Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 
Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! - Klikni zde pro originální téma
Sinuhet
Hnojit se zacina vzdy na nizsi nez doporucene koncetraci a postupne se to opatrne zvysuje. Prvnimi priznaky prehnojeni jsou uschle zuby na listech, nebo spicky listu ohnute dolu (drapy).
Martina
ahoj pitanim mi je nakonec spalil a jinak sem mela nejaky 3slozkovi hnojitko jenze......
Sayar
zdari, nevíte prosím někdo něco o hnojení v bubláku? např. jestli se má dávkovat pouze 33% koncentrace oproti normal hydru a jestli je to tak i s hnojivy ah nebo doplnky jako enzo forte nebo p-k.předem dik
Ahoy
jde sehnat taková kouzelná lahvička i tady u nás?A za kolik?
Sinuhet
Say: Ty uz to fakt nehul. Ptas se dvakrat na totez ve stejnem foru a navic jsem ti snad odpovedel, ne?
Sayar
sihulet: no a co, to se muze stat uplne kazdymu...mimochodem dik za radu
cashbox
jake mate doplnkova hnojiva???phytamin, enzo, B´cuzz????
Marek Gregus
Ahoj Sinuhet!je to horbach?mi tu mame hornbach.inac som do cela spokojny s obm tento rok mi v skleniku vyrastlo na jednej rastline 1,3kg
Judy
a já používám už nějakou tu chvíli pro máčení semen i sazeniček, na postřik i hydro v podstatě jen a pouze D4.

NAZMAR


P.S. jsem tak rozmazlená, že už si jinýho jointa nezahulím, aby mi nebylo blbě.
Within
Ahoj lidi!
Máte někdo s tímto hnojivem nějáké zkušenosti?:rejp:
loeX
hh nesedí mi tam ta věta že to je proti stresu... když není stres není THC:-)
De la Vastierre
loex: To je pěkná blbost.
ganjaboss
Potřebuju hnojivo na růst a potom i na květ a absolutně nevim co !! Chtěl bych něco kde je dobrý poměr cena/účinek a něco co aspoň někde seženu ! Prosim poraďte !!:(
hary
www.hydroponieplus.cz tam si vybereš
W3m3n0
na ty tvoje kytky uz hydropinieplus nema cenu. Jak sem ti uz psal bejt tebou tuhle varku dojedu na krystalonu a priste kup neco od ty hydroponie.
letos:
růst: slepičáky
květ: OBM
+ bi-algen

Dá se říct, že sem byl spokojenej. Příští rok možná ještě doplním o phytamin a slepičáky vystřídám něčím jiným, protože OBM sem na kytky stříkal v postřiku, stejně tak bi-algen no a rád bych to zkusil i s něčím na růst.
Judy
Zkus přípravek DARINA4, ale nezapomeň to ředit. Ale nechci ti nic vnucovat, třeba to funguje jemnom mě.
420kotliik
ja pouzivam hnojivo krystalon....koupite ho skoro vsude a ma skoro stejne slozeni jako hnojiva urcena pro cannabis ( je ve variantach start/rus/plod a kvet) ale nejvic podle mne pomuze trochu hnoje pri zakladani policka.......jinak chemickejma hnojivama hnojim maximalne 3krat do roka.....neni to zdrave
wOOkie
Ptal sem se v growshopu a ten pasr mě s Wuxalem poslal do halzlu, že je to prej na zeleninu, a já mu aji věřím, protože takový svinstvo, jáký vypestoval kamos na Wuxalu, sem teda ještě nekouřil. Blééééééééééééééééééééé!!!!
Kwjetoň
COŽE??? do wuxalu sem fkládal naděje a ty mi tu povidáš, že je na hovno? du se zabít :( ( je tady na Grouwru príma návod :D )

no ale podle mě když používáš wuxal jen na růst a v kwětu přejdeš na OBM tak ten wuxal vymizí a flushingem odstraníš i zbytky OBMka, ne?
Dude
wookie - no v growshopu ti reknou, ze je nahovno vsechno krome toho, co ti prodaj voni:wink:
btw - mozna bys mohl informovat svyho amose o flushingu:)
i s wuxalem se venku da:)
wOOkie
jo, venek je v poho, flushin´ taky ale Wuxal kromě klasiky NPK a všech těch důležitejch prvků obsahuje taky složky důležitý pro ovvoce a zeleninu, což jak sami uznáte, není zrovna nejlepší :) Jinak mate recht, flushin´ RULEZ

Jo a takovej malá ukázka toho jak ten Wuxal s člověkem zamává. Kámoš vypěstoval kytku na Wuxalu a nedá se to kouřit, člověk je tak 20 minut zničenej a potom příjde bolehlav a výpič a člověk je zničenej fakt na max !!!!!
wOOkie
Nechci drbat do ostatních, jenom se snažím obohatit diskuzi :)
Bonsai
No přímo na Vuxalu je napsáno, že je vhodný k hnojení chmele a chmel je přece jediný nejbližší příbuzný konopí, takže by to mělo být v pohodě, na druhou stranu mohou mít tyto dvě plodiny rozdílné potřeby, pochody, nároky a fyziologii, kdysi jsem s tím taky hnojil, celkem v poho.
Taky bioalgen je na list hlavně ze startu pro růst kořenů očividně velmi prospěšný.
Poslední roky už ale hnojím pouze jíchou, žádná chemie, dělám si takový extrakt z různých bylin (kopřiva, přeslička, kostival, majíčky), netuším, zdali to má optimální složení, ale rostliny po tom jedou jak šílené(hodně N) a ten zdravý vzhled a barva. Opravdový luxus a zadarmo(když tak foto v galerce). Přirovnal bych to k těm slepičákům, protože to fakt smrdí pekelně, jakoby vybíral žumpu a působí to velmi blahodárně nejen na konopí, jak mám odskoušeno.
Měsíc před sklizní už nehnojím vůbec ničím, nemám rád v hulení sračky, které by tam moc být nemusely, každopádně určitě existují šetrné prostředky na květ, které nemusí zanechat nějaké chuťové, nedej bože chemické stopy a projevy, ale na to seru, zbytečně prachy.
Kytky se pěkně pročistí a spotřebovávají látky a živiny nashromážděné v listech, takže nějaký flushing není potřeba a matrosh chutná pohádkově. Ale jak kdo chce.
Don Chuligan
tak doufam, ze to patri sem :) mate nekdo zkusenosti s ComCat in/out growing - melo by to byt spesl hnojivo na konopi, prodavaji ho trebas tady http://www.hempshop.cz/index.php?f=188&f2=188 ??
Kwjetoň
S tou příbuzností má Bonsai pravdu. Konopí a chmel patří do čeledi Cannabacae = je dost pravděpodobné, že budou mít podobné požadafky, není-liž pravda?
Konopovité forever!!! :)
Kwjetoň
Papšmíre, copak nečteš příspěvky? Jseš si vědom toho, že kolem p.402 a dál se řešilo to samý s Wuxalem?
Flushing ti nic neříká? Prostě 2 týdny před sklizní VŮBEC nehnojíš a zalíváš jen málo (kuli většímu obsahu THC) a většina chuťově nežádoucích látek z ganji zmizí.
tolik teorie :)
SenSiKind
z oficiálních stránek Paradise Seeds ohledně víživy :

Nutrients

Realise the plants need lots of nutrients, more than in most soils is available. It is necessary to fertilise the soil with organic material. The cannabis plant likes a neutral soil, (pH 6-7). Important nutrients are N,P,K, and Magnesium. Calcium is important for the transmitting of nutrients within the plants as well as for neutralising the pH value. For example, worm casts contains lots of Nitrogen which makes the plant grow strong. Phosphorus is especially needed in the flowering period. Nowadays there are also biological stimulators available, such as rooting and flowering-stimulator that can help your plant grow in optimal conditions. These are active only in a certain stage of the plants’ life, when used properly these stimulators can make quite a difference
enzo
neviete kde by som mohol objednat krystalon start a kvet a plod cez internet? u as v baumaxe ho nemaju a ani ho nebudu mat...vdaka
Deda Mraz
enzo: třeba tady.

Panjahoda: počítá se to opravdu, jak jsi sám napsal, od té doby, kdy řízky zasadíš do hlíny.
Co se týče mísení těch hnojiv, tak pokud se jedná o oddělené složky jednoho hnojiva (například Advanced Hydroponics je ve třech lahvích), použiješ rozhodně koncentraci uvedenou v návodu k použití. Takže jestli jsou ta hnojiva určena pro současné použití, dej na 1 litr vody tolik hnojiva z každé lahve, kolik je na ní uvedeno, že se má dát na jeden litr. Pokud se však jedná o dvě různá hnojiva, už to není tak jednoduché a je potřeba si vypočítat podle poměru N:P:K poměr jejich mísení, aby nedošlo k nadbytku nebo nedostatku některého ze základních prvků, ale to asi není tvůj případ. Nejedná se náhodou o hnojivo B'cuzz?
vlček
tak jo ani do prdele te neposlu ale abych mohl odpowedet potrebuju toho wedet trochu wic tgze jakej mas substrat a kolik watu a comcatu je tady negde taky psany (zrowna se mi to nechce hledat)
vlček
tak hnojeni mozna nebude potreba wubec ale to sam uwidis spis ale bez nej a w qetu pridawat neco s hodne P a K aby se negatiwne neprojewil dusik pod ctyr kilem pocitej ze ti to poroste docela rychle tagze tak ty tri tydny na zarosteni pletiwa pak prepnout na qet samozdrejme to muze byt jinak wse zalezi na tom jak ti to pude
Ke-Guglimugli
Souhlas s vlčkem, když takhle vychytáváš substrát, hnojení je skoro zbytečný. Mám ty samé ingredience jako panjahoda (viz v této souvislosti taky trýd Kuchtěje Nesmrtelného) a když jsem zkoušel už v květu malinko "vosolit" wuxalem a obm (0,1%konc.), špičky listů šli do hněda. Tak jsem se na hnojení vys*al a je to vpoho.
Ke-Guglimugli
panjahoda> Právě, byl už druhej týden co jsem to "přepísk", takže teď už jen po kapkách a i to jen do jednoho kýble, páč ten druhej jsem preventivně začal flushovat. Totiž podle "papírovejch přepokladů" jsem měl být už za půlkou květení, ale ten no name, co je v něm vypadá tak na pár dní :confused: :)
Hnojivo klíďo-píďo dávej, to je jasný. Stejně si to každej musí vocheckovat sám.. Zdař!
Dr. Timothy
Advanced hydroponics of holand ..do bubleru ..sem spokojenej akorat je to na posrany NPK krapet drahy;)
hidro
nazdárek lidi sem tu mezi váma first jak to vidíte s keramzitem u hydra dá se pouzívat vícekrát? kolikrát ? jak a cim cistit
koupil sem novou metal halidku od venture lightings 400w a dal ji na predradnik kerej sem pouzival pro sodikovky, zatim bezela tak 20 min a trochu blikala japato?
inak superbud sem taky poridil tak sem zvedavej jak to dopadne
hidro
plis help me dejte radu
BRAINDEAD
keramzit kazdopadne pouzit vicekrat muzes na cisteni krom jineho muzes pouzit
peroxid vodiku 30%(pomer si nepamatuju z hlavy ale doplnim jestli chces)
kolikrat se da pouzit by musel zodpovedet nejakej odbornik pres bublaky
kde se keramzit pouziva nejcasteji krom ebb&flow ale 2-3krat pravdepodobne.
A s tou vybojkou si nejsem jistej na nektery sodikovy predraniky de a na nektery ne.ja osobne tomu elektro zapojeni moc nehovim takze pokud se k tomu tady nikdo nevyjadri doporucoval bych ti zajit do nejblizsiho growshopu(kde by meli mit i ten peroxid na cisteni) a zeptat se tam.:)
Metabolic
Zdar jak Svina, potreboval bych vedet jak redit granulovou mocovinu s vodou v jakem pomeru, nebo kolik gramu mocoviny dat do 5 litru vody?
BRAINDEAD
hidro:ten peroxid se davkuje 50ml/10l vody na procisteni systemu
ale nezapomen to pak poradne projet cistou vodou nez zasadis novy rostliny.
metabolic:to fakt netusim- ve chcankam si nejedu ja radci npk hnojiva:)
hidro
braindead- dik a co takhle savo

kerac sem pouzil proplachl ve vode a po druhy to bylo gut zajimalo by me esli by to neslo fakt vícekrát

jinak v drip systemu advanced hydro + jejich enzimy od root po final solution no problem
Hlava
2hidro Keramzit muzas pouzit kolikrat chces , staci ho po dvou-trech varkach dat do hrnce a normalne prevarit , cimz se vlasnte cisti :)

Savo , na to zapomen nebo ti tam nic neporoste

Hlava
hidro
supr diky mejte se fajn a at se dari
papaja
pan Jahoda:
zkus firmu Plagron mam s ni viunikajici zkusenosti tedy\:
Root 1,2
tj. kořenové stimulátory vynikající na rozjezd a na přesazování...
zálivka
AlgaGrow
růstové hnojivo zajištující přísun základních prvků NPK během růstové fáze rostlin 4 ml na l
Phyt-|Amin
růstové a květové hormony, postřčik 1 za 5 dní je možné květiny doslova vykoupat v lázni...stříkat hlavnmě dospodu listů před nocí...
AlgaBloom 5 ml na l
květové hnojivo 1 až 2 týdně zálivka 4-5 ml na l tyden pred kvetem zacit
Green sensation
na vyplneni palicek od 5 tydne kvetu zalivka
Fish Emulsion neni od Plagronu
mrtve rybicky plne fosforu...
Enza Forte
enzymy zajistujici cisteni hliny...
1 za 14 dni samotna zalivka
SuperBud neni od Plagronu
prepina kvetinu na kvet...cementuje palice
k dostani v growshopech
Good Luck Boy
Nastyan
Nevim jesi uz to tu je, ale nej... na venek je konskej hnuj.
W3n3K
lidicky, ja teda koupil Bi-algeen S90, zatím mi kyticky vyrostly docela slusne, na to ze ho aplikuju asi 4 dny -2x denne. Mno, ja na trzce koupil i s tim bi-algeenem jedno tekuty hnojivo -Vegaflor. Prvky sou v nem zastoupeny zhruba (o desetinky %) stejne a to: 6-6-6. Dávám ho postrikem, k cemuz je samozrejme urcenej. Mno, strikam ho i s Bi-algeenem 2xdenne. Mysite ze je to moc?? chtel sem se jeste zeptat jesi treba nemuzu pridat jeste do zalivky kristalon, ale to uz by misim bylo fakt trochu moc.. Mam 4 velky kytky a ty jedou pekne, ale 1 malou a te hnednou listky. Zalival sem je kristalonem, v trochu veci konc. nez v navodu -asi je to tim ze?? Mno skuste mi poradit, pac me se taky zda ze toho dusiku v kristalonu je trochu moc..
Mr.bud.master
ja jsem koupil Plargon Start-up a doufam ze to povali dobre. Krystalon jsem taky mel ale pry to prekyseluje pudu a ze nic moc,..doufam ze me Plargon nezklame.
Mate s nim nejake zkusenosti?? ja jsem mel jenom cellmax ale ten je moooc drahej.,..
hmoždíra
Sorry,že se ptám na kraviny,ale nevíte jestli je dobrý hnojivo agro cs pro palmy a zelené rostliny nikde se tu o něm nezmiňují.
Zajímá mě jestli se hodí na růst nebo na květ,popřípadě jaké s nim máte zkušenosti.
složení: celkový dusík9%
dusičnanový dusík4%
amonný dusík4,5%
fosforečnan P2O5 4%
draslík5%
stanovené limity v mg/kg hnojiva:Cd 1, Pb 10, Hg1,0 As 10 Cr 50
hmoždíra
jo a zapoměl jsem na NPK 9-4-5
triper
určiťě to nebude špatný hnojivo, ale v tomhle složení je dobrý spíš na růst. Bejt tebou bych zkusil Wuxal super, přijatelná cena a má poměrně N-P-K vyrovnaný kolem 8-9NPK. Je dobrý na outdoor!!!
Jinak všeobecně je N důležitej na růst a P na květ! Hodně zdaru v pěstění a čus
Fida
Mě by zase zajímalo co dělat když se přehnojí a konce listů už začínají hnědnout.
papaja
citace:
Původní příspěvek od Mr.bud.master
ja jsem koupil Plargon Start-up a doufam ze to povali dobre. Krystalon jsem taky mel ale pry to prekyseluje pudu a ze nic moc,..doufam ze me Plargon nezklame.
Mate s nim nejake zkusenosti?? ja jsem mel jenom cellmax ale ten je moooc drahej.,..


Plagron te nezklame ale samo musi byt v poradku mraky jinych veci znas to ne?
._.
jay-jay:myslím, že kuřince zvířata neodlákají.Srnkám taky nevadí bažantí srance.si myslím, že slépka a bažant je zhruba stejné.
Jay-jay
jasné jasné,jen mě to tak napadlo,tak jsem si řek´ že se poptám
papaja
citace:
Původní příspěvek od W3n3K
lidicky, ja teda koupil Bi-algeen S90, zatím mi kyticky vyrostly docela slusne, na to ze ho aplikuju asi 4 dny -2x denne. Mno, ja na trzce koupil i s tim bi-algeenem jedno tekuty hnojivo -Vegaflor. Prvky sou v nem zastoupeny zhruba (o desetinky %) stejne a to: 6-6-6. Dávám ho postrikem, k cemuz je samozrejme urcenej. Mno, strikam ho i s Bi-algeenem 2xdenne. Mysite ze je to moc?? chtel sem se jeste zeptat jesi treba nemuzu pridat jeste do zalivky kristalon, ale to uz by misim bylo fakt trochu moc.. Mam 4 velky kytky a ty jedou pekne, ale 1 malou a te hnednou listky. Zalival sem je kristalonem, v trochu veci konc. nez v navodu -asi je to tim ze?? Mno skuste mi poradit, pac me se taky zda ze toho dusiku v kristalonu je trochu moc..


jestli ji hnednou listky od kraje tak mas prekyselenou pudu...prave treba kristalonem na naj se ....prekyseluje a maly kytky tim i spalis..
papaja
letošní hnojení

vitalizéry, elixíry
Darina4, Phytamin Plagron

kořenový stimulátor
Root Atami Bcuzz


růstové hnojivo
AlgaGrow Plagron

květové hnojivo
AlgaBloom

květový přepínač
Superbud

PK13,14 Bionova

Fishemulsion

Kuřince

Guano netopýří
enzo
chcel by som sa opytat, kedze na tento rok mam len dvojicu krystalonov :( a plod a kvet ma dost malo fosforu ked tak pozeram, co je vlastne tejto faze dost potrebne, neviete mi nahodou poradit ako by som mal pridavat fosfor? ake hnojivo je na to dobre? docital som sa tu nieco o kostnej mucke a superfosfate? ale neviem presne...mam taky dojem ze ten superfosfat sa rozpusta velmi dlho(je v podobe bielych guliciek)...
papaja
enzo P...fosfor
K...draslík
výrobci Bio Nova, Bcuzz, Plagron....pod názvem Green Sensation..Ok?
enzo
viem ze existuju dobre resp. ovela lepsie hnojiva na kvet ako krystalon P a K vid papaja, ale ked uz mam toto hnojivo, nechcem davat dalsie peniaze na pomerne drahe a v mojom okoli tazko zohnatelne hnojiva(neratam internet)....takze rad by som rastlinkam doprial pocas kvetu viac P (inak viem co je P a aj K :) ) existuje nejaka ina cesta ako kupovat nove efektivnejsie hnojiva?
BRAINDEAD
Jen technicka:vsichni tri vyrobci (bio n.,bcuzz,plg.) prodavaj fosfor+ draslik-pro lepsi nakvet a zbytneni kvetu pod nazvem pk 13-14
green sensation samozrejme p a k taky obsahuje ale krom toho jeste
plno jinych vychytavek jako aminokyseliny,vitaminy,hormony,atd.-je to
funkcni ale dost nakladna sranda 100ml okolo 550,-kc.
Jen pro doplneni.
Ja bych si bejt tebou enzo nekde zkusil sehnat to pk13-14 to vychazi okolo 400.-/l(od bcuzzu) to ti vydrzi dlouho.Ale jestli uz do toho nechces investovat tak bohuzal netusim:)
enzo
jo, vdaka, vycerpavajuca odpoved...hm tak to este zhodnotim a asi budem musiet investovat. Tak vdaka vam za rady.:rolleyes:
pildo
inak nepredavaju sa aj PK 13-14 v granulach. NPK stoji kilo okolo 30 korun, PK som si nevsimol
ja teda pouzivam Advanced Hydroponics a sem maksimalne spokojenej
varan
NO, já používám CERESIT, velice levný hnojivo v granulkách a krutě velký množství slepičího trusu... Ceresit jdnou týdně a slepičince jednou za měsíc
BBVlada
Lidicky mohli byste mi pls poradit...nikde sem tu nenarazil kdy bych měl s hnojením začít(pěstuju outdoor v originální out zemi jen vyvápněný)...hodlám zatím užívat Kristalon Start.diky
executor
ja jsem minulej tyden koupil v carrefouru UNIVERZALNI HNOJIVO jak na rust tak na kvet (takovy to nejnižší cena-něco jako mince, clever atd.) 1 litr za 55,- a melo to stejny obsah latek jako UNIVERZALNI HNOJIVOU od AGRO za 90,- tak doufam ze mi to nezhuntuje kyticky......stridam to jeste s Krystalonem START fota najdete v mych threadech......
executor
POUZIVATE NEKDO VEGAFLOR???Nevite co to je zač? Máte s tím někdo zkušenost?
jumpp
takze tenhle rok sem koupil par mnamek a jeste dokoupim: phytamin(moc dobra vecicka vrele doporucuju,kytky hyri zelenou radosti:D); root stimulator(rozvoj korenovyho valu); budem kupovat po nedeli cropmax(jen v rustove fazi, prej zvysi vynos az o 25%;)necham se prekvapit); pk13-14(podpori tvorbu kvetu a rozvoj kvetu=>nebude moznost zastinovat takze jedina moznost zvyhnout kyti fosor atd.,takova provokace:D); advaced natural power final solution( na tenhle zazrak sem zvedavej jestli je prvda co sem o ni cetl a co pisou tak je na co se tesit); no a pak jeste k tomu neco malo prybyde ale to az budou nejake kese mejte se tu :D
jumpp.
enzo
jumpp: pocuj kde si zohnal pk13-14? ja som ho hladal v zahradnickych obchodoch a bud som ho prehliadol alebo ho nemaju.
pildo
enzo : http://www.greenspirit.sk/hydroponia.html
PK 13-14 250ml 160,- Sk
PK 13-14 1l 440,- Sk
PK 13-14 5l 1730,- Sk
enzo
dik pekne pildo, nemas s tym nahodov skusenosti? ci mi staci 250ml, lebo nechcem do toho nejak velmi investovat :rolleyes:
pildo
nemam zatial ziadne skusenosti, ale idem na kvet kupit od plagronu myslim Alga Blüte 1l 520,-
zevraj je to uplne bio a velmi dobre. a este phytamin ale neviem kolko budem mat penazi
Apofiss
Hoj lidi!

Měl bych otázečku ohledně Superbudu.

Jaké s ním máte zkušenosti?Vyplatí se?Kdy s ním začít?Na jak dlouho vydrží?Opravdu zvýší výnos až o 30% a zkrátí květ o dva týdny?
vlček
2 apofiss: teda co ja wim tak big bud je odruda s nadprumernejma wynosama ale zkusenosti bohuzel nemam
Apofiss
Jsem debil, myslím na řízky a píšu blbosti.Jde samozřejmě o Superbud :D
KANI 23
ja pouzivam kristalon-start na rust a roste me to bez potizi!!!!!!!!
Piskot O
Cau te chlapi. Zasadil jsem kvetinky do hnoje smichaneho s hlinou cim mam ted hnojit??? Staci ten kristalon start? po jake dobe kvetu mam prejit na ten druhy kristalon(plod+kvet)? DIK

PS: Davkovani asi priblizne podle navodu ne?
vlček
esi mas hlinu s hnojem tak nehnoj wubec aspon to bude cista bio zalezitost
Piskot O
A myslis ze to vydrzi na celou dobu? Deda ma tendle substrat na zeleninu a trochu mi ho daroval. Neni to jen v nem ale je pridan okolo korenu kdyz jsem to sadil myslim ze to bude malo. (muzu pridat ale nevim jestli se to z toho vyplavi)

Jinak nektere jsou venku a nektere ve skleniku(a jeste k tem sklenikovym vyplati se z nich udelat kere?)
semena noname
Apofiss
Ještě otázka ohledně PK 13/14.Mám to od Atami.Řídíte se popiskem, nebo hnojíte víc a častěji?Pls trochu vašich zkušeností...dík
husajn
Dnes jsem se pokusil udělat si vlastní hnojku z kopřiv,jak sem se tu někde dočetl.A chci se zeptat.Píšete že stačí dát kvasit natrhaný čerství kopřivy do vody.Takže jak probíhá takoví kvašení?Musí se zamezit přístupu vzduchu nebo fakt stačí jen nechat čmánět kopřivy ve vodě několik dnů (týdnů)???A co přesně,myslim chemicky,tímto postupem získám?Díky za rady odborníků.
Takže letos:
růst: wuxal super, bi-algeen (oboje ve formě postřiku na listy)
U toho wuxalu mě ale zaráží vysokej procentuální obsah fosforu, je ho tam prakticky stejně co dusíku. Tak nevím. Chtěl bych sehnat guano. Možná dám i slepičáky (sere mě, že moc smrdí a špatně se s něma manipuluje, pole je daleko)
květ: OBM, bi-algeen. Na květ je ale zatím čas :)
snark
Apofiss - mmm PK od Atami zvyšuje hodnoty pH - optimální je dotápět to podle EC metru - jinak zvyšovat dávkování od 0,25 ml na litr až do 1,5 ml na litr- větší koncentrace je bych řek zbytečná
Nitrid
Hmmmmm.... neporadíte mi někdo ja mám udělat slepičák prej je to fakt super a roste to tak 2krát rychlejc.:angel: :bandit:
Alalí
Lidičky, nevim jestli jste to už někdy pozorovali, ale zdá se mi, že Krystalon start je v pohodě, ale jakmile jsem nasadila Krystalon plod, začali se mi z toho dělat hermouši. Obzskoušávala jsem to 2 roky a chtěla bych na to slyšet nějakej jinej názor. Díky
rostislaw
mel bych 2 otazecky 1, kde sezenu obm?
2,jak sem muzu hodit moje fotky?
mirosk
to: rostislaw

http://grower.cz/forum/misc.php?act...aqgroupid=16#93
Kutas
hm ja kdyz hnojil krystalonem tak se mi na samici udelalo par kouli ktere sem ani nezpozoroval a pak mi z toho vzniklo par semen.. ale je mozne ze to tim nebylo. A taky by me zajimalo kde sehnat OBM, bude to v baumaxu nebo obi?
no....krystalon bych na kvet nepouzival, jelikoz co si ze svejch mladejch let pamatuju, tak je v nem spousta dusiku /N/ kerej je lepsi spis pro rust. pro kvet kytka potrebuje spis P a K a njaky stopovy prvky. takze bych rozhodne krystalonem plod a kvet nehnojil.
Ale POZOR jestli si obsukaval 2 roky hermouse tak pristi rok ti s nejvetsi pravdepodobnosti vyroste zase hermous. takze doporucuju vyzkouset njakou nezdegerovanou genetiku.
peace
Alalí
Ahoj. Díky za typy, určitě chci zkusit něco jinýho než Krystalon. Docela se mi v minulých letech osvědčili normální holubí a slepičí sračky ve vodě. Máte k tomu někdo nějaký výhrady a připomínky? Díky
Shorty*1
K těm kopřivám nádobu nech asi 14 dní kvasit za přístupu vzducha a občas to promíchej.
Shorty*1
Jo a získáš tím dusík který ti podporuje růst kytky
Jay-jay
nitrid:
mixni to půl na půl s vodou,zakryj a nech týden kvasit.Pak to lij tak 1:10 s vodou (raději ale zpočátku míň,ať to nespálíš)
Jay-jay
pan jahoda:
Nitrid: jak udelat slepicak ? Musis se promenit ve slepici a vysrat se
:p: :p: :p:
jackes
Cest lidi a pouzivate nekdo ADVANCED HYDROPHONIC OF HOLAND???Dik
enzo
neviem, myslim ze som to uz niekde pisal..hmm, pouzivam na rast krystalon start, no buduci rok chcem prejst na organicku cestu, takze neviete mi poradit nejaky komercny vyrobok ktory sa ucinnostou vyrovna krystalonu start (alebo bude aj lepsi)? napr. od plagronu alga grow alebo start up? popripade skusenosti s inymi firmami? dik
vrbic
Jo mozna je na tom neco pravdy. protoze ja taky pouzivam kristalon plod a kvet a uz mam jednoho hermouse a doufam ze nepribyde dalsi. Hnedka zmenim hnojivo Thanks
Happy
Chtel sem se zeptat vsech co maji zkusenosti s bubblerem, ohledne hnojeni. Respektive ze je dobra kombinace napr. OBM a Wuxal Super , ale jestli by mohla bejt i dobra kombinace Kristalo start + OBM a v kvetu Kristalon plod kvet + OBM ??? Pokud je to blba kombinace zvolim Wuxal Super + OBm... co vy na to... Jinak nad pomerama ceho kolik atd. uz sem premyslel atd. takze mi jenom staci nazor jestli by to slo s tim kristalonem... Dky za odpovedi... PEACE :)
Happy
To Black & White: diky moc, ja sem to chtel zkusit z duvodu ze ted jedu hlinu a pro tu mam nakoupenej kristalon, idkyz na kvet sem ho uz nedal a dal sem OBM, tak sem se ptal, takze se rozhodnu pro WS + OBM, uz z duvodu ze plno lidi to tak dela a ma vyborny vysledky a je tu o tom hodne informaci... PEACE :)
enzo
nemohli by ste niekto napisat ake maju hodnoty NPK - Wuxual super a OBM? dik


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma