Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Softly's Tabaco '07 (minireport)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Softly's Tabaco '07 (minireport) Příspěvek č. 1





Zdravim a vítám vás u mého skromného threadu. Takže jak to všechno začalo ... jednou mi jeden znamej přivezl celou kytku tabáku prej at s tim zkusim něco udělat, protože on tabák nekouří. Tak jsem otrhával listy a všimnul jsem si že některý ty květy jsou hnědý a při rozloupnutí sem objevil semínka a ty mě přivedli až sem.
Některý fotky jsou dělaný mobilem tak omluvte kvalitu.
Takže - pěstuju tabák viržinský
- pěstuju ho na zahradě v hlíně z kompostu
- hnojil sem ho jen jednou když sem náhodou našel doma OBM

Nejřív sem si ho předpěstoval pod světýlkem.

foto 1 - předpěst
foto 2 - kytky už rostou na oplocenym záhonku, plot je tam kvůli psovi
foto 3 - první náznak květu
foto 4 - haaa už se začínají rozevírat první poupata

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 26-12-2007 v 17:37 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 2





Tady přidávám jen další fotky kytek, který začínají kvíst

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 26-12-2007 v 17:41 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 3




Tady už jsou v plné kráse

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 26-12-2007 v 17:51 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 4






Další fotky ...
foto č1 - jen další foto ...
foto č2 - fotka těsně u země ty stonky jse tam hodně pletly .. jedna z chyb, že jsem jim nechal málo místa
foto č3 - včelka mája , ani e ji nedivim fakt krásně voněly
foto č4 - list
foto č5 - pomalu se blížime do finiše.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 26-12-2007 v 17:57 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 5





Taaak a šli pod kosu (bohužel už nemám datum, protože dělám ten thread až ted)
foto č1 - tahle se mi urvala větrem takže z ní semena nebyli

foto č2,3 - práce slimáků ... ty spodní listy a menší kytky mi pěkne vožíraly

foto č4 - jedna z kytek ve vaně

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Old Post 26-12-2007 v 18:05 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Softly
Stálý Člen

Karma uživatele Softly - 40% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 6







A je dobojováno ...
Zpracování: to byl taky problém, zkoušel jsem to fermentovat, že jsem to zabalil do igelitu a dal na 5 dní za lednici do tepla. A když jsem to vyndal tak to smrdělo jako hnůj .. zkoušel jsem to několikrát.

Tak jsme normálně listy vzal dal je na sebe a nechal je uschnout tim se taky trochu zfermentovali. Jednu várku jsem takhle schnul v šuplíku a jednu mimo - výsledek těžký a lehký

Smokereport: chut je celkem dobrá je ty lehký jsou hodně lehký a ty těžký nejsou moc težký (to je popsání chuti jak noha ).

Fotoz - foto č1 - květy plný semínek --- krutě podle toho programu na kterym jsou položený jde poznat že sklizen byla někdy před 30 srpnem
foto č2,3 - semínka ... mám jich fakt požehnaně takže kdyby někdo chtěl .. PM a můžeme se dohodnout

foto č4 - pár uschlejch listů
foto č5,6 - konečný produkt, už část ukouřena , byla toho tak krabice od bot a půl.

Ufffff teda nejtěžší na tom všem bylo dát sem ty fotky .. pořád nějaký porblémy s velikostí fotky atd.
Tak pište co se vám líbilo, nelíbilo, rady, typy, triky. Příští rok snad se uvidíme snad nejen u tabáku.
Mějte se.

+ +
Nehas co Nepálíš
Arnold
Tabák '07

Naposledy upravil Softly 26-12-2007 v 18:26 PM

Old Post 26-12-2007 v 18:18 PM
Softly je offline   Profil uživatele Softly   Find more posts by Softly   Foto galerie člena Softly   Click here to Send Softly a Private Message   Add Softly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3252210 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív