Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pestirna pekne od zacatku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Pestirna pekne od zacatku Příspěvek č. 1


Ahoj lidicky,
protoze venku to byva nejisty, rozhodl jsem se taky pro indoor.
Rekl jsem si, ze to tu vezmu pekne od nuly. Nic megalomanskyho, proste tak, aby si clovek mohl zaventilovat vecer u filmu nebo s kamosema u pivka nebo na nejaky cool akci.

Takze prvni vec:
***** PESTIRNA *****
Hned jak jsem tuhle budku uvidel, blejsklo mi to hlavou. No posudte sami podle obrazku vedle. Zatim teda slouzi k jinemu ucelu, ale stul uz je skorem na ceste, takze za chvilku to zacne .
Uvedene rozmery jsou vnitrni rozmery. Ty budou pro vybaveni pestirny daleko dulezitejsi nez vnejsi. A protoze vnitrni plocha neni buhvi jak velika (0,44 x 0,52 = 0,23 m2), rozhodl jsem se pro metodu s pletivem (tusim, ze je to SCROG).

A jaka je moje predstava? :
Lampa: 250W Sodik
Pestebni medium: zatim urcite hlina
Vzorecek: White Satin (no nevypada nadherne?) Tady je link: http://www.seedboutique.com/store/p...products_id=558
Chlazeni: 2 vetraky, systemove do PC, prumer 12cm
Pachovy filtr: uhlikovy do laserove tiskarny

Tak tot zatim vse, pokracovat budu po vyplate

Cus bus, at to roste.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 08-02-2006 v 18:49 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Coliseum
Stálý Člen

Karma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% PěstitelskáKarma uživatele Coliseum - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 2

Cuz drzim palec *THUMBS UP* a zajimalo by me jak jako myslis ten pachac "Pachovy filtr: uhlikovy do laserove tiskarny" rozepises se mi ? zajimalo by me to mam totiz k tomudle zbozi luxusni pristup ... jestli to tu zasiram offtopicem tak smaznu staci rect .. dik Coli

Ve svém malém úkrytu pěstuju si ELITU ...
White russian come soon
AMS come after WR

-- KORG ELECTRIBE EMX1 $ KORG KAOSS PAD III

Old Post 08-02-2006 v 19:15 PM
Coliseum je offline   Profil uživatele Coliseum   Find more posts by Coliseum   Foto galerie člena Coliseum   Click here to Send Coliseum a Private Message   Add Coliseum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Filtry Příspěvek č. 3

No problemo
Filtr, ktery chci pouzit je klasicky filtr do laserove tiskarny (vetsinou do vetsich multifunkcnich stroju). V tiskarne slouzi k tomu, aby se ozon O3 zpet premenil na O2 + CO2. Z toho je videt, ze ve filtru je aktivni uhlik, tudiz je vhodny i pro ucely filtrace pachu. A protoze jsem ho jeste nezkousel pro tohle pouziti v praxi, nevim jak moc bude ucinej a jak dlouho vydrzi plnit svoji funkci. Urcite se o tom rozepisu, az budu filtr montovat do bedny a pak az to tam zacne vonet. Na bedne je videt, ze bude dat velkou praci ji utesnit tak, aby filtr mel vubec smysl.
Snad je to takhle vycerpavajici.
Hi, djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 08-02-2006 v 20:51 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 4

4DjV:skrinka dobra na 250W libovej prostor 4kytí by se tam mely vejít
Jinak na ty filtry sem zvedav/funkcnost/,ale myslim ze to bude OK.
Co se tyce tech vetracku je to slabsí,ale prostor mas malej tak to snad
utahnou

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 10-02-2006 v 09:36 AM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 5

4Brian.s:
Ahoj kamo. za opravdovyho profika se nepovazuju. Venku jsem sice dosahl v minulosti urcitejch uspechu, doma uz jsem pod zarivkama taky neco vypestil, ale kdyz se porozhlidnu tady po tom webu, tak s vetsinou se nemuzu srovnavat.
K tem vetrakum: Jakykoliv obchod s vypocetni technikou by ti mohl pomoct. Obecne plati, ze cim vyssi prumer vetraku, tim nizsi otacky k precerpani urviteho objemu vzduchu a tim mensi hlucnost. Dulezita rada, kterou ti mohu okolo vetraku dat je, ze urcite kupuj vetraky s kulickovejma loziskama (byvaji oznaceny jako BALL BEARING). Jinak z 90 procent funguji na 12 voltu (ja osobne pouziju stary AT pocitacovy zdroj).

+Pupiset: vsechno to jeste urcite budu merit atd., takze uvidime, jestli vetraky uchladej skrinku v pohode. Docela vsazim na COOL TUBE, kterou uz mam domluvenou. Ta by mohla od vybojky odvest taky slusne mnozstvi tepla. Ale mas pravdu, treba narazim na to, ze budu misto dvou pouzit 4 vetraky, ale to uz budou jen detaily (kterejch urcite bude na novy skrini mraky )

Growu zdar !!!

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 12-02-2006 v 12:30 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 6

Ak môžem doplniť ohľadne tých vetrákov,klasické axiálne nemajú veľmi vhodné tlakové charakteristiky a ak chcete,aby to prefúklo filter s aktívnym uhlím.....myslím,že tam by bolo vhodnejšie niečo silnejšie(RVK,TD...),obyč. PC vetráčky to neprefúknu.A ešte tým duplom,ak by to malo chladiť aj lampu.Ak bude zvlášť okruh na CT a zvlášť odťah zo skrine(výmena vzduchu s filtrom),tak na chladenie CT bez nejakého väčšieho odporu by tie axiály mohli stačiť.Ale na pacháč IMHO nie

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 12-02-2006 v 13:01 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 7

Z CT by to melo bejt Ok

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 12-02-2006 v 13:57 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 8

2expiry_date1: Diky za radu. Okruh pro CT a odvetravani budou zvlast. Ty filtry zda se nebudou klast nejaky vyrazny odpor, ale mozna kvuli tomu nebudou tak ucinne . Uvidime, snad to nejak dopiluju.

Jinak lampa uz je zamluvena, dokonce ji budu mit gratis, protoze znamymu lezi ledabyle v garazi. Ale moc se v tom nevyzna, tak mi nebyl schopnej rict, kolik W ma. Uvidim, jak je na to vybojka a ostatni casti. Mno, nechame se prekvapit.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 14-02-2006 v 05:47 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 9


Tak aby to tu zatim nestalo, prihazuju fotky seminek. Je to Northen Light vs Big Bud. Dostal jsem je zatim od kamose, nez mi prijdou moje. Takze uz muzu zacit klicit a pripravit veci na rust matky.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 18-02-2006 v 16:12 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Matkarna Příspěvek č. 10



Tak jak to tak byva, vsechno je jinak ;-)
.--==='MATKARNA'===--.
Vsimnete si (viz. foto), ze puvodni verze se od "vylepsene" lisi par vecmi:

1) Vzdalenost kvetinacu od lampy (pozita 70W MH Tesla - asi je v loji, porad mi zhasina a nemuze nastartit - je videt jen vyboj, jak se marne snazi o start - zapalovac jsem zkousel vymenit, ale beze zmeny. Postupne nahradim 4x18W Cool White zarivkama). Bal jsem se teploty, tak se mi mrsky vytahly.

2) Pridal jsem vetrak, setrivku (Philips 20W 2700K-cervena - az budou zarivky, pujde pryc. Ted tam byla jen proto, ze vybojka vypinala a nemel jsem kotrolu nad periodou). Kytky jsem soupl nahoru - patra uz jsou daleko bliz k sobe).

Pozn.: puvodni vzdalenost vrsku kytek od lampy: cca 23 cm, ted 10 cm.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 14-03-2006 v 20:57 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Budouci matky Příspěvek č. 11






.--==='BUDOUCI MATKY'===--.

Substrat: (podle oka)
cca 2 cm Keramyitu na dne kvetinace kvuli odtoku
10% Perlit
30% Substrat pro kaktusy a sukulenty
60% Substrat pro pokojove rostliny

Nadoby:
Kulate, plast. Prumer (dole, nahore): 10 cm, 13 cm, vyska 9,5 cm.

Genetika:
Sice jsem planoval White Satin, ale ten je teprv na ceste z UK (dnes vyexpedovali).
Momentalne jsem mel s kamosem nakliceno:
3xNorthern Light vs Big Bud
3xEarly Misty (nevim presne, jak se pise nazev ;-) )
Nad povrch vylezly vsechny NL+BB (i kdyz ta jedna opravdu pozde) a jen jedna EM (mam podezreni, ze to pri kliceni chytlo nejakou plisen)

Pripravky:
Zatim nehnojeno, nicim neosetreno, jen zalivka odstatou vodou.

Problem:
Matky rostou spatne. Kdyz pominu, ze se mi vytahly diky tomu, ze jsem to mel daleko od svetla. Na listech se delaji zlute az hnede fleky, podezreni mam na pH, ale jeste nemam zadny merak (pH, teplota ani vlhkost). No kouknete na fotky. Stari na fotkach cca 10-14 dnu (neco vylezlo driv, neco pozdeji, jen posledni NL+BB je starej asi cca tyden).

Fota:
1) Celkovy pohled (kdyz vylezla prvni - NL+BB)
2) NL+BB #1
3) NL+BB #2
4) NL+BB #3
2) EM - ta vypada nejlip. To mi jen potvrzuje kamosova slova, ze NL+BB jsou pekny citlivky ;-)

Dalsi report brzo, az se dozvim, coze to kyticky trapi.
Growu zdar!!! Nazdar :-D

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 14-03-2006 v 21:19 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Uprava matkarny Příspěvek č. 12







.--==' UPRAVA MATKARNY '==--.

Ahoj decka, tak zasejc trochu ozivim. Musel jsem z poslednich $love$ koupit alternativni zdroj svetla do matkarny+rizkarny (na rizky si ale jeste chvilku pockam ;-) ). Predtim tam byla metalhalidova 70W vybojka. Porad mi zhasinala, zatim jsem neprisel na to proc. Tak jsem se trhl a jel koupit zarivky (4*18W, 60cm). Cely je to zbastleny, ale funkcne a v ramci moznosti i bezpecne. Postupne to budu samozrejme jeste upgradovat (no hlavne to stinitko).
Prikladam foto i s obsahem:
1) Celkovy pohled
2) Uvnitr poprve
3) Uvnitr podruhe
4) Budouci matky
5) Budouci matky
6) Uz klici dalsi
Reakce a otazky vitam.

Zatim ahoj, dalsi report soon, djV.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 23-03-2006 v 06:40 AM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pupiset
Stálý Člen

Karma uživatele Pupiset - 74% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 13

Zdar hombre ty zarivky dobrej tah ta metalhalidka byla zoufala.
Jinak jak si videl problem mam podobnej,ale ted po presazeni se davaj
dokupi,tak snad i ty tvi se srovnaj.Kytkam Zdar,Zdar,Zdar

Pupisetuv OUT

*Kalfas factory

Fajfka kifu před snídaní dá muži sílu sta velbloudů na dvoře



Old Post 23-03-2006 v 13:16 PM
Pupiset je offline   Profil uživatele Pupiset   Find more posts by Pupiset   Foto galerie člena Pupiset   Click here to Send Pupiset a Private Message   Add Pupiset to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Palec dolů Chudinka mala Příspěvek č. 14



Tak mi jde do kolen jedna kyticka a to uz asi totalne. Teplota OK, vlhkost nevim, zalito OK, ostatni kytky jedou, tak jsem z toho jelen.
Prikladam foto pro predstavu. Kdyz zjistim, cim to bylo, dam vedet, at se ostatni muzou vyvarovat.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 26-03-2006 v 13:56 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Palec nahoru Zachrana NL+BB#1 Příspěvek č. 15





Zachrana NL+BB#1
<30.3.06>
Kytku jsem vytahl opatrne z hliny <obr1>. Kyti nemela skoro zadnej koren a ten co tam byl vypadal hodne spatne. Vrazil jsem ji do provizorniho bublaku <obr2a3>, at se holka zotavi.
<4.4.06>
Nechal jsem ji necelej tyden v bublaku a pockal, nez se ji udelaj novy koreny. Protoze tam prosvitalo svetlo, menil jsem vodu ob den, at tam nerostou rasy. Kdyz kyti narostly novy korinky, vyndal jsem ji z bubl. a starej koren uplne odstipl. Hodil jsem ji do hliny <obr4>. Kyti se ted dari mnohem lip.
<8.4.06>
Dneska nemam k dispozici fotak, tak nemuzu ukazat, ale doedituju, hned jak se mi vrati.

A jakej byl duvod?
Koren trpel zrejme kvuli preliti. Spatne jsem asi namixoval substrat, kterej pak drzel hodne vody a koreny nemohly dychat.
Hold chybama se clovek uci.

Growu zdar.

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 08-04-2006 v 13:25 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 16

cawes,
klobuk dole za zachranu tej chudinky davam k+ ajked si za to mohol ty
drzalo to vlhkost pre to ze tam bolo malo vzduchu v pode podla mna a to preto ze si tam dal malo perlitu a vela substratu pre kaktusy...ale to je len dohad, GL

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 09-04-2006 v 20:09 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:58 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-01-2021 - Selekce od začátku - 6 odpovědí
13-11-2007 - 400w-skrina pekne od zacatku - 309 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7837840 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív