Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Hydroponie 1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler Příspěvek č. 1

Hola hej vsem growerkam a growerum.
Predstavuji svuj sice ne prvni projekt, ale za ten, co jsem jel minule, byste me uKminusovali. Svildy zvitezily na plne care, byl to smutny pohled. Nicmene sup na vec.

CHAPTER 1:
. ,-= SYSTEM =-, .

Sun: 200W CFL RED Nurturelite s externim predradnikem
Box: Kalfasy ala Prenda ;-) (thnx man, good wrk). Jsou to ty nejvetsi (tusim 90 litru)
Babes: puvodne: 1xMango, 1xG13x?? (optam se, doplnim), 3xEarly Bud. Dekuji nejmenovanemu clenovi GRW za poskytnuti rezu. Musely podstoupit brutal odsviluskovaci kuru pripravkem omite, coz 1 Mango a 1 Early Bud neprezily (rest in peace). G13 byla nakvetla, tak nez se poradne rozrostla, zbytek kvetin (2xEB) vyplnil pletivo. Takze sly na kvet chte nechte. Bylo to jen tak tak. Shrnuto a podtrzeno: 2xEB a 1xG13.
System: Bubbler. Objem 36 litru, objem vody zmeren na 23 litru (kvuli tomu, aby nebyly potopene kvetinace, jsem stanovil minimalni mezeru 5 cm mezi hladinou a spodky kvetinacu). Bublaci masinky doplnim i s parametry. Bublanim opravdu nesetrim, cim vic, tim lip ;-) . Voda se pak da drzet dele v systemu a kytka netrpi skokovym menenim parametru v roztoku.
Wind: Vetram ctyrmi PC vetraky prumer 8cm. Nebyly nove, sehnal jsem je ze vseho mozneho, co mi zbylo ze starych PC. Probehla udrzba vycistenim a namazanim. Jedou jak fik. Jen upozornuju, ze vetrani neni uplne dostatecne, ne kvuli teplote, ale kvuli ofuku kytek. V dalsi verzi asi pridam dalsi dva. Podotykam, ze spatne vetrani je pricinou mnoha problemu. Urcite nepodcenovat.
Equipment: Dalsim doplnkem byla svetoznama a oblibena zvlhcovacka SPS-808. Jede uz rok, nemam s ni problem, obcas vycistim opatrne membranu tyckama na usi. Davam vodu primo z kohoutku.
Food: AH komplet (grow, bloom, micro), peroxid 30% technicky, Wuxal Super, OBM, PK 13-14, kyselina fosforecna (nevim, jak je silna, ale je zakoupena u mistra Klecky), Growth/Bloom excellarator (Advanced Natural Power), Phytamin (Plagron), Rasobijec, Brutus (posledni dva pripravky jsou urceny pro akvaristiku, rad opisu krabicku, kdyz bude nekoho zajimat), Final Solution.
Metering: Tady lehce zaostavam, financi se nedostava na vsechny moje aktivity. Na pH pouzivam kapicky pro rybickare Akvin, na EC bohuzel zatim nic, ale mam prislibeno zapujceni EC metru, podle ktereho se pokusim zkalibrovat ohmmetr (EC je obracena hodnota odporu), uvidime, jestli bude dostatecne presny. Na mereni teploty vody klasicky teplomer do akvarek, na mereni vlhkosti a teploty v systemu kombinovany digi meric.

next: CHAPTER 2: . ,-= FOTODOKUMENTACE SYSTEMU =-, .

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 20-10-2007 v 10:25 AM

Old Post 09-09-2007 v 10:42 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 2






CHAPTER 2:
. ,-= FOTODOKUMENTACE SYSTEMU =-, .

Hojda vsem, pokracujem obrazovou dokumentaci. Fotky jsou focene mobilem, tak sorac za "qualitu".

1) Pohled na cely system v provozu. Zvlhcovacka uz je odpojena (foceno v dobe kvetu), jinak ta hadice z vysavace (paradne tam pasne) vedla skripla mezi kalfasy, ustila do otvoru v bublaku (castecne doplnovala vodu do systemu) a tim jsem docilil rovnomernejsi distribuce mlhy po systemu. Ta pak vychazela primo z kvetinacu a otvoru a vetraky ji tahly od bublaku smerem nahoru.
2) Pohled na cely system bez horniho kalfasu.
3) Pohled shora na konopnou trnovou korunu.
4) Kombi merak (zakoupen primo v Hulandsku ;-) )
5) Papani. (pro zajemce nafotim podrobne, popr. opisu popisky z krabicek apod.)

Next: CHAPTER 3: . ,-= ROSTEME =-, .

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 22-09-2007 v 23:04 PM

Old Post 09-09-2007 v 11:32 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 3






CHAPTER 3:
. ,-= ROSTEME =-, .

Predem se omlouvam za nedokonalou dokumentaci. Mel jsem predtim k dispozici vcelku solidni fotoaparat, ted mam jen Erika 750i s 2MPix fotakem, ale jak tusite, 2MPix jsou houby platny pri tak maly cocce.

Vse to zacalo 11.7.2007. Kalfasy se mi doma uz valely peknou dobu a v predchozi skrini se naskytal nemily pohled na zahradku zrujnovanou populaci svilusek. Rozhodl jsem se tedy prasknout do kopyt a jednat ;-) .
Po vyreseni par technicky problemu jsem 12.7.2007 v 0:10 nastartoval system. Nasleduje opis z meho lehce neforemneho growdiary.

12.7.2007 0:10 - day 1, 18/6
Zmeren objem vody v bublaku: 23 litru
Voda upravena pomoci kyseliny fosforecne: 1,5 ml
Osazeno rezy: 1xG13, 1xMango, 3xEarly Bud
Aplikovan 30% peroxid vodiku: 23 kapek (odkapaval jsem z injekcni strikacky)

14.7.2007 - day 3, 18/6
Voda doupravena kyselinou fosforecnou: 1 ml
Pridan 30% peroxid vodiku: 1,5 ml

18.7.2007 - day 7, 18/6
Utok na svildy: rozmichal jsem 2 ml Omite v 0,5 litru vody.
nevim, jak jsem sypke Omite dokazal zmerit na ml, ale mam to tam napsano, tak asi jsem nasytil vodu max. moznym mnozstvim a nabral do strikacky 2 ml koncentratu ;-) .

25.7.2007 - day 14, 18/6
Ukonceni trapeni 2 klonu (1xEarly Bud a 1xMango - rest in peace).
Po sviluskach ani pary. Pro jistotu jeste jednou aplikovan postrik Omite (viz. predchozi zaznam).
Pred upravou namereny hodnoty: pH 6-6,2
Uprava pH: 1 ml kyseliny fosforecne
Pridan 30% peroxid vodiku: 1,5 ml
Doplneny 3 litry ciste odstate vody (1ml kyselinky f. byl krapet moc).
Jinak, pokud se divite, proc v rustu pouzivam kyselinu fosforecnou, tak pro to mam dva duvody:
1) Podle mych subjektivnich zkusenosti mi lepe drzi pH
2) Kyselinu dusicnou jsem pujcil, ale nebyl to pan Navratil ;-)

Poprve aplikovano hnojivo:
AH Grow: 5 ml
AH Bloom: 2,5 ml
AH Micro: 2,5 ml
Podpora chutovych bunek: 2 ml Growth/Bloom excellarator
Tady jsem asi trochu nepremyslel - Peroxid a G/B excellarator zrejme dohromady nee.

5.8.2007 - day 25, 18/6
Probehlko zastrizeni.
Pridano papani:
AH Grow: 2 ml
AH Micro: 2 ml
Vsimete si, vodu jsem nemenil od zacatku jeste ani jednou. Nezapachala a kyti vykazovaly jen drobne nedostatky dusiku. Nepridaval jsem ani slozku AH Bloom.
Nejake korenicko:
Phytamin: 1 ml
Nazory na pridavani Phytaminu primo do roztoku se ruzni. Ja jsem trochu tester (ostatne to poznate i behem dalsich zaznamu) , tak pridavam ;-)
Growth/Bloom excellarator: 2ml
pH: cca 6

11.8.2007 - day 31, 18/6
Uprava pH: 1ml kyseliny fosforecne
Papani:
Wuxal Super: 4 ml
Na tenhle den si pamatuju. Hrozna honka. Lital jsem jak hadr na kosteti. Mel jsem odjizdet a nemel nic pripraveno, tak proto jednoslozkove hnojivo. Jeste bych neco pos... pri michani. ;-)
Brutus: 2 ml (hnojivo pro akvarijni rostliny s raselinovym vyluhem a velkym mnozstvi mikroprvku)
Koreni:
Phytamin: 1 ml
Growth/Bloom excellarator: 1 ml
Vsimnete porad puvodni roztok. Bych asi koukal, kdybych mel EC metr :-D .
Fota:
1) Cely system v provozu se zvlhcovackou.
2) Pohled dovnitr skrz vetrak.
3) Pohled na odkryte kyti.
4) To same z boku.
5) Pohled na koreny Early Bud. Ta mrkev me tam krapet zarazi ;-) .

18.8.2007 - day 38, 18/6
Instalovano pletivo, kyti zapleteny. Tento krok se vyplatil. G13 zustavala zakrsla kvuli tomu, ze se nemohla zmatorit, paac byla nakvetla, 2 kyti uhynuly (viz. vyse) a zbyle dve tiptop vyplnily pletivo. Kyti jsem primo nezapletl, ale naaranzoval z venku pletiva tenkym vazacim dratkem. Kvuli mozne budouci modifikaci.
Vymena vody (poprve). Voda nezapachala. Starou vodou jsem zalil pokojove kvetiny a jak se jim to libilo. Fikus pak rozjel jak drak.

19.8.2007 - day 39, 18/6
Uprava pH: kyselina fosforecna 2 ml
Posledni den rustu -> hnojivo namichano uz na kvet:
AH Grow: 6 ml
AH Bloom: 12 ml
AH Micro: 6 ml
Brutus: 2 ml
Koreni:
Growth/Bloom excellarator: 4 ml

Tak tady konci rustova faze. Kdybych mel shrnout, tak mam za to, ze kdyby nebylo svilusek, zvladnu to za 30 dnu. Kdyz pomyslim, ze to pletivo prorostly 2 kyti (G13 je fakt malinka), tak asi zustanu v pristim kole u 2-3 kvetin v systemu. A vzhledem k jednomu bublaku asi u jedne genetiky, pokud to bude mozne.

Snad mam nejaka fota. Postracham a popr. dodam.

Next: CHAPTER 4: . ,-= KVETEME =-, .

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 22-09-2007 v 23:05 PM

Old Post 09-09-2007 v 12:47 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 4






CHAPTER 4:
. ,-= KVETEME =-, .

Tak zaciname kvest. Opet opis z meho growdiary.

20.8.2007 - day 1, 12/12
Prepnuti hodin na kvetovy cyklus 12/12.
Naposledy naplnena zvlhcovacka, regulace na nejmensi mozny stupen.

Tady jsem si spokojene odjel na dovcu a tesil se, jak to dopadne, az se vratim.

4.9.2007 - day 16, 12/12
Vymena 3/4 obsahu nadrze
Uprava pH: 2 ml kyseliny fosforecne
Asi moc, 2ml je na cely objem, ja menil jen 3/4. Priste dam radeji 1,5 ml a pak dorovnam dalsi den.
Doplneno papani:
AH Grow: 6 ml
AH Bloom: 12 ml
AH Micro: 6 ml
PK 13-14: 3 ml
Koreni:
Growth/Bloom excellarator: 6 ml
Phytamin: 2 ml

8.9.2007 - day 20, 12/12
Konec zvlhcovani
Doplneno papani:
PK 13-14: 2 ml
Brutus: 2 ml
Koreni:
Rasobijec: 2 ml
Growth/Bloom Excellarator: 2 ml
Podminky v systemu:
pH: 5,8
Teplota: 22°C
Vlhkost: 36%
Fota:
1,2) Pohled na koreny (ta barevnost je uplne mimo, ale neco to vypovida)
3) Kvetinky z boku.
4,5) Pohled skrze vetrak.

Tak tady konci prozatim moje zapisky, budu je sem postupne doplnovat.
Pripominam, ze kdyby kdokoliv chtel neco vysvetlit, nafotit, popsat, opsat ...., klido piste.
Konstruktivni kritiku vitam, flame nesnasim ;-) .

Zatim peace a growu zdar.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 22-09-2007 v 22:59 PM

Old Post 09-09-2007 v 13:05 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 5






10.9.2007 - day 22, 12/12

Ahoj vsem. Vsechny tu vitam. Takovej malej reportik, paac jsem se presvedcil, a po shlednuti dostatecneho mnozstvi growu v bubblerech, co jsem videl tady na GRW, ale i jeden in real, jsem nasadil vice hnojiva. Jak jsem rikal, nemam EC merak, tak jsem hledal zkusenosti. Presneji receno dvojnasobek bubblerove davky (tzn. 2/3 navodu). Udelal jsem to tak, ze jsem vodu jeste nevymenil, ale doplnil jeste jednim dilem. To kdyby to nahodou neklaplo (pocitam, ze uvidim uz rano) a ja musel vodu na rychlo vymenit. I love experiments.

Pridavek jidla:
AH Grow: 6 ml
AH Bloom: 12 ml
AH Micro: 6 ml
Neco ocisty:
Kyslicnik 30%: 1,5 ml
Fotos:
1) Celkovy pohled
2,3) Makro Early Bud
4) Makro G13 (no moc se ji nechce)
5) G13 rostou nove korinky - cool for me :-D

Jinak diky vsem za K+ (brada Pupiset, la mista Krychle ;-) ).
Peace and Love for Everybody, lovin' dejaVu.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 22-09-2007 v 22:58 PM

Old Post 10-09-2007 v 19:46 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kozel
Stálý Člen

Karma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% PěstitelskáKarma uživatele kozel - 97% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 188  

Příspěvek č. 6

Pozerám že na tých predchádzajucich foto korenou su nejaké zelené . Nemáš tam náhodou riasy? Pripadaju mi tak divne tie korene .. inak sa mi to páči...K+

150w bubler vs hlina "scrog" 06´

Eu,NL,WR,BB...........out 07´

BUBLER 250w - AK-47 "scrog" 08´

Bubler 250w - Chronic "scrog" 09´

Old Post 10-09-2007 v 22:49 PM
kozel je offline   Profil uživatele kozel   Find more posts by kozel   Foto galerie člena kozel   Click here to Send kozel a Private Message   Add kozel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 7



Ahoj Kozel,
diky za Kacko a podporu.
Ty barvy jsou takovy k nicemu. Je to foceny mobilem, kterej si umi prisvitit diodou. .... a v oranzovy nadobe ... .
Nafotil jsem jeste koreny tech dvou Early Bud. Sahal sem na ne, slizsky nejsou, voda taky po cuchu v poho. Zkusim to nafotit na dennim svetle.
Budu mit pujcenej lepsi fotak. Segra uz se s nim pomazlila ;-) , tak je ochotna ho na chvilku postradat.
At to masti ;-) , djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 11-09-2007 v 00:24 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 8






Hojda vsem priznivcum, ocenujici me vsim, co maji k dispozici .
Mame tu ...
12.9.2007 - day 24, 12/12
... a prinasim maly reportik:
Kytickam se zatim dari a po predchozim doplneni hnojiv vypily nejakou tu vodu, takze:
Prilil jsem cca 5 litru vody. Ph prijemnych 6, takze bez upravy.
Pridal papani:
AH Grow: 3 ml
AH Bloom: 6 ml
AH Micro: 3 ml
PK 13-14: 2 ml
Minule jsem holkam dopral kyslikovou kuru pomoci H2O2, takze ted zase neco malo biolibustek:
Growth/Bloom excellarator: 4 ml
Phytamin: 4 ml
Rasobijec: 3 ml
No fakt by me zajimalo to EC . Priste uz bude vymena vody.
Probehla udrzba vetracku promazanim.
Fotos:
1) Pridal jsem cerpadylko na "honeni" vody (pouzivam ho na precerpavani tekutin). Je to ta pruhledna :-D hadicka na spodni casti snimku - vede zpod praveho dolniho kvetinace do leveho dolniho. Kdo patra, najde ;-) .
2) Kousek konopne trnove koruny.
3,4) Makro Early Bud.
5) Makro G13 (zacaly vyrazet nove chloupky ) .

No uz se mi sbihaji sliny ;-)
Tak at se zelena.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 22-09-2007 v 22:58 PM

Old Post 12-09-2007 v 16:35 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 9






INTERLUDE I:

. ,-= RASOBIJEC a BRUTUS aneb BUBBLER je AKVARKO =-, .

Asi jste si vsimli, ze tu obcas pouzivam krom klasickych dobrutek i nektere, v nasem konicku, rekneme mene pouzivane. Nakoupil jsem je v zacatcich, kdy nebyly penizky hned na vsechno, v akvaristickych potrebach. Rikal jsem si, ze kdyz v tom muzou vegetit rybicky, proc by se v tom nedarilo kvetinam. Prece jen v akvarku jde o souhru flora-fauna, v nasich bublacich prakticky taky (koreny-mikroorganismy). Krom toho, ceny jsou opravdu lidove:
Rasobijec: 39 Kc
Brutus: 47 Kc

Vyfotil jsem to, abych to nemusel opisovat ;-) , tak si v klidku poctete (pro lepsi citelnost zvetsete na puvodni velikost).
Takze fotecky:
1,2) Brutus (K, Mg, mikroprvky Fe, Mn, Cu, Zn, Mo a B, prirodni stimulatory a vitaminy)
3,4) Rasobijec (Mo, Mg, rostlinne hormony a vitaminy)
5) Duo ;-)

Zatim nemam s temito pripravky odpozorovan nejaky konkretni ucinek, ale dodavam je kvuli tem mikroprvkum, aby holky mely rozmanitejsi stravu. Je to i dobra zasoba pri zpozorovani nedostatku nekterych mikroprvku.

End of INTERLUDE I

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 22-09-2007 v 22:57 PM

Old Post 12-09-2007 v 16:58 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 10





INTERLUDE II:
. ,-= RESUSCITACE VETRACKU aneb KDO MAZE, TEN VETRA =-, .

Asi znate ty "lahodne" zvuky, kdyz vetracek zacina vypovidat sluzbu. Nejen, ze je hlucny, ale jeho vykon hodne klesne, protoze vibruje, tim se i nadmerne opotrebovava a jeho zivotnost se blizi ke konci. Dost z nas ma sve "milenky" u sebe v loznici, a takovy vetracek sice ve dne nemusi byt nijak hlasite slyset, ale v noci je to (alespon pro me) docela kvalitni protispaci zarizeni ;-) .
Ne vzdycky clovek ma u sebe nahradni vetracek nebo treba jen jednoduse nema zrovna dostatek penez. Pritom staci vetracek promazat a ten nam muze slouzit jeste nejakou chvili, nez si poridime novy.
Snad vas to neurazi, protoze nekomu to muze pripadat, jako ze ho ucim dychat, ale nektere veci nebyvaji slozite, jen o nich clovek nemusi vedet.

Takze jdeme na to:
1) Potrebne vybaveni: Olej (muze byt i klasicky kuchynsky, ale ten min vydrzi a obcas se z nej neco ve vetracku usadi), nozik (nebo nehty ;-) , valstne cokoliv ostreho.
2) Zastavime vetracky. Nalepku na zadni strane opatrne odloupneme, ale ne celou, lip se pak dava zpatky na sve misto.
3) Uprostred je ulozeni hridelky vetraku, casto prikryte pod malym vickem z platu, kovu nebo gumy...
4) Zapneme vetracky a na osicku nakapeme olej. Ne moc, aby se pak po prikryti vickem olej nevytesnal pod nalepku, ktera pak nebude drzet. Pri pouziti kuchynskeho oleje jsem jeste pouzival pro vycisteni lih. Nakapal jsem ho dostatecne mnozstvi na osicku, nechal protocit a tyckama do usi vysal lih i s necistotami, pak jsem nakapal olej. Ten olej na fotce 1) ma pry samocistici schopnost.
Pak priklopime a zalepime. Vetsinou se dilo podari a vetracek zase na chvilku jede jak fik. Sice to nevydrzi vecne, ale aspon neco ;-) .

End of INTERLUDE II

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 22-09-2007 v 23:06 PM

Old Post 12-09-2007 v 17:27 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 11





Zdravim vsechny nadsence.
Diky vsem za Kacka a podporu. Jsem rad, ze se to libi.
Prinasim nejaky maly fotoreportik. Pak doeditnu dalsi info.
Jinak klidne se ptejte, mista Pupiset se nechal pry u Istvana slyset, ze tam mam dve chybky , no sup sem s nima ;-) .

17.9.2007 - day 29, 12/12
Podminky:
teplota: 23,3 °C
vlhkost: 40%
pH: 5,8-6
neco malo na zub:
PK 13-14: 3 ml
Growth/Bloom excellerator: 6 ml
Phytamin: 4 ml
Foto 1) Konopna korunka.

19.9.2007 - day 31, 12/12
Foto 2) Konopna korunka. (za ty dva dny ten rozdil neni moc videt)
Foto 3) Kolaz Early Bud macros.
Foto 4) Kolaz G13 macros.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 22-09-2007 v 22:56 PM

Old Post 22-09-2007 v 17:33 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 12







22.9.2007 - day 34, 12/12
Holky chlastaj jako divy: dodano 10 litru H2O. Vim, ze jsem rikal, ze uz priste vymenim vodu, ale dozvedel jsem se prijemnou novinu, ze se pristi vikend stehuju , budu stejne odcerpavat roztok pred prevozem, tak az pak .
Podminky:
Po doliti namereno Ph 6,3 -> 0,5 ml kyseliny fosforecne. Tim se pH srovnalo na prijemnych 5,9 .
Basta:
AH Grow: 0 ml (nulu sem pisu, abych zduraznil, ze nedavam rustovou slozku)
AH Bloom: 30 ml
AH Micro: 10 ml
PK 13-14: 0 ml (zvysuju koncentraci AH, tak nechci pokouset)
Growth/Bloom excellerator: 4 ml
Phytamin: 4ml
Rasobijec: 4 ml
Brutus: 4 ml

No zatim jsem spokojen, paldy cukrujou i na listkach, G13 se zacina trochu projevovat, no je to fajn fajnovy . Strihl jsem neco malo zespodu z palicek, co nesly strcit uz za pletivo ke svetlu a uz to maka , akorat chut fuj fuj, i kdyz naznaky chute uz tam jsou. Proplachly je proplachly ;-) .

Peace and love, dejaVu.

Edit:
23.9.2007 - day 35, 12/12
Tak mi to nedalo, takze:
PK 13-14: 4 ml

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 28-09-2007 v 21:01 PM

Old Post 22-09-2007 v 17:58 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skaf.master
Nový Člen

Karma uživatele skaf.master - 50% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 13

pěkná práce..., přidávam karma

Old Post 22-09-2007 v 22:12 PM
skaf.master je offline   Profil uživatele skaf.master   Find more posts by skaf.master   Foto galerie člena skaf.master   Click here to Send skaf.master a Private Message   Add skaf.master to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Dotaz Final Solution Příspěvek č. 14

Ahoj vsem pratelum zeleneho listu.

Vypada to, ze tohle je mezni kombinace hnojiv (davka AH jako v navodu, tzn. trojnasobna pro bubbler a 4 ml PK 13-14 - ted nevim, jestli jsem jeste neco neprilejval, kouknu do denicku a kdyztak editnu).
Jeste jednou dostanou bastu v novym bytecku a pak uz asi vyplach Final Solution (5-7 dnu) a posledni tri dny planuju cistou vodu jen s upravenym pH, z toho posledni den uplna tma - tzn. 0/24.
Nemate nekdo zkusenost s Final Solution v bubbleru? Pupiset mi radil, na prvni tri dny 3 ml/10 litru roztoku, po trech dnech dodat jeste 2 ml/10 litru (tzn. 5 ml/10 litru). Chtel bych slyset jeste dalsi nazory.
Jinak diky vsem za K+, jsem rad, ze se vam thread libi. Z noveho bydliste dodam fota . Jsem zvedavej, jaka tam bude voda. (Ted mam z odstatyho kohoutku pH 7,4 , EC bohuzel nemerim, ale zacinam cejtit potrebu EC metru. Nebudu mit penizky tak asi zkusim smennej obchod ;-) . Naposledy jsem vymenil za sklenici venkovek postel :-D ).
Jo a postradam tady konstruktivni kritiku, nerikejte, ze to mam idealni ;-) . Taky otazky tady zadny nevidim (az na Kozla ;-) ). Tak piste a nestydte se.

--Edit--
Tak jsem jeste v jednom threadu nasel nasledujici:

dalas:
Nazdar taky zacinam bubbler, precetl sem si o bubbleru dost ale nikde sem se nedocetl jak ten flushing?mam Final solution a vim ze to trva v bubbleru 10dni.7dni FS a 3dny cista voda(jestli sem to pochopil dobre)
otazka1:to mam kazdej den po dobu tech 7dni michat novej roztok?
jako ze jeden den namicham, naliju do bubbleru.druhej den vyliju namicham novej?tak?
otazka2:na obalu FS je davkovani 1ml/1L vody, kolik do bubbleru?
priklad:mam 20L bubbler dam 20ml? nebo 1/3 tj.6,6ml?
Hanyz:
Ne, kazdy den ho michat nemusis, staci jednou. Alespon se bude lehce snizovat koncentrace.
ad 2: Sice s FS nemam zkusenost, ale rekl bych, ze se ma davkovat taky jen 1/3, ze stejneho duvodu jako v pripade hnojiv. Koreny jsou ve vode non-stop, takze koncentrace zivin staci mensi.

--End of edit--


Liba dejaVu.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 27-09-2007 v 13:50 PM

Old Post 27-09-2007 v 10:49 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
StrycekPompo
Stálý Člen

Karma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% PěstitelskáKarma uživatele StrycekPompo - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 15

Hodně pěkné V-Scrog se mi hodně líbí možná si ho časem taky zkusím.Uvidíme,, každopádně se to to daří moc pěkně,, hlavně ať se to vyvede

Co zasadím to možná i vyroste XD

Soog by PompO-650W-->Check it!!!!

Old Post 04-10-2007 v 19:08 PM
StrycekPompo je offline   Profil uživatele StrycekPompo   Find more posts by StrycekPompo   Foto galerie člena StrycekPompo   Click here to Send StrycekPompo a Private Message   Add StrycekPompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 16






Ahoj mile growerky a groweri. Vsem vam dekuji za podporu a uznani (K+).

2Alesh: Diky za reakci. Ja nejsem tak poradnej (no to je asi slaby slovo ), ale dalsi grow chci do toho jeste vic prasknout a vodu menit opravdu kazdej tyden. Uvidime, jaky budou vysledky. I s vypletanim zacnu hned od zacatku.

2StrycekPompo: VSCROG je asi nejucinnejsi metoda pro CFL (a nejen pro ni). Krasne vyuzijes plochu kolem vybojky a kytky muzou byt opravdu blizko. Vysusi je jen dotyk s lampou (coz se mi ted povedlo po prevozu do noveho bydliste - pri priklapeni vrchnim kalfasem jsem ohnul vybojkou palici G13 a ta se pekne osusila). Jinak u listu mi to nevadi, je to takovy samozastrihavani . Pri obhlidce to vzdycky jen odrolim.

Kyti jsou ted na pude. Uplne jiny podminky nez v panelaku. Rel. vlhkost 60% (panelak < 25% RH) a teplota se pohybuje pri osvetleni kolem 21°C +/- 1°C, coz je parada. V noci jeste nevim, vcera jsem teprv resetoval pamet meraku, tak kouknu na minimalni hodnoty. Voda je OK, pH 7,2-7,4 , na coz jsem zvyklej, EC zatim bohuzel NO DATA , musim splasit ten EC metr, protoze me to zajima (next level).
Zacala me ale trapit teplota roztoku. Pohybuje se neco kolem 16-17°C, ale prijde zima a bude hur. Tak jsem segru dnes zaukoloval, at mi koupi akvarijni topitko, radsi koupim silnejsi a s regulaci, protoze bez regulace to maj pevne nastaveny na 21°C a ja chci idealnich 22°C (ocenim vas nazor na idealni teplotu).
Taky budu delat pro kalfas mistnost, kterou odizoluju stavebnim Rockwoolem (to je ten, co se nam nehodi na rezy ), protoze na izolaci pro celou pudu nebude ted jeste dostatek kacaku. Plan je udelat mistnost pro dva kalfas systemy - kvuli kontinualnimu pesteni. Pribyde Nurturelite CFL BLUE 200W system, samozrejme taky s externim predradnikem, pak se budou jen prehazovat vrchni dily. Taky jeste vysetrim misto pro malou matkarnu/klonirnu. Tot jsou me plany do nejblizsiho budoucna. Co me trapi, je dezinfekce teto mistnosti. Puda neni jeste hotova a hmyzaku je tam hafec. Musim byt peclivej, poradne to utesnit a vystrikat - asi Savem. Diky vlhkosti se moc nebojim svilusek, ale zase se mouzou objevit jine brebery.

Kytky jsou ted v poslednim tydnu pred vyplachem Final Solution a vodou. Naposledy jsem jim daval plnou davku AH + prikoreneni pomoci PK 13-14 a nejaky ty vitaminy v podobe enzimu a dalsich podpurnejch latek.
Tak sledujte, radte, ptejte se, brzy prijde obrazova aktualizace a dalsi vypis z grow diary (chvilku mi potrva, nez zprovoznim net, v baraku se ted neda ani hnout).

Tak zatim peace and love, dejaVu.

EDIT - Pridana fota z 10.10.2007 (foceno pres vetraky)

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil dejaVuCV 13-10-2007 v 17:38 PM

Old Post 05-10-2007 v 09:39 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9275800 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív