Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » tajemství holčičí skříňky:-) WW,POG,JH 400W BIO
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

tajemství holčičí skříňky:-) WW,POG,JH 400W BIO Příspěvek č. 1




zdravim, protože mi minulý 2sklizně moc nevyšly, jsem ráda že tahle zatím vypadá dobře. na růstu byly měsíc, teď jsou 44den na květu.

SETUP
------------
skříň 120x80
odtah přes cooltube
nasávání pasivní

OSVĚTLENÍ
---------------
růst 250 Tungsram HqMI
květ 400W Master Son-t pia

SUBSTRÁT
---------------
40% biohumus
20% perlit
25% hlína
15% kokos

HNOJIVA+DOPLŇKY
------------------------
biobizz grow,bloom,topmax
b´cuzz květový stimulátor
cropmax
hycol-z
vermesfluid
magnéziová sůl
bi-algen
a málem bych zapomněla na jednu báječnou věc-SUPRESIVIT (jde o houbu trichodermu, aplikuje se to spolu se zálivkou a ona žije v symbióze s kořenama a pomáhá rostlině)
dodržování lunárního kalendáře

nahoře a uprostřed white widow
dole komplet

Naposledy upravil wilda 16-03-2006 v 08:02 AM

Old Post 13-03-2006 v 14:16 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Máš to hezké, mám několik dotazů:
počet rostlin
objem květináčů
odkud jsi

Old Post 13-03-2006 v 14:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

44 den květu Příspěvek č. 3




objem květináčů pouhé 3l, je tam 24 rostlin
a jsem kousek od Pardubic

nahoře POG
uprostřed POG
dole JH

Naposledy upravil wilda 14-03-2006 v 08:12 AM

Old Post 13-03-2006 v 14:32 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 4

Hmm, ženská moc hezký, takovejhlech 24 kyti mit, to by nemuselo bejt vůbec špatny na 400w...K++ zasloužiš! kolikatej den hodlaš jednotlivy modely sklidit? Já jen, že bych se stavil Na co prosim tě používaš tu magneziovou sůl? kolik měřej kyti ted a kolik měřily, když si přepla? Taky planuju spíš hodně kytek v malejch kvetinačich než velky kvetinace a malo kytek...myslim, ze kvalitou i množstvím by to mohlo bejt o něco zajimavější... GL

23

Old Post 13-03-2006 v 15:10 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 5

No vypadá to pěkně, paliczky nafouknutý, barva taky vypadá zdravě.. no krása holčino máš můj reZpekt páč to vypadá luxusně. Staráš se o to sama nebo ti někdo pomáhá ?? No nádhera.. docela nestíhám, každopádně K+ slečno..

btw: i když mám svoji holčinu takk dyby měla takové grow skills, určitě bych ji uvítal

[size=1]

Old Post 13-03-2006 v 16:31 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 6

pěkný,
nemohla bys trochu rozepsat jak aplikuješ Vermesfluid? Zálivka/postřik?, v kterým tejdnu přibližně začínáš a kdy končíš?

indicky-konopi: odpovim ti za wildu(snad nevadí) - magnéziová sůl je dobrej zdroj hořčíku (a síry). Na květ dobrej doplněk.

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 13-03-2006 v 17:01 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 7




indický-konopí: chystám se to sklízet postupně, protože JH kvete +10týdnů tak to nechám 9týdnů, pak sklidim vršky u ww a pog a ještě tak 2týdny to tam spolu s tím hererem nechám a tý ww pak možná ještě trochu tmy, je to doporučovaný, tak uvidim
magnézium je složkou chlorofylu, takže na výživu, některý modely ho likvidujou hrozně moc, takže jim tim obohacuju zálivku. já sem koupila magnéziovou sůl do koupele (těžej to někde v rusku 2000m hluboko) na návodu se píše:"vodu z vany můžete směle používat na zalévání rostlin v bytě. budete mile překvapeni již po 2týdnech" neobsahuje totiž jen magnézium ale i sodík, bor, síru a vápník.
odhaduju že po přepnutí se vytáhly tak o 20cm na současných cca 55, jen ti hereři jako sativy rostou víc takže ty se vytáhly ještě tak o 10cm víc. no je to skoroklasický SOG jen jsem si dala víc práce s ohejbáním aby ta plocha byla úplně pokrytá.
jinak díky všem za Káčka za odměnu vám budu průběžně dělat chutě dalšíma fotkama
teď jsem se šla podívat na ten vermesfluid ale zjistila jsem že nemám vermesfluid ale BICOMP basic-vodní výluh vermikompostu, ale mělo by to být samé, jen koncentrace může být jiná. já ho aplikuju normálně zálivkou, postřiky téměř nepoužívám. Dávkování 2víčka do 1,5l vody a jen v růstové fázi. i když teď jsem přisypala pár lžic toho vermikompostu normálně ke kytkám tak jim to snad neublíží.

na fotkách je růstová fáze, nevím kolikátý den ale doba na růstu celkem 27dní od přesazení do hlíny

Naposledy upravil wilda 19-03-2006 v 11:38 AM

Old Post 13-03-2006 v 17:19 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MESK
Stálý Člen

Karma uživatele MESK - 41% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 8

Nádhera, zasloužíš si k+
Tohle je tvůj třetí indoor, nebo máš delší zkušenot

Old Post 13-03-2006 v 19:03 PM
MESK je offline   Profil uživatele MESK   Find more posts by MESK   Foto galerie člena MESK   Click here to Send MESK a Private Message   Add MESK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
belladonna
Stálý Člen

Karma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% PěstitelskáKarma uživatele belladonna - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 117  

Pohodička Příspěvek č. 9

Zdravíčko,
krasny kyticky
uz se tesim na dalsi fotecky
tu skrinku si si stavila sama?
k+ for you

Old Post 13-03-2006 v 19:10 PM
belladonna je offline   Profil uživatele belladonna   Find more posts by belladonna   Foto galerie člena belladonna   Click here to Send belladonna a Private Message   Add belladonna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
indicky-konopi
Stálý Člen

Karma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% PěstitelskáKarma uživatele indicky-konopi - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 653  

Příspěvek č. 10

Wilda: vermikompost jim neublizi, teda jestli myslis ty žižali hovna, sem daval cely baleni do 20l substratu...ty koukam to haziš po žličkach

23

Old Post 13-03-2006 v 19:15 PM
indicky-konopi je offline   Profil uživatele indicky-konopi   Find more posts by indicky-konopi   Foto galerie člena indicky-konopi   Click here to Send indicky-konopi a Private Message   Add indicky-konopi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
G@nja M@n
Stálý Člen

Karma uživatele G@nja M@n - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 11

wildo ReZpEcKt je na me strane akorat bych se chtel zeptat z ceho si je jela jestli z rizku nebo ze seminek?ale spise bych rek ze z rizku jinak K+ PeAcE

zivot je kratkej tak si ho uzit dokud to de!

Old Post 13-03-2006 v 19:31 PM
G@nja M@n je offline   Profil uživatele G@nja M@n   Find more posts by G@nja M@n   Foto galerie člena G@nja M@n   Click here to Send G@nja M@n a Private Message   Add G@nja M@n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 12

já pěstuju out už hodně dlouho, tak 6let a in necelý 3roky ale předtim jsem se tomu tolik nevěnovala a taky neměla možnosti co mám teď (třeba vlastní bydlení).
skříňka už je pěkně stará, jsou to asi dřevotřískové desky sešroubované k sobě, původně to byla jedna skříň, pak se tam dala kovová konstrukce na rozdělení ve 2 a taky už se 2krát stěhovala, a už je pěkně děravá od různě přesunovanejch odtahů a různejch úchytů, takže jen čekám dokud se nerozpadne abych mohla pořídit novou tky je to pěkný monstrum, má přes 2m na vejšku tkže příště to bude rozhodně něco nenápadnějšího.
toho vermikompostu mám 60% v základnim substrátu (bylo toho tolik že jsem to musela míchat v kuchyni na podlaze, dost šílený), přisypala jsem jim jen tak na přilepšenou, ale pokud se ten tekutej má používat jen v růstové fázi, asi to nebude ideální.
všechno je to z řízků, konečně mám dobrou genetiku a to je základ všeho, takže doufám že už se to bude jen zlepšovat

Old Post 13-03-2006 v 20:47 PM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Erixon
Stálý Člen

Karma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% PěstitelskáKarma uživatele Erixon - 90% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 827  

Příspěvek č. 13

ad vermes- Právě že je na období kdy ho použít tolik názorů že jsem se musel zeptat na další (každej doporučuje něco jinýho a dost lidí si protiřečí).
Takže jsem tim došel k názoru že na růst supr a na květ nic nezkazí (spíš naopak)...end

www.si.to.kurva.vy.googluj.cz/ ;

Old Post 13-03-2006 v 21:27 PM
Erixon je offline   Profil uživatele Erixon   Find more posts by Erixon   Foto galerie člena Erixon   Click here to Send Erixon a Private Message   Add Erixon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotrrr
Nový Člen

Karma uživatele Kmotrrr - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 14

moc pěkné,nemám co dodat,jen že v mojí skřínce ted také roste 24květníků po 4l hlíny ,jen jiné modely a 600W,docela slušná náhodička ,přeji pěkné pokouření.....

Old Post 14-03-2006 v 07:33 AM
Kmotrrr je offline   Profil uživatele Kmotrrr   Find more posts by Kmotrrr   Foto galerie člena Kmotrrr   Click here to Send Kmotrrr a Private Message   Add Kmotrrr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wilda
Stálý Člen

Karma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% PěstitelskáKarma uživatele wilda - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 15


tojo vypadá to tam pěkně temně ale tohle je zrovna kvalitou tý fotky-jde tam asi stín od otevřenejch dveří, jinak tam světlo je a ty rostliny jsou navíc při každý zálivce posunovaný a optimálně rozložený po prostoru. na týhle fotce je to vidět líp. je tam momentálně 8rostlin, 250W MH což není optimální, ale plánuju zredukovat počet a navíc z nich beru jen vrcholový výhonky takže to taková hrůza nebude.
horší je to právě s výškou, původně ta skříň byla jen na květ a byla tam spousta prostoru, ani nebyla potřeba cooltube protože se to vyvětralo, ale jak se to přepůlilo tak se musela cooltube udělat nahoře i dole a u matek začalo nekonečné ohýbání a tvarování, zapomeneš 3dny a můžeš jít řízkovat protože se tam nevejdou
jo a větrák, mám hrůzu že se zadře nebo tak něco, určitě to neni určený pro provoz vzhůru nohama taxem objednala za 250 klipsnovej, včera dorazil tak ho nainstaluju a budu mít klid

Naposledy upravil wilda 17-03-2006 v 13:44 PM

Old Post 14-03-2006 v 08:51 AM
wilda je offline   Profil uživatele wilda   Find more posts by wilda   Foto galerie člena wilda   Click here to Send wilda a Private Message   Add wilda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 16

Me by zajimalo,proc je to zrovna tajemstvi holčičí skřiňky a ne treba wildiny he he.
Uz tu padla otazka - stavelas to sama?
Zadalsi by me zajimalo,proc nekoupis nejakou planta nebo agrovybojku a nesvitis s ni rust i kvet.Myslim,ze by to vyslo nastejno jako kdyz svitis s tou 250w mh a mozna by byly vysledky v rustu i lepsi.250 mh bych prdnul do matkarny.
No jinak michat substrat v byte na zemi je parada.Ja to micham ve vane a pohoda.Vana ma asi 200litru a to by ti melo stacit.Myslim,ze je to lepsi nez to michat v obyvaku na koberci he..
-Jeste bych se chtel zeptat,jestli jsi se nekdy setkala se zloutnutim v konecny fazi kvetu kdyz mas takhle pekne namichanej biosubstrat.

Tak ať to roste

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 14-03-2006 v 09:18 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3529040 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív