fakt postřeh co po 40 dnech )) noa tak sem to skusi střiknou v pokoji a musel sem otevřít okno a utéct všude plyny bo co to je z to ho spreje tak nevij jestli tu skříň mam stříka aby se kyti "neudusily")neucpalymse pory či se nějak neotrávyli.
Původní plad byl je jenom přikrejt igelitem, ale když to teď vydim to asi nebude nejlepší a nevim jak je vyndat s tim pletivem......

to je asi vše takže zase za nějakou dobu peace
Vekoň

Foto
1.Cemky(díky bohu za ně)
2.Růra růra růratá a světlo je pod kontolu
3.Pohled ze předu
4.Bližší setkání (mimochodem pěkný pozadí)
5.Makro děťátka orangebudového
6.Hřejivý pohled na fungující dooreček

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 13-10-2006 v 11:40 AM

Old Post 13-10-2006 v 11:27 AM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pampalini
Slavny Lovec

Karma uživatele Pampalini - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 357  

Příspěvek č. 37

Ja bych tam tu barvu nedaval at je neudusis.
nech to dozrat , sekni to a pak se pust do tech uprav skrine.
ses hustej , ze jsi jel skrin bez teplomeru ja bych to nezvladl
kytky vypadaj zdrave , netrap se stema zlutejma listama mne to dela taky je to asi tim jak kytky dozravaj
at ti ta maturita vyjde

Old Post 13-10-2006 v 13:57 PM
Pampalini je offline   Profil uživatele Pampalini   Find more posts by Pampalini   Foto galerie člena Pampalini   Click here to Send Pampalini a Private Message   Add Pampalini to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 38

Zdary pampalini dík z rady a zájem na tu barvu prdim z vysoka.
První zkouška
Jak sem slíbyl mam tady report z prvního testování windoor konkretně free model k orangy tj.South African Durban Poison x Skunk#1
Takže kouř těžší až škrábavej(u konce)chuť neutrální lehoučce hořká, stav přišel náhle asi při druhym kole, bylo to silný leč docela příjemný zkouření, trvání nelze určit páč sem pak upadl do komatu a ležel před hospodou na zemi a spal=>v kombinaci s 0,4l vodky a asi 4 piv totální mrdec
Sklizen byl dřív páč hho napadli svilušky a nechtělo se mi ho stříkat páč vypadal docela zrale. tak to bycho měli brzy naviděnou
mír Veka
jo ještě dotaz jaký máte zkušnosti s tropf baumat či jak je to mylslim se zasíláním přes internet ještě to nepřišlo tak nevim jestli to nemam jít koupit někam osobně ovšem nevim kde to prodávaj(sem z plzně)dík

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 15-10-2006 v 22:19 PM

Old Post 15-10-2006 v 18:05 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnysss
Stálý Člen

Karma uživatele Johnysss - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 39

Cest, mas to moc pekny, pristi rok bych chtel taky rozjet 150W tak uvidime.Mohl bys me prosim rict, na kolik te vysel provoz??..Kazdopadne K+

Old Post 16-10-2006 v 14:35 PM
Johnysss je offline   Profil uživatele Johnysss   Find more posts by Johnysss   Foto galerie člena Johnysss   Click here to Send Johnysss a Private Message   Add Johnysss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 40

Zdar volete sláva dneska sem si vyzvefl tropf blumat probíhá testing
tak uvidíme jestli ho šupem nepošleme zpátky

2:johnysss díky díky no jestli myslíš náklady na stavbu tak asi 5000kč(světlo ....ventilace.....květníky.....) no a jestli myslíš provoz tak asi 2000kč(tj plagron hnojky......elektřina (/to se dá spočítaz někde tady je o tom tread) takže moje uplňě první však pně funkční skříň asi 7000kč ale co bych pro to neudělal brigadka a jede jako po máslé případný otázky dyžtak zodpovím

jo a mimochodem až budeš dávat příště karmu tak musiš kliknoout na takovej ten simbol na kraji stránky kolečko jink a jank a dát upravit karmu, né že bych jí chtěl sockovat ale když už chceš nadělovat tak ať je to v pořádku aby se někdo nenasral peace

zatim čus vekoněros

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 16-10-2006 v 18:03 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 41

nazrar lidi
tak je to tady skurvil sem to na plný čáře jel se podzmé prázdni na kalbu no a co se nestalo zapomnel jsem zapnout větráky takže po příjezdu sem načel kyti skoro nasušený , tak sem je zalil trochu se vzpamatovali ale už je s nima amen zejtra je setnu sem.
Sem pěkně nasranej, protože z toho bude sotva 20g a to je v hajzlu, jo holt jak kdo s čím zacází tím zaky zchází no podam info o stavech , ale podle toho jek to vypadá to dam asi králíkům oh boýe taková peče takovej starostí a peněz a vono pak hovno .

dost brečení ýivot jde dál a pěstění taky ve středu jedu snad do prahy pro řezy 4WW + tam prdnu 4orange ať je jungle a jedu zniva nebudu zakládat novej tread ať se to nezasírá a brzo nashle u nového set upu

čest milí zemědělci a growu zrar Damsiveku

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 01-11-2006 v 16:15 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 42

jasně brzo to rozjedu a bude to jízda miminka so zatim v inkubátoru a hlídam je víc než oko v hlavě
brzy naviděnou um 2:kola
ps: chlape ty si mě zblbnul s tim hydrem mam sto chutí si někde pujčit koupit 250w a udělat bubláky no uvidíme.........
peace

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 07-11-2006 v 16:49 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 43

Zravim lídé dobří
Po tomto fiasku sem rozjel 2. set up bude na samostatnym treadu, ať je to přehledný....
tímto děkuu za ohlasy, leč slabší o to kvalitnější, a za potěšujíci karmu jenž sem si snad ani nezasloužil.
Zbohem neúspěchu a doufam, že Takovej shit nepostinne nikoho tady groweru, zaklepat na zuby---END GO TO NEXT SETUP

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 24-11-2006 v 11:06 AM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:20 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7360100 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív