Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Základní Pěstitelské Informace

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 
Zajímalo by mě kdo používá jaký hnojivo a jak je s ním spokojenej! - Klikni zde pro originální téma
executor
Tak presne tyhle tri hnojiva nemaji v OBI a pekne me to sere!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Happy
To executor: Kdyztak jestli to mas nekde pobliz, tak OBM a Kristalon by meli mit v kazdym zahradnictvi a WS maj v Hornbachu.
Subzero_7
spíš bych ho používal na květ ale jako vedlejší hnojivo protože má hodně dusíku a ten je důležitej pro růst
executor
Kristalon je shit uz jen proto, ze to koupite vsude kde se da. V OBI nekoupite zase vubec nic. Jak rad bych si koupil WUXAL, OBMko, PHYTAMIN, BIO ALGEEN apod. ale proste to nejde sehnat tak proste pouzivam hnojivo AB, VEGAFLOR, UNIVERZALNI od AGRA ale proste to pouzivat nechci. Kristalon je bullshit uz jenom ten nazev:D:D
Nicck
zdar lidi potřebuju poradit!s kámošem sme byli v květinářství a bylo tam hnojivo na orchideje a kaktusi a obsahovalo to NPK bylo to jen na orchideje,ale já si myslim že by se stim dalo hnojit nebo snad ne?kámoš mě zato sprcal,že to nejde ale já si myslim něco jinýho!dík za odpověd!! peace
Nicck
jo a ještě k čemu je dobrej keramitz?
snark
mmm NPK znamená N - dusík P - fosfor K - draslík - číslo za tim vyjadřuje poměr jednotlivejch prvků v hnojce - na růst by měl bejt zhruba vyváženej do květtu by mělo bejt víc fosforu a draslíku (pozor to je ultramegasuperzjednodušenej výklad) - takže postni to číslo NPK
keramzit je dobrej na drenáž - spodní vrstvu propouštějící z květináče vodu nebo na odlehčení substrátu
Nicck
jo tak díky.A ještě něco před tejdnem sem si zasadil kytičky jen tak za vokno a už jsou velký cca:3-4cm ale už začíná druhý patro myslíte někdo že už bych mohl hnojit krystalonem start?Aby se mi to nespálilo nebo něco!Předem dík
peace
TouchWood
našel jsem doma hnojivo a chtěl bych ho upotřebit.
Nevím ale jestli je dobré na kytičky :cool:

zde máte popsáno co tam je:

Jmenuje se Tekuté hnojivo univerzál od ZENITu (na obalu mýval)

podporuje kvetení, násadu květů, vhodné na všehcny typy rostlin

složení: (všechny čísla u prvků jsou malá)

N 7%, P2O 5%, K2O 6%, + stopové prvky, GUANO,

0,2%hořčík, 0,02%boru, 0,01 %železa, 0,01% manganu

0,005 zinku, 0,005 molybdenu +další nepsané látky

Všem předem děkuji za pomoc
snark
počkej až budou tak 10 cm velký - a líp zakořeněný
jumpp
zdravim all,
potrebuju poradit neco proti plisni a spise na out ale v podstate to je jedno zkusenost, vlastni usudek o best of,dik all
jumpp.
snark
previcur, ridomil, bravo - klidně chemku - bude to eště dost dlouho venku aby se to odbouralo - záleží taky co tam máš za plísně - kdyžtak píemni de la Vastierovi - ten má z plísní doktorát
vojtaxxx
Je jedno jak se to hnojivo jmenuje, ta kytka si to veme a na nazvu ji nezalezi, a kord kdyz se to jmenuje univerzál. složení NPK moc koncentrovane neni a ma víc dusiku než fosforu ale zase obsahuje guano a to je docela dobrý hnojivo. Jestli nebude deset let starý tak ho klidně ke kytkam nalej i v hustší koncentraci než je uvedeno v návodu.

Nejlíp ale uděláš když půjdeš do krámu a koupíš nějáky přírodní!!! hnojivo určené pro kvetení s vysokým obsahem fosforu (doporučuji hnojivo OBM) stojí asi 60 korun.
Podle pomeru NPK tipuju ze to hnojivo je k tomu aby vsechny pletiva pekne vyzraly a aby se kytky pripravili na zimu, proste je to zazimuje.

Jenze trava je jednoleta bylina a neprezimuje tak to nepotrebuje.Muzes to zkusit a dej vedet jak to dopadlo.
vata
mam hnojivo na orchidee,npk-19-19-19.muzu to pouzit?
seba
Používám B'cuz A+B a PK 13- 14 a super nedám dopustit.
snark
void - topmax je květovej stimulátor - se všim všudy - tzn se dá ta biobizzová řada používat i bez toho
seba - jaký máš pH vstupní vody???
seba
používám deštovou , dřívem jsem ji měřil 7-8 ale teď už to tak neprožívám,nikdy jsem nemněl problémy tak ro nekontroluju. Snad prí stejně a není tam moc kyselin.
dame mrda?
tak ja pouzivam VERMESFLUID cena okolo 60,- za 1l a pouzivam ho na postriky a je to eko,bio hnojivo a dodava kytkam vitamin C + cukr tagze by to melo zlepsit chut a taky zvysit vynos.Mam kytky 14 den v kvetu a uz sou paldy orosene.Sem docela spokojeny.
ZEWL4K
Jj taky sem si toho všim mám ňáký hermáče:( Tak to poběžim koupit něco novýho:jumper:
xpapousek
kde pls seženu v praze ten phytamin??Dik
ECHO
to alali:krystalon kevet je uplne na hov.. presne jak rika amalka:mad: :mad:
To xpapuch:v growshopu
executor
to ECHO: to urcite chtel xpapousek vedet.
seba
Bio Algen, Wuxal , OBM mají v Hornbachu a Globusu na 100%
ECHO
to papousek:nebo www.hydroponieplus.cz
drace77
taky se daj objednat na www.hnojime.net (jsou tam lepsi ceny a hnojiva nejsou rozlevany, ale v original baleni!)
Strup
Hej chlapi: Co si myslíte o KRISTALONU ? Je dobrej? Mění hodně Ph půdy ???
Strup
citace:
Původní příspěvek od VoidMAN
strup - jo jo babicka to pouziva na ruze a je to dobry .... obcas i na dalsi kytky co ji rostou na zahradce :) ...
do huleni bych si to nenasypal :
1) pokud budu pestovat venku - pouziju nejaky hovna, nebo neco podobne bijo ....
2) pokud budu pestovat doma pouziju bud chemku (ale v tom pripade AH a veci podobnyho kalibru) nebo bijo (biobizz ... ), ale urcite nechci hulit kristalon

vcelku si myslim ze prostor PRO kristalon nezustava - snad jen tech 30 cz kronen co stoji ale to neni bonus ....


Hej tak dík za wodpověď. Hned si dneska pujdu koupit jiný hnojivo.. fenx
mts
potřeboval bych pomoct z hnojením koupil jsem si ghe 3 flasky na rust na kvety a posledni stadium anevim jestli to mam zalejvo tou vodou v ktery je naredeny to hnojivo tak plz napiste rada se mi hodi:afro:
KABUTO
A čim jinym bys to chtěl zalejvat.
Zkus trochu hledat,jsou tady toho mraky.
Flintak
Pestoval jsem venku a jsem pro přírodu!Takže konskej hnuj a ty kytky po tom fakt brutálně vyrostly!!!!§Jinak pro ty indoory asi nejakou chemii
Deda Mraz
Flintak: koňský hnůj je opravdu velmi dobrým hnojivem. Jak píšu ve svém starším příspěvku v tomto threadu, smísí-li se s hnojem ovčího skotu, je směs ještě účinnější než prostý součet obou složek.

Jen bych chtěl upozornit, že kdo chce pracovat s koňským hnojem nebo se vůbec pohybuje v místech, kde jsou nebo byli ustájeni koně, pracuje s hlínou, do které byl již v minulosti přidáván koňský hnůj ap., měl by se ujistit, že je aktuálně přeočkován proti tetanu. Původce tohoto mimořádně bolestivého smrtelného onemocnění je schopný infekce desítky i stovky let!
Flintak
konskej je dobrej,,,ale nesmíš tam toho narwat,,.,všeho moc škodí,.,.
manillaPaece
Jakej mate kdo nazor na Wuxal Super, ted jsem si ho koupil---:-)
Vyhulda
Zdar potřeboval bych poradit s výběrem hnojiva chtěl bych bud od Advanced Hydroponics of Holland a to na růst-Dutch formula Grow a na květ Dutch formula Bloom.
A nebo Plagron na růst Alga Grow a na květ Alga Bloom a nevim furt jaké poradte prosim četl jsem tu onich už dost ale furt nejsem jistej.Chtěl bych to outdoor a taky bych to chtěl koupit už ted dokud má škváru předem dík Vyhulda
slonekk
Zbytečný, naser tam slepičince a vermesfluid a nemáš co řešit. Zbytečný předražený serepetičky, za který splní úplně stejnej účel osvědčený hovna.
rastafan
tak to byl fakt dost dobrej příspěvek-souhlasim(s rezervou)se slonkkem :-))),já jedu z obyč.Krystalonu a myslim,že celkem v poho,jinak s hnojkama nemam bohužel moc zkušeností,zatim čus a ať to roste !!!
zike
jojo, kurince jsou podle me hodne dobry, ale na kvet tam budes muset jeste neco pridavat, neco s hodne P treba ten Alga bloom :smoker:
r-man
Ahoj,

ted to zkusim ja....pokud vim, je potreba kytkam dat vsechno co chtej, v mnozstvim jaky chtej, a v kombinaci jakou chtej, pokud chcesh, aby byly dobry.

Na outdoor to byva jednodussi. Pokud je totiz kvalitni zemina venku, staci treba jen prihnojit na kvet, obcas nejakej postrik a mnohokrat se osvedcily ty slepicince (ci netopyri guano).

Na indoor je to uz jinak. Pokud hydro, je potreba tomu dat vsechno z hnojiv, protoze ve vode samotne nic neni. Ani v kupovanych mixech hliny+necodalsiho moc zivin neni. Nevahal bych proto, a zkusim bych si tu procist nektere growy v hall of fame...

Pokud pojedesh ten outdoor, urcite ti doporucim ty slepicince a obcas nejakej postrik a enzymy. Spis teda doplnky k hnojivum, ty tri zakladni slozky mozna nebudesh potrebovat, pokud je kvalitni zemina...
metalsodik
Hnojivo je důležité , ale 90= úspěchu je hlína. Kámoš zasadil stejné odrůdy jako já z holandu do hliny na zahradě a nehnojil , já je zasadil do substrátu a hnojil,výsledek - on je mněl asi 1,3m vysoké a ubohé a já 4-5 metru vysoké a to jsem musel zaštipovat vršky, úroda super.
Hlína byla ny pelargonie plus kompost z OBI a perlit,skoro jako na indor,hnojivo na hlínu od Bcuzz a+b a na květ PK 13/14 a můžu doporučit.
bubik
...jednoznacne Plagron...nejlip je kdyz do hliny na jare jeste zarejes Super Grow Mix (...tez Plagron...) a podle typu hliny i Perlit...
Jay-jay
na grower mě taky přivedlo hledání hnojky a jelikož máme doma slepičky bylo vystaráno.jenom dodám,protože najít tady poměr bylo to nejtěžší,co jsem zažil :frog: (edit: thx to děda mrázů)
takže recept:
hovínka mixni v kýbli na půl s vodou, nech odstát asi týden, výslednou močku řeď ze začátku 1:15 s vodou, později můžeš přidávat na 1:10 i míň.když jsem měl kytky větší, tak snášeli bez známky spálení i 1:6.rubal jsem to od oka a po troše cviku se to dá.takže pokud máš tu možnost,jdi do kur ;)

Fantasie
Jay-Jay pekny slepicky + peknej navod..
Vyhulda promin ze se ti sem tak vrypnu ale taky mam dotazek jestli tu nekdo nema zkusenost s ulezelim kravskym hnojem, to by mohlo podle me bejt doost dobry ne ..
Dude
ad prirodni hnojiva - http://grower.cz/forum/showthre...&threadid=17652 ;)
Lezec
Urcite bych ven nedaval drahy profesionalni hnojiva, pokud to mas v lese tak je velky riziko ze o kytky prijdes(hlavne zver). Primlouvam se za nejakej hnuj :-)
L0TRIK
Hele pojedu 100% znackovej OUT a proto tomu chcu dat to NEJ !!!
Ke kazde kytce davam igelitku plnou Konskyho hnoje a pylin a chcanek pekne prolezenejch nakou dobu = masakr :D
a zbyl me nakej krystalon START z minuliho roku - mam to tam vubec rvat???
-mam pocit ze to dela hermace a ucinky se me zdalo zadna slava

to Wuxal Super ma daleko lepsi ucinky=vyzkouseno mam ho koupit nebo radsi ten nechem. od Plagronu-Grow ???
->protoze mam docela do kapsy a davam tam ten konskej miX bude stacit levnejsi WS ???
pokud si myslite ze NE ozelim to a koupim kvalitu........
dik
Erixon
EDITED
Ještě to neni konečný, ale asi na růst slepičáky, wuxal
a na květ OBM

+postřik Vermesfluidem, hořkou solí

A taky nepodcenit substrát. Na dno jámy pro substrát ňákej hnůj po králikách.
bubik
...sorry za OT, ale kamo jestli mas takovy lahudky jak pises, tak uz bych tam zadnou dalsi hnojku necpal...mozna jen vapenec na kyselost...kvuli tomu hnoji...+ Pythamin na listy...
DeThomas
Hm, ja mam v planu na to jit normalne pres konskej hnuj. Vykopu diru, nacpu tam hnujmus, zasypu to nejakou kupovanou zeminou (asi tou na pelargonie jak ji tady nekdo zminoval) a do toho prdnu kytku. Doufam, ze to bude fungovat. =o)
DrevoLaminát
Chcem sa Vas opytat aky ucinok maj ludska moc.... nespali to korene?
DeThomas
No nevim, na kytky bych si urcite nechcal. =o) To se radsi budu vlacet s kanystrem vody. =o) Ale treba na popaleni od meduzy zabira genialne. =o)
DeThomas
Ale hodne lidi moc doporucuje jak tak koukam. Ale zase by jsi na to nemel chcat obden, to by tu kytku mohlo spalit.
Jenze na druhou stranu, lidska moc je plna latek, kterych se tvoje telo chce zbavit. Taky bude asi hodne zalezet na tom, co jsi predtim jedl a pil. Ze by vznikal novy trend? Zdravy zivotni styl kvuli moci na ganju. =o)
Firestarter
Plagron Kvet, Plagron Rust, ze zacatku lejt Plagron Roots a do prvnich 3tydnu na kvetu jim strikat Phytamin a uvidis vysledky. AHcka na venky urcite ne, to je pekna blbost. Kdyz si das jeste zalezet na mistecku a hezky kazdy rostlince privezes cca.15l naky kvalitni hliny, tak uvidis jak pojedou :)
DeThomas
A kde kupujes Plagron? je to nejaky normalni hnojivo nebo je specialne na kytky?
zike
to koupis treba v growshopu...treba na www.hydroponieplus.cz
DeThomas
Hm, ale treba Plagron roots se pouzije jen jednou, ze jo? Nebo ¨jak dlouho se to hnoji? Je to ale dost drahy... Jenze to budou asi vsechny hnojiva,co? To je pekne blby, protoze z tech penez co ted dostavam na zivot toho moc neusetrim. =o( Asi prece jenom zustanu u konsky hnojky. =o)
Firestarter
AH na venky a do hliny bych rozhodne nedoporucoval.
1. Je to hnojivo 3 slozkove, ke spravne kombinaci na Rust a na Kvet jsou potreba vsechny 3 lahve.
2. Neni to BiO, tak proc si zbytecne venky zasirat, kdyz do nich muzu dat plagron 100% bio hnojku.
3. Kazdej ti rekne, ze jsou to hnojky do hydra a ne do hliny.

Hele nesetri na tom a fakt kup ten Plagron Rust + Plagron Kvet + Plagron Phytamin a mas to kolem litru a vyborny hnojky, ktery ti vydrzi do konce sklizne na cca.10kytek pri kazdo-tydenni aplikaci.
Maarius
Mohl by mi někdo poradit jak dávkovat kristalon start? nemám tu krabici kámoš mi jen odsypal a já bych potřeboval poradit. a on kdy se má hnojit mám vdovu asi 12 cm a ostatní chroniky 5 cm.
Deda Mraz
manillaPaece: Wuxal je docela dobré a prověřené hnojivo.

Maarius: Dávkování: 10gr. (jedna odměrka, kterou ty asi nemáš) na 10L vody. Hnojivo rozmícháme a za cca 30s je roztok připraven k použití.

Aplikace: 10 litrů hnojivové závlahy na 5m2 záhonu.
Zdar všem.
Jaké je hnojivo, které je ke kytkám šetrné a neovlivňuje konečnou chuť jako třeba Kristalon, který to prý svou chemií zprasí.
Prostě jaké je podle Vás nejlepší, které je ke kytkám šetrné, ale pomůže jim v růstu a zároveň moc nestojí ?
Dík moc
Jebat
Asi A(dvancer)H(ydroponic). podle me se to rozhodne vyplati si je koupit :) Aspon pak nemas problemy s Ph.
inf3cti
Ha ha, to same s BCuzz :) a inymi 'lepsimi' hnojivami. Tazko to zhrnut do jedneho prispevku.

Ozaj, Jebat, AHcko fakt dokaze samo upravovat pH? O tom som este nepocul... To akoze to das to pH neupravenej vody a ono sa to samo upravi na spravne pH? pochopil som to spravne ?
Vyhulda
Tak hnojivo bude následující-papouščí trus,holubí trus a takové tabletové hnojivo co jsem našel doma jmenuje se to Silvanix Forte a je to ekologický a hodnoty Dusík-min.17,5%,Fosfor-min17,5%,Draslík-min17,5% a Hořčík min9,0%.Možná přibydě ještě netopířý guano.
Tímto hnojivem nejdříve než zasadim kytky proleju zem a pak budu hnojit až za 3 týdni po přesazení do zeminy,pak už jen tak 1 za 14dní zaleju.Ještě chci pořídit na květ od Plagronu Alga Bloom,budu potom informovat až zasadim zdar Vyhulda
Zdar všem.
Chci se zeptat jaké hnojiva by jste mi doporučili pro malou skříňku, takže nijak cenově náročné.
Slyšel jsem, že na růst je vhodný Wuxal Super a na květ OBM.
Chci se zeptat, jestli neznáte nějakou lepší alternativitu za stejnou, nebo mírně vyšší cenu k těmto hnojivům, a nebo jsou za tu cenu asi nej.
Jo a ovlivňuje nějak zásadně to OBM výslednou chuť apod. ?
Erixon
MiniGrow: Rozmejšlel jsem se stejně jako ty když jsem chtěl skončit s kristalonem, grower jsem kvůli tomu pročítal dost důkladně a vyřešil jsem to takhle(doufám že dobře):

Wuxal+OBM
+Vermesfluid - www.ekovermes.cz nebo tady hledání. Ve stručnosti: čistě bio, enzymy/růst stimulátory, Hořčík kterej ve wuxalu chybí, dá se použít i těsně před sklizní, působí preventivně proti některejm škůdcům a plísním... a je to za pajdičku

EDIT: Chce to ještě hořkou sůl
Ahoj.
Dík za odpověď. Asi nic lepšího za tu cenu není tak to beru.
Jinak ten Vermesfluid je k čemu.
Jo a ovlivňují nějak tyyhle věci pH půdy?
Erixon
Tak se o tom vermesfluidu trochu rozepíšu, ikdyž na výše uvedeném odkaze toho píšou docela dost a stejně to částečně opíšu.

Je to výtažek z vermikompostu což je produkt z působení kalifornských žížal (vermikompost někdo míchá do substrátu). Obsahuje stimulátory růstu, enzymy, humusové látky a v menším množství i základní živyny. Působí preventivně proti plísním a některým škůdcům.

Obsahuje i hořčík což je stopový prvek který ve wuxalu chybí. Nemá ochrannou lhůtu - to znamená že se může přestat používat až těsně před sklizní. Pro víc informací se drž toho co jsem napsal výše.

PH si to chce hlídat, ale wuxal i vermesfluid jsou spíše zásaditý.
hehelum
Wuxal Super, Pythamin, OBM, to sou podle me docela solidni hnojiva.
activep
ja pouzivam mpk hje v pohode a kytky po nem rostou jako z vody
Anonymer
Ja som zatial daval iba kadejake priprodne sracky (moc dobre ;), ale tento rok chcem ist do niecoho "znackoveho" a tak kupujem od Plagronu Alga Wush, Alga Blute, Phytamin, tak potom uvidim,co sa viac vyplati :)
activep
staci uplne to mpk alker nesmis to prehnat potom to huleni skrabe jako svine???ja sem letos mel purple a hashplant a orandzbad a stacilo mi mpk
DeThomas
Je to na chuti hodne poznat? Chci si letos zaexperimentovat, budu mit vic policek, tak zkusim kazdy hnojit necim jinym, uvidime co ktery hnojivo provede.
Xes
ja uz nekolik mesicu shanim neco na kvet a zadny z grow shopu nezasila na kanarske ostrovy... nejaky tip?
bláca
Zajímalo by mě, kolik těch slepičáren tam mam dát.Prosim napište mi konkrétně, klik těch hoven s vodou v poměru 1:1 se tam má dát.Jako treba hrst, nebo 10 hrstí a tak.fakt by mě to zajímalo.prosím skuste to tu někdo nějak víc rozepsat i ty poměry.jsem méně chápající.hodně mě to trápí, tak ještě jednou prosím.a předem díky.
čepra
citace:
Původní příspěvek od bláca
Zajímalo by mě, kolik těch slepičáren tam mam dát.


Do dvacetilitrové plastové, nebo dřevěné nádoby vhodíme cca pět vrchovatých lopat ptačího trusu, zalijeme odstátou, či dešťovou vodou a necháme kvasit tři neděle, opět často mícháme, vzniklou hnojůvku ředíme v poměru 1:30 a zaléváme jednou za čtrnáct dní. a to pouze do konce srpna, pak již necháme kytičky dozrávat bez hnojení a zálivky ještě asi čtrnáct dní až šest neděl.


Chce to jen hledat. Tohle je z http://www.kpzl.wz.cz/ .
Vyhulda
Mlékem???a jakej to má na kytky vliv?má bejt skvašení nebo normál,a nejni to třeba jenom hovadina?zdar Vyhulda
madatuk
Plagron! Rust,květ, rybý emulzi a pak třebas Final solution na dojezd a nějaké Pk13,14 a máš vystarané, popřípadně ještě nějaké čisté bio, jako slepičáky a koňský hnuj.
Cecylcompany
já bych chtěl letošní out hnojit OBMkem......
Budu sadit asi do 20litrovejch květináčů a ze začátku bych to hnojil tím OBMkem a při květu bych tam ještě přimíchával kuřince.......
Může to tak být?

(hledal jsem tady něco o tom OBMku a nic sem nenašel......mohli by jste tu pls dát nějaký odkaz??)
Erixon
Cecylcompany: o OBM je tady toho kotlik viz. ostatní theardy o hnojení anebo třeba dát hledat OBM*

Je to hnojivo prověřený, na květ. NPK 1,4 9,5 7,5
A ty slepičáky jsou spíš na růst, jinak je budeš cejtit na jazyku...
da_beck
no kombo...ja chtěl letos zkusit hnojit králičima hovnama,ale nevim co to bude dělat s kytkama...má s tim někdo zkušenosti?
Erixon
da_beck: Někde na groweru to je - na růst v pohodě

Možná bych našel na disku tabulku zkompletovanou z několika míst na groweru tam by to bylo přesnějc (hodnoty NPK)

EDIT: Už sem to našel

králičí bobky 2.4 1.4 .6 (0.8 - suché)

Chtěl jsem dát pro srovnání slepičáky jenomže hodnoty se rozcházejí (je to tady z groweru)
a)slepičince 1.6 1.5 0.9
b)trus slepičí a holubí [1,70--0,70--0,40--0,01] (těch 0.01 je Ca)

To druhý je z tabulky co má děda mráz v theardu o hnojivech
Pejda
Zdar lidi chtel bych se zeptat od kdy muzu zacit hnojit Kristalonem start ? dik :)
indicky-konopi
Pejda: Až bude mit kyti tak čtyři patra...začni pěkně zlehka...:)
inf3cti
Zdar Pejdo, ja by som povedal, ze tak od stvrtku mozes zacat.... :D

ked napisem, ze o hnojeni, a konkretne aj o hnojeni Kristalonom (a nie len Start) sa tu toho popisalo celkom dost, tak rozhodne neprehanam....
Mr.FLOYD
zdravim chcel by som sa opytat ci mate niekto skusenost s tymto hnojivom...
Prvky :
N- 4 %
P2O5 -3%
K2O- 3%
spalitelne latky v susine -10%
tie cisla v prvkoch su dolne indexy....

rizikove prvky :splnuje zakonom stanovene limity v mg/kg
kadmium 50mg
olovo 15mg
ortut 1mg
arsen 10mg
chrom 150mg

Ak nie tak apson napiste nazor ci je vobec na nieco dobre mne sa nejako nepozdava :/

FLOYD
Guliver
jo mylím že to knojivo nebude to pravý pro konopné kytky
matko291
Zdravim Growers

zalozil som tento thead lebo mi zalezi na tom ako spravne a efektivne vyuzit hnojky ktore su dostupne na nase ucely.Do prveho In som sa rozhodol ze pojdem z hnojkami od Plagron:
-ALGA WUCHS
-ALGA BLUME
-Phytamin

a od firmy AH mam:
ňEnzymes
Grow/bloom excalator
Final Solution

od BIONOVY:
PK13-14

mal som nejaky plan navrhnuty co ktory den v tyzdny v akom pomere davat ale nezdalo sa mi to moc efektivne a ucelove.Preto som sa rozhodol ze tie adityva od AH prestanem pouzivat a zameral by som sa na komplet len cisto produkty PLAGRONu.Zakladne prvky na rast a kvet mam+postrek Phytaku a chcel by som dokupit a ty co maju skusenosti by som chcel poprosit ci by mi nepomhli navrhnut nejaky plan na vyvazene hnojenie aby boli ich ucinky vyuzite na plno.

toto chcem dokupit:
-ALGA TOTAL
-Startup
-Cropmax
-Roots
-PK 13-14
-Enzo a Repro
a dalsie rastove a kvetove stimulatory
dik Matko
Ono
Zdravim!
Spominany Phytamin je hnojivo aplikujuce sa priamo na palice? Je to cisto hnojivo alebo je aj proti plesni? Thx:)
Ono
Ok, dik, nabuduce budem lepsie hladat.
Erixon
Ono:
Podobný účinky jako phytamin má i vermesfluid a ten navíc jako prevence proti plísním funguje...
hledey
Cannabis_Eater
Včera jsem si udělal mazané hnojivko - kupa Koňských (s odpuštěním) howen,kupa mrtvých ryb,nějaké ty odřezky ze zeleniny a zalít vodou...už teď to smrdí solidně,uvidíme jak se povede
Xan.
a co kraličí hnuj? je dobrej? doma ho mame dost a tak by mě zajimalo esi se da použit
Deda Mraz
Xan.: králičí hnůj je velmi bohatým zdrojem živin, podobně jako trus drůbeže. Avšak stejně jako u drůbežího hnoje hrozí snadno předávkování rostliny (tzv. "spálení"), proto bych doporučil hnůj před použitím nechat alespoň rok odležet, případně aplikovat v podobě zkvaseného výluhu (stejně jako u slepičinců) ředěného vodou.
Xan.
citace:
Původní příspěvek od Deda Mraz
Xan.: králičí hnůj je velmi bohatým zdrojem živin, podobně jako trus drůbeže. Avšak stejně jako u drůbežího hnoje hrozí snadno předávkování rostliny (tzv. "spálení"), proto bych doporučil hnůj před použitím nechat alespoň rok odležet, případně aplikovat v podobě zkvaseného výluhu (stejně jako u slepičinců) ředěného vodou.


jak poznam ze sem to prehnal bude zloutnout?
jinak dal sem na dno kazdyho kvetinace asi 2cm vrstvu je to hodne ?
Deda Mraz
Xan.: já s konkrétním dávkováním zkušenosti nemám, nevím jestli je to moc, nebo akorát. Jinak když to přeženeš, tak samozřejmě kytce začnou žloutnout a schnout listy (a to nejdříve jejich špičky) a případně odumře celá.
d0g
ahoj vsem growerum mam nejake dotazy
1:Chtel pouzit tuto kombinaci hnojiv a chtel bych se dozvedet jestli je dobra a nebo uplne na hovno takze na rust bych pouzil :wuxal super+bi algeen dale na kvet:wermesfluid+bi algeen(ten vermesfluid je postrik na listy wuxal super mozna take ale to az podle vasi odpovedi) kytky mi budou rust u potoku (u vody:)) rad by jsem vedel vas nazor na moji kombinaci
2:pri startu mam zacit hnojit pri tom 4 patre?
Dekuji za vase odpovedi a preju vsem growerum dobrou slizen !
PS:pokud by jste vedeli o nejakych lepsich osvedcenych hnojivech ... Tak se ozvete diky za odoaved
S pozdravem Dog
TWiSTY
Ja pouziwam Kristalon.....ten je Paradni(teda aspon ja sem s nim spokojeny):).......zkusaj..........a jste nejsu spatne kopriwy;).........
Wasabi
Čau, já používám komplet od AH of Holland včetně enzymů a akcelerátoru.Do postřiku občas phyt-amin, a na vzpružení
Enza forte a P-K 13-14 od firmy Plagron.
Naprostá spokojenost!!!!!!!
dvojka-trojka
citace:
Původní příspěvek od Brucel
VoidMANe-uz jsem z toho vyrost podle toho co jsem o tom zjistil a tak se chci zeptat jesli by ste mi nekdo neporadili co mám použít dekuju za odpovjed Peace

Kup si GH!!! Ne AH, ale vzhledem k tomu, ze jsi pred tim pouzival Kristalon jsou i AH luxus;).
Jinak ja na hlinu pouzivam klasiku "sadu od Plagronu" to je slozka na rust Start-up, Alga-bloom (kwet), Greensensation, PK13,14 a jako postrik Phyt-amin;)
23
Basty
GH = General Hydroponics


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma