Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 
Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! - Klikni zde pro originální téma
Dr.Green
to piosone: guano je trus jakejchsi ftáků /asi těch kormoránů/,
doporučuji přečíst knihu James Bond - Dr. No /autor: Ian Fleming/
-z toho se to dozvíš úplně přesně
PiosOne
dr.green: v pohodě, vím o co jde :)
Stari borci rikali, ze nejlepsi jsou kozi bobky, ale kde je vzit...
A co tak srnci a jeleni bobky ....
a guano-hoveno provenience vlastni ( mimo rostlinu), podrakoveho charakteru na odpuzovani brkozroutu a tpasliku skodlivych nekterych a haveti vselizjake ....
prohnily hnuj a kurincovy(slepicincovy) zakvas-neprehnat.
....a taky macerat z koprivy(zihlavy) - nasect hromadu namocit do vody nechat 14 dni 3 tydny...takove vitaminky
...a popel dreveny....prachos mineralos....a trosku vapenka sucheho nastrouhat na mrizce...cisteho bileho ...a na podzim smisit s hlinou a hnojemcernohnojem papirsusakem drobivym...zamulcovat(zasypat posekanou travou na zimu) nechat odpocivat, na jare nekopat jen sadit emena, emena rikam, i driv nez posl. snih aby to zas nezmazil krut sibir krut. ...a ty bobky a slabsi (bez slepicincu)hnojeni a tak nejak spis do pohodky to mam rad, hlavoseky a palicotrhy a zeleny kazachstan uz nehulim ... ( jezdilo se tam na montaze)
nemusim Vas prece ucit sadit, tak sorry...

...slunce to nezaspí.....
Sombl
máte někdo skušenosti s aplikací phytaminu na venkovky?má to bejt stimulant růstu a květu,ale prej se má aplikovat rozprašovačem na listy.může se dávat do zálivky?mam kytí 3 tejdny starý(maj 2 patra),snesou nastříkání? 5ml/1l
Hellboy
Guano= netopiri trus, vy kormorani HEHEHE, dobrej dzouk...kdyz se bavime o nejlepsich bio hnojkach...prodava se guano kalonu...da se pouzit i do hydra...super vec.

Testnu ted guano od bilozravejch kalonu...melo by bejt teoreticky uplne nej...akorat musim zaskocit podojit kalone :-) protoze ho neprodavaj-bilozravjech kalonu je malo
Hellboy
Pro rustovou fazi jsou asi nejlepsi ulezele sloni sracky...jedu je uz druhym rokem...idealni PH, evolucne starsi bilozravci=kratkej travici trakt=nejlepsi neagresivni hnojka :-) De asi pouzit i nosorozci nebo hrosi... akorat si musis pohrat s 30ti cm koblihama :-)
PiosOne
hellboy: a kaloň je co za zvíře chytráku :)
jestedman
jeste sem nepotkal bylozravyho kalone

mne tak napadlo bylozravec nebo bilozravec - to jako ze zere primalex
Intenso
Tak ja použivam Kristanol ma to všechny živiny co kytis potřebuje a neměni Ph pudy takže ja jsem zastancem tohoto hnojiva.
Sombl
kristalon je fajn,ale jetu jedno ale a to ale je,že jsou i lepšejší dobrůtky.ja davam kristalon a zakusek ala AHOFNH..
kucables
J by som len poznamenal ze slepacie vykvasene h,,,,,a su najlepsie prirodne hnojivo čESť čERVOM je pravda ze pri zihlave -koprive-to rastie najlepsie_
HizballaH
uz dlhsie som zhanal na slovensku dobre hnojiwko prirodneho charakteru a nasiel som uplne super wec.. BIOSTIM natural AB. Je to kvapalne organomineralne hnojiwko wyrobene z biohumusu- produktu dazdoviek{zizal:} Eisenia Foetida. Hnojiwko obsahuje vyvazeny pomer zivin NPK, biologicky aktiwne latky a mikroziviny, ktore su obsiahnute v lahko prijatelnej forme chelatov. toto hnojiwko frci na wsetko {postreky listow atd..} existuje v asi 10tich druhoch a je medzi nimi aj na plod a kwet.kupil som si BIOSTIM natural AB START v normalnych zahradkarskych potrebach za 60 Sk. Je to slovensky vyrobok takze by mal byt k dispozicii wsade u nas. BIOSTIM natural AB PLOD A KWET som v zahradkarstve uz newychytal, tak som si ho objednal z netu na stranke http://www.agrona.sk . takze ak ste hladali hnojiwko takehoto charakteru, dufam ze som wam trochu helpol {hlawne na slowensku, kde napr. o bioalgene nevedia nic, teda neriesil som vo wecsich mestach}... cauwes & drzim palce w sezone 2004 :}
najlepsi je asi konsky hnoj tak 1/3 az 1/2 hniezda a zbytok nejaka cierna hlina.to ani netreba hnojit.ale ak chces silou mocou este aj hnojivo tak Hermavit special,3 vyrchnaky na 2l,to ako start,zalievat tymto kazde 4 dni asi,po kazdom 3-4 zaliati pridat a pol vrxnaka.:))
cau lidi vim ze uz to tu nejak bylo ale chtel sem se zeptat aby s temi nejak LAJCKY poradiliy jak na outdoor nejaky normalni hnojivo ktery koupim v baumaxu a ktery postrik mam pouzit kde ho sehnat jak casto hnojit postrikovat atd prosim o nejake shrnuti toho vseho dik moc
a jeste jak to michat a atd diky predem za rwdy
P.O.E.T.A
mno určitě doporučuju jako hnojiwo Kristalon ... nebo slepičinec ... ale bližší info si wyhledej ...
HizballaH
mno vsetko najdes v tomto threade http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=711
ktory si nemohol prehliadnut v sekcii outdoor, mas tam o tom skoro wsetko a myslim ze aj laicky, ak nie urcite najdes odpoved niekde v growery, len trochu pohladaj... :}
TruMAN
poculi ste niekto nieco o hnojive VEGET? Sa mi zda ze je na kvet.
Deda Mraz
TruMAN: no já jsem o něm neslyšel, ale už podle názvu mi to na květ moc nepřipadá... Tys ho koupil? Jestli jo, tak kdyžtak napiš obsah hlavních prvků N-P-K a podle toho už se uvidí, na co to je.
tak ted sem si koupil kristalon a wuxal super ted bych teprv potrebovasl tu pravou pomoc
teda ten kristalon start a wuxal super cet sem ze tyhle dve hnojiva jsou na zacatek dobry tak mi nak poradte co ted stim DIK VSEM
piwko
jedina Kristalon (NPK) start, na palice plod a kvet! :)
HizballaH
uz som ti pisal ze vsetko vratane davkovania{aj konkretne na krystalon a wuxal} je URCITE niekde v growery tak to staci len vyhladat.. nemusia sa vytvarat znova temy, ktore su uz vytvorene a prekonzultovane.
P.O.E.T.A
mno hlawně nehnoj kdytky už od malička nebo je spálíš ...
EL Lobo
No nevim jak vy ale nedase se to ric vseobecne jelikos kasda kytka potrebuji jine hnojivo tak ze by se meli rozepsat temeta na ruzne odrudy a jejich hnojeni
HizballaH
el bolo : myslis ze na kazdu odrodu rajcat sa pouziva rozne hnojivo? :) myslim ze nie, to ktore slape na jeden druh musi slapat aj na druhy niee?
felipe
hlavne nebud zdechlej a vyhledej si to!!!!!!
TruMAN
DEDA*: mno, ja neviem. Ja som ho nevidel. Iba par kamaratov mi ho doporucovalo. A asi mas pravdu. Na kvet to asi nebude (moja hlava dubova:D). Tie prvky skusim zistit a ozvem sa. ... cus
Deda Mraz
TruMAN: v poho, myslel jsem, že už jsi ho koupil.. Tak jsem to našel na netu. No zdá se, že to bude velmi dobré organické hnojivo na vegetační fázi (růst), takže pokud je dobrá cena, šel bych do něj a na květ dej třeba kostní moučku (0,5kg za 35 Kč) nebo superfosfát (1kg asi za 40 Kč). Info o Vegetu máš tady.
J.J.
v dobrý vůli to tu do mrtě prohledat, abych se neptal na něco co tu bylo a nedostal kouř,ale moje odhodlání záhy po shlédnutí 20ti stránek povolilo...sorry pánové, no zkrátka sem se chtěl zeptat na náký takový hnojivo co bylo v receptáři,postřik na listy,prejže něco na bázi kolagenu...a tvářili se tam, jako že je to pro pěstování čehokoliv alfa omega co vo tom víte?poradte pls
Phyrius
Jo, připojuju se k žádosti o info o tomhle zázraku :p: ... Slyšel jsem to od kámoše, říkal, že se po tom mám trochu poptat. To, co jsem slyšel od něj, o to se můžu podělit;-) Prej to dávali nedávno v receptáři. O tom kolagenu jsem taky něco slyšel.. (prostě v tom budou namletý kdejaký sajrajty, ale co, hlavně, že to funguje,ne?) No a to hlavní, jako ukázka tam byly dva záhony rajčat... jeden, kterej byl hnojen klasicky a druhej, kam aplikoval tohle postřikový hnojivo (to jako společně s hnojenim zálivkou) a prej na tom druhym záhonu rostly ty rajský plody dvakrát větší, než na tom prvnim!!! Takže jestli to takhle funguje na rajčatech, tak to zákonitě musí bejt funkční i na ostatních plodinách, třeba i na těch, o které se zajímáme mi, že... :D No a ještě jedna taková drobnost... že je to čistě přírodní postřik... Že to může jeden den postříkat, a když to druhej den opláchne, tak to může bezobav jíst..!!! No, já to prostě chci! Takže jestli o tom někdo něco zjistíte, tak dejte vědět! Já bych pátral, ale momentálně jsem "dosti" vytížen! :D Takže zatim zdrawim
PiosOne
no není kolagen náhodou jed? doporučuji zůstat u osvědčených věcí jako kuřince, kopřivy, případně chemky bcuzz, ah, gh...
livo
PiosOne> možná sis to spletl s kolchicinem, nevim. Tady je odkaz na nějakýho výrobce hydrolyzat kolagenu http://stospol.freewebspace.com/. Neni to sice hnojivo, ale info to snad osvětlí. Pax
PiosOne
livo: nespletl jsem se, kolagen si nechávají lidi píchat třeba do rtů, aby je měli větší. hrozí tam riziko, že když se kolagen dostane do krevního oběhu, tak je po tobě.
PiosOne
livo: nespletl jsem se, kolagen si nechávají lidi píchat třeba do rtů, aby je měli větší. hrozí tam riziko, že když se kolagen dostane do krevního oběhu, tak je po tobě.
Registredanonym
Po milionte seste hnojeni, :)
Me jen zajma kereho navodu na obalu Kristalon Start se mam drzet, mam kytku v 10l kyblu na balkone, asi 4tyden, 5 pater a docela silna
Koupil sem si ten kristalon start pac doma sme meli jen plod a kvet (a to je asi na trosku pozdej :)) a tak se chci jen zeptat jake mam zvolit davkovani (kolikrat tydne) nebo jakeho druhu kytky se mam podle navodu drzet, pac ono neco jako "konopne rostliny" tam neni, takze asi tak
kdyby se nekomu chtelo at klidne napise presne mnozstvi, nebo proste co ma odzkousene.
Nehodlam kombinovat vic hnojiv protoez na to nemam penize a snad se to da s jednim zvladnout
Locki23
Je to tady sice uz po milionty, ale zacni na standardni jedny odmerce do 10 litru vody. Zalej to tim jednou tydne. postupne zvysuj davkovani az treba na 3 odmerky/10l(sleduj kytku, abys to neprehnal). Na balkone jsem frekvenci hnojeni nezvysoval a zustal u 1/tyden.
Registredanonym
jj jen to davam do 2l lahve asi 2mg (odhadem)
WtF
zdrawim
potreboval bych radu kdy zacat hnojit.... kyticku mam uz asi 3 tydny pod lampou 750w. je krasna ma 7-milistky, je 12 cm velka a nevim jestli zacit hnojit uz ted a jakym hnojivem premyslim ze zacatku o Crystalonu, ale jestli vite o necem lepsim tak bych uvital nejake rady... nejen okolo hnojeni ale i o vecech kterym bych se mel vyhnout a co naopak delat... za pripadnou pomoc diky predem ...:bravo:
WtF
jo zapomel jsem dodat ze kyticka ma 6 pater a vyrusta 7...
UdL
Já bych se nebál a mírně zkusil zahnojit. Když to kytkám neublíží, tak bych pak při příští dávce zvýšil.
robos
jasne, bez strachu mozes hnojit, smelo do toho
WtF
tak diky za rady... ja jen abych toho pak nemel jen nejakou chemku a dalo se to hulit :p)
fefl
kup si AH sou nej...krystalon start je dobrej na růst...asi se s nim dá i vykvíst, ale nekupuj si krystalon květ je to shit...
Zoidberg Dr.
No hnojit zacni, ale nejdrive zkus 1/3 koncentrace normalni davky a postupne zacni zvysovat. Pripadne prehnojeni poznas tak, ze ti zacnou hnednout ty strapecky (zoubky) po celem obvodu listku. Chemky se bat nemusis, akorat je potreba tak 14 dni pred sklizni dat kytce flushing (procisteni-zalivka bez hnojky).

To Robos: tve rady mi pridou takovy bezpredmetny......kdybys nemel tolik prispevku, tak bych si myslel, ze honis jejich pocet :rejp: Spis komentar, nez rada...
GanjoSkodak
Zdravim,mam dotaz,potrrbuju vedet jakym nejakym dobrym a financne dostupnym hnojivem bych mel hnojit svoje kyticky venku,hnojim slepicincema,dou dobre,ale nekdo urcite vite o necem lepsim...prdem dik za odpovedi.........GEORGE
vittom
zkus wuxal super, ja sem kupil litr za 125, a hodne se redi, takze ti to vystaci hodne dlouho.
bigfoot
Nic lepsi jako slepicaky na out neznam.
Jestli chces moooc hnojit chem. tak skus wulax nebo krystalon nebo cokoli ;)

A rid se mim heslem:

NEJDRIV HLEDAT, PAK SE PTAT
Mozex
Já sem našel nejaké komunistické hnojivo.... Je to chemie a menuje sa to Harmavit..... Je z roku 1982 a má se spotřebovat do 2006..... A je super...

Když dám poloviční dávku na malé kytičky tak začnou už od mala dělat strašně velké listy a rozvětvují se všechny v každém patře bez zaštípnutí..... A za měsíc a týden mají už kolem 80ti cm....
A to ho teď používám jen na outdoor!

A ve skříni je taky super.....
el_nino
Caute, kupil som si hnojivo v baumaxe "BIOSTIM natural AB" ale neviek ako to pripravit, myslim kolko vody na kolko ml atd... neviete mi prosim poradit ?
lobotomi
panove asi delaj v chemicce,... jo rady jsou to super, ale kde to osefuju?
Pepan
Dobrý jsou taky koňský koblihy. Na šumavě je to vedle slepičinců druhý nejlepší hnojivo.. Zdar Pepan
GanjoSkodak
dikes no,a ten krystalon cca CENA ??? a ten ledek amoný,dík moc
Tucnak
Krystanol start stoji neco kolem 80Kč Potom budes muset koupit jeste krystanol na Květ. Wuxal super sem si koupil v pondeli jeste sem to nezkousel takze nevim. Daval sem za nej asi pade a bylo toho 100ml. Dá se používat i na postřik. Proto sem ho kupoval. Hodne štěstí
felipe
na krystalon se vyser!! ;) Neni dobrej, je akorat moderni.... Jinak slepicaky sou na outy fakt nejlepsi...je tady toho kolem kopa!! HLEDAT HLEDAT HLEDAT!!!
grizly
zdar ja pouzivam kristalon start a po obeveni prvnich palic kristalon plod a kvet.tohle hnojivo doporucuju je levny a dobry.
grizly
proc myslis ze kristalon neni dobrej?????ja ho pouzivam a jsem s nim spokojenej.
felipe
uz jen z toho principu ze existujou MNOHEM lepsi hnojky za srovnatelnou cenu. Kdo hleda (tady na foru) ten najde!! Chapu ze snim ses asi spokojenej, ale mas scim srovnavat?
grizly
moje prvni hnojivo melo divnej nazev a bylo uplne na hovno ja se kouknu na krabyci a pak ti to sem napisu jestli ji najdu.proto jsem s kristalonem spokojenej.jestli mas par lepsich tak mi napis nazvi a v budoucnu je okusim.
ddt
to el_nino:
, no zda sa mi, ze je to nejak 2ml na liter ale nie som si isty, kuknem to doma(tiez ho vlastnim) a napisem ti ok?

to Mozex:
Tak ano Harmavit je super, bo obsahuje rastovy stimulator. Dobre je aplikovat harmavit tesne pre prichodom dazdov a na hornej hranici doporuceneho davkovania, so strednymi az nizsimi davkami mam zle skusenosti, tym mysli, ze pozadovany stimulujuci ucinok bol podstatne mensi.
sadnbow
ja pouzivam zatim zluty kristalon hydro agri rotterdam z hydroponieplus.cz a kyti po nem rostou velice pjekne porad zvysuju davky a kytkam to jen prospiva...
= Miarmi =
Kristalon Rulezzz ,ale ne na kvet taky kvetovy stymulator od B'cuzz to stoji zato :)
Zdarec, četl sem tady spouto kladnýho hodnocení na Bio-algen S90, tak sem se ho vydal už několikrát koupit . Navštívil sem obchody Baumax, Hornbach, Bauhaus, ale pořád ho nikde nenacházím. Ví tady někdo, kde by se bio-algen dal sehnat v Brně? Za radu bych byl moc vděčnej. Čau
GanjoSkodak
a kolik stoji??
EL Lobo
no ja osobne hnojim => crystalon start a kvet dale pridavam pelargonzcky supstrat .. Toje dobry pro zacatek .
Dr.Green
to el_nino:

takove info snad musi byt na obalu! ????
Cus ja hnojim slepicakem a guanem tedy netopirimi vykali.To vse redim vodou a hnojim tak okolo 14 dnu to me a mim kyti staci.Zatim mam pet pater a sou celi fialovy tak se tesim as si popalim.Zatim cus.
ddt
No k tomu Bio-Algeenu, no neviem ja s nimn nemam moc ok skusenosti a to som skusal postrek na listu, normalnu zalievku plus som skusal sa pohrat s konceentraciami a rozhodne ako lepsie riesenie s podstatne viac stimulujucim ucinkom mi pride Harmavit. Treba namiesat hornu koncentraciu a aplikovat tesne pred prichodom dazdov pokial idete out, to znamena tesne pred burkou, alebo ked uz zacina poprchat, vtedy aplikujte a po dazdoch dojdite kuknut. Ja osobne spom bol az prekvapeny a velmi spokojny jeho efektom. Ako priklad uvediem: Mal somasi 30 cm sativu, ktora len velmi neochotne prechadala vegetacnym obdobim (myslim tempom rastu), zalial som roztokom s hornou hranicou uvedenou naobale, no to prisli dazde asi tyzdnove. Po tyzdni, no uz neviem presne ale tak 60 sm mohla mat plus pekne rozkosatenie a zkvalitnenie stavby rastliny. Naozaj velky rozdiel. skuste uvidite, nie je to drahe takze ...
Kerbo
slepičinec nevim jakej je nemam s nim žadný zkušenosti,známej mi řikal že je na h**** krystalon třeba 1x tejdně je to chemka tak pozor na to mužeš ji hnedka přehnojit ja sem přehnojil kytku hnedka poprví co sem hnojil rozdejchala to ale rostla pak jak postižená.-)
Smaba
O slepičincích bych neříkal že sou na h-----!!!!
jumper
slepicince jsou the best a klidne bych je kombinoval s kristalonem ktery ma hlavne slozky N+P+K a slepicince maji spoustu dusiku N ja je davam az jak zacnou kyti kvest do te doby bych valil kristalon ale jsem odpurce chemie takze ho nedavam ale myslim ze rozhodne neublizi kombinace techto dvou veci
na rust je nejlepsi biomineralni hnojivo na listy ve forme postriku to pak vidis jak se pekne zeleni kdyz se neleni, jeste pridat stop-z a mas pokoj i se zveri a hlodavcema
ManK
Používám kombinaci Krystalonu a slepičáků a nemůžu si této směsi vynachválit!!!
grizly
Hnojit na kvet by se melo az uvidis prvni palicky.pisou to i na krabyci od krystalonu.
thcc
taky doporučuji!!
MarioT
pokud budes pouzivat slepicaky tak pozor na spaleni --- je to totiz strasne jednoduche... jsou strasne agresivni a nejlepsi je je dat prekvasit... vem slepicaky dej do kyblu a zalij vodou... po 14 dnech hnoj... ale porad s mirou... tuna hoven neznamena tunu sisek....
Kokono
Skusali ste uz niekto hnojit s holubincami ? Na balkone sa nam usidlili holuby a kym sme ich vyhnali tak to tam pekne osrali, takze tych hoven mam dost. Slepicince si tu vela ludi chvali tak sa chcem opytat ci nahodou niekto nema podobne skusenosti aj s hovnami holubymi...malo by to byt to iste ne ?
Mimochodom je to lepsie na rast alebo kvet ? (Outdoor samozrejme) ... dik.
lipi
Můžete sem někdo se zkušenostma se slepičincema hodit v jaký koncentraci a periodě je používáte?
Dík
Mamba
Hmm :D ja pouzivam ¨hnojeni na narcisy,asi to chce kristalon,kolik stoji ??
Hele kristalon je vcelku levnej. Myslím, že do kilča se vlezeš, ale radši se podívej do fóra, kde se probírají přímo zkušenosti s hnojivama. Kristalon tam není hodnocenej přímo nejlíp. Moje zkušenostis ním enjsoui nějak špatný, ale taky letos zkouším něco jinýho.
Ale s tím plodem a květem začni až když kytka začne mít první paličky!
Svahadji
Slepičince a krystalon je v poho kombinace.

to jumper: není náhodou N spíš na růst???? Jinak všechna kombinovaná hnojiva obsahují N-P-K (co jinýho kromě minerálů a stopových prvků, popř. stimulátorů by tam mělo být?)

to lipi: záleží na tom jakej koncentrát si připravýš na zálivku..
Mamba
k dik hiddenkiller a futeW,to me to hnojivo na narcisy stalo 150 :pp ale kytky se po nem chytaj fakt slusne
Chuj
Mate nekdo zkusenost s hnojenim vizivnima granulama ktere se zahrnou do zeme
robos
myslis NPK? no radsej si kup odporucany KRISTALON START na rast a plod a kvet na kvet, mozes pouzit aj toto, co mas, ale radsej daj na stare zname, inak nemas nahodou CERERIT?
Chuj
N-P-K je 15-12-13 Hnojivo je znacky engo.jsou to maly bobulky ktery das do substratu jednou za sezonu a cely rok uz nemusis hnojit protoze rostlinka si z tama bere ziviny cely rok
Mijo2
Chtěl sem zkusit hnojit slepičincema ale nevím jestli nějak moc nemění Ph, nevíte někdo jak to s tím je?
lipi
to Svahadji: No těžko říct jakej koncentrát.... Prostě do škopku (+-10 litrů) nasypu tolik slepičinců kolik seženu a zaleju to vodou a necham 147 dní stát a makat no a takovej mam koncentrát:-)Nebo je i ňákej přesnější návod jak na to?
Mamba
Zejtra to sem pastnu // 4 hidden killer
snorlook
Takze: slepacie hovna obsahuju vela fosforu, preto je dobre s nimi hnojit , ked sa zacnu formovat sisky. Minuly rok som to robil tak, ze som asi za pol lopaty rozhodil pod rastlinu na plochu 1m2.

To ste mali vidiet, ako zacali rast sisky!!! Tento rok to budem kombinovat s Kristalonom plod a kvet.

Ale vsetkeho vela skodi, aj prirodneho hnojiva. Takze opatrne, rastliny mozu zhoret.

to jumper: 1: slepacince obsahuju hlavne P
2: ked uz N tak urcite nie, ked zacnu rasit sisky

PS: Este lepsie su holubace hovna... to uz ma konzistenciu skoro ako umele hnojivo:-) a naviac maju much bigger nutricnu hodnotu pre rastliny ako slepacie. Nevyhodou je ze su tazsie dostupne.
Bruce
Kristalon na květ a plod !!!!
Tímnle šitem bych v životě nehnojil kyti ,které bych chtěl hulit.
Jednou jsem to měl v tlamě = total kentus.
A to maňas co t pěstoval tvrdil že hnojku vysadil v 1 týdnu květu.

To rači ať gandža je cítit rabbitshitem než touhle chemkou.

Myslete na své zdraví a taky na rakovinu.

Peace and grow.
Zipp
a co takhle kombinace koprivy a slepicince?myslim ze kdyby se to nechalo pekne ulezet tak to bude taky parada!!
KABUTO
Tak nějak,kristalon nic moc.Jsou i jinný levnější hnojiva.

Ale teď mi někdo napište proč by se tim nemohlo hnojit už ve veg.fázy??

Zkoukněte štítky co to obsahuje za prvky,podle mě tam bude minimální rozdíl mezi obsahem dusíku,fosforu a to jsou látky který jsou nejvíc potřeba pro růst resp. květ né?
Takže by to nemělo vadit,spíš to kytí pomůže dřív,nebo líp nasadit na květ.+postřiky Phytaminem a jedéém:)
snorlook
kopriva zas naopak obsahuje vela dusika. Treba ju nechat asi 2 tyz. hnit vo vode a to co z toho vytiahnes je dusikova bomba- na rast.
Kristl
Slepičince sou the best
do kýble na dně sračky (pár cm) zbytek vodu a pořáádně nechat zkvasit
nemělo by do toho pršet, tagže přikrejt a chce to teplo, sluníčko, teplo.
snorlook
vcera som bol u dedka a trocha som sa informoval. On to robi takto: do 10l kybla da za 2 murarske zufany sraciek, zaleje s vodou a necha 5-6 dni kvasit. Potom rovno s tym zaleva rajciny. Tie su este citlivejsie na prehnojenie ako ganja, takze no fear.
bassman
Nezkouseli jste nekdo hnojivo Magniform?Zkousel jsem ho na jedne kytce co mam outdoor a jsem s nim maximalne spokojen,roste to jak z vody za mesic a neco ma uz 1m a obrovsky listÿ,fakt good.V letaku je,ze zajistuje zdravou vyzivu,zlepsuje rust rostlin,zvysuje vynosi a snizuje obsah dusicnanu.Doporucuju zkusit,jsou to tablety
Hellboy
http://database.zeus.cz/apvr/No_Aut...davaciMaska.php

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský
Odbor agrochemie, půdy a výživy rostlin

Seznam všech registrovaných hnojiv včetně složení a etikety výrobku...

Peace
exepan
Ja teda hnojim kuřincema a když do toho přidaš krystalon a par listu kopřivy pro dobry rust tak je to god
ShamanNero
Soil Super mix.....hnojivo nevim vo něm vůůbec nic dostal sem ho vod kamaráda,tak kdybyste věděli aspoň pár vět nevadí a sem s nima:).
sharper
Musimse chte nechte krystalonu zastat taky...Obsahuje dost fosforu a krystalon jahoda ho obsahuje este vic.Taky pak musis tak 14 dni pred sklizni vysadit hnojeni a kitky poradne zalejt vodou bez hnojiva, aby se procistila...Jinak s timhle hnojivem sem spokojenej...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma