Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 
Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! - Klikni zde pro originální téma
ddt
To all:
Skoro som zabudol. Niekde tu som cital,ze Bio-algeen a Phyt- amin su postavene na tom istom principe teda na tej istej latke stimulujucej vyvoj rastlin. neviete mi povedat ci je tomu tak alebo nie.
Ja som pocul,ze Bio-algeen je vyslovene na rast a ako som cital aj na pripravu kvitnutia a Phyt-amin na kvitnutie. Tak mi prosim vas napiste co vy na to , ake mate s Phyt-aminom skusenosti a aky je rozdiel vo vynose,stavbe palic bez a s pouzitim. Planujem ho totisto kupit.
DIk moc
mephisto
.
mephisto
Phyt-amin od Plagronu je urcen pro celkovou výživu rostliny, muze se pouzivat jak v době vegetace tak v dobe kveteni. Nejaky vyznamny rozdil ve vynosech jsem nezaregistroval. Nicmeně kytkam urcite slusi, vypadaji po něm zdravěji, zeleněji...
MALCON
hnijil jsem na půl kuřince a půl kristalon (start na růst, potom plod a květ)
plexis
Ja bych ti doporučil Cellmax. Je to levnější než drahý hnojiva jako třeba AH a výsledky jsou téměř stejné. Když tak si dej vyhledávání, mám dojem že je tady o Cellmaxu dobrý thread od Bohoura. ;)
Sombl
kujú
ddt
OK dik tak neviem ci ho kupim,vyzera to tak ze ak mam Bio-algeen tak Phyt-amin uz az tak surny nie je.
olo
jako treba Ah ten sem si ted koupil nebo bbbccuuuzzzzzzz zdej se mi byt taky dost v klidu
Myšak
Ahoj Growers ja jsem zastancem přirodniho hnojeni. Donedavna jsem hnojil jenom holubim guanem a rostlo to poměrně dobře. mam doma brouky zlatohlavky a jejich larvy produkuji takove male "granule" larvy se zivi častečně zetlelymi listy ,no a tak mě napadlo hodit ty granulky ke kytkam . No a roste to poměrně dost dobře zatim.jak to tak ale vypada zustanu u toho Zdar
Mozex
A co tohle.....
1)
Je to sice nechutné a pracné ale....!!!
-Sežeňte hromadu žížal.....
-další hromadu
-opakujte dokud nemáte aspoň 3dcl
-Rozemelte nebo nějak rozsekejte(fuj!!!-fakt humr)-prostě to rozdělte na nejmenší kousky.......
-nasypejte pod kytku......
použití: -před květem-

2)
Tohle zase strašně smrdí
-Rozsekat kopřivy-tak kýbl
-zalít to vodou
-nechat působit 2-3 týdny (radši to nechte někde venku ale pod střechou a ať to větrá!!)-Smrdí
-Slejte louh
-nečichejte!!!
dávkování:ředit 1:15 (louh:voda)
použití:zaléváme při kvetení

Funguje to
Mathef
ja teda nevim,ale kristalon je fakt kekel. Myslim ze zainvestovat 750.- (nboklik) za AH, nejni zas tak moc a vysledek je urcite aspon co se tyce chuti (coz je podle me nejdulezitejsi) o 100 procent lepsi...
Serpico
Nejdůležitější je poměr živin N - dusík P - fosfor K - draslík Než zakoření nehnojit, potom co nejvíc N, když přecházíme ke kvetení tak víc zas P a K je tam kuli různým chlorozám + ještě nějaký stopový prvky a rostlinka si nebude stěžovat na hnojení
ddt
No tak neviem. V dnesnej dobe su na trhu aj cisto prirodne hnojiva ako napr. spominany Bio-algeen aj ked on je skor stimulator takze to co tu popisujete sice predpokladam,ze funguje no aj tak pre mna co byvam v panelaku je to tak ako si napisal pomerne pracne a hlavne nepraktickeeeeee. No za namahu s postupom leti K+
Deda Mraz
Na trhu jsou k dostání čistě organická/organicko-minerální hnojiva jako kostní moučka, rohovina, dál třeba granulovaný kravinec, rybí moučka, vermikompost, pro hydroponii potom například OBM.
amatka
Pánové, skončila sezooonka, děkuji za rady za zas příští rok nazááár!!!!
rela
to sice jo, ale já hnojim i v zimě!? :) Heleďte bio-algeenem se dá taky hnojit? Já to používam na řízky, to jsem nevěděl! A k těm přírodním o pár vzkazů výš: Myslím, že už se to tady docela omílalo dost a smrdí? Čím víc, tím líp, ne??? Sohlas s tím,ž e je to nepraktické, raději si to koupím, než cpát hovna nebo kpřívy do kýblů, ale třeba na venky to není na škodu. No nic. END THIS COMMENT :flick:
Deda Mraz
rela: ta přírodní hnojiva, co jsem vypsal jsou právě spíš pro indoor (kostní moučka, rohovina, vermikompost, OBM... Nikdo nepsal nic o hovnech v kýblu. A když se ti zdá, že je to tu dost často omílaný (souhlasím), tak projdi celej tenhle thread a dozvíš se i odpověď na svoji otázku o Bi-algeenu (poradím, že je to někde za 8. stranou).
Chozé
Čuz lidičky, nejdřív sem používal NPK, pak Advanced Hydroponics(na out). S AH sem nesmírně spokojen.Kytičky se úplně změnily- hehe k lepšímu samozřejmě.Lze posoudit i dle foto.
Mějte se cšichni moc fajn a přeju Vám bohatou úrodu..
Fr33 Your M!nd
Fiky-Thc
Zdarec ja zasadne hnojim prirodním.Neboli slepičákama je to druhy nej. prirodní hnojivo po guanu.Chemii sem radsi nezkousel protoze kdyz se to sni prezene tak to stoji cely za ....Fakt slepicaky doporucuju
menurak
pjekny fiiky, tak pjakne starvenj casek s nim, ní
KOSTRIZ
Tomu to asi nevysvětlíš,von nato chčije!
ddt
Chlapy ja zasadne neodcudzujem prirodne hnojiva to som vonkoncom nechcel povedat, ja len tvrim, ze dnes je mozne kupit kvalitne-prirodne - hnojivo aj v predajni a pre mna co nemam moc casu je to podstatne ulavenie bo si neviem predstavitt ako by som musel to rozne rozmiesavat a nechat kvasit a ja neviem co este, no proste by som na to asi nemal cas. Ale vy co to robite proste nic proti vam je to len chvalihodne.
Deda Mraz
Fiky-THC: nemám nic proti přírodním ani proti chemickým hnojivům, sám používám kombinaci obou k maximální spokojenosti koncového spotřebitele :) Jen bych chtěl zareagovat na to, jak píšeš, že když se to s chemkou přežene, tak to stojí za ho...(...vor, asi :)) To se mi zdá dost zavádějící, když to přeženeš se slepičáky, tak se snad nic neděje? Právě trus drůbeže je jedním z "nejostřejších" organických ("přírodních") hnojiv vůbec... Přehnojit se dá téměř jakýmkoliv hnojivem, vyjma některých typů hnojiv jako jsou např. zelené hnojení, kostní a rohovinové moučky atp.
Jinak pěknej, i když trochu subtilnější, balkónek, enjoy!

P.S. pokud můžu ještě radit, slepičák je fajn hnojivo na vegetačná fázi (růst), ale v květu nabízí kytce málo fosforu, chce to nějaký doplňkový hnojení. Nebo můžeš už na jaře, při přípravě, do substrátu zamíchat kostní moučku, tou nepřehnojíš a kytka si z ní P veme, až ho bude potřebovat. Jinak já příští rok asi zkusím pekelnou kombinaci koňského a ovčího hnoje (viz nutriční hodnoty v tomto přehledu).
amatka
na podzim pěkně rozhodit koninu a pak slepičinec!!!
matezONE
nevíte náhodou někdo jestli se dá Plagroon Bloom použít i na postřik. kámoš mi ho koupil ale nezeptal se :(

čus
zet0r
Krystalonem hnojí idioti, nikdy bych tomu špeku nenechal zkazit chut by krystalon !!!!!!!!!!
Kuřince rulez !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
PiosOne
zet0r: proč by měli kristalonem hnojit idioti? a hnojení AH ti nevadí?
vždyť kvůli tomu snad před sklizní kytí flushujeme, aby v nich nebyla žádná hnojka. nebo ty snad při hnojení kuřincema neflushuješ a hulíš špeky s kuřincema?
van blade
realist: jo, ale rekl bych ze ta "nutrie" bude spis netopyr :) ale jinak je to nejlepsi hnojivo na kvet, to je pravda.
tillo
ja uznavam len hovienka a podobne veci:) proste cista organika:wink:
ddt
No priatelia organicaci nic proti ale takto sa vyjadrovat o chemickych hnojivach to podla mna plynie skor z presvedcenia ako z nejakeho racionalneho nazoru
AK48
.. já sem venkovky letos hnojil takovým výchytem, co mi pověděla naše asi osmdesátiletá sousedka ... kopřivy natrhat a nacpat jic půl kýble, kterej ale musí mít víko ... zalejt vodou tak do 3/4 kýble .. dát pokud možno na sluníčko a nechat to tam zavřený 3 tejdny, aspoň .. no a pak litr toho zelenýho hnusu do každý konve se zálivkou ... nevim jestli je to tim, ale letos sem měl mimořádně vydatnou a kvalitní ourodičku .. ;-)))))))))
Deda Mraz
AK48: tento typ hnojiva (jícha z kopřiv) se v tomto tématu probíral již několikrát! Jinak ale dík za snahu pomoci, i ta se cení.
Spsemi
mam len taku malicku otazocku:
2ml hnojiva na 2l vody. (toto chapem)
Tu vodu vylejete k jednej rastlinke alebo ju rozlejete k viacerim? (myslim outdoor, v indore je to asi jasné)
Je to asi dost rozdiel ci ma rastlinka k dispozici 2ml hnojiva, alebo napr 0,5ml.
Mozno aj preto sa niekomu zda to ci ono hnojivo slabsie ci lepsie.
predom vdaka za odpoved(e)
caves
Spsemi
no asi to uz nikoho nesere. Abo to nestoji nikomu za to odpovedat.
Deda Mraz
Spsemi: No myslím, že když nikdo vysloveně nenapíše "tuhle koncentraci používám na x kytek", tak se automaticky počítá, že to je dávka na jednu rostlinu...
ddt
2 Deda Mraz:tak to si vonkoncom nemyslim, skor si myslim,ze na to maju nejake normy pre ktore to uvadzaju. Ved sa zamysli je rozdiel ci zalejes 2 ml na paradajku(rajce), alebo mensi stromcek
cus
lordWilliam
Co se týče hnojení tak je lepší prostě nehnojit a mít dobrou půdu s vysokým obsahem dusíku a draslíku a když už nojíte tak je lepsí hnojit jen ze začátku a pokud možno neagresivními hnojivy mě se osvědčil obyčejnej cererit :-°)
Deda Mraz
ddt: ptal jsi se jak to je tady na Groweru, ne? No a můj názor je, že když nikdo, kdo tady popisuje své zkušenosti s hnojivy, nenapíše výslovně např. "koncentraci 2ml/1l používám na tři kytky", tak se bere automaticky, že to bylo myšleno jen na jednu rostlinu. Jinak je samozřejmě koncentrace pro různé plodiny uvedena na obalu hnojiva (například. "rajčata, okurky....2%, kořenová zelenina....3%" apod.). A taková koncentrace, se předpokládá, bude použita na celou zálivku, t.j. ne že ke každé kytce cvrnkneš pár deci a pak to ještě doliješ vodou - to by samozřejmě úplně znehodnotilo význam uvádění jakýchkoli koncentrací (jak jsi sám poznamenal). Pokud si někdo připravuje koncentrovanější roztok hnojiva, znamená to zřejmě, že se nechce do přírody tahat s velkými kanystry předem namíchané zálivky, ale namíchá si doma prostě 1,5l PET lahev s hnojivy a tu pak na místě rozdělí ke všem kytkám a doplní vodou z bližšího zdroje (u mně je to blízká řeka).

lordWilliam: nevím, co považuješ za agresivní hnojiva (všechna umělá hnojiva jsu v principu stejná a liší se jen koncentrací), ale nemůžu souhlasit s tím, že je lepší prostě nehnojit...a mít dobrou půdu - jenomže samotná zemina je bez jakýchkoli živin, to co dělá půdu "dobrou", jak ty píšeš, je obsah organických látek - humusu. Jenomže když pěstíš stále na jednom místě (nebo dokonce v květníku) a nevytváříš podmínky pro úspěšnou regenarci humusové složky půdy (a to prakticky nikdo nedělá, musel by jsi nastélat mulč, dodávat organické zbytky jako slámu atd.) tak se ti ta půda prostě vyčerpá, přijde o živiny, musíš je prostě nějak doplnit. Konkrétně při pěstování v květnících je hnojení nezbytné, protože umožní pěstovat rostlinu v takovém (malém) objemu, který by jí bez doplňování živin prostě nikdy nestačil... Toť můj názor, nemusí být samozřejmě zcela správný, ale od to je tu Grower a Groweři, aby mně zdělali! ;) tedy ehm, vzdělali.
ddt
to Deda Mraz: ok asi mas pravdu, ja si priznam chybu a teraz som sa asi mylil, s tou vodou na rozrabanie som to aj ja tak robil
cus
zeriav
Jo nazdarek ja som zo SR a hladam niekoho kto bz mi mohol poskztnut, predat alebo nejakym zazracnym sposobom mi zohnat lampy. Dakujem. PEACE*SMILE
Deda Mraz
ddt: pohoda. Jinak ještě jsem chtěl napsat, co se týče paradajek, že rajské jablíčko zní mnohem líp než rajče, navozuje to ve mně jakousi starostvětskou náladu... Myslím tím doby, kdy si lidé vážili nejen jídla, ale i ostatních lidí a nebyli tak zkažení jako dnes. Možná je to jen deziluze navozená filmy pro pamětníky, ale nemůžu si pomoci :smoker: Ale to je fakt jen takový úlet mimo téma.

zeriav: hledej.
Spsemi
2 dedamraz:

vdaka za odpoved. hm nieje to vela . je neviem jar sa blizi taq to vyzkusam a uvidim

fuckt dyks

caves
Registredanonym
Hele kdyz chci rozjet kytku uz primo v kyblu (stromek:)) tak do toho kyble mam koupit nakou pudu v zahradnictvi, ale neprohnojovat a zacit az tak po mesici bud s organickym nebo kristalonem (ten tu pouziva nejvic lidi a nemam sanci si sehnat kurince ani jine veci tohodle tipu)
Shadoow
Hele když sme u těch hnojiv myslíte že to hnojivo pro hydro by bylo dobrý ho přicintnout do norm. vody na zalejvání kytz?
Možná že už to někdo řešil ale já to moc nehledal:D dííkes
Deda Mraz
Shadoow: v podstatě není problém... hydroponická hnojiva se pouze musí zcela rozpouštět ve vodě, jinak je to z principu stejný zdroj živin jako tuhá hnojiva. Naopak by to nešlo, ale hydro hnojivo do hlíny - proč ne. ...pokud se ti to tedy z nějakého záhadného důvodu vyplatí, protože hydro hnojiva jsou o dost dražší, než běžná minerální nebo organická hnojiva určená pro půdní výživu.
Shadoow
Dík dedo to hnojivo mám protože sem dělal bubler ale chudák pwp to nepřežil uschnul vúbec nevim proč:grr:
THCjahoda
Včera sem si koupil hnojivo ABextrakt do zálivky a má funkci,že dodává kopletní výživu,atimulace růstu a prevence chorob...Máte něgdo s timdle hnojivem zkušenosti????
Kristl
...sem se chtěla zeptat.....minulej rok mi to babička hnojila slepičincema s tim že se stará o bylinky....působilo to faaaakt doobře, ale babička umřela a já nevim jakej poměr toho s vodou...
něgo radí 1:1, něgdo zas 1:3 ................??předem dix
QTH
Pánové používám na růst hnojvo NPK , v květu nehnojim abych to nekouřil. Je to granulovaný, stačí to posypat okolo kytek a při dešti se to vskákne. Jedna dávka se rozpouští tak měsíc, takže je to průběžně přihnojovaný( rosa to taky mírně rozpouští )

A má to jedno vobrovský + !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pokud se hnojvem nešetří ( 1 KG stojí asi 30 Kč ) , a rosype se na širší plochu okolo každý kytky, tak přezto nemůžou slimáci !
Co takhle hnojim, neměl sem s nima problém ani v kopřivách a ve vlku !
Shadoow
2QTH:
pěkný a kde to prodávaj rúzně obi,hornbach,bauhaus.....?
QTH
Maj to v každym zahradnictví, ale opravdu v každym, patří to mezi základní hnojiva. U nás to maj i v každý druhý prodejně ; ) Má to optimální zastoupení složek dusíku draslíku a fosforu, mě se zdá za tu cenu mooooc supr. Srovnejte třeba poměř npk u tohohle hnojva a u advanced hydro nebo wuxalu. Dojdete q zajímavým výsledkům ; )
čuuus
Shadoow
2QTH no nevim na Bcuzz nevim nevim musim je fšecky votestovat a pak to múžu posuzovat jinak dík za typ
sacul
2 QTH :já sem se o tom bavil s nějakou hnojařkou a říkala ,že je v tom zastoupený taky nějaký růstový hormon, možná něco z těch mořských řas nebo guarana,to už nevim ale za půl sta tak 200ml plastová lahvinka to de,je to ono co myslíš
sacul
sorry to bylo for THCjahoda
Kristl
Nevíte něgdo jagstěma slepičincema???
Guarana v hnojení to zní difně...
Skrec
Slepičince jsou fajn ale nesmí se to s něma přehnat. To by se mohly taky kytičky pěkně spálit. Normálně se trochu rozmočí ve vodě a pak se "hmota" naleje ke kytkám. Ono to stějně stuhne na povrchu a tak se vlastně dalším zalíváním opět trochu rozpustí. Takže se hnojí samo. :)
Yarreck
2 kristl:hmm,myslim ze to nema byt guarana (myslim ze je to vitamin na pamet nebo prasek proti uzkosti) ale guano (tedy trus netopyru,muze se tak nazyvat i trus holubu,slepic a jinych operencu.. :))

Prosim dotaz.. Hnojim v rustu bio nova soil supermix a obcas stridam s cellmax rust (super enzym).. Listy maji potrik 1x tydne phytamin a 2x tydne wuxal super (prvni dotaz je zda je wuxal super urcen pouze pro rust nebo i pro postrik v kvetu..).. Brzy budu prepinat na kvet a hodlam hnojit soil supermixem s pridavkem bio nova P-K 13-14 (vyrobci doporucuji tuhle kombinaci) A v patem tydnu kvetu bio novu vymenim za cellmax P-K 13-14..Samozrejme postrik phytaminem aspon 3x tydne.. Zajimalo by me jaky hnojivo bych mel pro ten rust jeste sehnat,zda se mi to malo.. Co by ste mi doporucili..?? A jeste posledni otazka..: Chci flushovat tak 15 dni pred sklizni,je vsak nejaky hnojivo ktery se kytce dava po flushingu a ma velmi dobre ucinky na velikost a chut a silu palek..?? Dekuji za odpoved.. :smoker:
Yarreck
sakra,az ted sem si fsim ze je to v outdoor tematu,tak sorry no,ja to mam pod sodikem v hline.. Ale i tak mi prosim zkuste kvalitne odpovedet.. Dik..
Kristl
to skrec: no právě, že to slovíčko "trochu" , tag sem chtěla vědět esli něgdo nevíte přesně prtze se právě bojim spálení ale dix

to yarreck: guarana je něco jako kofein, ale přírodní z rostliny, dodá ti energii, podporuje dobrý myšlení atdatd.....fakt dobrá věcička, zrovna neska po ránu mi hodně pomohla :D
vapor
jenom technicky Yarreck guano je "produkt" netopýrů a
mořských ptáků. :vampire:
ne holoubci ne slepičky :D
Zdena
Koňskej hnůj nejlepší, pravda ! 5 metrový kytky, ale nemáš kde schovat.
TheEnd
Docela dobra hnojka je taky OBM je to za par penez (50Kc/lahev).Ta flaska vam vydrzi tak na cca. 1,5 sklizne.Je to ciste organicke hnojivo a dela to docela pekny palice.Growingu zdar:jumper:
Deda Mraz
Zdena: Koňský hnůj je fakt lepší, třeba v porovnání s hnojem skotu, ale ještě lepší je směs hnoje koňského a ovčího. Viz tabulka nutričních hodnot organických hnojiv.

TheEnd: dovolil bych si tě popravit (nebo poopravit, to už bude jedno :)) OBM není čistě organické hnojivo, ale organicko-minerální. To znamená, že je to napůl taky "chemka", jenomže já na označení "chemka" stejně nevěřím... ;) Jinak si ale taky myslím, že je to velmi dobré hnojivo s vynikajicím poměrem cena/kvalita.
Já nevim co tady řešíte nejlepší sou slepičí hovna je to vyzkoušený.
Kristl
to netty: a víš poměr? ředění? když to máš vyzkoušený??? pls
TheEnd
Deda Mraz: Joo jasny ted jsem se mrknul na flasku a je to fakt:eek: ale vipada to jako tekutej hnuj :)
a ten smradek neocenitelnej...:) ale fakt je to dobra hnojka
Zdena
Deda Mraz: Máš dobrý jméno ! Co se týká směsky s ovčím, nemám od koho.
Zdena
Ještě něco: Kde seženu seznam organiky z obchodu ?
Deda Mraz
Zdena: seznam organiky z obchodu? Nějak nevím, co tím myslíš... :confused:
Jinak co se týče toho hnoje, já myslím, že kdybys kontaktnul nějakého chovatele, že by ti určitě vyšel vstříc. Je ale fakt, že to vyžaduje vlastní auto... Pak už to jenom v pohodě naložíš do igelitovejch pytlů a je to doma. Hnůj je hnůj... :) V obchodě seženeš třeba Organoferm, tedy sušený kravský hnůj, ale stojí toho 1 kg asi sedm pětek :(
Zdena
Tím myslím nějáký přírodní hnojiva z obchodu. Jak složitý.
amatka
to Zdena: nejlepší co můžeš udělat je to že si seženeš tak 2 roky starej koninec, je to super nebo slepičinec a to seženeš u babičky na zahrádce.
Zdena
amatka: Chci vyzkoušet něco novýho. Tečka.
Joe Fucker
Zdárek,
brouzdal jsem tady po groweru, ale nikde sem nenašel žádný organický hnojivo, který bych mohl použít na květ. Můžete mi prosím někdo poradit? Jinak na růst používám slepičince - to je osvědčený:))
Náhodou sem teďka slyšel o tom, že výborný hnojivo je vyluhovaná káva(lógr:))Slyšel o tom někdo?
Shadoow
2Joe Fucker:
Nejsem si jistej ale BcuzZ je organickej a měl by bejt i na qet.
A stou kávou sem to taky slyšel jenom že instantní kafe dáš ten prášek do kvetníku(posipeš to) a normálně zaleješ.
Ale nijak se to nevosvědčilo.
Deda Mraz
Joe: na květ je z organických (nebo též statkových) hnojiv pro svůj vysoký obsah fosforu a draslíku vhodný hnůj skotu, koňský nebo ovčí, jako doplňkový zdroj fosforu lze do substrátu přimíchat kostní moučku nebo rohovinu. Nebo, pokud nemáš hluboko do kapsy, jsou dobrá org. hnojiva od fy. Plagron - například fishemulze.
Nebulaquest
zdary hele podle mě Na růst kytky je nejlepší hnojivo z kopřiv a potom na květ hnojivo třeba ze slepičích hoven.To je potom paráda.Všechno to narvy do petlahví s vodou a nech to pár dní.:jumper:
amatka
nebo si kupte z grow schopu netopíří trus, to je taky dobrej mazec na star, ale i pak...
Nebulaquest
sou i žížalí to je pakmaso.já sem hodil pár žížal i na místo pro výpěstek.
Joe Fucker
2 deda:
diky pokusim se nekde sehnat. jak by to bylo idealni s tou mouckou?promichat s pudou, nebo jen tak posypat?
Deda Mraz
Joe: no jednoznačně promíchat s půdou. Pokud bys ji nasypal jen nahoru, tak by se do půdy živiny dostávaly jen se zálivkou, kdežto takhle budou kolem všech kořenů a proto mnohem lépe dostupné.
Kristl
Haló vy vyhulenci :))

sem se ptala, jakej poměr dáváte slepičího hnojiwa, a vy mi tu povídáte jag jeten slepoïčinec užasnej a dobrej a kvalitka, ale ten poměr mi nigo neřeknete!!!!!!!!

TAKŽE : VÍ NĚGDO POMĚR VODA/SLEPIČINEC ???

možná bych to i riskla, ale bojim se že bych je spálila
Kristl
DIX
Engaren
Tak už konečně přestaňte rozdělovat hnojiva na přírodní a chemické. Je to úplná blbost. I na chemické hnojiva se používají látky získané z přírody, akorát jsou značně upraveny. To, že je ňeco vyrobeno chemickou cestou naopak garantuje určité hodnoty, které nám s po domácku namíchanými hnojivy nikdo negarantuje. Například u slepičinců může být mnohem více škodlivých látek než třeba u krystalonu. Všechno je to o množství. Když budeme přehnojovat slepičincy, tak výsledek bude daleko horší, než občasné hnojení krystalonem a na chuti se to určitě projeví. Přemýšlejte o tom!!!!!!!!!!!!!!!!
Sombl
kristl: necham ty slepičí hovínka zkvasit v ńáký votevřený nádobě,pak naberu tu sračku ze zhora a šup tak podle voka(tak 0,5l do 20l vody) do konve..
sadnbow
mate nekdo zkusenost s hnojivama bio nova maji je treba na www.hydroponieplus.cz chtel bych zkusit ten biostimulant rustu a kvetu...
Sombl
dylema..:) wuxal nebo kristalon start???
jožka
chlapi zajímalo by mně kolik stojí a kde se dá sehnat Wuxal ...
jestli v nějakým baumaxu tak by to bylo v pohodě....
Kristl
to SOMBL: fakt dik, sem setotu pokoušela zjistit už fuck dloouuho diky diky diky
mury
2 JOŽKA:wuxalu prej skončila registrace,ale třeba u nás
ho maj normálně v drogerii,tak nevim.
čus.
já používám :krystalon start.na kořenovou soustavu,plod a květ,stonek a pak mám přímo z holandska hnojivo na THC podporuje vyvoj THC a pryskyřice a chlupů,a pak obyčejné guáno z rostlin
Sombl
co to je za hnojivo co podporuje thc?
PiosOne
jo a není guano trus z netopýrů?
Sombl
guáno je všeobecně hovno
sadnbow
je to trus netopyru nebo nejakych kormoranu nebo neco tak jednou sem se dival na nejaky dokument a tam to bylo...
lothar
prd dokument - zvireci detektiv :)
sadnbow
jo no tam to bylo taky...
ddt
To hnojivo co podporuje syntezu THC je myslim od Canna Biogen, cital som o tom nieco maju pomerne zaujimave vyrobky na pestovanie treba kuknut a precitat
jestedman
mate nekdo zkusenost s rohovinou, smrdi to jak slepicinec, ale sou to namlety rohy nebo parohy, zajimalo by mne, jestli tim nekdo hnoji, nebo jestli to jenom pridavate po trosce, a hlavne v jakym mnozstvi a v jaky fazy rustu???
Spsemi
nazdareq all:)

Co tak skusit prihnojovat stymulaxom, len tak ho trosku pridat do vody a zaliat to. Snad by to mohlo pomoct malym rastlinkam pri vytvarani kvalitnej korenovej sustavy. Ved ked podporuje tvorbu korenow na rizku taq zakorenenej rastlinke to musi korene nakopnut jaq swina swinska. mozno. dufam ze je to tzak. bolo by to fajn.

pes: taq asi za mesiac si to tu opet omrknem a mozno budem mat cas si aj nieco precitat.

HOWGH na mesiac
sacul
jested man: Ja mam zkušenost s rohovinou vyrobek se jmenuje agra biomin

popis:
Hnojiva řady AGRABIOMIN jsou vyrobena z drcené rohoviny a jsou proto vhodná pro ekologické pěstování rostlin. Používají se při přípravě zeminy před výsadbou rostlin, popřípadě k aplikaci k již vzrostlým rostlinám. Postupně se v půdě rozkládá a zajišťuje tak dlouhodobý přísun živin pro rostliny.

Když připravuješ půdu pro rostlinu tak to do ní zamícháš ,na 10l jsem dal 3 lzice (2 byly předepsané ,ale snad to neni moc!) davkování je tam napsane. Kromě té rohoviny to osahuje jako kdyby malé krystalky polystyrenu ?!snad na provzdušnění půdy a ještě nějaké "srance" které uvolňují trochu toho N-P-K ,taky to obsahuje minerály což je pro nás taky dobré. Teď mi v tom roste kyťa ,po sklizni dam vědět ,ale uškodit to nemuže.:sun:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma