Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » tajemství holčičí skříňky:-) WW,POG,JH 400W BIO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 17


ua nestavěla jsem to sama, to bych asi dodnes nepěstila nařezat se to nechalo u známýho a sestavení nebylo tak těžký, jen to sešroubovat, samo že díky pomocníkům
můj názor na agrovýbojky není moc dobrej, měla jsem Son-t Agro a pozorovala jsem vytahování vrcholků, nevim jestli to bylo přesně tim, v tý době jsem neměla nijak extra genetiku, ale moc spokojená jsem nebyla ani se vzhledem ani s výnosem (navíc podle mě těch pár % modrýho světla parádu nenadělá-nejlepší by bylo používat zároveň sodík a MH na celou dobu růstu i květu). takže teď mám tuhle a s tou jsem spokojená 100% (navíc z velkoobchodu za 540Kč-) taky plánuju pro příště nějaký úpravy a chtěla bych svítit na růst zas tím MH, na prvních 14dní květu MH+sodík a pak jen sodík-mělo by to zredukovat stres s tim natahováním při začátku květu. a abych pravdu řekla pod tou 250MH mi to rostlo líp (menší vzrůst a parádní větvení) než pod 400W sodíkem (stejná genetika) takže já osobně jsem spokojená.
mě se substrát ve vaně míchá dost blbě-taky jsem to praktikovala ale musíš se u toho ohejbat a mě se s tim blbě manipulovalo, taxem udělala plastový zátarasy a šlo to na lino pěkně lopatkou promíchat abylo hotovo
změny v barvě pozoruju rozhodně-k lepšímu oproti všemu co jsem zatím používala (AH, b´cuzz). Některý z nich (tak 4) úplně hustě tmavě zelený, zbytek je sytě zelenejch a 1 začíná žloutnout (ale to je genetikou-je nejslabší) většina z nich má tak 1list kterej žloutne a vadne ale to je normální. je to substrátem i tim magnéziem který jim dávám.

na fotce moje inspirace kterou mám přilepenou na skříni

Naposledy upravil wilda 17-03-2006 v 13:48 PM

Old Post 14-03-2006 v 09:57 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 18

říkaš, že se ti pod agro vybojkou dost vytahovali a zarověn tvrdiš, že nějaky to % modryho spektra toho moc nenadělá......mě se celkem taky brutalně vytahujou, ale jen sativy... Mysliš, že by KVETLI a zaroven ROSTLI lip pod MH+HPS než pod AGRO stejny wattaže?? jestli ne, tak jaky by byli rozdily? opět by to chtělo další test...
PS: to sou kurvy, že ty ventoše zas zdražily o 150,-...magneziova sůl se dá koupit kde v PCE?

23

Old Post 14-03-2006 v 10:33 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 19

wilda - Me osobne neprijde,ze by se to pod agrem nejak vyrazne tahalo.Krasne vetveny kytky pod ni ze semene vyrostou na 25cm od vykliceni ze semene.Ta modra slozka tam pusobi prave jsko bys svitila v kombinaci MH+HPS.Naopak mam nazor,ze kombinace HPS+MH neni to pravy (teoreticky).Podivej se jak dopadly pokusy pod oceanic colour zarivkama.Ty mely prave spektrum jako bys zkombinovala HPS+MH a nechtelo to pod nima jakoby dozrat.Precijen ty kytky potrebuji na kvet prevazne cervenou a trochu ty modry a to ti prave ruzny smesovy vybojky poskytujou (agro,grow,planta).Takze optimum by jsi nejspis dosahla pri 250wMH+400wHPS-son-t aby jsi tou modrou nesvitila zbytecne moc.Vlastne by jsi vytvorila pomoci 2 vybojek a s mensi efektivitou to samy co ti poskytuji smesovy (agro) vybojky.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 14-03-2006 v 10:57 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 20


magnéziovou sůl jsem koupila ve vše za 39 v kosmetické sekci (používá se to do koupele), ale maj ji jen občas, taky jsem ji zahlídla normálně v drogérii.
vytahovaly se proto, že tam bylo modrého světla málo (nevyváženě oproti červenýmu) a to je mátlo?(nevim, neříkala jsem že to bylo 100% z toho), na OG byly nějaký testy a neshledávali tam oproti normálním sodíkům nijak extra rozdíly.
a logicky->rostliny v přírodě rostou pod plnym spektrem současně (podívej se na různý hodnoty teploty světla v různejch fázích dne) a ty jim ho imituješ -> a protože abys obsáhl plný spektrum musel bys mít několik různejch druhů světel abys to spektrum zkombinoval což je nereálný používáš co co je nejdosažitelnější+nejefektivnější->MH na růst (já konkrétně HqMI s hodnotou 6000K) a sodík na květ->a když to spojíš, alespoň částečně lépe jim napodobíš přirozené spektrum které mají v přírodě (je to náročný na technický provedení, přiznávám, ještě pořádně nevím jaxe s tim vypořádám, teď jsem to kvůli tomu neudělala, nechtělo se mi to bastlit svítila jsem MH do prvního týdne květu a pak HPS)
takže rozdíl oproti AGRO a MH+HPS vidím ve větší vyváženosti spektra a tudíž lepšímu růstu i květu (lepší větvení, kompaktnější rostliny, přirozenější přechod na květ) na konec květu je klidně možný svítit jen HPS (což takhle můžeš ale když máš AGRO nemůžeš) na OG to takhle pár chlapíků praktikovalo a říkali že už by neměnili

na obrázku vepředu nejvyšší ten herer-taky sativa a je vidět o kolik víc než ostatní povyrostla

Naposledy upravil wilda 14-03-2006 v 11:37 AM

Old Post 14-03-2006 v 11:00 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 21

wilda - Nezapominej,ze jiny slozeni svetla je na jare a jiny na podzim.Dokonce si myslim,ze neni nasim cilem dokonale napodobit prirodu.Nam jde o dosazeni co nejlepsich vysledku a tim ze pestujes indoor si muzes podminky upravit podle toho co je pro kytku nejlepsi prave bez ohledu na prirodu.Urcite je dobry v pripade problemu z toho co vymyslela priroda vychazet.Nikde neni psano,ze slozeni slunecniho svetla behem dne je to nejidealnejsi co muzes nasim kytkam nabidnout,na to nezapominej.Priroda ma dost energie na plytvani a nejaky nepotrebny svetlo navic se ztrati,ale my jsme na tom presne opacne.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 14-03-2006 v 11:05 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 22

Jenom některým z nás jde o dosažení co nejlepších výsledků, resp. záleží co si pod tím představuješ-pro někoho je to výnos a pro jinýho zas zdraví rostliny Agro výbojky jsou primárně vyráběny proto,aby dodaly modré světlo v růstu, když to rostlina více potřebuje. Když ho tam tedy dávají, zřejmě nevadí ani až do konce květové fáze, ačkoliv u slabších genetik může třeba vyvolávat jisté abnormality proto mi přijde rozumnější nakombinovat si vlastní poměr (MH na růst a pak MH+HPS na 1/2květu a HPS na konec květu) je lepší než AGRO.
neříkám že chci imitovat sluneční světlo, to samozřejmě nejde, ale využití 2 spekter zároveň oproti klasickému 1spektru na růst a 1na květ rostliny podle mě líp využijou.

Naposledy upravil wilda 14-03-2006 v 12:04 PM

Old Post 14-03-2006 v 11:26 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 23

Snad tady nikdo nepolemizuje o tom,jestli je horsi kombinovat MH+HPS nez jet jenom HPS.Spis jde o to,jestli se vubec vyplati rust pod MH a pak nassadit HPS son-t a nebo to cely odjet jen pod nejakou agrovybojkou.Podle me kytka potrebuje vzdycky modrou i cervenou slozku svetla a jejich pomer se v prubehu vegetace meni.V podstate MH ma temer jenom modrou cast a Son-t prakticky jenom cervenou.Growvybojky maji slozky obe,i kdyz ty modry by tam mohlo bejt vic.Myslim si,ze pouziti agrovybojky je v kvetu to uplne nejlepsi co se da pouzit.Je to vlastne jako slaba MH+HPS.Muzete se kouknout do threadu kde se jede pod ledkama.Tam jasne muzete videt,ze optimalni kombinace je asi 80 procent cerveny a 20 procent modry stejne jako maji agrovybojky.Na rust bude nejspis lepsi jenom MH,ale myslim si,ze rozdily nebudou az tak velky proti agrovybojkam,zvlast pokavad se MH pouzije o mensi watazi nez potom HPS na kvet.Me by to taky zajimalo se nekde podivat jak to roste jenom pod agrovybojkou a jak s kombinaci MH a pak HPS,pripadne MH a pak MH+HPS.To by ovsem muselo bejt zkouseny v jednom boxu,jeden model,stejny wattaze atd.Takovej test jsem nikde nevidel.To je jako se vsim.Kazdej rekne jak je neco bezvadny protoze mu to paradne rostlo,ale uz neni s cim srovnavat.Pokavad nemam s cim srovnavat lze jen tezko rict tohle a nebo tohle je lepsi.Stejne to nemuzu porovnavat ja.Muzu porovnavat jen podle doby rustu a fotek.A co jsem tak koukal,tak dost lidi co roste pod MH o stejny watazi jako ja,ma vysledky stejny nebo i horsi nez ja jen pod agrovybojkou.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 14-03-2006 v 15:30 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
durike
Nový Člen

Karma uživatele durike - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 24

to si mala iba jednu lampu 250w?a tam to pekne vyrastli vsetky?
a modely su tam jake?

Old Post 16-03-2006 v 03:50 AM
durike je offline   Profil uživatele durike   Find more posts by durike   Foto galerie člena durike   Click here to Send durike a Private Message   Add durike to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 25

Jahůdko,
- agro výbojky nemají 20% modré složky-pokud vím 400W agro odebírá 430W právě kvůli tomu přidanému modrému->což je pouhých 7,5%
- agro je "obojživelník" jak už tu někdo psal, líbí se mi výstižnost toho názvu, podle mého názoru když se snažíš přizpůsobit jednu věc více podmínkám (HPS a MH v 1výbojce dohromady) není tak dokonalá, jako věc danejm podmínkám ideálně přizpůsobená (MH a HPS každý ve své výbojce) kombinace se sice technicky náročnější, ale výhodnější. podivej se pro inspiraci na ty obojživelníky, ve vodě sice fajn ale na suchu už jim to taky tak rychle neběhá
- kdyby platilo to co říkáš (že je jedno jestli používáš agro nebo MH+HPS), prodávaly by se s modrým spektrem všechny sodíky, pár čistě červenejch by se asi nechalo takovejm magorům jako sem já ale takhle vidím jenom 3?! druhy sodíků s přidaným modrým světlem (agro,grolux a ta plantastar)
- a kdyby nezabraly ani tyhle argumenty, řekni mi proč modrym spektrem neobohacujou špičky v oboru (GIBy, Hortiluxy) a dál tam tmářsky mastěj jen to červený

Old Post 16-03-2006 v 08:00 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
b.bang
Stálý Člen

Karma uživatele b.bang - 23% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 26

wilda :
no a co teda,aby jsi vyskousela ty novy zarivky?Ty by poslouzily tvymu pozadavku jsou to 4 ruzny spektra.

Old Post 16-03-2006 v 08:09 AM
b.bang je offline   Profil uživatele b.bang   Find more posts by b.bang   Foto galerie člena b.bang   Click here to Send b.bang a Private Message   Add b.bang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 27

jaký zářivky myslíš? ale většinou problém ze zářivkama je že maj málo lumenů ne? takže sice spektrum ok, ale palice jak noha ztoho nedostaneš

Old Post 16-03-2006 v 08:36 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 28

wilda: Mysli ty nurterlity, a spektra to nema čtyři, ale tři a nejde tam ani tak o lumeny jako o to spektrum určeny k lepší fotosynteze rostlin...měřeno ne na luxy, ale na PARy... Demu asi taky o to, že uděali 3 spešl "vybojky" zvlášt, než jednu smichaninu...! hmm...

23

Old Post 16-03-2006 v 09:10 AM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 29

Podle me neni problem mit MH+ k tomu jeste HPS.Ale reknete mi nekdo proc?Ja nenasel jedinej duvod k tomu to kombinovat.Proste zjednodusene na stejny wattazi neni poznat rozdil v rustu/kvetu pokavad budete srovnavat s agrovybojkou a akorat mate praci navic.Hortilux schreder vyrabi take vybojky s modrou slozkou.
O pocet Lm samozrejme nejde.Zluta je videt v Lm asi 15x vic nez modra.Lm nevypovidaj prakticky o nicem co se tyce pestovani.LM je pro plno lidi matouci a pro nas pestitele o nicem nevypovidajici udaj.Zajimat by nas melo PAR.Dneska je PAR udavan na vetsine agrovybojek.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 16-03-2006 v 09:41 AM

Old Post 16-03-2006 v 09:27 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 30

Jahudka: proč mít kombinaci MH se sodíkem?Protože jsou potom palice olepenější,hezčí a chutnější....nestačí?!

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 16-03-2006 v 09:55 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 31

Nema cenu dal to rozebirat.Jsou to nazory ruznych lidi a takovy diskuse stejne nikam nikdy nevedou.Nekdo neda dopustit na mixed vybojky a nekomu vyhovuje kombinace MH a pak HPS.Me osobne se nezda,ze by palice byly nejak extremne vetsi a nebo olepenejsi.Nekdo zase tvrdi,ze je lepsi na kvet kombinace MH+HPS a nekdo pouziva jenom HPS a MH jen na rust a nekdo jede jen pod agrem.Tak kde je pravda?Ja bych rekl,ze rozdily budou minimalni.Abych mohl rict,ze je lepsi kombinovat,musel bych to vyzkouset.Takhle muzu srovnavat jenom s vysledky pestitelu prevazne tady na groweru.Ani netvrdim,ze mixed vybojky je to nejlepsi co muze bejt.Konkretne ty Apofissi jsi jel 400/600/1000 a na tom toho moc poznat nejde.Ono tech 1000w je uz celkem hukot ze jo a palice mit pekny proste musis,pokavad jsi nepodelal neco jinyho.
Koupim si taky MH a pak na kvet nasadim agro.Jsem zvedavej,jestli rozdily budou tak velky,jak tvrdite.Me se to proste nezda.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 16-03-2006 v 12:32 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 32

jahudka: když maš agro tak MH nekupuj...je to zbytečny, když pod agrem to roste parádně...a navic taky nevěřím nějakejm markantnim rozdilum v olepenosti paliček (na to jsou specialisti UVecka..) a už VUBEC NE V CHUTI, nesmysl! Na to je zas flushing...Debata je opravdu o ničem dokud se to neotestuje...

23

Old Post 16-03-2006 v 12:40 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1130370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív