Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! Příspěvek č. 1

Pokračování http://grower.cz/forum/showthread.p...50&pagenumber=1



citace:

Poslední příspěvek by Toran

citace:
Původní příspěvek od nice bloom


Hoj

Na první fotce to spálený vypadá jak od vody nebo guano nakeho ptáčka :-)

Na druhy fotce ty cestičky to je nejspíš pidalka ( podzimní) takový zelený až nahnedly larvy.

Na třetí fotce no celkově prohlidni listy ze spodní strany možná svilušky ale to by se asi kroutili listy, no vypadá to na naky breberky. GL peace


Pod listama nic nebylo, ale prohlídnu to ještě znova. A co s tím, nějakej postřik nebo něco?


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 15-07-2015 v 21:07 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nice bloom
Stálý Člen

Karma uživatele nice bloom - 43% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 243 

Příspěvek č. 2

To: Toran

Hoj já stříkám rock effect -em spis preventivně a mel sem také stopy po pidalkach a už se to nehorsi nejspíš jim přestalo chutnat ;-) pak je prej hodně dobrá záležitost neem oil od Plagronu , nejlepší je najít škůdce abys zvolil správnou cestu ale ty přípravky jsou Bio a neměli by kytkám moc ublížit, už horší by byl naky insekticid i když pokud to ještě nekvete tak by to nemělo ohrozit výsledný produkt, takže by se dalo přemýšlet i nad tím . GL peace

ab imo pectore

Old Post 16-07-2015 v 07:41 AM
nice bloom je offline   Profil uživatele nice bloom   Find more posts by nice bloom   Foto galerie člena nice bloom   Click here to Send nice bloom a Private Message   Add nice bloom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SlukoPrask
Nový Člen

Karma uživatele SlukoPrask - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 4  

Dírky na listech Příspěvek č. 3



Zdravím,
mám 2 autoflowery na balkóně.. mají asi 10dní.. pár dní zpět jsem je uprostřed bouřky schoval.. trochu se polámaly trošku některé lístky.. no to by nevadilo.. ale začali se tam objevovat dírky, řekl jsem si, že to bude nejspíš z té bouřky.. ale postupně přibívají.. dnes jsem viděl i nějaké tečky z vrchní strany hnědé, černé a bílé .. jinak zespodu vypadají dobře

zkusím sem hodit fotky..

Díky za rady

Peace!

Old Post 18-07-2015 v 09:45 AM
SlukoPrask je offline   Profil uživatele SlukoPrask   Find more posts by SlukoPrask   Foto galerie člena SlukoPrask   Click here to Send SlukoPrask a Private Message   Add SlukoPrask to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kmotr007
Stálý Člen

Karma uživatele Kmotr007 - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kmotr007 - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 272  

problém s listy (indoor) Příspěvek č. 4



Zdravím, nevíte co k tomu chybí?

Je to stan 80x80x160 (ten, který jsem jel jako první kolo)
pH: 6,2-6,5
Dnes to bude 10. den květu

Hnojky terra grow, atazyme a korenak od biozz

Old Post 19-07-2015 v 10:21 AM
Kmotr007 je offline   Profil uživatele Kmotr007   Find more posts by Kmotr007   Foto galerie člena Kmotr007   Click here to Send Kmotr007 a Private Message   Add Kmotr007 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
malejkája
Nový Člen

Karma uživatele malejkája - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 25  

Neví někdo, co s tím? Příspěvek č. 5


Tohle se mi nedávno objevilo na listech. Poradí mi někdo, čím to může být?

Old Post 20-07-2015 v 14:13 PM
malejkája je offline   Profil uživatele malejkája   Find more posts by malejkája   Foto galerie člena malejkája   Click here to Send malejkája a Private Message   Add malejkája to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
p_petak
Nový Člen

Karma uživatele p_petak - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2015
Příspěvků: 2  

Zdraví Příspěvek č. 6

Zdravím,

prosím o radu začátečníka k listům:

u všech 4 kytek - venkovní pěstování Big bud XXL se mě objevují velmi často umírající spodní velké listy, žloutnout až uschnou.
Nevím jestli je problém v půdě, zálivce, hnojení?

http://p_senkerik.sweb.cz/IMG_20150718_150938.jpg

Půdu jsem udělal mix dle nějaký rad sukulenty, pokojové rostliny, písek.
Z8livka vodovod den odstátá.
Hnojím skoro pokaždé FISHmix, ted alfa pro růst dle návodu.
Dle nějakých nemoc-klikačů mě chybí dusík...což když stále hnojím mě přiapdá divné?

Další problém jsou světlé konečky listů.Je to špatně vyfocené, ale je to chyba v zalívání? Zalívám každý den, půda je většinou suchá na troud.
Opět dle toho co jsme studoval, to značí problém s kořeny a přelíváním?

http://p_senkerik.sweb.cz/IMG_20150718_151015.jpg


Děkuji za rady jak postupovat. Jsem úplný začátečník.

Old Post 23-07-2015 v 14:35 PM
p_petak je offline   Profil uživatele p_petak   Find more posts by p_petak   Foto galerie člena p_petak   Click here to Send p_petak a Private Message   Add p_petak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
logan24
Nový Člen

Karma uživatele logan24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 6  

Listy se ve dvou tydnech zacinaji kroutit a zakrsavaj... Příspěvek č. 7



Ahoj,

prosim poradte, moje rostlinky maj 2 tydny a zacaly se jim divne kroutit listy, u nekterych jsou konce zahle do praveho uhlu do prava nebo do leva a trosicku povisle a nektere jsou zakrsle, take mi prijde ze se hodne zpomalil nebo zastavil rust. Hledal jsem i na US a UK forech ale nikde jsem stejny problem nenasel, nejpravdepodobnejsi mi prisel nedostatek medi....do utery byly ve stanu pod 600W cca 31 stupnu a 65 vlhkost ale musel jsem je prestehovat a ted jsou jen v pokoji teplota cca 25, svetlo denni a vlhkost asi nic moc, jenze nabeh k tomuhle problemu uz to melo nez se presunuly tak si nemyslim ze to bude tim.

Mate nekdo nejakej napad co by tomu mohlo chybet? Berte prosim v potaz ze jsem zacatecnik a ze semen to jedu poprvy, spatna genetika by to byt nemela, mam to z queenu , 3 druhy a je to stejne u vsech.

Moc dik za napady.

Logan

Old Post 24-07-2015 v 10:45 AM
logan24 je offline   Profil uživatele logan24   Find more posts by logan24   Foto galerie člena logan24   Click here to Send logan24 a Private Message   Add logan24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 8

Krouceni listu tak jak mas ty = vysoky ph.

Kvalita predevsim!

Old Post 24-07-2015 v 11:04 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
logan24
Nový Člen

Karma uživatele logan24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 9

Aha, a ja zrovna myslel, ze bude nizky, protoze to prej obsahuje malo mědi a po nem se krouti podobne, zajdu si pro papirky a zmerim to, dik

Old Post 24-07-2015 v 11:07 AM
logan24 je offline   Profil uživatele logan24   Find more posts by logan24   Foto galerie člena logan24   Click here to Send logan24 a Private Message   Add logan24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 10

Jako takhle muze byt urcite vice duvodu. Ale mi to delalo vzdy pri vysokem ph kdyz sem nasadil kytky do nenapufrovanyho kokosu.

Kvalita predevsim!

Old Post 24-07-2015 v 11:13 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
logan24
Nový Člen

Karma uživatele logan24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 11

A jak zjistim, jestli je pufrovany? Mam to v kokosu od Atami, sedofial. pytel. Zadny hnojky jsem jeste nedaval. Nemuze jim tedy chybet treba i ta vlhkost a vic svetla? Ale kamos to taky hodil na zahrade do hliny a jede mu to uplne samo, leda ze by jim vadila ta zmena ze stanu jen do pokoje. Sezenu ty papirky a dam vedet jaky mam PH

Old Post 24-07-2015 v 11:18 AM
logan24 je offline   Profil uživatele logan24   Find more posts by logan24   Foto galerie člena logan24   Click here to Send logan24 a Private Message   Add logan24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 12

Mel bys to mit napsane na tom obalu od toho vyrobce. Prepdokladal bych ale ze atami bude mit kokos najebany na ph v jakem se pestuje. Mel sem ten problem i v hydru pac sem mel novy kulicky a ty byly na velky PH. Listy mi udelaly to samy. Tedka uz potom neni pamatky. Druha vec je ze ne kazde odrude to musi vadit. Aktualni rundu mi to udelalo jeno sour diesel. Ed rosenthal roste jako zblazneny.

Kvalita predevsim!

Old Post 24-07-2015 v 11:24 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
logan24
Nový Člen

Karma uživatele logan24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 13

tak ten kokos ma ph 6 a ted sem merila papirkama vod a taky uplne v normalu mezi 5-6 ukazuje....zacinaj i pomalinku vadnout, nejsou prelity, substrat strikam tak jednou za dva tri dny postrikovacem a je lehce zkropim kazdy den, koreny se rozjely, v kelimku jdou videt ale ten vrsek je bida musim je uzdravit nez bude pozde. V tom kokosu by snad nemel byt problem, znamy to do nej taky hazi a bez problemu. Vypada to ze vysokym PH to tedy nebude :/ Odrudy mam 3 a u vsech je to uplne stejny

Old Post 24-07-2015 v 11:39 AM
logan24 je offline   Profil uživatele logan24   Find more posts by logan24   Foto galerie člena logan24   Click here to Send logan24 a Private Message   Add logan24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
logan24
Nový Člen

Karma uživatele logan24 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2015
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 14



Jeste pridam par obrazku pro lepsi predstavu, uz se to nekomu stalo? Piste pls jakykoli rady...par mi jich i takhle debilne zakrslo

Old Post 24-07-2015 v 14:10 PM
logan24 je offline   Profil uživatele logan24   Find more posts by logan24   Foto galerie člena logan24   Click here to Send logan24 a Private Message   Add logan24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Archee
Nový Člen

Karma uživatele Archee - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 15


Zdravím, přijel jsem z dovolené a na kytičkách vypadají některé listy jako na fotce.
Psal jsem už dříve a podle rad jsem přidal hnojivo - možná jsem byl zbytečně opatrný a nestačilo to. Kytky jinak rostou dobře, škůdce jsem nenašel.
Co myslíte? Ještě přihnojit?

Děkuju moc za odpověď

Ničí čin se neztrácí a vždy ke svému pánovi se vrací.

Old Post 27-07-2015 v 08:58 AM
Archee je offline   Profil uživatele Archee   Find more posts by Archee   Foto galerie člena Archee   Click here to Send Archee a Private Message   Add Archee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efendy
Stálý Člen

Karma uživatele Efendy - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2015
Příspěvků: 313 

Příspěvek č. 16


málo zinku? máte typ na to co koupit někde v zahradnictví nebo OBI (do growshopu se nedostanu). dík

Old Post 31-07-2015 v 18:16 PM
Efendy je offline   Profil uživatele Efendy   Find more posts by Efendy   Foto galerie člena Efendy   Click here to Send Efendy a Private Message   Add Efendy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
07-09-2023 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1574 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8414580 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív