Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Flooster
Stálý Člen

Karma uživatele Flooster - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 75  

Palec dolů Pěstuju za voknem......divny listy,,, Příspěvek č. 1

Cau helejte mam na listech nejake divne listy mam to v kvetinacich o prumeru 12 cm . Substrat je spojen s perlitem a raselinou a substratem pro pokojové kvetiny či co.... Zalevam velice jemne 1xdenne. A nevim co s tema listama je pomoooooooooc

Old Post 16-03-2005 v 19:12 PM
Flooster je offline   Profil uživatele Flooster   Find more posts by Flooster   Foto galerie člena Flooster   Click here to Send Flooster a Private Message   Add Flooster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruderalis
Stálý Člen

Karma uživatele Ruderalis - 9% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 2

hele zkus samotnej problem popsat podrobneji. divny listy??? jak vypadaji?

"Jehlou žílu kuchnu, potom zmáčknu buchnu, začla mi nová éra, evrydej dva gramy héra"

Old Post 16-03-2005 v 19:41 PM
Ruderalis je offline   Profil uživatele Ruderalis   Find more posts by Ruderalis   Foto galerie člena Ruderalis   Click here to Send Ruderalis a Private Message   Add Ruderalis to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ruderalis! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

nedostatek světla Příspěvek č. 3

v teto roční době je ještě málo slunečního záření po krátkou dobu
proto jsou listy asi deformované nebo vypadají jinak.. pokud muužeš zkus jim přisviti pár hodin denně ...čím ? infa je tu dost
.. se zalívaním to nepřeháněj... jo a rašelina je dost kyselá, zkus změřit pH ... připadně koriguj tak na 6.5

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 16-03-2005 v 20:03 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flooster
Stálý Člen

Karma uživatele Flooster - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 4


Díky moc jinak zde je foto listu ... maji takove bíle tečky ale jen nekdete z nich .....

Old Post 17-03-2005 v 15:38 PM
Flooster je offline   Profil uživatele Flooster   Find more posts by Flooster   Foto galerie člena Flooster   Click here to Send Flooster a Private Message   Add Flooster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 5

ad swetlo: porid si nakej swetelnej zdroj (aby tikytky nezacly hned qest)
ad bile tecky na listech: otoc list wzhuru nohama a esi tam budou maly pawoucci tak to sou swilusky a ty zpusobujou ty tecky dobre na ne zabira omite

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 17-03-2005 v 20:38 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 6

Ty kytky maji zaprvý málo světla,takže souhlasim s vlčkem,a taky možná málo živin.....ale určitě si pořiď nějaký to světlo,jinak ti to nevyroste,hlavně teď,kdy eště skoro vůbec nesvítí slunce....

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 18-03-2005 v 10:20 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flooster
Stálý Člen

Karma uživatele Flooster - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 7

Díky vám vsem koupil sem nejakou zarivku s nejakym spektrep pro kyti. A ty pavoučci tam sou uplne mini tak nevim mam je jen omyt jako treba mokrym hadrikem nebo nejni nejaky postrik ????

Old Post 19-03-2005 v 10:37 AM
Flooster je offline   Profil uživatele Flooster   Find more posts by Flooster   Foto galerie člena Flooster   Click here to Send Flooster a Private Message   Add Flooster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 8

na ty pawoucky (swilusky) je dobrej postrik priprawkem omite stoji par korun a na rozdil treba od biooilu mi zabral perfektne a stacit ti bude bohate maly baleni ja sem koupil to welky a mam ho este plonou prdel igdyz ho pouziwam docela casto jo a omyti ma ne nezabira taky sem to zkousel

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 19-03-2005 v 11:25 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flooster
Stálý Člen

Karma uživatele Flooster - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 9

Diyk vlcku a kdyz uz takle toho hodne vis ,co s tema kyti muzu pak udelat jsou asi 115 cm vysoke jdou nejak naklonovat nebo jak ?

Old Post 19-03-2005 v 11:31 AM
Flooster je offline   Profil uživatele Flooster   Find more posts by Flooster   Foto galerie člena Flooster   Click here to Send Flooster a Private Message   Add Flooster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 10

tak narizkowat by asi sly ale newim jak sou na tom zdrawotne dyztak esi muzes tak je wyfot jako celek nebo po jende kytce a ja bych ti mohl do tech fotek nakreslit gde by se dali wzit rizky ale prwne nez budes brat rizky tak se zbaw swilusek jinak budou zbytecna wysilowat rizky
btw:zas tolik toho newim

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 19-03-2005 v 11:55 AM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flooster
Stálý Člen

Karma uživatele Flooster - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 11

Diky moc hned ted to du nafotit ..........

Old Post 19-03-2005 v 12:01 PM
Flooster je offline   Profil uživatele Flooster   Find more posts by Flooster   Foto galerie člena Flooster   Click here to Send Flooster a Private Message   Add Flooster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flooster
Stálý Člen

Karma uživatele Flooster - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 12




tak tady fotos

Old Post 19-03-2005 v 12:11 PM
Flooster je offline   Profil uživatele Flooster   Find more posts by Flooster   Foto galerie člena Flooster   Click here to Send Flooster a Private Message   Add Flooster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flooster
Stálý Člen

Karma uživatele Flooster - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 13



a jeste...

Old Post 19-03-2005 v 12:23 PM
Flooster je offline   Profil uživatele Flooster   Find more posts by Flooster   Foto galerie člena Flooster   Click here to Send Flooster a Private Message   Add Flooster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flooster
Stálý Člen

Karma uživatele Flooster - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 14

vlcku vlcku nejlepsi bude kdyz to asi posles na mejl : vranak@volny.cz

Old Post 19-03-2005 v 12:27 PM
Flooster je offline   Profil uživatele Flooster   Find more posts by Flooster   Foto galerie člena Flooster   Click here to Send Flooster a Private Message   Add Flooster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 15

tak to sorac ale myslel sem ze maji tech 115cm ale to melo asi byt 11,5cm ze ale podle fotek bych je este nerizkowal chce to tlustsi stonek ten by mel zesilit dyz na kytky budes foukat treba jen utlumenym wetrakem z komplu dale se rizky kraji asi tak 5 az wic cm dlouhy tagze bys je musel ustrihnout z hlawnich wrcholu a to by ti na kytkach asi nezustalo moc listu tagze zatim este pockej a zacni zastrihowat at se da udelat wic rizku hmmmm to sem ti asi moc neporadil

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 19-03-2005 v 12:44 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Problem_Deformace listu Příspěvek č. 16






Cau, lidi hele mam problem z niceho nic se mi zacali na mejch 2 tejdny starech klonech zacali deformovat listy.. nevyskytuje se to na kazde rostlince.. ale je to jen nekde, a vetsinou na spodnich listech hledal jsem tu ale nenasel odpoved

Budu vdecny kazdemu kdo mi aspon trosku pomuze a poradi

Jinak INFO o skrini ve ktere vyrustaji je ZDE

Dekuji predem kazdemu.

Posilam:
sken listu
a fotky listu zbliska

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Naposledy upravil etno 12-10-2006 v 17:19 PM

Old Post 11-10-2006 v 17:18 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 17

Ahoj, měl jsem podobný příznaky (i když ne zas tak moc) a řekl jsem si, že by to mohlo být přehnojením.... byly to tři týdny stáré kytky pěstovány ze semen...propláchnul jsem hlínu a přestal hnojit...no a vše se zpravilo. Taky jsem četl, že pokroucené listy jsou prvním příznakem špatného pH... nic lepšího pro tebe nemám... Tak ať to vyjde...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 11-10-2006 v 19:51 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 18

dik aspon nekdo jde o to ze jsem to hnojil pred tydnem a nic se nestalo.. a je to jen na nekerejch kytkach no a dneska jsem to prolil vodou .. no uvidime zejtra

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Naposledy upravil etno 11-10-2006 v 20:07 PM

Old Post 11-10-2006 v 19:59 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 19

hmm nic nepomohlo.. nevite nekdo cim by to este mohlo byt?

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 12-10-2006 v 17:28 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 20

Stalo sa mi podobne nieco, prvavdu povediac listy takto vysichali akoby od tepla. Ja som ich nehnojil, skusil som zalievku hnojivka a uz sa rozbehlli krasne. No myslim ze ostrihat tie listy , pohnojit, a ptm pockat tyzden.

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 12-10-2006 v 20:02 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od mike.mouse
Stalo sa mi podobne nieco, prvavdu povediac listy takto vysichali akoby od tepla. Ja som ich nehnojil, skusil som zalievku hnojivka a uz sa rozbehlli krasne. No myslim ze ostrihat tie listy , pohnojit, a ptm pockat tyzden.
diki skusim

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 12-10-2006 v 20:18 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 22

Ty dolní dvě fotky zase vypadají na nedostatek draslíku...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 16-10-2006 v 14:55 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 23

Tak ja jsem dal na vase rady.. ustrihal jsem ty listy.. prolil vodou a pohnojil a je to uz v poradku ale porad nevim cim to bylo..

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 16-10-2006 v 15:41 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mike.mouse
Stálý Člen

Karma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% PěstitelskáKarma uživatele mike.mouse - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 311  

Příspěvek č. 24

caw etno

tak ma napadlo ze to mohlo byt aj strosom, vies prechod do ineho prostredia, neprimerana davka hnojiva...

**Usporky 2x20 W umenie by Mike **70 W projek nahoda - prvy in pod 70kou **2nd In uder 70 Watts - Dead, but nice buds for 70w**All about Kristalon**Vonkajsie dvere ala out05 xata**mad double 70 watt

Old Post 16-10-2006 v 19:34 PM
mike.mouse je offline   Profil uživatele mike.mouse   Find more posts by mike.mouse   Foto galerie člena mike.mouse   Click here to Send mike.mouse a Private Message   Add mike.mouse to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zemi
Stálý Člen

Karma uživatele zemi - 89% PěstitelskáKarma uživatele zemi - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 25

Zdaar.
Možná degenerační problém. Někdy se deformace listu projeví při špatných genetických dispozicích. <Není to tak obvyklí, ale stává se to.
Mě osobně se listy kroutili při zásaditým PHčku a taky trochu po nonstop (24/0) opalování..
Kroutit se ještě můžou při spální metlou, bo hnojivem.
Mno prostě nejčastěji po působení nějakého stresového faktoru..

Old Post 16-10-2006 v 20:38 PM
zemi je offline   Profil uživatele zemi   Find more posts by zemi   Foto galerie člena zemi   Click here to Send zemi a Private Message   Add zemi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Přehnojeno + špatné ph. Měl jsem to samý.

Old Post 17-10-2006 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
etno
Stálý Člen

Karma uživatele etno - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 27

jasne no... ted jak si to napsal me to napadlo.. koknul jsem na substrat atam hnojovo na 6 tydnu ale uz je to vpoho takze jsem moc rad jinak thx

Sice jsem tu novej ale uz jsem cetl.(Ale kazdy dela chyby )

Old Post 19-10-2006 v 21:57 PM
etno je offline   Profil uživatele etno   Find more posts by etno   Foto galerie člena etno   Click here to Send etno a Private Message   Add etno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele etno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

listy Příspěvek č. 28




Zdravím pěstiče,
máme problém s listama.
Máme 2x400W pěstírnu,v hlíně je 16 rostlin "Shiva-Shanti" třetí týden.
Zálivka: do 5 litrového kanystru
od B´cuzz směsí "A"(15ml)+"B"(15ml) + růstový stimulátor(10ml),ph kolem 5.9 dosahujeme 1,8ml k.fosforečné.Jednou týdně proplachujeme enzymama.
Rostliny jsou již jednou zaštíplé /některé klasicky,většina FIM metodou/ a některé výhonky jsou zaštíplé i podruhé.
trochu se zpomalil růst,ale již zase nabírá na obrátkách,ale :
spodní listy,ty největší /jako dlaň/ blednou,žloutnou a objevili se nekrotické skvrnky.
Umí někdo poradit?

Old Post 31-10-2006 v 11:58 AM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aswad
Nový Člen

Karma uživatele aswad - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 29

http://grower.cz/forum/showthread.p...rust+and+korenu

Old Post 31-10-2006 v 12:35 PM
aswad je offline   Profil uživatele aswad   Find more posts by aswad   Foto galerie člena aswad   Click here to Send aswad a Private Message   Add aswad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 30

u tech spodnich listu to je celkem normalni,myslim ze muzes bejt v klidu,jinak si tady http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499 pomuzes nejlip sam

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 31-10-2006 v 13:17 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 31




Zdar groweři!
Mám tady nové fotky poškozených listů,pomohlo by přidání dusíku?

Old Post 01-11-2006 v 11:31 AM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 32

cau startko ja bych ty listy ostrihal a pockal jestli to bude dal delat ty skvrny.pak bych to resil dal .jinak preji trpelivost .mej se

Old Post 01-11-2006 v 16:05 PM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 33

Prostudovala jsem podrobně link o živinách a minerálech (http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid...),opravdu ty listy vypadají jako problém s pH,jenomže tam není napsáno,jestli pomůže snížení nebo zvýšení pH.
Jinak pH vody měřím před každým zalitím (již s přidanými hnojivami) - udržuji na 5,8-6,2.Mám ještě snížit?

Old Post 01-11-2006 v 16:20 PM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 34

ja bych to ph malinko zvysil tak na tech 6,2-6,8 preci jenom jedes hlinu,zkus si zmerit ph zalivky co prolejes kvetinacem a dej vedet,hm?

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 01-11-2006 v 17:09 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 35

a jak to zalejváš?
mrkni na kořeny jakou mají barvu....
imho.vetšinu těch listů bych otrhal...vyvolává to v rostlině stres...

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 01-11-2006 v 17:29 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 36

Zalévám každý den asi půl litrem namíchané vody,kořeny mají bílou barvu.Některé ty špatné listy jsou už pryč...

Old Post 01-11-2006 v 18:05 PM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 37

imho. mě to totiž přijde trošku možná přelité....zkus zalévat tehdy, až je substrát trochu proschlý....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 01-11-2006 v 18:39 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 38

Noo..dobrá,ale zalévám když jsou listy povadlé a po zalití se pěkně zvednou,předtím jsem dávala tak 200-300ml,ale teď chlastají víc :-)
Zato před 2 dnama jsem do kanystru s odstátou vodou hodila pár starších hřebíků,tak se možná dostane železo do listů a budou tmavší..

Old Post 01-11-2006 v 19:02 PM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 39

si delas srandu s temi hrebiky?tojsem jeste neslysel ze by se zelezo ve vode rozpoustelo.jo a jeste necekej az to bude trocha povadle.myslim ze "CO?"minil az je substrat =hlina je na povrchu takovy obeschly ,tak pak to zalej.ok?drzim palec

Old Post 04-11-2006 v 06:27 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 40

to:Jozef:
s těmi hřebíky to funguje,podívej se na příspěvky od Machnosaurus,ten měl minulou úrodu podobné potíže,a že jsem to viděla v přímém přenosu,je fakt,protože jsme pěstili společně a hřebíky opravdu pomohli.Dost je o tom psáno v těch příspěvcích.
Jinak,rostliny se zlepšili,trochu míň hnojím,zalévám to až když jsou květináče proschlé.
Zajímavé zjištění je,že pH před zalitím držím tak na 5,3-5,6 a po tom,co proteče voda květináčem,jsem to změřila taky - pH je kolem 6,5! No nevím,doufám,že mi tam nevegetí spousta samců...

Old Post 04-11-2006 v 07:17 AM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 41

Startka : to jsi do toho kanystru mohla dat rovnou spenat
sorry za OT

Old Post 04-11-2006 v 07:47 AM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 42

tak sorry nemuzu vsechno precist ja mam nyni hydro ,ale driv jsem mel outdor tak nejake zkusenosti mam.a to ph u mladych rostlin je 5.5 do 6 to je v norme.budu sledovat jak si vedes.hodne uspechu

Old Post 04-11-2006 v 07:48 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
startka
Nový Člen

Karma uživatele startka - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 43

Zdarec lidi,budu pravidelně posílat fotečky,jak se daří těm bylinám,jsou ze semínek (byli jsme v Amsterdamu v Sensi seeds).
Jinak kdyby měl někdo zájem,objevila jsem na stránkách letecké společnosti Sky Europe levné letenky na začátek příštího roku do Amsterdamu - jen za 13 korun (to zn.za letištní poplatky,vyjde to cca na 1500.-) - není to super?

Old Post 04-11-2006 v 07:52 AM
startka je offline   Profil uživatele startka   Find more posts by startka   Foto galerie člena startka   Click here to Send startka a Private Message   Add startka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jozef
Stálý Člen

Karma uživatele jozef - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 44

CO?..startka psala o hřebících ve vode a ne v substratu.ja jsem o tom nic nikde nevidel kde to muzu najit?

Old Post 05-11-2006 v 06:42 AM
jozef je offline   Profil uživatele jozef   Find more posts by jozef   Foto galerie člena jozef   Click here to Send jozef a Private Message   Add jozef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 45

jozef: woe.....to, že se do systému přidají rezavý hřebíky je stará věc z dob overgroweru.....osobně je mi tato metoda přidávání železa do substrátu docela sympatická
startka: btw. když budes dost vydatne zalejvat, tak budou listy taky povadlý ....btw. ph se ti mění kvůli usazování rozpustných látek v substrátu...

jozef: mám na dně zásobníku s živným roztokem dírky, které jsem uzavřel šroubem a matkou.....reznou....

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 05-11-2006 v 12:48 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 46

čus,pokus se všechny napadené listy ostříhat a uvidíš....

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 05-11-2006 v 13:30 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 47

hmmm,škůdce by si viděl i pouhým okem,nebo pod lupou.napiš jaké mají podmínky....ph,ec,teplota,vlhkost...........

Old Post 05-11-2006 v 14:56 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r
Stálý Člen

Karma uživatele r - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 48

2 Enttee:zdar, asi tě nepotěším, ale vidím to na nějakou plíseň...buď listová, což je menší problém(vyřešíš některým protiplísňovým postřikem a snížením vlhkosti), anebo kořenová a to je,pokud jedeš hlínu, horší. Kámošovi toto dělaly kytí na balkóně-zalíval jak drak a měl dost těžký substrát. Kytí sice protestovaly celou dobu, ale kouřit to jde)) Každopádně bych zkusil míň zalívat/snížit vlhkost v pěstírně a pokud problém bude pokračovat dál, tak postřik. Hodně štěstí a dobrý kouř

Old Post 05-11-2006 v 21:33 PM
r je offline   Profil uživatele r   Find more posts by r   Foto galerie člena r   Click here to Send r a Private Message   Add r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutanchamon
Stálý Člen

Karma uživatele Tutanchamon - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 40  

Obecné probleem ,,poradte Příspěvek č. 49



zdarec,potrebuju poradit co s kyti,jsou v rockwolovych rohozich nevim jestli to je prehnojeni nebo jestli tomu nechybi hnojky,rust se zastavil ec bylo na 0,7 zvedl jsem na 1,1 a 4 dnyporad nic,porad jsou stejne

Old Post 18-05-2013 v 20:18 PM
Tutanchamon je offline   Profil uživatele Tutanchamon   Find more posts by Tutanchamon   Foto galerie člena Tutanchamon   Click here to Send Tutanchamon a Private Message   Add Tutanchamon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tutanchamon
Stálý Člen

Karma uživatele Tutanchamon - 62% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 50



dalsi

Old Post 18-05-2013 v 20:21 PM
Tutanchamon je offline   Profil uživatele Tutanchamon   Find more posts by Tutanchamon   Foto galerie člena Tutanchamon   Click here to Send Tutanchamon a Private Message   Add Tutanchamon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8492320 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív