Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » DP na stromech
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
truPka
Stálý Člen

Karma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 31  

DP na stromech Příspěvek č. 1





Ahoj groweri, konecne se mi povedlo pucit si od kamose fotak tak sem se taky rozhodl ukazat tady svy letosni vypestky.Po minulych rocich kdy me pokazdy nekdo kytky ukradl sem se rozhodl ze letos budu pestovat na stromech.Mam 4 kytky Durban poison z feminizovanych semen od dutch passion.Kytky byly trochu hnojeny kristalonem start, ted kdyz ukazaly naky blizny jsem zacal alga-bloom od plagronu.Doufam ze se mi este nekdy podari pucit fotak abych ukazal jak to pokracuje..

Old Post 12-08-2006 v 19:29 PM
truPka je offline   Profil uživatele truPka   Find more posts by truPka   Foto galerie člena truPka   Click here to Send truPka a Private Message   Add truPka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
truPka
Stálý Člen

Karma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 2











..povedlo se mi zase pucit si fotak tak tady jsou naky fotky.

Old Post 10-09-2006 v 09:07 AM
truPka je offline   Profil uživatele truPka   Find more posts by truPka   Foto galerie člena truPka   Click here to Send truPka a Private Message   Add truPka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
truPka
Stálý Člen

Karma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 3











Zdarek, pridam nejaky fotky ze vcerejska...
Jinak vsechny kytky jsou samice..po tom co jsem si tady precet o feminizovanych seminkach jsem doufal ze nebudu mit samy hermace.Ale jak se zda tak je to v pohode..preci jen nerad bych lezl furt po stromech a pak tam mel samce a rizky jsem nemoh sehnat.Dikez za Kacka..
Zadny dotazy, pripominky?

Old Post 15-09-2006 v 10:14 AM
truPka je offline   Profil uživatele truPka   Find more posts by truPka   Foto galerie člena truPka   Click here to Send truPka a Private Message   Add truPka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

v akej vyske mas kytiz???

Old Post 12-10-2006 v 13:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
truPka
Stálý Člen

Karma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 5



Tak vsechny 4 kytky uz jsem sklidil.Tri kytky uz jsem sklizel asi pred tydnem, ale bohuzel sem nemel fotak.Ctvrtou kyti jsem este nechaval a skosil jsem ji vcera..z te jsou tady ty hnusny fotky(bohuzel jsem stih vyfotit jen par brutalnich rozmazanic a pak se mi vybil fotak..tak je prihazuju jen tak pro ilustraci).Teto kyti se ale pred par tydnama ulomily vetrem dve vrchni vetve..skoda, ale pouceni na pristi rok..neni dobry mit na strome dvoumetrovou kytku,nak se to trochu zvrhlo.Jinak dikec vsem za kacka..
to rammian:rekl bych neco kolem 10-15 metru.

Old Post 12-10-2006 v 21:43 PM
truPka je offline   Profil uživatele truPka   Find more posts by truPka   Foto galerie člena truPka   Click here to Send truPka a Private Message   Add truPka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Serus truPka

velmi pekný grow......jeden z tých najkrajších stromových!!!
mám na teba pár otázok......

v com si mal zasadené???v kýbloch???vo vreciach, sa mi zdalo ze tam nejaké trcí???
fotky suchého nebudú???
a aké boli asi vysoké kitízz???
kolko si mal výnos z tých 4och kúskov???ak vies priblizne
inak jednoznačné kačko....

Old Post 12-11-2006 v 17:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
truPka
Stálý Člen

Karma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 7

Zdarec, díky za pochvalu a za káčka..
to Strih:Měl jsem to zasazený v kýblech..asi 20litrových.Nějakym hadrem jsem ty kýble akorát pro jistotu obalil aby to nebylo nahodou vidět nekde z dálky..
fotky suchého bohužel nejsou páč jsem se už nedostal k foťáku..ale kdyžtak se pokusim ještě nějaký udělat.
Jedna kytka byla vysoká asi něco přes 2 metry,ale ulomily se ji větrem dvě horní větve.Ostatní byly vysoký všechny tak kolem 1,30 metru..
Sory,ale kolik toho bylo g fakt nevim..váhu nevlastním.
to Isobacter:ne,zavlažovací systém jsem tam neměl..měl jsem to původně v plánu,ale na jaře jsem měl co dělat vůbec sehnat nějaký kýble a pak je tam natahat a jeste tam táhnout hlínu..prostě nebyl čas.Hlínu jsem použil nějakej substrát co jsem koupil v zelenině(..už si nevzpomínám sory) jenom smíchanej s trochou písku..příští rok bych to rád líp vychytal..tentokrát jsem prostě nestíhal.Zalívat jsem to chodil většinou tak 1x za týden, spíš aji protože jsem se chtěl podívat na kyti jinak by vydrzely aji dýl, jenom když začlo to letošní několikatýdení letní vedro a sucho tak jsem se tam tahal s litrama vody každý tři dny..
peace

Old Post 13-11-2006 v 16:31 PM
truPka je offline   Profil uživatele truPka   Find more posts by truPka   Foto galerie člena truPka   Click here to Send truPka a Private Message   Add truPka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

tomu ver ze v lete musíš fičat aj 3x do tyzdna hehe

Old Post 13-11-2006 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.Bong
Nový Člen

Karma uživatele MR.Bong - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 9

Myslis ze by stacilo dvakrat tydne tam chodit???
seminka se na stromy moc nehodej.mam zamluveny nejaky rizky na pristi out(peacemaker,mendocino)tak snad mi to taky vyjde jak tobe
jinak to mas pekny budu rad kdyz pristi rok to budu mit alespon jako ty

Old Post 17-11-2006 v 07:59 AM
MR.Bong je offline   Profil uživatele MR.Bong   Find more posts by MR.Bong   Foto galerie člena MR.Bong   Click here to Send MR.Bong a Private Message   Add MR.Bong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MR.Bong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MR.Bong
Nový Člen

Karma uživatele MR.Bong - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 10

nelezli ti tam ze stromu nejaky housenky??nebo brouci??

Old Post 17-11-2006 v 08:01 AM
MR.Bong je offline   Profil uživatele MR.Bong   Find more posts by MR.Bong   Foto galerie člena MR.Bong   Click here to Send MR.Bong a Private Message   Add MR.Bong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MR.Bong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
truPka
Stálý Člen

Karma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 11

Jo nějaký housenky nebo brouci se tam občas objevily, aji jsem měl nějakou dobu přímo v kýblu mraveniště..ale nevím, já v tom žádnej problém nevidím, nijak jsem to neřešil a ničemu to podle mě nevadilo.
No s tim že semínka se na strom nehoděj máš vcelku pravdu proto jsem měl feminizovaný i když jsou dost drahý..prostě jsem neměl možnost sehnat řízky.

Old Post 17-11-2006 v 09:01 AM
truPka je offline   Profil uživatele truPka   Find more posts by truPka   Foto galerie člena truPka   Click here to Send truPka a Private Message   Add truPka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-03-2012 - Pěstování na stromě - 14 odpovědí
17-11-2006 - ww a HH na strome - 123 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4989590 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív