Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 
Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! - Klikni zde pro originální téma
DeThomas
GreenGold: ... Nevim, ja bych to tam uz nedaval,dopral bych ji spis dvoutydenni final solution.

Radoslv: ... Klobouk dolu, samy krasavice. =o) Priste to taky tak zkusim, zadny rozmazlovani. =o)
GreenGold
citace:
Původní příspěvek od DeThomas
GreenGold: ... Nevim, ja bych to tam uz nedaval,dopral bych ji spis dvoutydenni final solution.


Díky za radu - asi to tak udělám a kytičku nebudu nějak znásilňovat - i tak to bude stát zato :)
HCSBUBI
Co se týče hnojiv tag toho se dá napsat mraky.Kristalon je fakt dobry hnojivo delal sem jag postřik tak sem ho sypal ke kytkám.Kytky byly vysoky tak 2m.A bylo na nich tost palic.Nevýhora tohodle hnojiva je pak asi ta chuť je trochu škrábací a kyselohořká.Dokonce proběhly pokusy hnojiva a la Slepičáno alias slepičince.Verry high dusík.Hulit se to taky dalo.No i nachytaný malý rybyčky který namelete a necháte uležet.Taky dobrý ale smradlavý hnojivo.Experimentů přes Kristalon až po to co používám teď.Používali jsme Advenced Hydroponics do hlýny ale nějak mě to nepřesvědčilo.Potom sem skočil do HESI.No dá se.Stejně k čemu se honit za vysokým poměrem dusíku.Sy myslim i podle zkušeností že ihnojenim a i poměrem se to nemá přehánět.Základem je dobrá hlína a hnojivo je jen výbornej doplněk pro kytky.Ale o hlině někdy jindy.Zajímaly by mě vaše názory na hnojivo HESI a jakému dáváte přednost: jestli tekutému nebo sypkému hnojivu.Zdarec
vitojeto
Zdar. Potřebuju poradit. Stačí když použiju Vermikompost na začátku do substrátu nebo se to pořád dohnojuje? A k tomu budu používat Vermesfluid. Myslíte,že to bude stačit? Nebo to mám ještě skombinovat s Alga Bloomem?
pitris
Přečetl jsem si tady toho dost ale nikde nevidím že by někdo hnojil nebo dohnojoval GUANEM(netopýřím trusem).

Mám kytky(indoor) ve 35 dni květu a celkem by mi bodlo zjistit jestli má cenu je ještě hnojit G.

Jinak kyti sem hnojil kristalonem start a posléze kristalonem květ,ovšem toto hnojení sem minulý týden ukončil(aby náhodou kytky nechutnaly zle).HELP,HELP,HELP!!!
Erixon
vitojeto:
žížalí hovna (jedno jestli sypký nebo kapalný) jsou dobrý, ale hnojivo s nima nenahradíš. Alga Bloom dobrej, na květ.

pitris:
Hoď tam to guano, co najdřív.
Kellogg
Cus,chtel bych se zeptat,mam vyhlidle hnojivo s obsahem NPK 27-15-12,chtel bych si ho koupit a jet s nim pristi rok RUST,mozna by se s nim dalo hnojit az do konce sklizne tzn.i s KVETEM.No ale k moji otazce,nekde tady na foru sem se docetl,ze existujou nejake hnojivo jen PK,da se to nekde koupit?Nebo mi prosim poradte nejake jinaci hnojivo na kvet s vyssim obsahem fosforu,jinak Krystalon Jahoda ma obsah P-12,takze proto nevim jestli hnojit s tim vyse zminovanym RUST i KVET nebo si este sehnat neco zvlast na KVET.

dik moc
Radoslav
2 Kellogg: Sežeň si něco s nižším obsahem dusíku a co nejvyšším obsahem fosforu. Jinak na růst by to mohlo být dobrý.
Kellogg
Nj:)Dekuju,ale chtel sem spis nejakou konkretni radu,hnojivo nejake co se da v poho nekde sehnat,ale zadne ty AH atd.A este prosim o radu jak je to s tim hnojivem PK,jestli se to da nekde sehnat a jinak i jak se to menuje :)

dekuju moc
Radoslav
V pohodě všude seženeš Wuxal super na růst a OBM na květ. Značky NPK znamenají Dusík, Fosfor a Draslík ne název.
Skřeťák v Sudu
mno ne tka uplne PK jestli myslis PK 13-14 tka to je uzitecna vec (obsahuje fosfor draslik hlavne) a prodava ho docela vela firem se staci kouknout na nakym Gshopu ;)
Kellogg
to vim,ze NPK znamena dusik ,fosfor,draslik
diky za rady:)
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Kellogg
Nj:)Dekuju,ale chtel sem spis nejakou konkretni radu,hnojivo nejake co se da v poho nekde sehnat,ale zadne ty AH atd.A este prosim o radu jak je to s tim hnojivem PK,jestli se to da nekde sehnat a jinak i jak se to menuje :)

dekuju moc



čus.já letos jel Hycol nPK a to by mohla být alternativa.mělo to myslím 1,5-10-9 a celkem pohodka.cena 49 Kč,takže láčes.tady...
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=3
i s fotkou
Kellogg
Diky moc,dobra hnojka,ale neznas neco s vetsim obsahem P jak 15,nasel sem si totiz hnojivo na rust s npk 27-15-12 :o)
Radoslav
Jayjay uvádí hnojivo vhodný tak na květ a kellog hnojivo na růst. Na růst potřebujete dusík - N. Na květ potřebujete zase fosfor P. pokud u hnohjiva s 1,5% dusíku a 10% fosforu zvýšíš koncentraci tak do zálivky dostaneš fosforu víc než u hnojiva kde je sice 15% fosforu, ale je tam taky 27% dusíku. Takže když u takovýho hnojiva zvýšíš koncentraci, aby jsi měl v zálivce víc fosforu, tak tam bude příliš mnoho dusíku a spálíš to. Takže ne vždy vyšší procento fosforu v hnojivu znamená vyšší procento fosforu v zálivce. Záleží na poměru v jakým to mícháš a na ostatních látkách vyskytujících se v hnojivu.

Navíc jsem zde už napsal názvy běžných hnojiv jak na květ tak na růst. Pokud chcete něco víc, tak neshánějte něco neznámýho, ale objednejte si třeba ty AH - čka.
Radoslav
Ještě jedna věc. V hnojivech jsou taky nějaký stopový prvky a další látky, který třeba napomáhaj vstřebávání a rozkládání onoho dusíku a fosforu v rostlině a ty vám můžou u neznámých nevyzkoušených hnojiv chybět, nebo tam mohou být zcela jiné, které nebudou mít na kytky vliv.
Kellogg
oki,timto postem si mi dost pomohl,takze na kvet co nejmensi obsah dusiku a vetsi mnoztvi fsforu a popripade zvysovat davky,tudiz tam dostanu i vic toho fosforu,Ok,dik
čau lidi mam otazku koupil sem si hnojivo HYDROPONEX tak se chci zeptat jestly je aspoň trochu dobry na hydro???

MÁ TO OBSAHY:
celkový dusík jako N 14,2%
z toho amonný dusík 11,1%
dusičnanový dusík jako N 3,1%
fosforečnan rospustný ve vodě jako P2O5 12,2%
draslík rozpustný ve vodě jako K2O 19,4%
hořčík rozpustný ve vodě jako MgO 0,3%
Měď jako Cu od 0,02 do 0,06
Železo jako Fe od 0.02 do 0,06
Zinek od 0,015 do 0,045
Bór od 0,01 do 0,03
Molybden od 0,025 do 0,075
hnojivo neobsahuje chloridy

FAKT BY MI TI POMOHLO DÍK
lowerider
Plagron - Grow, Bloom + green sensation
Vermesfluid.....co vic si prat,)
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od lowerider
Plagron - Grow, Bloom + green sensation
Vermesfluid.....co vic si prat,)

Co víc si přát?

Tak třeba kořenovej stimulátor (myslím, že je to na kořenech znát, když ho požíváš, kór v hydroponii), nebo třeba nějakej enzym na pročištění kytek a o FS/Ripenu ani nemluvím;)........

23

:smoker:
martinMF
Je mozne,ze som krystalonom start prehnojil moje kyticky,ked som ich zalial vo veku asi 2tyzdnov.semena mam no-name,sice taky lepsi,ale aj tak viem,ze to nebude jak origos zo seed banky,ale aj tak sa z nich tesim:)
Co sa s nimi deje,ked mi uplne zoschli a z casti zhnedli a zozltli listky:(Moze to byt spalene od hnojiva?,od Usporiek?ma 2*45W 4100K,alebo im chyba nejaky prvok?alebo som ich prelial???Fakt neviem,pripadne, moze im hrozit nejaka choroba?Som bezradny lebo viac krat som to uz skusal a vzdy mi zacali zomierat podobnym sposobom,mal som vtedy 70W sodik....dik za nejaku radu.
lowerider
dvojka-trojka: jedu hlinu...a kdyz mam green sensation tak nepotrebuju jiny zbytecnosti..mozna bych dokoupil Final solution. tot vse

martinMF : zdar tak hlavne bych pri indooru nepouzival ten humus krystalon..ani start ani universal proste nic. jestli jedes hlinu tak si kup od Plagronu. podle me je nejlepsi. a jinak to hnednuti, zloutnuti usychani listu muze byt v cem koliv tak nejlepsi bude procist FAQ nebo hledat v sekci indoor. a to 2*45W 4100K nemyslim ze to je vhodny svetlo.. jak na rust tak na kvet...jedine na matkarnu/rizkovnu.
martinMF
to lowerider: To mam len na rast,na kvet mam uz objednany philips 70W son-t pro a dam to spolu s tymi ziarivkami,kazda ma 2990Lm.S tym kristalonom sa nedaju dosiahnut ziadne pekne vysledky???Fakt je to az take zle hnojivo?Som z BA SVK,neviem,kde tu zozeniem dake dobre...semienka mam no name,moze aj to sposobit,ze rastliny su velmi citlive na prehnojenie?
dvojka-trojka
2lowerider: Green Sensation je moc dobrá věc, ale myslím, že enzymy to teda neobsahuje;). Takže minimálně ty enzymy bych dokoupil.

23
lowerider
martinMF : na outdoor by ty krystalony nebyly zas tak spatne ale nepouzivam je vubec. pred par lety jsem 2x sklizel indoor ve kterym jsem hnojil krystalonem a byly to uplny mrde. zazloutly litsty maly vynos spatna chut neskurovalo to dlouho proste hrozna bida, pritom to byly modely ze seminek AK48 a SKUNK no.1.
ty jsi z Bratislavy a tam nemuzes sehnat dobry hnojiva?...to teda koukam, tak se treba skus podivat na net. urcite neco sezenes. jak rikam jestli jedes hlinu tak je nejlepsi pouzit Plagron.- Grow, Bloom, Green sensation a mozna Final solution. a treba jak pise clen dvojka-trojka koupit nejaky ty enzymy i kdyz si myslim ze kdyz nejedes hydro ale hlinu tak je to "zbytecny'. pokud se tyce svetla tak ja vubec nemam zkusenosti s mensima w. ja jedu 400w OSRAM PLANTASTAR. tak proste neverim tem svetlum s mensimy w. ale nezalezi jenom na wttech ze? tak at to nejak vychytas MIER!

dvojka-trojka: OK verim ti ze by to mohlo byt dobry..tak pri pristi pesteni to koupim a uvidim jestli v tom bude nejakej rozdil.
Reggaemanista
Má někdo zkušenost se speciálním hnojivem pro konopí ComCat - In/ Ou Growing ? :vampire:
skioo
čau muže mi poradit někdo kdo má náké skušenosti nebo ví něco o netopířich výkalech(guano) jestli to je dobre hnojivo,mě totiž kamoš nazbíral naky a řikal že to je dobrý aby mě po tom kitička neumřela díky moc za jakoukoliv radu
Reggaemanista
citace:
Původní příspěvek od skioo
čau muže mi poradit někdo kdo má náké skušenosti nebo ví něco o netopířich výkalech(guano) jestli to je dobre hnojivo,mě totiž kamoš nazbíral naky a řikal že to je dobrý aby mě po tom kitička neumřela díky moc za jakoukoliv radu

Aby neumřela ? :eek: :D LOL...:wink: Koukni tady + tady + stránky výrobce+ jak s ním hnojil kolega Protest :bandit: tady...;) :vampire:
Kellogg
no ja sem si na letosni outdoor poridil hnojivo na rust Substral s obshaem NPK 27-15-12 a na kvet Krystalon JAHODA NPK 12-12-36
tak uvidim co z toho vznikne
industtry
TAk to skusim tento rok s tymi slepacimi hovnami :OOD tak to som zvedavy jak to pojde :) TAk to skusim tento rok s tymi slepacimi hovnami :OOD tak to som zvedavy jak to pojde :)
speed
Rád by som vedel akými prírodnými hnojivami hnojíte VY! Alebo dokonca aké si sami pripravujete. Moja super mixtúra na 10 kg hnojiva je takáto: 1 kg kuracích hoven, 1 kg mišacích hoven, 2 kg rašeliny a 3 kg černozeme a 3 kg kompostu. Toto hnojivo výrazne ovplivní rast vašej rastliny k lepšiemu. Ak neviete kde zohnať kompost a myšacinky, poradím vám. Kompost si pravidelne odvážam s políčka nedaleko miestnej základnej školy na fúriku. Skoro každá základná škola ho má. Myšacie hovienka zoženiete na povale starého domu, alebo sa pozrite v lese do nejakého vyschnutého dutého stromu. Rašelinu zoženiete tiež v lese popod staré smreky alebo si ju kúpte. Toto hnojivo vrelo odporúčam!
thezeldaa
pochybuju, že ty 2kg rašeliny tam dělaj dobrotu, to pak musí mít hrozně kyselý pH...
speed
Zabudol som pripomenúť že primiešame vápnik podľa toho aké PH potrebujeme.
mirico
ty vole nazbierat 1 kilo mysacich hovien to musi byt makacka su male a kilo je fakt dost:) hnojiv je vela :) este stastie ze tam nejde kilo mravcich hovien :) peace
Co?
imho. docela speedovej recept co? :D
imho. to co je v lese pod smrkama se jmenuje lesní hrabanka, extra kyselá, dobrá hlavně pro kanadský borůvky.....rašelina vzniká rozkladem zbytků rašeliníků, který tvoří takovési bažinky-rašeliniště....taky extra kysela...
další složka....černozem....proč přidávát substrát do hnojiva?
hovina savců...nejsou moc vhodná, leda že by prošli procesem zrání či kvašení...aby se rozložil aminiakální dusík na jinej pro rostliny lepší...
další složka....slepičí hovínka...i ty jsou lepší kvašené z podobných důvodů, navíc obsahujou extremně víc jednoho prvku (ted nevim z hlavy kteryho N nebo K či P) a je dobry pouze na jednu fázi zivota rostliny...
:D tot teorie....
Tak myslim, ze ta raselina je pekna blbost a vubec nicemu to tam neprospiva, ta je teda hodne kysela. Na co to pak dohanet necim zasaditym, kdyz tam staci tu raselinu vynechat. Jinak thread o prirodnich hnojivech je tady: http://grower.cz/forum/showthread.p...ghlight=kurince
mrak xXx
Zdarec groweři, co byste řekli na značku Biobizz, zdá se mi hodně kvylitní, máte někdo zkušenosti? pište
nojono
není nad starou, dobrou chlévskou mrvu :punk:
ale hnojky od firmy Biobizz k zahození určitě nejsou .....
mrak xXx
díkes za reakci, pište všichni co si myslíte o Biobizz, popřípadě k sní má zkušenosti, pište moc mi to pomůže dík peace
nojono
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

Letos zkusím květový stimulant TOPMAX, jestli je opravdu tak dobrý, tak se mám na co těšit ...
jestedman
gore: můžeš :D ale je to na hovno. někdo by ti i řekl, že wuxal je na out lepší na růst než kristalon
mrak xXx
souhlasim s jestedmanem, použít ho můžeš, ale mohlo by kití scházet fosfor, to znamená menší květy menší výnoc menší kvalita, na květ bych koupi ta N=6% P=18% K=13%, takže nějakej Biobizz bloom, nebo Plagron, investuj a bude to stát zato ;) zatim
grosancho
Já používám na růst A+B Extrakt, prej je dobrý i na postřik listů proti plísnovým chorobám. Po přepnutí na květ používám Plagron ALGA Bloom.
mrak xXx
zdarec já mam v plánu koupit Biobizz Grow, Bloom, Alg A Mic, pak od Plagronu asi Phyt-amin, a ještě sem přemejšel o Top Max napište co si o tom myslíte, nebylo by toho zbytečně moc?
Knight
4mrak xXx - moc to není, ještě si kup ripen a bude to komplet :D

Domácí aspoň 3 roky uleželej kompost je stejně nejlepší!!!! do záchodu z hnojkama!! :mutant:


OUT's NOT DEAD
tekken
no a co když ty guana (netopíří trusi) nazbírám třeba někde na půdě myslíte si že to bude mít stejnou učínost jako kupovaný?
Kellogg
urcite
magic eye
Zdar,letos to bude můj 1st.OUTDOOR s hnojkama:B'cuzz A+B;Phit-Amin;Growth/bloom excellarator;Final solution.A otázečka:není toho zbytečně moc?Nebude se to spolu prát?
lowerider
magic eye: neni to moc...ale na Out. si myslim ze ty hnojky jako final soulution atd.. jsou zbytecny ale je to jenom muj nazor.
Bulb
Ja ted pouzivam Plagron Grow, Bloom a k tomu pridavam Cropmax a jsem s tim maximalne spokojenej, hlavne s tim Cropmaxem. Po pohnojeni kytky najedou behem 2 dnu az o 3 patra a jeste vyhodi hodne bocnic... toz dobra to vec.
Voitec
Čus, právě zkuším hnojivo "canna substra vega" a "canna substra flores" chtěl bych se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s tímto hnojivem... předem dík. Postupně budu přidávat svoje poznatky.
pajloo
zdrawim was ludkowia dneska som bol w obchode a natrafil som na toto hnojivo.moj prwi dojem sneho bol dobri s toho dwowodu ze to je bio hnojivo.no nic som o nom nepocul mate snim niekto nejake skusenosti?
pajloo
tu je foto
Hanulkááá
Ahoj,jukni sem:http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=17428 tohle hnojivo tam používal...
Klimes
Ahoj, nevi tu nekdo, jaky pomer ma NPK ma slepicinec?
Chci ho kombinovat i s jinymi hnojivy a nevim co si muzu dovolit.

A je opravdu pak ta trava cejtit po kurincich, kdyz s nim zalejvam i pri kvetu?

A posledni otazku, muzu pomoci malych davkach ripenu, prinutit kytku ke kvetu.
P.S. Vim ze se ripen pouziva az ve finale
inf3cti
klimes: NPK kurince? podle mne zavisi od toho co slepice zerou. kazdopadne hoodne dusiku.

neverim tomu ze by byla trava citit po kurincich, jedine ze bys ji nima poleval na listy, pac ji pak samozrejme pred upotrebenim nebudes myt, zejo. A nevzpominam si ze by zelenina u moji babi nekdy chutnala po kurincich, i kdyz to bylo jedine hnojivo (krome hliny samotne) ktere dostavala.

S tim ripenem ti nevim, kazdopadne nekdo tady resil zatemnovani outdooru kvuli skorsimu kvetu.
Stoned_r41d3r
ad ripen- Hlavni 2 urcujici faktory je stari kytky a hlavne fotoperoda..
A ripen je finalizer, ne klasicka hnojka, obsahuje siru a nejaky dalsi hormony, ktery kytku pripravuji k smrti a zaroven slouzi i jako flush.. Viz hledani a riipen...

Ad NPK slepicicnce byla tu tabulka, pouzij hledani.
A nejlepe nepouzivej slepicaky vubec. Proc? Pouzij hledani :faq:
to: Stoned_r41d3r , proc jako? slepicaky sou dobry hnojvo pokud vim, a pokud tady napises takhle kontroverzni tvrzeni tak bys ho mohl nejak podlozit,
Mr. Figaro
citace:
Původní příspěvek od Scotty Cameron
to: Stoned_r41d3r , proc jako? slepicaky sou dobry hnojvo pokud vim, a pokud tady napises takhle kontroverzni tvrzeni tak bys ho mohl nejak podlozit,


Podložil to pomocí odkazu na hledání a FAQ;)... Slepičáky použít nůžeš, ale nejde o to jestli to jsou slepičáky nebo cokoliv jinýho, hlavní je obsach živin a dalších prvků a myslim si že hnojivo přímo určený k pěstění bude vždycky lepší jak slepičák...
sanobano
Pohnojiť sa to dá ozaj všetkým, trabárs ľudským exkrementom,
potom to ozaj cítiť tým hnojivom...
PACIENTBS
no podla mna je naj hnojivo netopieri trus. ja pouzivam len tento ziadne haluze z obchodu teda ak neberem do uvahy postrek na sisane.. netopieri trus obsahuje jednu latku neviem presne jak sa to vola ale je to nieco s fosforom a to dava ten pravi smrnz
r
Zdar, tady je něco o biohnojkách. Jo a slepičákama nehnoj v květu-mají moc dusíku. Ale že by měla kytka smrdět slepičincem-leda bys políval palice:)
Hledal jsem, které hovno bude složením pasovat na květ a bohužel nenašel...z bio to jsou všelijaké komerční produkty-fishmix, Alga bloom,...
Budu muset primet kytiiz k rychlejsiimu prechodu na kvet..letos jedu venku White Russian a Santa Mariu.Muzete mi poradit nake vychytavky? (zatmivani vylouceno) Mam koupenej Plagron alga bloom,PK 13-14 a Cropmax.Mrsky tim zacnu zalejvat zacatkem Srpna aby tak 15.srpna zacali kvest a do poloviny rijna byli doma. Ale jeste bych to chtel necim pojistit.Treba tim Cropmaxem...ma s nim nekdo zkusenosti?
micos
pratele zadrzte,to s tim kristalonem snad nemyslite vazne,vzdyt je to to nejhorsi cim to muzete zalejt,mam ten pocit,ze nachcat tam by bylo lepsi,ja ho zkousel taky,vynos-naklady vysledek 0.ja osobne nedam dopustit na ahackaˇ,samozrejme rovnam ph,az mi dojdou,budu testovat plagron,moc ho chvalej,oboji k dostani na growshop.cz kristalon fakt ne,mejte se
spodina
cafte...ja som velmi spokojny s hnojivom na jahody.....su po nom perfektne velke palice::::D
tojekrasnypocit
nazdar.... no ja som zacal pouzivat mozno nezname hnojivo Vermin univerzal, je to tekute bio hnojivo ktore rozprasujem priamo na listy a zalievam pod koren vzdy po tyzdni a viditelny pokrok v raste az sam som sa cudoval co to urobilo.... vyhoda je ze nie je drahe toto hnojivko a ma dobre vlastnosti...
GreenMafia
podlemě nejlepší hnojiva jsou od profíků z holandska plagron,advantage atd...nevim proč šetřit a trápit kytky s nějakejma srágorama jako je kristalon wuxal a jiný socky
Rhino
GreenMafia: Sem stejnýho názoru:punk: :bandit:
hasismoula
Chtel sem se zeptat jestli nekdo nemate zkusenosti s ENZIMES od PLAGRONU...???
potreboval bych vedet jak se presne davkuje...jetli nekdo mate zkusenosti koliok se dava ml ENZIMES na litr vody tak poradte pls...
zajima me co by ste rekli na tohle hnojivo, dik za rady a nazory
narco tulio
co by ste radili na obdobie kvetu, ako najlepsie hnojivo na dobre palice s velkou potenciou THC ? ......napr. nieco od Plargonu. dik.
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Scotty Cameron
zajima me co by ste rekli na tohle hnojivo, dik za rady a nazory


čus.AB extrakt (vermisfluid) je, dle mého, perfektní na růstovou fázi
Woda
Ja hnojim Slepičákama a jsem s nimi velice spokojen
(ředim to vodou tak 1:1)
spodina
hej to je huste aj ja som pouzival
Hlava
Tema se uzavira pokracujte prosim tady
http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=30146


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma