Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Surpr!se OUt'07 by Kolom&n
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2

Jak letos?
This poll is closed.
Fakt hrůza 43 44.79%
Není to nejhorší,něco z toho bude.. 25 26.04%
Wypadá to docela dobře.. 12 12.50%
dobrý kytky... 4 4.17%
Fakt dobrý"překvapení",to jsem nečekal 12 12.50%
Total: 96 votes 100%
  [Edit Poll (moderators only)]

Autor
Téma 
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Surpr!se OUt'07 by Kolom&n Příspěvek č. 1







takze čas nadešel a na jižní moravě je o5 krásně,atak jdu zítra na flek zasadit tam nektery kytizz z skrine..a kytizz ze seminek(od clena j.traindiky)na flek sebou beru bágl perlitu ,a nejakých hlín..

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 12-04-2007 v 21:50 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

kolomane ty kytiz vypadaj namutovany (jednolist) dle mejch zkusenosti uz z toho nic dobryho nebude..radsi bych zasadil novy semena primo na policka a hlavne trpelivost drzim palce at uz taky neco sklidis misto spatny teorie dobra praxe

Old Post 12-04-2007 v 23:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 3

Koloman: woe neměl sis tam dávat (do ankety) negativní odpověď.
mám takový pocit že jsi se stal právoplaným "G" noobem.
+ máš docela bordel v rodech, tak si to po sobě překontroluj.

ale jako jsem zvědav, i když jsem volil možnost 1) (předtucha)

!

Po pár letech zpět.

Old Post 13-04-2007 v 13:28 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vaaanha
Stálý Člen

Karma uživatele vaaanha - 65% PěstitelskáKarma uživatele vaaanha - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 4

Ano, název jako vždy - surprise by kolman, zatím sem musel hlasovat pro první možnost, protože ty kytky vypadají jak nějaké obilí, no ale snad mě(a asi i jiné členy) překvapíš a vypěstíš ze dvou kytek kilo čudkoskéra - držim ti palce

Guns don't kill people. People kill people. Guns protect against people with smaller guns.

Old Post 14-04-2007 v 11:26 AM
vaaanha je offline   Profil uživatele vaaanha   Find more posts by vaaanha   Foto galerie člena vaaanha   Click here to Send vaaanha a Private Message   Add vaaanha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kutas
Stálý Člen

Karma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% PěstitelskáKarma uživatele Kutas - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 541  

Příspěvek č. 5

hej vypadaji jako mutanti, nevim cim to ze to tak roste, ale na out se mimoradne hodi, protoze po par tydnech se to krasne rozroste na normalni listu, a z mych zkusenosti to kvalitu sklizne neovlivni.
sak uvidite, ICE bude monstrozni, viz muj minuly out.


out 2006 4ever

mocny double grow aka beverly manufacture


Zas kouřím trávu, nepiji kávu - hlavu mám hloupou, jedu nahoru!

Old Post 14-04-2007 v 13:38 PM
Kutas je offline   Profil uživatele Kutas   Find more posts by Kutas   Foto galerie člena Kutas   Click here to Send Kutas a Private Message   Add Kutas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pajloo
Stálý Člen

Karma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% PěstitelskáKarma uživatele pajloo - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 6

Kutasi wed za pokus nic nedas ked uz nejaky ten ziwot ziju tak im ho poriadne spestri. nech ti to wida ako si myslis mozno tu este wsetkych prekwapis cao

Old Post 14-04-2007 v 23:28 PM
pajloo je offline   Profil uživatele pajloo   Find more posts by pajloo   Foto galerie člena pajloo   Click here to Send pajloo a Private Message   Add pajloo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pajloo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 7

takže kytizz vyklíčily.. a jsou venku..
5x Fraise sativa..
3x early misty
2xblue mistyc#citral
a ze skříně odebrány
1x hashplpant
1x WW#DP
1x citral
1x K33#MK

..............a jsou připraveny na vysazení na flek...nechám je týden takhle na balkonku a za týden zasadím na flíček

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 16-04-2007 v 11:43 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 8





















tak jsou tady new fotozz..dneska jsem byl na fleku a zasadil zatím ww#dp a hashplant..jinak kytkám se daří docela dobře .....podívejte samy.. ww#dp jsem trošku přitáhl k zemi aby povyrazila..

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 23-04-2007 v 13:57 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 9











tak a mam dalsi fotozz.. na flek byly přisázeny
2x praise sativa
1x blue mystic#citral
1x early misty

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 26-04-2007 v 14:06 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Obecné Zapoměl jsem na foto;):D Příspěvek č. 10








































zdarec.. taxem tady a mam new fotozzmyslím že kytkám se daří docela skvěle.. sice jsou ze semínek ale vypadají i tak goodjinak mám fotozz i z dalšího fleku kterej je o párset metrů dál...tam zatím bydlí 1rízek papaye..

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 02-05-2007 v 12:52 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 11










a tady můj další flek kde bydlí řez papaye

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 02-05-2007 v 13:04 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 12

včera jsem je byl zalívat a zase tam lítala hafo nízko helikoptéra vojenská.. vypadá to jako kdyby hledaly....něco....ale myslím ai že spíš někoho..
no a rizek papaye je od presazeni celej nejakej divnej...
takze jsem tam prisadil
eaerly misty
blue mystic#citral
Fraise sativa

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 04-05-2007 v 07:50 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 13

jo takže někteří ti mutanti jsou už od začátku co jsem je dovezl ve skříni a koukněte jak vypadaj..... jo a ti mutanti kteří jsou venku no.. byly trochec nakvetlý ale ale jeden z nich je ten řer papaye... no ak
kytizz tam mam docela hafo ... natom 1 fleku jsou:
Hashplant-samice(powerF)
Ww#dp(si taky myslim že samice..)
2xFraise sativa
1x Blue mystic#citral
2.pole
2x early misty
1x blue mistic#citral
2x Fraise sativa
1x papaya (rez---btw. spravenej mutoš.)

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 05-05-2007 v 08:06 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 14









































tak a tady jsou ty slibeny fotoz.. meco me ozira hashplanta spolu s ww#dp noa ostatni kyticky si rostou ,jak rostou,vsak podivejte samy.. myslim že z tech semínek to bude letos bída..ale taky lepší než jen řízky..

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 10-05-2007 v 09:08 AM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 15

jak vidím tak to asi nikoho nezajímá ,ale budu si "hrát" dál..

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 10-05-2007 v 21:30 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pittbull
Bullrot

Karma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% PěstitelskáKarma uživatele Pittbull - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 16

pekne kyticky k+ taky mi létá helikoptéra nad hlavou kdyz zalévám hledají utečence!!!doufám že neuvidí moje pole protože je to tak velké!!jak sou vinohrady tak ja tam mám ganjahrady!!

...:::14-DS-NS-LUZA-DM:::... Stoka
My Big Out 06
->"MyBig:07..Outdoor=Hardcore Growing "<-

Old Post 12-05-2007 v 08:30 AM
Pittbull je offline   Profil uživatele Pittbull   Find more posts by Pittbull   Foto galerie člena Pittbull   Click here to Send Pittbull a Private Message   Add Pittbull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Pittbull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7447970 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív