Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Maarius
Stálý Člen

Karma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% PěstitelskáKarma uživatele Maarius - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 84  

Dotaz Poraďte s problémem Příspěvek č. 1


Osazenstvo v aeru vypadá takto, s aerem nemám zkušenosti tak žádám o radu. Děkuji

Peace and grow!

1st.grow,70w,OrangeBudPohřbeno

Almara250w-Sklizeno

Almara250w-znova

Nákresy boxů-Přidejte nákresy!!!

Naposledy upravil Maarius 06-12-2007 v 10:15 AM

Old Post 04-12-2007 v 19:23 PM
Maarius je offline   Profil uživatele Maarius   Find more posts by Maarius   Foto galerie člena Maarius   Click here to Send Maarius a Private Message   Add Maarius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!! Příspěvek č. 2

Takze pokracovani z http://grower.cz/forum/showthread....4622#post904622 , sem opet směrujte vsechny dotazy na problemy s listama , viz původni prispevek.

Původní příspěvek od Host Zdravicko. Z duvodu spousty threadu o nemocech a problemech s listy zakladam toto sberne tema a prosim vas at pisete pouze a jen sem. Otazku tazatele prosim citujte, at v tom nemame bordel. zakladani threadu s otazkou na listy budu postihovat. Mejte se a preju at toto tema nemusite moc casto pouzivat... Toz a pripojte jeste prosim vas fotofrafii, ono se to lepe identifikuje. Jo jinak jsem promazal thready o nemocech listu. Tak pokud mate nekdo nevyresenou otazku, tak sup sem s ni....

Rovnou pište co mate za pH , EC , Teplotu , pěstební medium , atp. Samozrejmě nejlepsi je fotka , cele rostliny a konkretního problemu , vse se tak urychlí diky Hlava

Old Post 03-08-2010 v 11:56 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 3


zdravím děti. prosím poraďte.. já myslím, že je to přehnojení, ale rád bych, aby mi to někdo potvrdil (mimochodem byly tam svilušky, tak vezměte v potaz).. PH je v normě, EC metr nemám, hlína, 400W cooltube, teplota trochu vyšší cca 28 - 34 C...
...diik moc. ween

carpe diem

Old Post 03-08-2010 v 15:57 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrnin
Stálý Člen

Karma uživatele mrnin - 22% PěstitelskáKarma uživatele mrnin - 22% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 4



Prosim o specifikovani problemu - listy zloutnou. hnojim jednou za tyden plagronem alga bloomem. Apliovano zatim 3x.

I strizlivy stav je hezky stav! No....?

Old Post 03-08-2010 v 18:29 PM
mrnin je offline   Profil uživatele mrnin   Find more posts by mrnin   Foto galerie člena mrnin   Click here to Send mrnin a Private Message   Add mrnin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L3xu5
Stálý Člen

Karma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% PěstitelskáKarma uživatele L3xu5 - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 52  

Problem z listy>Akutní Příspěvek č. 5



Zdravím vás zkušení groweři,
obracím se na vás o radu.
Mám rostlinku Sensi seen Mix, pěstuju ji na balkoně.
Ted mi přešla na fázi květu : Aplikuji 2ml Alga Bloom (středa)(pátek)
Ph jsem neměřil, aplikován Biol

Mám problém s tímlhe : listy se mi z ohýbaji směrem dolů a zůžují se(kroutí se jak feferonka). Vypadá jako kdyby byla povadlá ale zalívám normálně.
A na druhé kytce mám tohle

Mohl by mi někdo prosím pomoct ? Nesetkal se s tím někdo ?

Děkuji za cenné rady

Old Post 03-08-2010 v 20:09 PM
L3xu5 je offline   Profil uživatele L3xu5   Find more posts by L3xu5   Foto galerie člena L3xu5   Click here to Send L3xu5 a Private Message   Add L3xu5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 6

Čau Hlavo...

mám problémy se žloutnutím listů od spodu... vím skoro určitě, že je to způsobený vyšším ph..

ph reguluju každou zálivkou tak, že přidávám trochu octa, ale stejně nedochází k razantnímu zlepšování kyselosti.. Bude to patrně způsobený tím, že v zemině je přimíchaný značný množstvý vápenitýho dolomitu, a ten reaguje prostě pořád, a ph mi zvyšuje s každým zalitím...

teď k věci.. kytky jsou už ve fázi květu.. ohrožuje tenhle jev(žloutnutí listů) nějak existenci kytek, nebo se nemusím bát o paličky??
Stejně s tím už v týhle fázi nic neudělám... díky za rady...

Old Post 04-08-2010 v 13:42 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 7



citace z:
http://grower.cz/forum/showthread.p...threadid=46930&
perpage=16&pagenumber=57
Povedlo se mi nakonec kytíí zachránit prolejváním květináče vodou ale musel jsem ostříhat spousty velkých spálených listů, docela mě to štve ale co, bez neúspěchů není zkušeností.....
Zkoušel jsem přidat hořkou sůl do zálivky, i postřikem, vše 2/3 dávku abych to nepřehnal......
Ph určo snížit, mám lakmusové papírky a ty mi ukazují Ph 7, měřil jsem odstátou vodu, má Ph 6, hlína by měla mít už od základu taky Ph 6, tak mi není moc jasné jak jsem se dostal na Ph hlíny 7 (měřeno podle FAQ-destilka,vzorek hlíny a odstát).
Nicméně kytííí hned co se vzpamatovala, vesele pokračuje v žloutnutí listů, foto výše......čili problém neodstraněn....:-(


Tak a teď i s fotem....fakt už nevím co dělat,prolejval jsem snad už 6x trojnásobkem objemu a vždy po proschnutí v nové zálivce hnojku od Plagronu AlgaGrow.......měřil a upravoval Ph...... zkusil jsem toho dost a vypadá to že takhle a tímhle tempem se úrody nedočkám. Co myslíte zkušení groweři.......co byste dělali na mém místě?

Old Post 04-08-2010 v 15:16 PM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gorgano
Stálý Člen

Karma uživatele gorgano - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 8

Hééééj... přesně stejný problém je i ten můj!!!!!
Takhle mi to žloutne... mě původně pomohlo to přesadit, ale jen tak na 3 týdny, teď už zase žloutnou stejným zpúsobem...
ph je vysoký přes cca 6,5 ale srazit moc nejde, mám pocit že je to tím dolomitem v substrátu... mýlím se snad?

jinak ale už jsou kytky dost v květu...

Old Post 04-08-2010 v 19:12 PM
gorgano je offline   Profil uživatele gorgano   Find more posts by gorgano   Foto galerie člena gorgano   Click here to Send gorgano a Private Message   Add gorgano to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 9

Pepe : jak dlouho to proléváš ??

Old Post 04-08-2010 v 20:28 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepe666
Stálý Člen

Karma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pepe666 - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 200  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Kambu
Pepe : jak dlouho to proléváš ??


Bylo to ve třech ,,záchranných" vlnách, zhruba v půlce července první, pak každý týden jedna. Vždy když jsem viděl že to žloutnutí postupuje. Dával jsem si pozor mezi vlnami aby kořínky měly vzduch, aby nebyla přelitá takže utonutí by mělo být ze hry......V zálivce pak trochu hnojky, ale jen aby něco měla po tom ýplachu.....Je to divný protože Ph vody je kolem 6 a dávám jí vždycky min 24h odstát.....hlínu jsem taky vybíral podle Ph (vzhledem k množství co jsem potřeboval jsem bral zahradnický substrát). S hnojením to normálně nijak nepřeháním.....Divný taky je že na zahradě v zemi (musel jsem vykopat díry a nahradit zeminu tím stejným substrátem) mi roste 6 Passion1 plus dvě genetiky a ty jsou úplně ok.....žádný problém s živinami. Jen tahle co mám na balkoně, Ice, se kterou jsem chtěl zkoušet pár metod zastřihávání, jde úplně do kopru......

Old Post 05-08-2010 v 08:35 AM
Pepe666 je offline   Profil uživatele Pepe666   Find more posts by Pepe666   Foto galerie člena Pepe666   Click here to Send Pepe666 a Private Message   Add Pepe666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopatak
Stálý Člen

Karma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 11



Zdravim zkuseni groweri.... potreboval bych poradit co mam s mejma listama....

hlina light mix od Bio Bizz
teplota noc: 19C, den 24C
vlhkost min: 56%, max 70%
ph a ec nemerim....
kytky jsou 23 den 12/12
kytky jsem nehnojil od rustu vubec nicim.... to jest nejakejch 45 dni....

prosim zkuste mi pomoct byl bych fakt vdecny....
tady jsou nejake fota....

mladej věk a hodně drog

Old Post 05-08-2010 v 10:28 AM
lopatak je offline   Profil uživatele lopatak   Find more posts by lopatak   Foto galerie člena lopatak   Click here to Send lopatak a Private Message   Add lopatak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Příspěvek č. 12

Naposledy upravil 12-04-2011 v 18:48 PM

Old Post 06-08-2010 v 10:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Naposledy upravil 12-04-2011 v 18:48 PM

Old Post 06-08-2010 v 10:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hardy
Stálý Člen

Karma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% PěstitelskáKarma uživatele Hardy - 43% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 14



Čau!
už se zde sice můj problém objevil, ale nedostalo se mi žádné odpovědi, a protože to trvá nadále, musím se ozvat znovu. Moc Vás prosííím o radu, kytka začla na začátku srpna kvést, ale problém přetrvává přibližně už od poloviny července a nijak se nelepší. Hnijou listy od konce čepele směrem do středu, alespoň mi to tak přijde, ovšem přehnojením ani přelitím by to být nemělo...

    INFO
  • Model: LowKiller (Lowrider #2 × Sweet Killer)
  • Hnojení: Plagron Alga Grow podle návodu(na květ zatím nic)
  • pH: 6,0-6,4

Old Post 06-08-2010 v 13:08 PM
Hardy je offline   Profil uživatele Hardy   Find more posts by Hardy   Foto galerie člena Hardy   Click here to Send Hardy a Private Message   Add Hardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kambu

Karma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% PěstitelskáKarma uživatele Kambu - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 567  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Hardy
Čau!
už se zde sice můj problém objevil, ale nedostalo se mi žádné odpovědi, a protože to trvá nadále, musím se ozvat znovu. Moc Vás prosííím o radu, kytka začla na začátku srpna kvést, ale problém přetrvává přibližně už od poloviny července a nijak se nelepší. Hnijou listy od konce čepele směrem do středu, alespoň mi to tak přijde, ovšem přehnojením ani přelitím by to být nemělo...

    INFO
  • Model: LowKiller (Lowrider #2 × Sweet Killer)
  • Hnojení: Plagron Alga Grow podle návodu(na květ zatím nic)
  • pH: 6,0-6,4


zdarec,no já bych řekl,že přehnojené,ale to si nejsem 100% jistý,jinak když ti to kvete,proč to už nehnojíš tím hnojivem na květ??

Old Post 06-08-2010 v 13:17 PM
Kambu je offline   Profil uživatele Kambu   Find more posts by Kambu   Foto galerie člena Kambu   Click here to Send Kambu a Private Message   Add Kambu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

To hardy:Ja to na jednom Lowkilleru měl taky, v čem to máš? Ja to mám v kýbli, kýbl jsem zakopal do třičtvrtě do hlíny a už to ustoupilo.
Můžou zahnívat kořeny, mě tak teď napadlo.

Naposledy upravil 06-08-2010 v 13:55 PM

Old Post 06-08-2010 v 13:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9069500 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív