Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Kdy zalívat ???
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Hydroponie Příspěvek č. 1

Tak mě napadlo, že přesně nevím, kdy v cyklu 12/12 zalívat. Co vím, tak není dobrý zalívat když svítím, ale je lepší zalít před začátkem svícení nebo na konci ?? Stejnej problém mám s rosprašováním roztoku hnojiva na kytí,,
Tak poraďte nekdo

Old Post 24-11-2001 v 11:19 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 2

Ještě bych dodal, že si nadále chci kytí zalívat sám a že nemám zájem o samozavlažovací květináče,,, (nic proti nim, ale mám z toho větší radost )

Old Post 24-11-2001 v 11:21 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

co říkáte na rozprašování Příspěvek č. 3

myslim že rozprašování hnojiva na listy je dost zbytečný, když se hnojí zálivkou do květináče tak si kytka natáhne hnojivo z vody a z půdy co tam zbyde, na listech to zůstane a pak to budeš hulit

co vy na to???

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-11-2001 v 11:25 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 4

No, já mám o tomhle nastudovanýho hodně,, kytka vstřebává hnojivo i na listech a když ho pak nechceš hulit, tak ho šetrně opláchneš,, Je to úplně normální,,

Old Post 24-11-2001 v 11:46 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 5

no jasně nemyslel sem že kytka nevstřebá hnojivo listy, ale oplachovat potom úrodu mi připadne dost zbytečný a pracný, myslim že když budeš vydatně hnojit do půdy tak to bude v pohodě a na nějakej postřik se můžeš vybodnout, je to ale jen můj názor, zatim zdarec :-)

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 24-11-2001 v 17:15 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

TO OTAS Příspěvek č. 6

No jo,, jenomže tím postřikem zvyšuješ vlhkost a rovnou při tom i přihnojuješ,, A jako mě nevadí, že když budu hulit tak tam bude trochu dusíku, který tam stejně cítit nebude,, tak co,, hlavně, že tam bude THC, ne??

Old Post 25-11-2001 v 09:35 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

SORRY - TO OTON Příspěvek č. 7

A ted me napadl takový jednoduchý zvlhčovač vzduchu,,, tak na to založím celý téma,,,
Jo,, ještě mi nikdo nenapsal jestli mám zalívat před zapnutím lampy nebo po,,,

Old Post 25-11-2001 v 09:38 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Příspěvek č. 8

V rychlosti - zalejvat nejlepe tesne pred/po zapnuti lampy, kvuli odparovani a podobne.

Na listy nehnojit, riziko spaleni je podstatne vetsi nez u klasickeho hnojeni do pudy. Navic umejvat listy muzes jak chces, ale je to chemka a ta tam zustane. I postrik cistou vodu ma sva rizika, nesmis strikat na vrsky kytek kdyz je lampa zapnuta. Kapky vody delaji na listech "lupu" a to mistecko je pak takove poskozene a neni moc pekne. Osobne postrikuju asi 30 minut a vice pred nabehnutim lampy.

Asi by ses divil, jak je chemicky huleni hnusny! Kdyz to prezenes, tak nadechujes do plic zplodiny stejne jako kdybys slukoval vejfuk auta

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 25-11-2001 v 10:39 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 9

Dík za radu Co se týče toho hnojení na listy,, to jsem se tu někde dočet,,, když ale říkáš, že to jde pak cítit po chemu, tak na to tedea seru,,

Old Post 25-11-2001 v 11:02 AM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunset
Stálý Člen

Karma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% PěstitelskáKarma uživatele sunset - 34% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 339 

Pohodička Příspěvek č. 10

Oscar: Hnojivo na listy jsem vyzkousel a zavrhnul, citit to rozhodne je. Taky to hooodne snadno prezenes ve snaze doprat kytickam co nejlepsi podminky a se zlou se potazes. Kdyz uz, zkousej minimalni davky hnojiva a urcite s tim prestan tyden pred prepnutim na kvet.

Mozna jsem moc opatrnej, ale vic se na kytkach projevi laska nez chemie

sunset

usmivejte se, bude vam lip

Old Post 25-11-2001 v 11:30 AM
sunset je offline   Profil uživatele sunset   Find more posts by sunset   Foto galerie člena sunset   Click here to Send sunset a Private Message   Add sunset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oscar111
Čestný Člen
1983 - 2002

Karma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% PěstitelskáKarma uživatele Oscar111 - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 196 

Příspěvek č. 11

Hmmm jenže já už týden kvetu
No,, ale kytí se daří,, to je hlavní,,
Stejně dám na tvou radu a nechám toho raději

Old Post 25-11-2001 v 12:00 PM
Oscar111 je offline   Profil uživatele Oscar111   Find more posts by Oscar111   Foto galerie člena Oscar111   Click here to Send Oscar111 a Private Message   Add Oscar111 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Oscar111! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bechbech
Nový Člen

Karma uživatele bechbech - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 2  

Obecné zalivani kytek pod lampama Příspěvek č. 12

Ahojte, potreboval bych vedet kdy se zalivaji kytky, kdyz je mam pod lampou doma, je lepsi je zalit pred rozsvícením nebo po zhasnutí lampy. predem dík za odpovedi a prispevky.

Old Post 04-03-2007 v 21:31 PM
bechbech je offline   Profil uživatele bechbech   Find more posts by bechbech   Foto galerie člena bechbech   Click here to Send bechbech a Private Message   Add bechbech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 13

Čéče, máš to v oudoor pestovaní!

Marihuana je dar.

Old Post 04-03-2007 v 21:38 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DMX.RUFF
Nový Člen

Karma uživatele DMX.RUFF - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 14

HODINA PŘED VYPNUTÍM

Old Post 04-03-2007 v 22:15 PM
DMX.RUFF je offline   Profil uživatele DMX.RUFF   Find more posts by DMX.RUFF   Foto galerie člena DMX.RUFF   Click here to Send DMX.RUFF a Private Message   Add DMX.RUFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 15

Já zrovna teď četl půl hodiny po zapnutí, prootže se probudej a začnou více spotřebovávat, ale asi v tom nebude velkej rozdíl, prostě rosviť nech je vzbudit a pak je zalej.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 05-03-2007 v 16:14 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

Já zalívám až po vypnutí. Postřik taky po vypnutí.

Old Post 05-03-2007 v 22:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-04-2005 - kdy sklidit??? - 12 odpovědí
10-09-2002 - Ako zacat ???? - 2 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5044670 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív