Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 
!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!! - Klikni zde pro originální téma
OutDoorEr
tohlencto mi to dělá mno...květníky sem měl litrový-pred 30H presazeno do 2,5litrovejch...hlínu mám z G.Shopu za 350 45litrů-silně předhnojená.Hnojivo Canna na květ pro hydroponii(ptal sem se toho typa z growshopu a prej to ma bejt vpoho)hnojil sem dneska a naposled pred tejdnem...+ sem to pred tydnem postrýkal leskem na kytky...kterej má zároven hnojit...ale to asi nebude nejlepší...Světlo 125w květový clf...režim 18/6...teplota 24°C...vlhkost velká(hadry po skříni,rosení)ofuk i odfuk sou nadprůměrný.zalejvám asi 2x za 3 dny...na spodu květníku je keramzit.listy mírně ztrácej barvu,pomalu se rozsirujou ty flíčky a mirně se vesí listy...zatím kytka vypadá celkově docela vpohode ale mám z toho strach :-) PH metr nemám no...mám doma drevitej popel.Nevím jesi to značí vysoký,nízký nebo uplně něco jinýho hm? fotky pár prispevku vejs
Dwarf Vingette
Hola, kytky jsou na kvetu tyden, pouze na jedne wappe zacaly zloutnout horni lysty, ale ne vsechny viz. foto, dik za rady...

dwarf
mysak
sira, železo ?
Dwarf Vingette
jasny zelezo ale co stim? PH nemerim, ale asi zacnu, zelezo se vztrebava pri ph5,5 a nad 7 uz zpusobuje deficid.....v podstate jsem si sam odpovedel dekuji:-)
mysak
cituji..
Rostlina má většinou nedostatek železa pokud Ph vody nebo substrátu je příliš vysoké. Pokud Ph není příliš vysoké, pak jde zřejmě o přílišný přísun (P).
..Aloha
cb600hornet
tak dodavam foto
cb600hornet
Cholera+aids+zanet močovich cest+hemeroidy+kapavka
cb600hornet
a
Pantlik
Nápadá někoho, co se květince děje? moc hnojek? paraziti? ...?
citace:
Původní příspěvek od Pantlik
Nápadá někoho, co se květince děje? moc hnojek? paraziti? ...?

Nebo genetika špatná, taky už jsem se setkal s takovýhlema kriplíkama.
OutDoorEr
citace:
Původní příspěvek od Dwarf Vingette
jasny zelezo ale co stim? PH nemerim, ale asi zacnu, zelezo se vztrebava pri ph5,5 a nad 7 uz zpusobuje deficid.....v podstate jsem si sam odpovedel dekuji:-)


nesquik
cb600hornet
a
mysak
bor?možna i trochu fosfor ?ikdyž v jine fazi vypadaji zase uplne jinak(listy)
přehnojeni? zmeř EC
:Dr@m:
čau všichni, už jsem se do toho tak zamotal, že sám nevím...můžete mi pls pomoci s určením:


Takto vypadá několik spodních listů. Sem tam se nějaký objeví ve středu rostlin. Vršek je vcelku OK, barva zelená, ale stejně, celkově starší listy mají fialový řapíky... a to mě děsí...

hydrosystém
Květ 28dní
Hnojky Atami ( A+B, Bloom, Atyzyme, Clean, PK )
EC 1,5 (ECmetr+kalibrace+údržba OK)
pH 6,1 ( momentálně jen pH kapky, i tak, pH určím v rozmezí +/- 0,2pH)
Vlhkost 57%
Teplota 25 °C
Teplota roztoku 22 °C - kořeny vypadají OK ( barva sametově-bílá )

Co myslíte? Čeho mají málo anebo příliš:help:
Předem moc díky
bezdechu
: Dr@m: Tak tohle mě zajímá. http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=52366 vypadá velice podobně. Měl jsem to na rostlinách taky, sice v hlíně. Ale na příčinu jsem nepřišel.
Mr.Nobody
Jo takhle se moje kytky zbavujou všech zdegenerovanejch listů...takovejch těch trojlístků a podobnejch mr*ek....
:Dr@m:
bezdechu: koukl jsem a jj, vypadá to hodně podobně...ale proč?
Trochu jsem se zarazil u noční teploty...Přes noc mají né úplně ideální teplotu cca 16 °C ,,,nemůže to být i tím?

cb600hornet:
Že by to bylo řezama? to se mi nezdá,,,to bych vyloučil,,,v růstu žádný problém až do 24dne květu,,,pak to začalo...

Mr.Nobody:
tj, ale z jakého důvodu mají řapíky fialový??? Pochybuji že by to bylo daný odrůdou...( je to WR )


°°°°°co nedostatek fosforu? Přemýšlím že celý roztok vyleju a dám nový, jen upravená čistá water + Atyzyme...nevím, babo raď

Jinak díky, doufám že to rouzlousknem:)
bezdechu
: Dr@m: Proč... to netuším. Měl jsem od něj řezy a na nich to samý, ale až po přepnutí na květ. Úroda celkem v pohodě, přesně jak píše, jen ta kytka vypadala bídně až strašidelně. Tak teď mám řezy odjinud tak uvidím, jestli to třeba není řezama. Ale protože tyhle problémy začali až v novém sklepním setupu, a předtím jsem jel jen ze semínek, nejsem si ničím jistý. Uvidím po dalším kole WR ve sklípečku..
Mystery
Zdravím všechny Growery!

Bohužel jako spousta z vás musím i já psát do tohoto threadu. Hold není to sranda něco vypěstovat. Takže k problému, mám problémy s listy, viz foto:

http://img5.imageshack.us/g/dscn0577j.jpg/

Obsahuje to celou galerii, fotky 1-4 ukazuje žloutnutí spodních listů, 5. fotka objevující se fleky na listech a poslední fotka kroutící se horní listy směrem dovnitř.

Můj problém s listy je takový, že spodní listy u kytek žloutnuli, což by měla být nějaká přirozená výměna, takže jsem je ostříhal a neřešil, jenže u pár kytek žloutnutí přechází i na další listy (horní směrem odspoda) a na jedné kytce se dále objevují divné fleky, vše je na fotkách v galerii. Mám je pod 250W na růst, zalévám jednou denně, párkrát denně kropím kvůli zvětšení vlhkosti, PH lehce pod 7, EC nevím jak změřit, teplota 28C, substrát mix hlíny pro sazenice (z menší části) + pro zelené bylinky + sem tam něco ze zahrady.

Druhý problém je, že se listy kroutí směrem dovnitř, viz poslední fotka. Usoudil jsem, že jsou vršky moc blízko lampě, tak jsem je dneska poradil o pár cm níž.

Netušíte někdo, kde by mohl být problém? Jak s prvním problémem tak druhým? Přeci jen se tu najde určitě hodně "skilled" Growerů, co už pár takovýchto problémů zažili. Ještě taková poznámka, ve FAQu jsem hledal, ale žádné podobné symptomy jsem bohužel nepostřehl, pokud je to tam někde rozepsané, tak se omlouvám :-)

Edit: Hnojím jednou týdně Alga Grow + 2x týdně phytamin, kytky jsou staré cca měsíc stále v růstu. Díky moc
Pantlik
je to první řez a matkou byl critical + vypěstovaný z originál semena získaného na festivalu.
extrem86
ja si myslim ze prehnojene :death:
že by řez z femky takhle zlobil? :D No ta feminizace neni dělaná na matky,ale na pěst bez selekce samců. Takže těžko říct co to je když nemáš kvalitní základ. :(
frek
Ja se taky přiklánim ke špatný genetice...Ale taky to mohlo být UFO :frog:
BloodyBeer
Zdar

Takovy rizek jsem uz mel ... spatna genetika - vsechno vyhodit, protoze uz se to nespravi. Furt to bude mutovat a moc to nepokvete - koukni se na muj prvni pest.

At se dari
The Chemical
Ahoj borci,
týden se s týdnem sešel a jsem tu opět na konzultaci. Problém způsobený (pravděpodobně) vadným pH by měl být vyřešený, ale kytiny furt nejsou zdravé. Konečky čepelí listů se kroutí a listy mají takovou zvláštní světlou barvu jako při nedostatku Mg. Normálně bych to asi tipnul na přehnojení, ale strašně mě matou červené řapíky a stonky, což by zase značilo nedostatek P. Dostávají Plagron Alga Grow. Po přesazení (tři dny zpět) dostaly 1ml/l, ale tvářily se, že je to asi moc (nebo málo). Předevčírem teda dostaly jen 0,5ml/l a včera dokonce jen 0,25ml/l, což je šestnáctinová koncentrace oproti doporučené. Pořád ale nevidím nějaké podstatné zlepšení, proto sem píšu. Jsou tedy přehnojené/nedožrané? A co ty červené stonky? Za pH dám ruku do ohně, měřím každý den zálivku i co z nich teče ven.

Další info: zářivky 4x 18W TLD 865, vlhkost 60-95, teplota den/noc 21-28/17-21, substrát kokos+perlit, pH zálivky 5,5, pH výtoku 5,6 (pH kapky)

Dík za rady
Mystery
The Chemical: Ty červený stonky mám momentálně také a minulé kolo taky tak. Někde jsme se dočetl, že je to genetikou a prý to problém není. Jinak koukal jsem na fotky a moc tam toho není vidět, čím na ně svítíš a co máš za odrůdu?


Jinak zpátky k mému problému, přidávám další foto, problém stále nevyřešen.
Toto jsou nové špatné listy, které jsem musel ostříhat, doufám jen, že to není plíseň. Ostatní fotky jsou o 2 příspěvky nahoře. Pokud se najde někdo kdo by věděl co s tím, budu moc vděčný :-)
Pantlik
V jakym smyslu spatná genetika? Nemam dost zkusenosti, tak jsem myslel, ze kdyz se z rostliny vypestovany z fem. semena vezme rizek, nebude problem a navic bude zaruceno, ze vyroste opet samice, ale asi to tak jednoduse neroste. :-)
mysak
The Chemical -i zinek by to mohl byt

Mystery-bude tam chybět asi Mn K P spise skoro vetšina prvku
....nevim sice co je to je za hnojivo Alga.... (nepouzivam) ale určite jim asi ted nepomuže kdyz jim přidas ...
..spise to vypada ze maji prebytek a neberou
-i to pises: jednou denne a 2x phytmain :)

..ja hnojim co 2hou zalivku ob 3dny +- , mezi tim enzymy,phyt 1x tydně (i to tak vyjde)
BloodyBeer
no normalne by tomu tak melo byt, ale tobe to proste z nejake priciny zmutovalo. Priste to snad bude ok.... Jinak ma zkusenost s feminizovanymi semeny je takova, ze to docela rado hermi, takze bych to moc nedoporucoval na rizky ....
Pantlik
oukej diky... jeste mu chci dat sanci...zda se mi, ze dalsi listy uz vypadaji lepe, tak treba to byl jen sotek v obdobi zakorenovani a zvyku na pudu... ale za to sem zjistil i negativni vec a to tu, ze na listech se objevila havet a v hline se hemzi mikroskopicke zizalky (?) ... nekde tady na foru sem videl o co jde.
Mystery
Koukám na to, přepsal jsem se. Mělo tam být, že hnojím jednou týdně a zalévám jednou denně. Opravil jsem to, každopádně díky :-) Já se spíš bojím, jestli to není plíseň, momentálně nemám žádné prostředky na postřik
MDe_
citace:
Původní příspěvek od The Chemical
Ahoj borci,
týden se s týdnem sešel a jsem tu opět na konzultaci. Problém způsobený (pravděpodobně) vadným pH by měl být vyřešený, ale kytiny furt nejsou zdravé. Konečky čepelí listů se kroutí a listy mají takovou zvláštní světlou barvu jako při nedostatku Mg. Normálně bych to asi tipnul na přehnojení, ale strašně mě matou červené řapíky a stonky, což by zase značilo nedostatek P. Dostávají Plagron Alga Grow. Po přesazení (tři dny zpět) dostaly 1ml/l, ale tvářily se, že je to asi moc (nebo málo). Předevčírem teda dostaly jen 0,5ml/l a včera dokonce jen 0,25ml/l, což je šestnáctinová koncentrace oproti doporučené. Pořád ale nevidím nějaké podstatné zlepšení, proto sem píšu. Jsou tedy přehnojené/nedožrané? A co ty červené stonky? Za pH dám ruku do ohně, měřím každý den zálivku i co z nich teče ven.

Další info: zářivky 4x 18W TLD 865, vlhkost 60-95, teplota den/noc 21-28/17-21, substrát kokos+perlit, pH zálivky 5,5, pH výtoku 5,6 (pH kapky)

Dík za rady


Řekl bych nedostatek Hořčíku Koukni sem
MDe_
citace:
Původní příspěvek od Mystery
The Chemical: Ty červený stonky mám momentálně také a minulé kolo taky tak. Někde jsme se dočetl, že je to genetikou a prý to problém není. Jinak koukal jsem na fotky a moc tam toho není vidět, čím na ně svítíš a co máš za odrůdu?


Jinak zpátky k mému problému, přidávám další foto, problém stále nevyřešen.
Toto jsou nové špatné listy, které jsem musel ostříhat, doufám jen, že to není plíseň. Ostatní fotky jsou o 2 příspěvky nahoře. Pokud se najde někdo kdo by věděl co s tím, budu moc vděčný :-)


U tebe bud Fosfor nebo Draslík odkaz viz chemical .. taky si to mohl přelít nebo přehnojit ?
Ahojte.. prosím co toto? Je to jen na jedný kytce. Podle FAG a okolností mi to pripomina akorat nedastatecnou zalivku.
Vas nazor prosim?
MDe_
Ph ?
Podle me by se to projevilo na vsech a na na jedny z tolika. ale pH: 5,95-6,2

díky
Mystery
citace:
Původní příspěvek od MDe_


U tebe bud Fosfor nebo Draslík odkaz viz chemical .. taky si to mohl přelít nebo přehnojit ?


Myslíš že nedostatek živin? Dávám přesně podle návodu dávku Alga Grow (NPK) jednou týdně, poslední zálivku s živinami jsem dal o jeden den dřív. Objevuje se mi to na 3 kytkách ze 7. Přelít nejspíš ne, zalévám až když je hlína vysušená, jednou denně v noci. A přehnojit, toť otázka :-) Ale když se podíváš/podíváte na všechny fotky, plíseň by to neměla být že?
extrem86
to santcha nepripomina ti to trochu moj problem?viz Příspěvek č. 548 nedal si jej trosku viac papat ako je zdrave?
MDe_
citace:
Původní příspěvek od Mystery


Myslíš že nedostatek živin? Dávám přesně podle návodu dávku Alga Grow (NPK) jednou týdně, poslední zálivku s živinami jsem dal o jeden den dřív. Objevuje se mi to na 3 kytkách ze 7. Přelít nejspíš ne, zalévám až když je hlína vysušená, jednou denně v noci. A přehnojit, toť otázka :-) Ale když se podíváš/podíváte na všechny fotky, plíseň by to neměla být že?


Koukni sem ,projed celý tríd a posud sám :)
mysak
http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=174684
:Dr@m:
už so sem někdo dávál?
http://grower.cz/pestovani/navody/z...-hnojeni/7.html
Dracek
Zdarec groweři, chci se zeptat jestli někdo neví, čím je způsobené to, že se konečky listů začnou kroutit směrem dolů? Bohužel foto nemám ale listy vypadaj zdravě barva a všecko je v pohodě jenom se kroutí. Pls poraďte jestli je to nějaky problém nebo o nic nejde. Díky a pěstu zdár d:)
mysak
citace:
Původní příspěvek od Santcha
Ahojte.. prosím co toto? Je to jen na jedný kytce. Podle FAG a okolností mi to pripomina akorat nedastatecnou zalivku.
Vas nazor prosim?



no a kdy si zalival naposled? :)
asi_sem_moc
citace:
Původní příspěvek od Dracek
Zdarec groweři, chci se zeptat jestli někdo neví, čím je způsobené to, že se konečky listů začnou kroutit směrem dolů? Bohužel foto nemám ale listy vypadaj zdravě barva a všecko je v pohodě jenom se kroutí. Pls poraďte jestli je to nějaky problém nebo o nic nejde. Díky a pěstu zdár d:)


PH měříš? a díval jsi se na MyNameStichuv dred?
Bubabub
Dracek: třeba u Ed rosenthal super bud je kroucení listů dolu normální
Dracek
asi_sem_moc: diky za radu proctu to :) .. ale zda se ze to nic nebylo kytku jsem pořádně na noc zalil a do rána se spravila takze to byl nejspis planej poplach ale lekl jsem se protoze kyticka je jeste malinka tak jsem nevedel o co jde. jinak ph jsem zatim jeste nemeril.
jebutinajmeno
cuz zahradnici,mam mensi problem s mym AKckem,pozoruju to zatim na 3 kyti ale jen v male mire,zatim tomu neprikladam velkou,jinak jsou zdrave vaznost ale lehce me to znepokojuje,nevite cim to muze byt?

model AK47 10 dni 18/6 dnes 1den 12/12 ,hlina plagron royalty mix a bat-mix v pomeru 2:1 ,teplota 28,1 vlhkost 70(konec rustu) hojim zatim jen enzymy od canna..

prosim o radu dekuji moc:)
Sandman
Zdravím groweři.

Bohužel i já musím přispět do tohoto tématu. Na listech se mi začínají dělat z prvu malinké hnědé tečky, postupně se to rozlézá po celém listu, který následně začíná žloutnout. Zatím je to nejvíc jen na jedné kytce, ale pomalu se to vyskytuje i na listech asi 2 dalších (jen ty malinké hnědé mapky).

Jedná se o odrůdu The Ultimate, pěstuji pod 400w, hnojím 2 dny a jen lehce, kytky jsou 4 dny na růstu, substrát light-mix od biobizz.

Chyby o kterých vím, ale ted s nimi nic nenadělám:
- Neměřím PH, EC
- Někdy nezalívám odstátou vodou
- Mám špatný odtah

Prosím o rychlou radu je to akutní.. Předem Vám mockrát děkuji.
asi_sem_moc
citace:
Původní příspěvek od jebutinajmeno

model AK47 10 dni 18/6 dnes 1den 12/12 ,hlina plagron royalty mix a bat-mix v pomeru 2:1 ,teplota 28,1 vlhkost 70(konec rustu) hojim zatim jen enzymy od canna..


To kroucení bude asi vysoká teplota, zkus na pár dní zvednou lampu...

citace:
Původní příspěvek od Sandman

Jedná se o odrůdu The Ultimate, pěstuji pod 400w, hnojím 2 dny a jen lehce, kytky jsou 4 dny na růstu, substrát light-mix od biobizz.

Chyby o kterých vím, ale ted s nimi nic nenadělám:
- Neměřím PH, EC
- Někdy nezalívám odstátou vodou
- Mám špatný odtah

Prosím o rychlou radu je to akutní.. Předem Vám mockrát děkuji.


Kytky máš 4 dny jestli jsem dobře pochopil? Vlastní řezy? Pokud koupené, prohlídl jsi je pořádně? nebylo na nich znát něco? Mohl by to být nedostatek vápníku nebo manganu... Možná celkově špatně vstřebává živiny.. Možná to bude chlórem, nechávej si odstát vodu, to je to nejmenší co určitě změnit můžeš...
Snad jsem poradil dobře, jsou tu zkušenější, ale podle všeho se jim nechce.. :D Tak musíš počkat a můžeš se :Dmrknou sem
:Dr@m:
Sandman:

čau, podle mě,,,je to převážně tím PHáčkem...a neodstátá voda...nikdy!

Odtah bych vyloučil a koupil aspoň BEN pH test za 40korun...
Mystery
citace:
Původní příspěvek od Sandman
Zdravím groweři.

Bohužel i já musím přispět do tohoto tématu. Na listech se mi začínají dělat z prvu malinké hnědé tečky, postupně se to rozlézá po celém listu, který následně začíná žloutnout. Zatím je to nejvíc jen na jedné kytce, ale pomalu se to vyskytuje i na listech asi 2 dalších (jen ty malinké hnědé mapky).

Jedná se o odrůdu The Ultimate, pěstuji pod 400w, hnojím 2 dny a jen lehce, kytky jsou 4 dny na růstu, substrát light-mix od biobizz.

Chyby o kterých vím, ale ted s nimi nic nenadělám:
- Neměřím PH, EC
- Někdy nezalívám odstátou vodou
- Mám špatný odtah

Prosím o rychlou radu je to akutní.. Předem Vám mockrát děkuji.


Ahoj, opravdu je to PHčkem. Řekl bych, že ho máš moc nízké, alespoň já jsem ho tak měl. Kdo ví co by se objevilo za jiný problém, kdyby bylo moc vysoké, přeci jen se látky vstřebávají při různých PH.

http://img821.imageshack.us/i/dsc00241ek.jpg/ - Takhle to u mě začínalo
http://img707.imageshack.us/i/dsc00242bt.jpg/ - Takhle se to rozvíjelo
http://img215.imageshack.us/i/dsc00240zv.jpg/ - Tohle je akorát z druhé strany
Končilo to tak, že list uschnul, postupuje to převážně od spodu.
Jsou tam vidět stejné problémy, jde to těmi žilkami :-) Takže PH
Sandman
Dík moc za rady.. Substrát by měl mít PH 6,0 tak to asi musela pos**t ta voda.. Kytky jsou ze semínek a před přepnutím jsem je měl něco přes měsíc na růstu.. Snad odstata vodapomze..
xXx-cavimanus
Čus Groweři!!! Mám problém s kytičkama
Jsou měsíc staré a pak sem je dal na dva dny pod
200W P&G Blue, 18/6
Teplota Den 22 a Noc 15
A začínají se loučit!!!
Nevím co stím, poradítě???
Pěstu zdar!!!
bezdechu
citace:
Původní příspěvek od xXx-cavimanus
Čus Groweři!!! Mám problém s kytičkama
Jsou měsíc staré a pak sem je dal na dva dny pod
200W P&G Blue, 18/6
Teplota Den 22 a Noc 15
A začínají se loučit!!!
Nevím co stím, poradítě???
Pěstu zdar!!!


Vypadaj hódně přelitě. V té druhé misce Ti dole stojí voda? :eek: Jestli máš podobnou hladinku pod těmito kytičkami tak se nediv, kořínek musí dýchat.
Green ROX
citace:
Původní příspěvek od xXx-cavimanus
Čus Groweři!!! Mám problém s kytičkama
Jsou měsíc staré a pak sem je dal na dva dny pod
200W P&G Blue, 18/6
Teplota Den 22 a Noc 15
A začínají se loučit!!!
Nevím co stím, poradítě???
Pěstu zdar!!!


Jednak to máš přelité jak sviňa... a druhá věc která se mi moc nelíbí je vzdálenost mezi party... jak vysoko máš lapmu?
witchie
caute mám problém se žloutnutím listů přikládám foto nažloutlé kytky rostou pomaleji hnojeno hesi teplota přes den cca 31 C
The Chemical
Hoj týpci,
tak jsem debil a prostě mi ten výživovej problém nejde vyřešit. Už jsem tedy přešel z Plagron Alga grow na Cocos A+B a kytí zajásaly, ale zloutnutí se úplně nezastavilo. Subtrát tedy kokos + perlit. Teď dávám 1,6 ml A složky + 1,6 ml B složky. Podle nějakých jejich tabulek jsem si spočítal, že EC který tam leju by mělo být okolo 1,4 (počítáno i s vodou z kohoutku, která má asi 0,35). pH leju zhruba (pH kapky) 5,6 a ven teče zhruba 5,9. Viděl bych to na nedostatek fosforu (červené stonky), možná v kombinaci s nedostkem draslíku...nebo jsou přehnojené? Na těch dvou nejbídnějších kytkách se těžce podepsaly pH problémy, jež jsem měl na začátku, pochybuju, že to ještě nějak solidně rozdýchají, ale co ten zbytek? Kdyby měl někdo chvilku, tak prosím mrkněte a napište mi svůj názor.
http://www.uloz.to/8458496/kytiproblem-zip
MDe_
citace:
Původní příspěvek od The Chemical
Hoj týpci,
tak jsem debil a prostě mi ten výživovej problém nejde vyřešit. Už jsem tedy přešel z Plagron Alga grow na Cocos A+B a kytí zajásaly, ale zloutnutí se úplně nezastavilo. Subtrát tedy kokos + perlit. Teď dávám 1,6 ml A složky + 1,6 ml B složky. Podle nějakých jejich tabulek jsem si spočítal, že EC který tam leju by mělo být okolo 1,4 (počítáno i s vodou z kohoutku, která má asi 0,35). pH leju zhruba (pH kapky) 5,6 a ven teče zhruba 5,9. Viděl bych to na nedostatek fosforu (červené stonky), možná v kombinaci s nedostkem draslíku...nebo jsou přehnojené? Na těch dvou nejbídnějších kytkách se těžce podepsaly pH problémy, jež jsem měl na začátku, pochybuju, že to ještě nějak solidně rozdýchají, ale co ten zbytek? Kdyby měl někdo chvilku, tak prosím mrkněte a napište mi svůj názor.
http://www.uloz.to/8458496/kytiproblem-zip


Hoj , koukám že některé se pěkné daly do kupy .. jinak já bych řekl že fosfor jak jsem ti již ríkal.
Ohledně těch stonku já bych byl v klidu , myslím že to je genetikou , taky mám fialové :)
FialForever
Ahoj, potřebuju poradit. Na listech se mi objevily takove fleky velikost cca 0,5-1cm, působící jako prach. Mám tušení, že by to mohla být plíseň. Jsem ve 35 dni květu, palice zatím nejsou zasaženy, proto se mi už nechce aplikovat nějaký postřik. Máte s tím někdo zkušenosti, jestli má nebo nemá cenu to něčím postřikovat. Mám strach aby se to nějak nepříjemně nerozjelo..... Foto dodám. Díky
Hlava
citace:
Původní příspěvek od FialForever
Ahoj, potřebuju poradit. Na listech se mi objevily takove fleky velikost cca 0,5-1cm, působící jako prach. Mám tušení, že by to mohla být plíseň. Jsem ve 35 dni květu, palice zatím nejsou zasaženy, proto se mi už nechce aplikovat nějaký postřik. Máte s tím někdo zkušenosti, jestli má nebo nemá cenu to něčím postřikovat. Mám strach aby se to nějak nepříjemně nerozjelo..... Foto dodám. Díky



...vypadá to treba takto ??
FialForever
Jo, přesně ono. Máš s tím osobní zkušenost, můžeš mi poradit co s tím v takové fázi. Vypadá to, že to teprve začína, má to cenu postřikovat? Nechci aby to postihlo palice.
DooMer
citace:
Původní příspěvek od FialForever
Jo, přesně ono. Máš s tím osobní zkušenost, můžeš mi poradit co s tím v takové fázi. Vypadá to, že to teprve začína, má to cenu postřikovat? Nechci aby to postihlo palice.


postrik uz nema cenu , zkus postizeny mista ostrihat a umyt skrin a hlavne snizit vlhkost no takze treba pridat dalsi vetrak ??
FialForever
Pridam ilustracni foto, at jde videt v jakym to je stavu. Myslis, ze to muze prejit na palice, jake jsou dalsi faze postizeni? Ofuk jsem hnedka pridal, snad to tomu trochu pomuze. Diky za reakce.
DooMer
tohle nevypada strasne, postizeny listy pryc a ofuk by mel pomost a taky zalivku zmensi,,,at se dari D.
Tommy Alchy
Zdravím,
mám tady dvě rostliny (jsou ze semen, které dostal kámoš k nákupu z jednoho shopu). Já si je chtěl nechat na venek a tak jsem je dal růst do "boxu" jsou v hlíně (Grow-mix), zalévané a kropeny odstátou vodou, svítí na ně dvě zářivky (2*18W a to periodou 24/0).

Problém: nejstarší listy se začínají kroutit a schnout následně se začnou ukazovat skvrny (viz foto) za kvalitu fotek se omlouvám, mám po ruce pouze mobil.

Můj názor: FAQ jsem pročítal a uvažoval jsem nad spálením světlem a problémem s teplotou ale spálením o zářivky? a teplota v boxu je stálá 20 stupňů C


PS: předem díky za rady a názory
mysak
..mm od svetla to vypa jinak (dle meho nazoru)vypada to spise na nejaky prvek(napada me P)ale moc se mi to nezda.....

..plisen?
nevim -ale zajimalo by me to :)
cest
HurricaneGeorge
citace:
Původní příspěvek od Tommy Alchy
Zdravím,
mám tady dvě rostliny (jsou ze semen, které dostal kámoš k nákupu z jednoho shopu). Já si je chtěl nechat na venek a tak jsem je dal růst do "boxu" jsou v hlíně (Grow-mix), zalévané a kropeny odstátou vodou, svítí na ně dvě zářivky (2*18W a to periodou 24/0).

Problém: nejstarší listy se začínají kroutit a schnout následně se začnou ukazovat skvrny (viz foto) za kvalitu fotek se omlouvám, mám po ruce pouze mobil.

Můj názor: FAQ jsem pročítal a uvažoval jsem nad spálením světlem a problémem s teplotou ale spálením o zářivky? a teplota v boxu je stálá 20 stupňů C


PS: předem díky za rady a názory


Kontroluješ a upravuješ pH?!
Tommy Alchy
citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge


Kontroluješ a upravuješ pH?!


právě že ne. . . :( vypadá to na pH?
HurricaneGeorge
citace:
Původní příspěvek od Tommy Alchy


právě že ne. . . :( vypadá to na pH?


No jasně,
kohoutková voda je zásaditá, pH vyšší jak 7.
Pokud máš k dispozici destilku či dešťovku (ne ze studny) tak ty mají pH mírně kyselé okolo 6-6,5 (ale pořád nedostatečný, hlavně tuto hodnotu nebudou moc držet a je to velmi slabá kyselina, což nebude stačit na úpravu pH tvé půdy opět do normální stavu okolo 5,7). Výhodou je to že mají nízké EC, případně ředit s vodovodní vodou v poměru 2:1 (záleží jaký máš hnojiva, jestli obsahují vápník, který je přítomen v kohoutkové vodě).

Každopádně si sežeň akvarijní kapky v rozmezí pH 5-7 a kyselinu fosforečnou na úpravu. Případně tužkovej pH metr (mám teď kontakt na borce z Brna co je prodává za 400,- a fungují spolehlivě, možná k tomu dodá i pufry na kalibraci - na to se ještě poptám).
Pokud neseženeš fosforku tak si můžeš nechat poslat od GHE pHdry.

pH je základ pro kvalitní pěstování, ovlivňuje příjem hnojiv, atd.

Hledat, hledat a opět hledat :D.

EDIT: A 24/0 je zbytečný, takže aspoň 20/4 či ještě lépe 18/6 (tolik světla dostanou na letní slunovrat 21.6. - přirozeně je to nejdelší fotoperioda).

http://www.gaisma.com/en/location/prague.html
Nebulaquest
Takže jaké je doporučené PH?Mám 5,5?
mysak
tak to mas malo...podivej se do Faqu
Zdar lidi, Mám dotaz ohledně listů. jsem 25 dní v květu(SoG). cca 1,5l kvetniky, Zemina-Plagron roality mix, Hnojim Od druheho tydne Plagron-bloom A postupně zvyšuju dávky a ještě jsem dávál Phytamin 3x, Zalívám filtrovanou vodou cca pH6. Vlhkost mi lehce lítá. za svitu 30% v noci pak kolem 50%. Model White russian,250w slunce. No a zdá se mi že holkám chybí dusík....zajímá mě co si o tom myslíte? předem díky za rady a nápady?
Zdar lidi, Mám dotaz ohledně listů. jsem 25 dní v květu. cca 1,5l kvetniky, Zemina-Plagron roality mix, Hnojim Od druheho tydne Plagron-bloom A postupně zvyšuju dávky a ještě jsem dávál Phytamin 3x, Zalívám filtrovanou vodou cca pH6. Vlhkost mi lehce lítá. za svitu 30% v noci pak kolem 50%. Model White russian,250w slunce. No a zdá se mi že holkám chybí dusík....zajímá mě co si o tom myslíte? předem díky za rady a nápady?
Zdar lidi, Mám dotaz ohledně listů. jsem 25 dní v květu. cca 1,5l kvetniky, Zemina-Plagron roality mix, Hnojim Od druheho tydne Plagron-bloom A postupně zvyšuju dávky a ještě jsem dávál Phytamin 3x, Zalívám filtrovanou vodou cca pH6. Vlhkost mi lehce lítá. za svitu 30-40% v noci pak kolem 40-55%. Model White russian,250w slunce. No a zdá se mi že holkám chybí dusík....zajímá mě co si o tom myslíte? předem díky za rady a nápady?
Jungle omg
Zdravim growery, mám už dlouho problém s listy v růstu a potřeboval bych s tim poradit...
jedná se už o můj třetí grow co trpí pořád tím samým. Ve fagu sem jednoznačně neurčil co by to mohlo byti a proto žádám o radu někoho, kdo s tím měl zkušenosti a ví o co běží.
Listy u AK47 začnou zpočátku odspoda vykazovat malé nekrotické skvrny, které se později zvetšují až je zničen celý list. tohle postupuje pomalu nahoru. kroutí se taky nahoru. minule AKcko dostalo doky tomu pekne na frak :(.
Hledal jsem problém a zjistil jsem ze po zalití vyjde voda misto s EC1,1, jakou sem upravoval EC 3,1.
Tak sem kazdou kyti proplachnul asi 7l upravene vody na ph5,7 a EC 0,8 s enzymy na celkové EC kolem 1-1,1. ale i tak pokračují nekrotické skvrny dal, tak si nejsem jistej jestli to pomohlo a bude to mít trochu pozdější efekt, nebo je ten hlavni problem někde jinde.
Obdobne veci se mi stávali i když jsem skoro nehnojil. jinak samo stanovene dávky neprekračuji, používám bakterie pro kořeny, co2 tabs, vitamin, aminokyseliny. + sem ted trochu posypal Mineral Magicem od GHE (obsahuje rozpustný křemičitan, stabilizuje PH a EC, snižuje stress s stimuluje růst) tak uvidim jestli se to projeví. Mám teď 5x malé Pineapple Chunk ze semen a nechtěl bych, aby se jim stalo to samé :/... :d.
HurricaneGeorge
citace:
Původní příspěvek od Jungle omg
Zdravim growery, mám už dlouho problém s listy v růstu a potřeboval bych s tim poradit...
jedná se už o můj třetí grow co trpí pořád tím samým. Ve fagu sem jednoznačně neurčil co by to mohlo byti a proto žádám o radu někoho, kdo s tím měl zkušenosti a ví o co běží.
Listy u AK47 začnou zpočátku odspoda vykazovat malé nekrotické skvrny, které se později zvetšují až je zničen celý list. tohle postupuje pomalu nahoru. kroutí se taky nahoru. minule AKcko dostalo doky tomu pekne na frak :(.
Hledal jsem problém a zjistil jsem ze po zalití vyjde voda misto s EC1,1, jakou sem upravoval EC 3,1.
Tak sem kazdou kyti proplachnul asi 7l upravene vody na ph5,7 a EC 0,8 s enzymy na celkové EC kolem 1-1,1. ale i tak pokračují nekrotické skvrny dal, tak si nejsem jistej jestli to pomohlo a bude to mít trochu pozdější efekt, nebo je ten hlavni problem někde jinde.
Obdobne veci se mi stávali i když jsem skoro nehnojil. jinak samo stanovene dávky neprekračuji, používám bakterie pro kořeny, co2 tabs, vitamin, aminokyseliny. + sem ted trochu posypal Mineral Magicem od GHE (obsahuje rozpustný křemičitan, stabilizuje PH a EC, snižuje stress s stimuluje růst) tak uvidim jestli se to projeví. Mám teď 5x malé Pineapple Chunk ze semen a nechtěl bych, aby se jim stalo to samé :/... :d.


A čím hnojíš?! - přesné názvy přípravků a jejich koncentrace (raději napiš vše co přidáváš do zálivky)

(prosím odpověď pouze autora příspěvku!)
Jungle omg
momentálně Guanokalong grow + extrakt + HESI super vit + co2 tablety s bakteriemi, vodu nechávám odstát aspon 3 dny, upravuju s dajana ph acid, bežné ec ciste vody 0,42 a s hnojkama se snazim kolem 1,2, max s tim ze davam tak 3/4 doporucenych davek.
hnojit sem zacal tak po dvou tydnech od presazeni klonu. premyslel jsem jestli nedavam na hlinu příliš nízké ph (zacinal sem na 5,7) a ted tech 6. kdyz sem koukl na koreny tak krasne bílé. svetlo 400w son t-agro pres colltube 150 tak 30 cm vysoko.
hlína kvalitní s ph 5,5-6,5 Bcuzz Kilomix smíchaný s ligh mixem tak 1/1 a jeste trochu kokosu s perlitem... na dno davam keramzit..
HurricaneGeorge
citace:
Původní příspěvek od Jungle omg
momentálně Guanokalong grow + extrakt + HESI super vit + co2 tablety s bakteriemi, vodu nechávám odstát aspon 3 dny, upravuju s dajana ph acid, bežné ec ciste vody 0,42 a s hnojkama se snazim kolem 1,2, max s tim ze davam tak 3/4 doporucenych davek.
hnojit sem zacal tak po dvou tydnech od presazeni klonu. premyslel jsem jestli nedavam na hlinu příliš nízké ph (zacinal sem na 5,7) a ted tech 6. kdyz sem koukl na koreny tak krasne bílé. svetlo 400w son t-agro pres colltube 150 tak 30 cm vysoko.
hlína kvalitní s ph 5,5-6,5 Bcuzz Kilomix smíchaný s ligh mixem tak 1/1 a jeste trochu kokosu s perlitem... na dno davam keramzit..


S tím pH je to tak že v růstu ideální 5,3 - 5,8 z důvodu toho že kořeny vylučují látky které zvyšují pH, naopak v květu pH vyšší kolem 6,0 - 6,5 protože vylučují látky které naopak snižují pH.
U půdy to není tak nutné, ale u hydra jsem pozoroval znatelné změny v pH, proto se i doporučuje nižší pH na růst a vyšší na květ (bohužel to nikdo nevysvětlí). Stačí tedy u půdy zalévat vodou kolem 5,8 a s pH nebudeš mít problém.

Raději ale prolij květináče upravenou vodou a změř pH na výtoku - pokud +-0,1 oproti zálivce tak je to pohoda. Pokud ti z toho poteče okolo 6,5-7 tak příště sniž zálivku na 5,3 až do reakce výtoku 5,8.

To stejné s EC na výtoku, sleduj jeho změnu - jestli se ti nezasoluje hlína. Pokud vychází vyšší EC tak příště sniž EC zálivky nebo pouze proplach upravenou vodou.

A teď k těm hnojivům:
Guanokalong Grow - NPK - 6-0-3 (chybí fosfor)
Guanokalong extrakt - NPK - 2-0,5-2 + S + Ca/Mg + Cu + Zn + Cl
HESI Super Vit - vitamíny a aminokyseliny (další dusík)

Špatný poměr NPK a tím že zvýšíš koncentraci G. extraktu tak akorád zvýšíš EC bez efektu změny poměru NPK.

Koukal jsem na to, že Guanokolong Bloom má NPK 2,5-0-6.

Tak čím zvyšuješ poměr fosforu v květu?!
Jedeš podle nějaký tabulky či doporučení.

Každopádně je to nedostatek Manganu, který ty nepřidáváš žádným mikroprvkovým hnojivem a nevhodný poměr NPK s nedostatkem Fosforu.

Vykašli se na tyto organický hnojiva a raději si kup nějaký komplexní tří složkové hnojivo s vhodným poměrem NPK (či případně se mírně upravuje poměr jednotlivých složek) a obsahem všech nezbytných mikroprvků.
Jungle omg
u tech hnojiv sem si vsiml ze mi chybí Guanokalong prášek http://klecka.cz/growshop/Hnojiva_a...rasek-1-kg.html kde sou pomery NPK: 2-15-2 % + S: 0,2 % + Ca/Mg: 15 % + Cu: 15 mg/kg + Zn: 20 mg/kg + Cl: 100 mg/kg, ktery je rozpustny ve vode... jinak mám HESI Starter Kit, takže přejdu na to a uvidím co to bude. ten prášek si taky doobjednám a zkusim ty organiky aspon na jedny ci dvouch... chci rozpoznat rozdíl v chuti oproti klasice. v květu sem tímto ještě nehnojil, dřív sem měl AHoH.. 3-složkový. Dík za radu a ani já moc nechápu, jak sem mohl přehlídnout ten fosfor... asi jak sem byl zvyklej na třísložkový tak mi to tady u toho nedošlo, toe skoro na trest :d. dávám nové foto listu + kyti... snad to zastavim včas
HurricaneGeorge
citace:
Původní příspěvek od Jungle omg
u tech hnojiv sem si vsiml ze mi chybí Guanokalong prášek http://klecka.cz/growshop/Hnojiva_a...rasek-1-kg.html kde sou pomery NPK: 2-15-2 % + S: 0,2 % + Ca/Mg: 15 % + Cu: 15 mg/kg + Zn: 20 mg/kg + Cl: 100 mg/kg, ktery je rozpustny ve vode... jinak mám HESI Starter Kit, takže přejdu na to a uvidím co to bude. ten prášek si taky doobjednám a zkusim ty organiky aspon na jedny ci dvouch... chci rozpoznat rozdíl v chuti oproti klasice. v květu sem tímto ještě nehnojil, dřív sem měl AHoH.. 3-složkový. Dík za radu a ani já moc nechápu, jak sem mohl přehlídnout ten fosfor... asi jak sem byl zvyklej na třísložkový tak mi to tady u toho nedošlo, toe skoro na trest :d. dávám nové foto listu + kyti... snad to zastavim včas


A ten mangan řešit nebudeš?

Myslel jsem že pochopíš že nyní je to z jeho nedostatku, fosfor lze řešit až v květu...
Jungle omg
jj samo že budu.. :d. akorát ten Mn momentálně nemám, takže musim dokoupit a přidat do zálivky, počítám že dneska by to už mohlo být...
citace:
Původní příspěvek od Pašťour
Zdar lidi, Mám dotaz ohledně listů. jsem 25 dní v květu. cca 1,5l kvetniky, Zemina-Plagron roality mix, Hnojim Od druheho tydne Plagron-bloom A postupně zvyšuju dávky a ještě jsem dávál Phytamin 3x, Zalívám filtrovanou vodou cca pH6. Vlhkost mi lehce lítá. za svitu 30-40% v noci pak kolem 40-55%. Model White russian,250w slunce. No a zdá se mi že holkám chybí dusík....zajímá mě co si o tom myslíte? předem díky za rady a nápady?


Prosím o radu....
witchie
citace:
Původní příspěvek od Pašťour
Zdar lidi, Mám dotaz ohledně listů. jsem 25 dní v květu. cca 1,5l kvetniky, Zemina-Plagron roality mix, Hnojim Od druheho tydne Plagron-bloom A postupně zvyšuju dávky a ještě jsem dávál Phytamin 3x, Zalívám filtrovanou vodou cca pH6. Vlhkost mi lehce lítá. za svitu 30-40% v noci pak kolem 40-55%. Model White russian,250w slunce. No a zdá se mi že holkám chybí dusík....zajímá mě co si o tom myslíte? předem díky za rady a nápady?

podle mě nedostatek dusíku a jestli 3x do tydne phytaminuješ tak to se mi zdá docela dost to bych taky stáhnul na 1-2 postliky max měj to :)
HurricaneGeorge
citace:
Původní příspěvek od Pašťour


Prosím o radu....


Pokud je to hodně akutní tak přidej do zálivky grow složku na úkor bloom. Vím o tom že WR má "vyšší" nároky v květu na dusík (záleží na NPK poměru používaného květového hnojiva), rozhodně ale poslední 2-3 týdny nepřidávat vůbec.
citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge


Pokud je to hodně akutní tak přidej do zálivky grow složku na úkor bloom. Vím o tom že WR má "vyšší" nároky v květu na dusík (záleží na NPK poměru používaného květového hnojiva), rozhodně ale poslední 2-3 týdny nepřidávat vůbec.


ZDAR, To jak jsem psal 3X postřik phytaminem, myslel jsem 3X za 25 dni, vzdy jednou tydne a dávky od 1/4 a výš to samé s tím bloomem. Co se týká hnojeni NPK(plagron-bloom) ten je v poměru 1,5%N,13%P,14%K. Teď jsem tam švihnul granulovou hnojku NPK ktera ma vyšší poměr dusíku tak uvidím jak se to bude chovat. A začnu už o dost víc hnojit od čtvrtka. myslím,že mají pořádný hlad. Samo sebou dám bacha. Poslední dva týdny chystám final solution. Na 55dni to chci skosit
Minďaaa
zdarec po přpnutí na květ se mi nějak ty holky nezdají, poradí někdo???
citace:
Původní příspěvek od Minďaaa
zdarec po přpnutí na květ se mi nějak ty holky nezdají, poradí někdo???


Cus. Hej nevím jestli vůbec můžu radit,protože jedu sám poprvé, ale měl jsem podobný problém a osobně bych řekl, že je to buď vlhkostí, a nebo popálení postřikem.Ale počkej si na radu od zkušenějších...
HurricaneGeorge
citace:
Původní příspěvek od Pašťour


Cus. Hej nevím jestli vůbec můžu radit,protože jedu sám poprvé, ale měl jsem podobný problém a osobně bych řekl, že je to buď vlhkostí, a nebo popálení postřikem.Ale počkej si na radu od zkušenějších...


Vlhkost není moc důležitá a rozhodně nezpůsobí takovéto fleky... Pokud má rostlina kořeny tak si veme vody kolik potřebuje. U klonů bych to řešil maximálně týden postřikem či zvhčovačkou vzduchu.

2 Minďaaa:
Teplota, pH, případně EC?
Půda, či kokos/hydro?
Hnojiva a jejich koncentrace? (i postřik)
Minďaaa
citace:
Původní příspěvek od HurricaneGeorge


2 Minďaaa:
Teplota, pH, případně EC?
Půda, či kokos/hydro?
Hnojiva a jejich koncentrace? (i postřik)


teplota: 28 °C den, noc 20°C, PH 6,7, EC sem nějak neřešil...
Půda: plagron light mix
Hnojky: na růstu sem je měl na GHE Flora series, teď na květ sem přešel k biobizzu a to biobloom 3ml na 1l, alg-a-mic 2ml na 1l, top max 3ml na 1l + postřik alg-a-mic 1 ml na litr...

žeby ten postřik??? přelité to nemám na to si dávám bacha ;-)
HurricaneGeorge
citace:
Původní příspěvek od Minďaaa


teplota: 28 °C den, noc 20°C, PH 6,7, EC sem nějak neřešil...
Půda: plagron light mix
Hnojky: na růstu sem je měl na GHE Flora series, teď na květ sem přešel k biobizzu a to biobloom 3ml na 1l, alg-a-mic 2ml na 1l, top max 3ml na 1l + postřik alg-a-mic 1 ml na litr...

žeby ten postřik??? přelité to nemám na to si dávám bacha ;-)

pH zálivky zkus snížit na 5,5 a uvidíš jestli se to za týden zlepší. Kytkám se nic stát nemůže, hlavně půda dost pufruje pH.
A postřik je zbytečný...
Minďaaa
HurricaneGeorge: vyzkouším teda snížit to ph... Díky za rady všem ;-)
Index
Tohle mě teď trápí...Nevíte co by to mohlo bejt?
Index
..
caseage
zdravim chtěl sem se zeptat nevíte co by mohli znamenat ty divné fleky ?



kokos PH 5,8-6,2
hnůj hesi coco
ec 1,2
postřík voda + Grotek ec je 0,8-1,0
genetika Danny boy
Ryan-cz
Zdravím všechny zahradníky.Spáchal jsem druhej pěst a začal jsem mít problémi s listy.Fem.semínka krásně naklíčila zakořenila v pařníčku.Po přesazení do kokosu,jsem začal svítit sodíkem 600w a zbělali mi listy.špičky začínají schnout viz foto.EC 1,5
PH 5,8
Vlhkost v noci 72% den 60%
Teplota a větrání všechno ok.
Dík předem za každou radu.
Banány
citace:
Původní příspěvek od Ryan-cz
Zdravím všechny zahradníky.Spáchal jsem druhej pěst a začal jsem mít problémi s listy.Fem.semínka krásně naklíčila zakořenila v pařníčku.Po přesazení do kokosu,jsem začal svítit sodíkem 600w a zbělali mi listy.špičky začínají schnout viz foto.EC 1,5
PH 5,8
Vlhkost v noci 72% den 60%
Teplota a větrání všechno ok.
Dík předem za každou radu.

Nejsem žádnej odborník ale ec 1.5? To si jim dal trojitou dávkou doporučenýho hnojení, ne? Na co tak malejm květinám tolik hnojit. Prolil bych to upr. vodou a čekal bych.
Mystery
citace:
Původní příspěvek od Ryan-cz
Zdravím všechny zahradníky.Spáchal jsem druhej pěst a začal jsem mít problémi s listy.Fem.semínka krásně naklíčila zakořenila v pařníčku.Po přesazení do kokosu,jsem začal svítit sodíkem 600w a zbělali mi listy.špičky začínají schnout viz foto.EC 1,5
PH 5,8
Vlhkost v noci 72% den 60%
Teplota a větrání všechno ok.
Dík předem za každou radu.


Buď přehnojený a nebo spálený od lampy :-)
Mystery
citace:
Původní příspěvek od Index
Tohle mě teď trápí...Nevíte co by to mohlo bejt?


Já bych si troufnul tvrdit že je to plíseň
Mystery
citace:
Původní příspěvek od caseage
zdravim chtěl sem se zeptat nevíte co by mohli znamenat ty divné fleky ?



kokos PH 5,8-6,2
hnůj hesi coco
ec 1,2
postřík voda + Grotek ec je 0,8-1,0
genetika Danny boy


A tohle vypadá taky na přehnojení :-)
Hlava
citace:
Původní příspěvek od Mystery


A tohle vypadá taky na přehnojení :-)


Jo je to tak .Zalejvej to jen čistou odstátou vodou .


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma