Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Tak co z toho bude tentokrát
Pohoda tak 0,6gW
max do 100G
na jedno bambéro
tak možná na konopný tkančky
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Hydroponie 2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq, Příspěvek č. 1






Dobrý den važené obecenstvo

Po delší době sem zase házim report mého již třetí, už přednaturitního pěstitelského snažení.

O co tady jdeVlastě je vše pořád stejný, akorát už konečně dorazí ta 250W takže proběhne ubgrade z aktuálních 150W na 250W V podsatě jde furt o stejný pečení veky, takže nějaký experimenty nehledejte. Je to můj možná poslední door tak sem zvědavej jak se povede, snad do třetice všeho dobrého...
Report je asi ze 7 dne po přepnutí info o růstu sem nedávam, páč to nikoho nezajímá hehe. tak jdem na to

Skříň stále:
vysoká jest 160CM, hloubka je 45Cm a konečně šířka dělá 93 cm. vnitřek bílej

Věrání obstarávají 2sunony na odtah, 1sunon na přítah(+ 2 díry), teplota kolísá od 30 do 25 stupňů. Napájim je tim zdrojem z gesu na 6.5voltů tudíš mam ještě hezkou chladící rezervu, o ofuk se stará přímotopný ventilátor, kterej běží jen jako vent(bez zapnutého top. tělesa), jeto hrozná škatule shánim obyčejnej klipsnovej větrák, na netu sem ho nenašel jinde než v Plzeňském grenhomu, kdyžtak prosim o radu kde ho sehnat díkec(plzeň okolí)

Posádka 4x Mazar/Chronic z řízků

[B]Kýble

jsou udělaný z 18 litrovejch květináču, papání maj tak 12-14l
O vzduch se starajá pumpa AIR 2004 s duálnim vývodem.

Hnojim AH zezačátku 1/3konc. teď samo 100% a kyti pohoda. +peroxid.
Taky dostévaj postřik phyt_aminem.
Ph měřim aquarijním testem. úprava AH-
EC de mimo mě snad někdy pořídim ec a ph metr ale v nejbližší době nehrozí pří zodpovědnosti to de i bez toho....
Teplota toztoku tatim nevim ale moc to nebude 20-23 stupňů

Jinak perioda 12/12 . Měl sem problémy s třásněnkama a ve vodě byli chvostoci. V growshopu mi poradili Dursban tak se ho nasipal nahorů do květníků a třásněky chcípali jak nic, do druhýho dne ani jedna, a žádný jiný zmrdi tam nelítaj, chvostoci leč neškodní to odsrali taky takže je čisto.

To je zatim asi vše, doufam že sem na nic nezapomněl, jestli ano tak mi to připomeňte.

Mějte fajn Damsiveku

PS: středoškoláci:" sakra učte se průběžně celý 4 roky jinak se z toho, jako jám,ve 4 poserete

Photo:

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 01-05-2007 v 19:10 PM

Old Post 01-05-2007 v 16:35 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 2

Klipsňáků je na netu dost, třeba když dáš do googlu:
klipsnový ventilátor cena
Tak jich to pár najde. Ale budou to eshopy- zboží posílaj. Další možnost je kontrola theardu levná technika v supermarketech, nebo návštěva nejbližší elektry
Lepší je když ho uchytíš o kousek níž a nasměruješ proti výbojce.

Ještě bych asi ořezal všechny větve který nedosáhnou k pletivu.

btw: proč se okrádat o čas celý 4 roky učením když stačí měsíc

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 01-05-2007 v 17:28 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Capo
Stálý Člen

Karma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% PěstitelskáKarma uživatele Capo - 87% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 3

klipsňáky tedka byly v Hornbachu za 159 a zrovna v pátek jsem viděl v Baumaxu taky tak kolem 160,- malý stolní. To samé jako klipsňák ale přímo na položení.

Old Post 01-05-2007 v 18:01 PM
Capo je offline   Profil uživatele Capo   Find more posts by Capo   Foto galerie člena Capo   Click here to Send Capo a Private Message   Add Capo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 4

Zdar erixone

jj na netu něci je ale levnější a rychlejší je ho koupit už v tom growshopu, ale tam za něj dam 500kč, no v elektrech ho neměli, nevim sou nějaký divný..a na netu...no skusim ten google, jeden člen mi psal že mi ho poskytne, tak uvidíme.
s chlazenim problém (zatim) neni takže to nasměrování necham, kdyžtak dam na tebe.
Jo a ty větve fakt už teď? a všechny? myslel sem až se oběví větší šišky, tj. kolem tak 20 dní...
4 roky lehce se učit no a teď 1 měsíc hard core...takovej je život já jedu tvojí variantu

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 01-05-2007 v 18:02 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 5

V elektrách to je sezónní zboží. Osobně bych bral ofukovej venťák z gshopu jen v případě zvláštního požadavku na výkon (třeba http://www.klecka.cz/growshop/Venti...ll-HT-800E.html ) jinak ne.

Jestli je ořežeš teď nebo na 20.dnu je asi jedno

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 01-05-2007 v 20:17 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 6

Jde mi o tenhle tip
jinak má recht je to sezöní zboží na léto.

No jde mi oto aby začali nabírat, páč každej řez-tak je stres...
no pokud říkáš už teď tak věřiv ve skušenost díky za radu
Pic veka

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 01-05-2007 v 22:12 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

12.den 12/12 Příspěvek č. 7









Zdravim panové a dámy

Sem zde zase s nějaky ubgradem. 250W ještě nepřišla, ovšem nebaví mě na to jen koukat, a taky sem potřeboval čistit nějakym pohldynym způsobem roztok, tudíš sem se rozhodl udělat rám na zvedání vík. Taky jsem koupil
fólii z growshopu, hodně pěkná věcička, odraz je supr nalepil sem jí na oboustranou lepenku, ale ještě to chce zajisti proti odlepení. Koupil sem jí hlavně kvůli tý 250W, páč to víc prosvídí, ale je to znát i u tý 150W.

Kamárádky vypadají zdravě, kořeny který byli hnědy obrůstají novýma krásně bílíma. pohoda Pumpa jede tak na 75%, rezerva je, deně vypijou tak 1l žrádla.
hnojim jednou týdně 100% koncentrace AH pro začátek květu, Peroxid vodíku 1ml na litr do novýho roztoku a pak každý dva dny 2 ml,už sem nasadil PK 13-14 dle tohohle dáfkování
tohohle dáfkování. Za týden dostanou postřik DARINOU. PH se snažim držet na 6.0, EC víbůh

Brebery ani jiná cizorodá stvoření, či nemoci-negativní
teplota pohoda, vlhkost 50-65%
Taky dostali čočku prořezem, dle rad.
Další info tak za týden.
Nachytejte květináče na večeři jsem zpátky, nebo tak nějak
Damsiveku

Photo:
nespiš bez komentáře jestli něco chcete objasnit st

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 06-05-2007 v 13:56 PM

Old Post 06-05-2007 v 13:47 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Obecné 18. den 12/12 Příspěvek č. 8






Týden se sešel s týdnem takže vás zdravím
Podávám report z průběhu květu.
Co se děje, no roste nám to , kyti vypadají moc zdravě, krásně zelené.

Ph udržuju stále kolem 6.0, EC ...??? , V roztiku je minimum, vlastě skoro žádný mrtvý kořeny, takže myslím že roztok je ok, teplota o 21-23 stupňů.

Hnojení Do roztoku sem dneska nalil po týdnu:
5ml AH Grow
20ml AH Bloom
8ml AH Micro
5ml H2o2
7ml PK 13-14 B'cuzz
Roztok kolem 10L
Včera dostali druhej postřik Darinou a možná ještě dostanou phytamin ale nevim jestli to má cenu
250W furt nedorazila takže nevim pokusim se je kontaktovat, jinak nevíte kde by dala sehnat v Plzni či okolí? už bych jí tam chtěl prdnou vidim to ještě na tak 42 dní.....

Jo tak nemam furt ten klipsňák takže možná pojedu do prahy do hornbachu, páč jinde ho asi fakt nemaj, zase myslim Plzeń
Taky mě napadlo zastříhnou paldu jakoby Fim metodou aby se rozdvojila, ale nejsem si moc jistej výsledkem...
mimochodem jestli někdo jedete Windoor kolik L máte květníky a jak čim a jak často hnojít nějak nevim jestli spíš velký který se pořádně nevejdou na okno, nebo menčí třena 4l a víc hnojit, kytky mi teď docela žloutnou (od spoda)

no asi všecno pokračujem za týden před nástupem na svaťák
Pic Damsiveku
PS: mám zálusk na skywolkera ale 70 E moc nechci dávat ani je nemam, a pak jako kompromis bych zvolil Shivu ale chtěl bych lepšího než od nirvány, jakýho by ste mi doporučili
nějaký Fiotky pro představu:

1.nějaká ta palička
2.Cukrujeme
3.zezhora, hezký pokryto
4.sromečky...
5.a ještě šikmo

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Naposledy upravil damsiveku 14-05-2007 v 15:04 PM

Old Post 13-05-2007 v 16:51 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Palec dolů Problém s výbojkou Příspěvek č. 9



Zdravíčko
Tak nám dorazilo nové slunce 250W a jelikož jsem mega lempl tak sem ho hned zkurvil. Prosim O rady jak jednat.

CO SE STALO:Pln euforie jsem se hned opo převzání pustil do instalace nové výbojky, po pár 230V ran jsem se cítil moc fajn a měl jsem to hned hotový, nepodíval jsem se ovšem na schéma zapojení a zapojil jí tak že fáze přicházela do čokolády(tlumivka) čv 4 a do startéru šel kabel z 1 vývodu , Nahodil jsem to v jističi to jen zajiskřilo a vypadnul, skusil sem to znovu a jistič znovu vyskočil, inu řekl jsem si že je nejspíš slabej a zapojil to bez něj, co následovalo? záblesk praskknutí a konec výbojka je v prdeli. takže takhle to bylo mam teď na vás několik dotazů, je to fakt důležité tak mi prosim nějak poraďte
OTÁzky: co s výbojkou mam jí reklamovat, jak postupovat , je od Janči jaké máte zkušenosti s podobnýma reklamacema?
Jak to teda mam zapojit, schéma je na fotce.
Myslíte že to přežila tlumivka jak bych jí měl ozkoušet?
Dá se ještě něco dělat s tou výbojkou pokud nevyjde reklamace.
Mam koupit hned novou kde by se dala koupit v Plzni a okolí.



Na fotkách je výbojka co se s ní stalo. Zapojení jak má bejt?
vym že malá vatáž co jedu já nikoho nezajím, ale je to pro mě dost krytikal tak prosi m o pomoc
Předem díky za odpovědi mějte se a neblbněte s elektřinou
Damsiveku

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 14-05-2007 v 22:14 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 10

No, reklamaci snad ani nezkoušej, musel bys narazit na totálního vola kterej by nepoznal, žes to blbě zapojil... Tlumivka by to měla přežít, nicméně kup jinou a uvidíš, pokud ne musíš i tlumivku, nevím kolikátku máš jistič ale 6A, 10A stačí.. A dobrá rada: najdi si elektrikáře (známého)- nějakýho huliče ze střední, který má ze školy aspoň trochu praxi - nebo tě to jednou zabije.. Držím pěsti.. Jo a tady na severu je special elektro prodejna, určitě je i v Plzni.. Jmenuje se EUROLUX. Tam mají vče a daleko levnější.

Old Post 14-05-2007 v 22:26 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 11

Jj rozumimi díky za radu no na tlumivku nemam tak snad je v pořádku, je to layrton, snad něco vydrží no s tou reklamací, sem myslel ženapíšu že jsem to zapojil, popíšu jak je to zpravně a řeknu že mam na to i kvalifikaci(otec jí kdyžtak fakt má a jmenuje se stejně) jeden grower měl stejnej problém a vyměnili mu to právě proto na tou reklamací uvažuju.
Eletriky s enbojim když jde o 230V jinak samo respekt.
Dík za ten obchod podívam se Po něm(určitě jim nebude divný k čemu potřebuje 19 letej týpek sodíkovku....)
je to schéma už dobře, podle všeho by mělo bejt v klidu...

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 14-05-2007 v 22:34 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 12

Hele byla to fakt prča.. Já tam byla taky, nejvíc jsem tu babu dostala požadavkem na lumeny a kelviny - málem padla do mdlob.. Už jsem tam teď po třetí - reklamace větráku ale výbojky frčí OK.. Já mám ale halogenidovou - teda 2, ale můžu ji pak jen vyměnit, vše ostatní je shodné, mám nějaké foto -)

Old Post 14-05-2007 v 22:42 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 13





Tady jsou:
je to ICE, PURPLE POWER, SKUNK RED HAIR, POWER PLANT

Old Post 14-05-2007 v 22:43 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damsiveku
Stálý Člen

Karma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% PěstitelskáKarma uživatele damsiveku - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 14

Halogen??? ten je naprd. Kldině sem dej fotky ty si holčina

Lepší mrtvej, než magor
Tak já taky mít moudro: Větši asi 70% mladých lidí dnes vidí svou budoucnost optimisticky a cítí se fajn, zbytek nemá na drogy a alkohol peníze
ŽIVOT JE PUNK A IMPROVIZACE JE NUTNÁ.

spínací hodiny zdarma
Větrák dle svého gusta zdarma
1.ist 150W scroq,cal. orange bud,Plagron. - dojel
2.st,150W Bubbler,chronic/mazar a orange bud,AH - nedojel(máslo)
2.damsiveker,150W->250W Bubbler,scroq,- dojel
Kam jedete letos na festíky

Old Post 14-05-2007 v 22:51 PM
damsiveku je offline   Profil uživatele damsiveku   Find more posts by damsiveku   Foto galerie člena damsiveku   Click here to Send damsiveku a Private Message   Add damsiveku to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damsiveku! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 15

Sorry, překlep - to víš únava - matalhalidovka..

Old Post 14-05-2007 v 22:59 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iced
Nový Člen

Karma uživatele iced - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 16

Podařilo se mi jednu skoro zabít - nějak jsem to asi přehnojila nevím, foto zde:http://grower.cz/forum/showthread....0122#post550122

Old Post 14-05-2007 v 23:01 PM
iced je offline   Profil uživatele iced   Find more posts by iced   Foto galerie člena iced   Click here to Send iced a Private Message   Add iced to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9355300 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív