Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » tajemství holčičí skříňky:-) WW,POG,JH 400W BIO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 33

Hmm, já to právě dotestoval.....a mám pravdu.Květová kombinace 600W HPS + 400W MH se prostě KLADNĚ PROJEVILA.Né na výnosu samozřejmě...jinak kdybyste si o tom něco přečetli třeba na zesnulém OG, viděli by jste že se to používá už nějakej ten pátek

btw na chuti se projeví třeba zrovna ta pryskyřice...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 16-03-2006 v 13:19 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 34

Apofiss: na zesnulem Og sem se, mas prawdu nic nedočet, páč muj jazyk neumi anglicky, ale chtel jsem se zeptat, ty si testoval rozdil 600w HPS+ MH mezi 600w Agro+400w též Agro nebo 1000w Agro? Pakliže jo, omlouvam se...paklize ne, trvam si za tim co jsem řekl...

Old Post 17-03-2006 v 06:48 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 35

Podívej, jenom blázni jako jahudka musej všechno zkusit sami, ti chytří se o zkušenosti podělí mezi sebou

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 17-03-2006 v 09:13 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 36

Apofiss - Bohuzel ti asi nedoslo,ze ty chytry od kterych ty cerpas zkusenosti jsme prave my blazni ktery to zkousej pro takovy lidi jako jses ty.Nebo kde ty chytri ty informace berou?Myslim ze mas dost zkreslenej pohled,ale to je samozrejme tvoje vec..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-03-2006 v 12:04 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 37

Evil : zdárek, nemůžeš popřít rovnici více pryskyřice=více chuti (u mě to tak zatím vždycky bylo).Jinak PKčko jsem tuhle session nakonec nenasadil právě z důvodu chuti a navíc Plagron v sobě má PKčka dost.

Jahudka: hehe, zajímalo by mě jaký tvůj vynález jsem použil.....počkej, nech mě přemýšlet.....vzhůru kořeny néé....oblázky néé...počkej, to je vlastně všechno, takže nic...bohužel .

Jinak zkreslený pohled nebude tak úplně můj problém.Snažil jsem se vysvětlit, že pokud si vezmeš od každého slušného growera nějakou drobnost, která ti pomůže...za pár let zjistíš jak to pomohlo tobě a i jim pokud dělali to samé.Myslím, že tímhle stylem se dohrabem o dost dále, než kdybychom hned z fleku rostli kořenama dolů.Samozřejmě opravdový vědátor je také přínosem, ale tito vědátoři sedí v laborce např.GH a berou za to tučný plat.Občas se vyskytne i přínos v podobě amatéra....nauč se něco třeba od člena CO?


Jinak wilda asi není nadšená z těhle keců, tak kdyžtak jinde či PM a pak to smažem což?

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Naposledy upravil Apofiss 17-03-2006 v 13:53 PM

Old Post 17-03-2006 v 13:48 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 38

souhlasím s apofissem, protože pokud bys to chtěl dokázat nebude ti stačit jeden pokus ale musíš jich udělat spousty ve stejnejch podmínkách, na což samozřejmě nikdo z nás nemá, navíc většina věcí je už dávno známejch a lidi který se na to snažej přijít znova sami tím že se nenechaj poučit nebo nevěřej tomu co si přečtou podle mě zbytečně ztrácej čas a prostředky který by mohli investovat do growingu fakt efektivně.
kdyby byly agro výbojky lepší než MH+HPS, tak by MH nikdo nepoužíval. a ve všech knihách který jsem o tom četla by to asi taky bylo napsaný ne? a zatím tam najdu akorát to, že to je alternativa k HPS (vylepšená verze HPS vhodnější pro růstovou fázi, ne alternativa k HPS+MH)
pokud tady byl uveden myslím indickým-konopím údaj že rostlinám nejvíc vyhovuje 20% modrého spektra pak jsou agro výbojky se svými 8% dost pozadu!
můžou bejt vhodný pro společnosti který pěstujou profi protože prohazovat to za MH rozhodně nebude žádná radost a vlastně dvojnásobná investice a podle mýho názoru je to taky jeden z důvodů proč byly udělaný, ale pro mě jako malopěstitele kterýmu vpodstatě záleží na každym gramu je vhodnější kombinace MH s jeho ideálním spektrem na růst a HPS s jeho ideálním spektrem na květ a nevidím důvod proč bych to měla kombinovat do 1výbojky.
agro mi zaručuje 100% kvality HPS ale ne 100% kvality MH, na to je tam podíl modrého spektra příliš malý, nehledě na otázku svícení modrým spektrem i ve finální fázi květu a rovněž oproti normálním son-t výbojkám sníženou životnost.
neříkám že kombinace MH+HPS je lepší třeba o 50% to bych si tvrdit netroufla, ale rozhodně mezi ně nelze dát rovnítko.
ale jak říkal jahůdka, jsou to 2názory a se současnejma podmínkama je asi nerozlouskneme.

2 indický-konopi: trošku OT ale prosimtě kolik ti je nebo co studuješ že nemáte angličtinu?

Old Post 17-03-2006 v 14:23 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 39

wilda: ja sem neuvadel, že rostlinam nejvic vyhovuje 20% modreho spektra...no ale jinak, když je v agru tak malo modreho spektra jo(dejme tomu, že je to zanedbatelny procento (tos rekla ty páč tvrdis, že maj 8%...), proc to roste mnohem lip a mnohem rychlejc pod nim než pod obyc. sodikem...? Kvuli tem "trapnejm 8%"??, navic ses jedina kdo tvrdi, že maj 8% mod. spektra, a navic jen diky tomu, ze sis to vypocitala s tech 30w navic u 400w AGro...a jak bys to prosim te vypocitala u 400w plansataru, když nemaj ani o watt navic? jinak je jasny, že to pod MHáčkem roste lip, když je to spesl vybojka na rust, nic novyho! A myslis, že když už se serou velkopestile s takovym kvantem kytek, že by se nesrali i s blbym presroubovanim "35kompletu", kdyby to stalo za to a bylo to nejak znát na vynosu a kvalite???, ja myslim, ze jo To je argumentu čoveče...jinak s mejma usoplnejma 20léty a !SKORO! výučním listem (plynarna pardubice) se nesmis divit, že angličtinu proste nedávám......no jinak mrdame asi uz na debatu co je lepsi a kazdej si budem svitit čím budem chtit E?

23

Old Post 17-03-2006 v 15:31 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 40


Jo asi tak nejak.Serem na to,svitit budu tim co me vyhovuje.Mh kontra sodik neni problem za naprosto stejnejch podminek pro me vyzkouset a pak se uvidi.Ono se to hezky cte s knizek atd,jenze vyvoj jde porad dopredu a co platilo pred rokem nemusi zdaleka platit dnes.Jen takova zajimavost aby jste videli jak take pestuji profesionalove.

Pestirna pod zarivkama..No a ted me nekdo nekdo reknete kde je pravda..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 17-03-2006 v 23:00 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 41

Jahudka to ja bych rekl, ze jsou to bud HPS 1000W (ty svitej takhle bile) a nebo spatne nastavenej digitalni fotak a jsou to 600W. ..Jestli dobre pocitam, tak pokud to ma 1000Wx nejakejch 30 lamp, jsme na docela fajn spotrebe :-)))

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 18-03-2006 v 20:19 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 42



ještě info k těm PAR, podařilo se mi vytáhnout z Overgrow FAQu tabulky hodnocení efektivnosti lamp a hodnoty PAR jsou u 400W Son-t Agro a Son-t úplně stejné což taky o něcěm napovídá.

Naposledy upravil wilda 19-03-2006 v 10:18 AM

Old Post 19-03-2006 v 08:59 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 43

wilda - To je blbost ze by agro a son t mely stejny Par.Staci se kouknout do spektralnich grafů..Kde prosimte v ty tabulce vidis PAR?Ja tam vidim jenom svitivost v LM a to je prave nic nevypovidajici hodnota a pak jeste vidim zabarveni svetla v K.Tohle co vidis je jenom svitivost jak moc vyzareny svetlo uvidime my lidi a ne rostliny.PAR byva treba na vybojkach Gib lightning,Hortiluxech a napriklad i nurturelitech,atd..PAR najdes jenom u vybojek urcenych k pestovani.U zadny Son-t nebo MH ho nenajdes a musis srovnavat graf fotosyntezy se spektralnim grafem vybojky.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-03-2006 v 10:16 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 44

jsou to ty hodnoty 132 shodný pro všechny, tohle je druhá strana tabulky a nedošlo mi že nadpisy jsou na straně první, tak to checkni znova a jsem zvědavá co si myslíš teď?

Old Post 19-03-2006 v 10:21 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 45

wilda - Videl jsem jenom 1 tabulku a ted vidim i druhou takze uz chapu...Myslim si,ze je to paradni tabulka kterou hned stahnu a budu ji vyuzivat.Skoda,ze u tech vybojek ktery by me opravdu zajimaly je Par vynechany..Je to zrovna to Son agro atd..Fakt skoda.
Jinak dik,ta tabulka nema chybu he he..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-03-2006 v 10:25 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 46

to není vynechaný, v originále je to líp vidět ale znamená to že které mají stejné hodnoty tak je tam hodnota jen u té první, tzn. všechny mají 132 jak je napsáno u první (hortlilux myslim)

Old Post 19-03-2006 v 10:27 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 47

wilda - Mozna,ze je to jak rikas a plati opravdu to,co je prvni nahore,ale zda se mi to nelogicky.Proc by tam ty cisla nenapsali?Ja spis myslim,ze jsou u nekterych vybojek Par vynechany,protoze je proste vyrobce neudava.Prijde mi to logictejsi a radsi budu vychazet jenom z hodnot u kterejch jsem si jistej ze tam maji byt..Ale tabulka je vyborna,to v kazdem pripade..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 19-03-2006 v 10:36 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 48

abych pravdu řekla nejsem si 100% jistá ale na tom webu to působí tak že je to tam vynechaný úmyslně aže ty hodnoty jsou stejný (i když teď jsem si všimla že na 1stránce jsou 2stejný hodnoty napsaný pod sebou), nicméně zkusim ještě něco z toho OG vyškrábnout a hlavně sehnat toho chlapíka co to dělal

Old Post 19-03-2006 v 10:41 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3317570 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív