Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 
VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem. - Klikni zde pro originální téma
tripmag
substrat je nejaka zahradna zmes + perlit a bolo to cerstvo poliate
inak uz je ok
PH by malo byt ok ale tie papieriky aj tak meraju ako sa im zachce...
hnojim plagronom grow o tom keramzite som uz pocul ale nerobi to nejaku neprechu hlavne sa mi paci ze to potom dobre udrzi vlhko nemusim to tak casto polievat a nejako ot cele moc neriesim pokial sa to nechysta nejako zdochnut :)
su to bojove podmienky v tej matkarni ale na prvy, druhy,... treningovy grow a pokusy staci :)
Erixon
Použitelnost laknusovejch papírků je sice diskutabilní, ale dejme tomu že to co přeteče spodem po zalejvání udělá krasně žlutou(ph kóóólem 6).

Takže co ta ventilace (ptám se na hodnoty vlhkosti, případně teploty)
to urco nebudou se to zacínalo delat na novejch pěkně zelenejch listech a jinak hnojim 3 sloskovim
tripmag
no je okolo 6 podla papierikov :)
hovorim bojove podmienky vlhkost okolo 40% to uz moc neriesim mam to tam uplne plne zvlhcovacka sa tam nevojde a nemam ani financie na take srandy
teplota okolo 26-27
ofuk odtah PC vetraky

jasne viem vlhkost by mala byt aspon 60% :) teplota by neuskodila o trchu mensia :) atd... :D
jufik
3-slozkovym :) to je v celku jasne ze to ma 3 slozky ale nazev ?
straslivy_vlk
Co takhle FAQ a JackSparkleho řešič problémů s výživou rostlin?? mi to pomohlo dycky... jenom to chce cist...
executor
straslivy_vlk: Nejsem úplně blbej......Ale z 99% když sem někdo napíše dotaz, tak odpověď už je zde na groweru v nějakém threadu obsažená. Taktéž musím zmínit, že thredů je zde tolik, že i kdyby jsem listoval týden všemi thready a přečetl všechy příspěvky, tak zdaleka nepřečtu vše. Nejsem blbej, použil jsem hledání i FAQ, kde jsem také našel to, co jsem hledal, ovšem je lepší se ujistit a podělit se o názory s ostatními, abych si neudělal špatný názor na můj problém, ale ujistil se, že se opravdu jedná o to, o co by se mělo jednat. Dále nechápu proč reaguješ na problém, který nastal před měsícem a půl.....omg
Erixon
Používal bych v horším případě ph- z akvaristiky, v lepším kyselinu dusičnou na růst a fosforečnou na květ. Mělo by bejt jedno jestli od známýho z laboratoře, nebo z growshopu. Mě se třeba osvědčil od GH dry ph- je to takovej cukr. Výhoda oproti kyselinám je ta, že se ph že se po smíchání s vodou ph rychlejc ustálí...
no tohle se mi stalo taky, upravil jsem vhlhkost na cca 60-70% a začal postřikovat 2x týdně pythaminem, a na nových listech se to již netvoří... zatím.. snad Ti to pomůže...
Atheas
asi to mas už vyřešený ale tvuj problém byl vysoký ph. pokud to myslíš s pěstováním výžně kup si ph metr(cca 1000 kč) je to základ a bez něj to nejde dělat pořádně
Atheas
výžně=vážně
Mr.Bean
Zdravím všechny, máme takový menší problém... Od 28.12. přepínáme 12/12, jedná se o indoor , Buddha a Bubble Gum (+1 vdova), PH v pořádku a hnojíme. CCa 6 dní zpátky začaly jedné kytičce žloutnout lístky od vrcholu, na některých jsou drobné žluté mapy, konce se kroutí nahoru i dolu. Podle jiných threadů jsme došli k tomu, že by se mohlo jednat o přehnojení, ale potřebuju kontrolu více lidí, jedná se o náš první pokus. Můžete se mrknout na fotky a napsat váš názor? Díky moc
drakar
Cus ja bych to tipoval spis na na nedostatek hnojiva na kvet, podle tohodle to vypada na nedostatek fosforu
Dan.Bass
Názor je přehnojení nebo přelití, popř. obé...
junfun
nechci tady dělat chytráka, ale já měl to samí na venkovkách v květináči. bylo to přelitím.
drakar
PREHNOJENI VYPADA TAKHLE.
Přehnojení způsobí, že špičky listů zežloutnou nebo se spálí,
foto c.3 ukazuje jak vypadá přelitá rostlina prevzato z :faq:

TAKZE TO NEBUDE PREHNOJENY ANI PRELITY.




propláchni květníky nech to pproschnout a pak uvidíš
fenor
zdravim...... nevim nevim ale mozna bych rekl ze je
to nedostatkem zeleza ....uplne to na to sedi
zluty listy a zilky zelene a zaclo to od vrchu kytky ....

:smoker: :smoker:
Mr.Bean
Bylo to opravdu tím přelitím, nechali jsme to proschnout a jeden den vůbec nezalili, teď zalíváme mnohem méně. Žloutnutí se dál nešíří, vypadá, že se vzpamatovávají.
Takže všem díky za rady!!
Zdravim vas..

prosel jsem uz skoro cely forum a nemuizu najit odpoved na to co se deje s myma kytkama. Jackuv resic probelmu mi poukazal ztm asi na nedostatek manganu, popr. prilis vysoke PH, popr. prehnojeni. Prikladam tydle fotky:

http://fly.yc.cz/photo/b.jpg
-celkovy pohled
http://fly.yc.cz/photo/c.jpg
-pocatecni faze
http://fly.yc.cz/photo/a.jpg
-konecna faze

V obdobi rustu, byly kytky - chronic - naprosto v pohode, 100% zelene, vlhkost okolo 80% hnojene jednou za tyden. Vse probihalo OK. Po prepnuti na kvet, dneska to je 22. den kvetu se po prvnim hnojeni AHckama, 3 slozky, zacalo objevovat celkova ztrata chlorofylu a barvy listu k svetle zelene az zlute. Hnojim v pomeru 4 ml bloom a 2.5 ml micro na 5l zalivky rovnomerne do vsech 6ti kvetniku a dale jednou tydne postrik Bloom akceleratorem na listy. Den vlhkost cca. 45% a teplota 27-30, noc cca. 30% vlhkost a teplota asi 20st. s neustale zaplym ofukem.

Vse se zacalo projevovat po prvnim hnojeni, dalsi probehlo po tydnu, kdy talire pod kvetnikama vyschly. PH vody je na 7micce. EC bohuzel nemuzu zmerit. Cely problem se tyka kytek, ktere jsou primo pod lampou. Muzete mi poradit cim by to mohlo byt? Tato ztrata barvy a misty na 3 kytkach i nekroticke skvrny? Pls poradte mi zavcas at vim co udelat at se vse vrati do normalu. THX.

Predem dik za jakekoliv postrehy!
Celller
Cau, videl bych to na to PH, tohle mi delali pri spatnym PH, kdy je prosim te strikas, doufam, ze je strikas po tme, jinak kapka je jako lupa a spali ti ty listy, na PH si kup v akvaristice PH test, prodavaji vodni i pudni, na srazeni PH sezen kyselinu dusicnou a fosforecnou, prodavaji je ve slabsi koncentraci v growshopech, ale neposilaji, mozna by se daly koupit v laboratornich potrebach, PH hliny by melo byt 6,2- 6,5:bounce:
Erixon
To nechápu jak děláš, že je v noci menší vlhkost než přez den. Další věc co by mě zajímala, jaxe ti povedlo hodit tu fotku v týhle velikosti přímo do theardu.

Teť k věci.
Nedostatek stopovejch prvků byl potřeba řešit v době, když většina lidí hnojila tim co zahrátkářství dalo. Dnes, když většina lidí hnojí spešl hnojkama tak jediný co může spůsobit nedostatek nějakýho prvku je blbý ph -> kytka přestane přijímat živiny. Sice s AH nemam skušenosti, ale asi bych je skusil flushnout čistou vodou se správným ph, po ňáký době začít postupně nakládat hnojky(a upravovat ph). Za zvážení by stálo, esi při prvním hnojení nepřidat i trochu dusík(grow složku).
Co?
není to třeba tohle:
http://grower.cz/forum/showthread....7689#post367689
http://grower.cz/forum/showthread....4290#post374290
Calzone
Celler:
to s tou kapkou vody co je jako lupa je to IMO dávno přežitá fáma a už v ní moc lidí nevěří. Zkoušel jsi někdy vzít třeba plastovou nádobku s vodou a zkoušel jí propálit? Jak to dopadlo? Voda to uchladila a nádobka propálit nešla.

To samé je u u listů, pokud by náhodou to fakt mělo tendenci ten list propálit, tak to voda uchladí a pokud by to bylo tak silné, že by to nestačilo chladit, tak se voda běhěm mžiku odpaří. ;)
Sol
citace:
Původní příspěvek od MEDICINEMAN
Ty maly bych asi moc nehnojil. A kristalon start bych nepouzival..je to desna chemka. Kdyz tak aspon kristalon jahoda ten je aspon zdravotne nezavadnej..

bohuzel i pres obrovske stari tohoto threadu mi to nedalo abych nezareagoval:

Kristalon jahoda je to samy jako kristalon start, jen to ma jiny pomer zivin. Je to proste stejna chemka, o zdravotni zavadnosti by se dalo polemizovat protoze i vetsina toho co jime ma v sobe nejake ty chemky, at uz z hnojeni nebo z nejakych postriku.
P0mpO
zdravim vas, mam asi druhy tyden v rustu pod 100w rizky white satin a nektere listy zacly na okrajich nepekne hnednout, poradte cim to je?

Vlhkost 60-70, teplota den: 20-25° noc: 16°, hnojim growth/bloom excelerator.
Rhino
Přehnojený, spálený?!
Knight
přijde mi to jako problém s kořenama, ale takhle nvm, mozna prehnojeny
hod dalsi info
co mas za substrat
jak casto zalejvas a hnojis
+mozna fotky cely kytky
P0mpO
jo asik to bude prehnojene bo sem dal 1ml na docela male kytky
já mám kytky ze semen který sou v obyč hlíně na kaktusy + plagron grow mix (tak 70/30) + perlit a ve třetim týdnu sem pohnojil poloviční dávkou plagron start up a bioalgenu. i tak to na ně bylo trochu víc než chtěly kraje znědly přesně jak u tebe takže na 100% hnojení - uber ;)
P0mpO
prolil sem to tak snad se spravi :)
Rhino
Si je nejspíš pohnojil moc brzo. Ve většině substrátů máš hnojivo na cca první měsíc už připravený..
lina2
zdar všici. můžete mi na to mrknou a poradit o co jde?
Knight
toz u toho 1. a 3. obrazku vypadaji ty fleky propalene od kapky vody na listu pri zapnute lampe ... nerosil(a) si ty kyti kdyz lampa žhnula nebo někdy před zážehem??
lina2
stříkám jen za světla s phytaminen a cropmaxem a je to v rw pod 400 W
Mr.MEN
Mno a v tom je ten problém nikdy nemůžeš kropit kdyš je lampa rosvícená, kapky vody jsou jako lupa soustřeďují světlo do jednoho bodu a spálí listy...
xtraa
Sorry za OT, ale nějak mi to nebere hlava, nevidím do optiky, ale jakej tvar by ta kapka musela mít, aby koncentrovala paprsek z lampy do místa na listu? To je blbost né? Ještě že kapičky pryskyřice nepropalujou trichomy pod sebou, neměli by sme co hulit...
Knight
lina2: no vidíš, tak to bude ono :)
nejlíp se asi stříká v noci po zhasnutí lampy (pokud se teda neozve někdo, kdo by se bál plísně:wink:)
caw K
Zdar pánové
přikláním se k VoidMANovi
je to silně přehnojené ......
jestli takhle vypadají všechny listy tak bych to viděl na KO...
AHM4D
zdravím, s tím rosením, lampu při postřiku vypínám, ale párkrát jsem holky zkropil při zaplý lampě (400w) a nikdy to nic neudělalo jak tady na g každej plaší..
napiš víc podrobností o pěstu..
já bych to viděl na špatný ph půdy a taky plísen. pohlídej si vodu
rozepiš se trochu
jan53
zdravím vás lidi.sem tady novy,a mam mensi problem s jednim mojim kyti!!!!mam 6 kytek,vsechny az na jednu jsou docela v klidu,ale jedne se zacaly kroutit a zloutnout listy!!!prosim o radu...valim to pod 250 a jsou ve 25 dnu rustu..hnojim N-tek 2* do tydne a strikam to jednou tydne phytaminem...jestli neco delam spatne rad se poucim!!!
fany29
bez fota to nepujde
jan53
sory sem novej.
jan53
ty fotky jsou 5 dni stare...ted je o hodne vic svetlejsi a zacaly se kroutit i mensi listy!!sem ji prestal hnojit jen ji prolivam prevarenou vodou.a dal sem tam trosku green sensation
jestedman
ph?
Co?
imho. co to je "hnojim n-tek" (sry nic mi to neříká) :D jsem tu novej :david: ...mě to přijde jako nedostatek dusíku na tý první fotce ;)
jan53
ty hnojky mam od kamarada ktery dela ve firmne na vyrobu travnatych kobercu!!je to vylozene na rust.je to holandska vyroba jsou to granule!!davam to poprve!jeto v podstate test
ja to vidim na vic faktoru.mozna se pletu,ale urcite spaleny hnojivama,pravdepodobne i ph a vysoka teplota.ten dusik me trknul taky ,ale bude to nejspis dusledek spatnyho ph.pochybuji,ze by to tvy zazracny hnojivo nemelo tuhle slozku.
jan53
ja si osobne myslim,ze to to bude to ph a i prehnojene!ta hnojka je v granulich a neda se to poradne odhadnout kolik toho tam dam!takze to hnojim tak nejak primnerene. :-)a ph metr bohuzel jeste nevlastnim ale planuju co nejdriv...
Co?
imho. vypadá to že je máš pěkně oddělené, v substrátu...co kytka to květník :D ...je-li to tak, zkus je léčit různě...za pár dní už uvidíš, která "léčba" je nejlepší ;) ...jo a btw. by bylo zajímavý kdybys to nafotil....
imho.btw.hnojky na trávník...je známo že různý rostliny mají rádi různou kombinaci - mají různé nároky na živiny ;)
:david:
BOX
Zdarec,nevite nekdo co to je???
BOX:nemas fotku cele kytky?a taky by bodlo info o teplote(muze to byt stres z velkych teplotnich vykyvu),nebo ph(od nej se odvyji vetsina problemu).ja jsem jeste nic podobnyho nevidel.napis podminky v jakych to pestujes budu moudrejsi a tu fotku celku postni.
BOX a nestrikal sto necim v posledni dobe ??jsou kapet pripalene uber na hnojivu a koukni zespod listu jestli tam nemas nake breberky good luck
Pampalini
citace:
Původní příspěvek od jan53
ty fotky jsou 5 dni stare...ted je o hodne vic svetlejsi a zacaly se kroutit i mensi listy!!sem ji prestal hnojit jen ji prolivam prevarenou vodou.a dal sem tam trosku green sensation


Moc ti sice neporadim,ale jedno vim jiste green sensation je kvetovi akcelerator a pridava se az v predposledni fazi kvetu neco kolem sesteho tydne kvetu.
Uz ho tam nelej a setri si ho na pozdejc.
Pampalini
citace:
Původní příspěvek od jan53
ja si osobne myslim,ze to to bude to ph a i prehnojene!ta hnojka je v granulich a neda se to poradne odhadnout kolik toho tam dam!takze to hnojim tak nejak primnerene. :-)a ph metr bohuzel jeste nevlastnim ale planuju co nejdriv...


No a to je prave problem z granulema,pomale rozpousteni
Ty granule vem a hod je zvokna na zahradu a pores nake hnojky.
A abych nezapomnel porid ,alespon ph kapky (60 kc)
BOX
Cela kytka vypada ok. T-den=25-27,t-noc=20 C. Ph 6,0. Raz som to postriekal phytaminom v pol.davke. Inac som hnojil growth/bloom exc. 1ml/l + terra grow v pol.davke. Je to v grow mixe. Par svilusek som tam nasiel,ale ne na tej kytke a hned som to postriekal omite 30w. Pochybujem ze to je spalene,alebo od nejakej havede. Robilo mi to aj minuly grow a tam nebola ani jedna sviluska. Je to ako keby sa rozpadalo zelene tkanivo.Teraz budem polievat,tak vysadim hnojky aspon raz.
To PH mas mozna zbytecne nizke.6 na hlinu je dost malo.nevim co ti poradit,at se na to divam sebevic ,tak nevim cim by to mohlo byt zpusebeno.kytky ,ale vypadaji ,ze se drzi a ze jim to nedela problemy. jinak phytamin davej klidne v plne koncentraci.ten grow bloob exc.je az na kvet, takze ho zatim vynech.4.kytka z leva ma na jednom listu podobne flicky ,jake byvaji pri vysoke teplote.pokud je na te posledni fotce na displeji teplomeru 27 stupnu tak to muze byt tim.jinak teplotu musis merit u vrcholku rostlin ne u podlahy roomu.....v celku jsou kytky pekne.nestresoval bych a pockal jak se to bude vyvijet.za takovych 6 dni bych to stejne videl na prepnuti.v kvetu mozna dostanou jinou barvu.
hell
taky jsem pouzil AH a to stejny

koukni sem ... http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33881
fany29
čues groweři muže mi někdo poradit co by to mohlo být? začalo to pár tečkami a a ted to mám skoro všude.
Infiniti
koukni na můj tred , měl jsem přesně to samé , ostřihal jsem napadené listy a přes noc jsem vypnul zvlhčovačku . Míval jsem tam v noci 95-99% vlhka . No a problém byl fuč ale nezaručuji že je to tím .
Ec jsem měl 0,8 PH 5,5-5,8 teplotu kolem 28°C , takže jediné co mi zbylo na řešení byla vlhkost . Jooo a ještě jsem tam přidal stojanový ventilátor na ofuk .
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33625
fany29
Tak jsem to zkouknul,docela zajímavý.Maš pravdu mam v noci vlhko 85% ale zvlhčovač nemám puštěnej ani přes den kdy je vlhkost 35% jsem totiž v sedmém týdnu květu.Nevím jak v noci tu vlhkost snížit.Teplota 25 ph 5,5-6 používám jen kapky tak to není tak přesné.Ventilátor na ofuk nemá,ale ten by asi v noci stejně nesměl jet,nebo jo?
Infiniti
Ja mám speciálně na noc puštěne ufo ktere vhání čerstvý vzduch do boxu . Ofuky jsou vypnute . To ufo je 460m3/hod , takže celkem fičák . Mám to proto aby holky nechytly plíseň nebo tak něco .
fany29
aha a kolik máš teplotu v noci když tam máš takovej průvan?Já saju přímo vzduch z venku tak nevím,ale asi si budu muset něco pořídit.Plíseň zatím nemám a snad mít nebudu,no uvidíme.zatím díky
Infiniti
Ve dne 28°C a v noci 16,4°C .
fany29
tak to je super jdu do toho.díky za rady čues
Calzone
Samozřejmě, že je naprostá blbost, že kapky vody dokážou propálit dáru do listu OMG. Blbost je to z toho důvodu, že i kdyby docházelo k té koncetraci paprsku na jedno malé místo, tak by to ta voda ochlazovala a zároveň se vypařovala, dokud by se nevypařila.

Však si zkuste třeba naplnit petflašku vodou a zkusit jí propálit zapalovačem, je to to samé. ;)
Syst3m_t3r0r
zdravím, mam problém , pokusim se ho objasnit co se dělo do teď.

Kytky sou asi měsíc na růstu, ano je to dlouho, ale rust šel pomalu z důvodu nízké noční teploty, někdy i 12°C. Přitápím co to jde, tmu mají cca od 12-18 tudíž přes den kdy je teplo, ale to je jedno, už to řešim různými způsoby.

posledních pár dní se mi daří držet teplotu 27°/17°cca den/noc. svítím 600W hps.

PH plus mínus okolo 5.5-6.0, EC od metropů měly od začátku od 0.6 do teď okolo 1.0-1.3. Kořeny maj krásně bílé, připálené nejsou. kytky vypadaji zdravě, resp. žádné škůdce sem nezpozoroval.

Trápí me povislé listy! Před tím než sem pořešil teplotu sem si to vysvětloval nízkou vlhkostí(což sem řešil, to nebudeme rozvádet) a nízkou noční teplotou. Ale posledních pár dní to držím jakž takž a maj pořád povislé listy, zvlhčovačku už sem dal do pr.... a nasadil ofuky (vetru je dost. to taky netřeba řešit)

Jo a je to hydro nft, domáci vyroba. Napadlo mě, že by to mohlo být příliš hlubokými kanálky, ale ty maji na hloubku max cca 1cm, myslim méně a nebo velkým průtokem ? mam 2 kanály 90x90cm a valim do nich aquakingem 3500l/h, mužu prakticky i přiškrtit.mám pocit že by byly třeba přelité, což se mi u nft zdá blbost.

jukněte na foto. pokud se uploadne.
Syst3m_t3r0r
hmmmm po 2 dnech ani nic, Sem čekal větší maséry. tak diky za odpovedi:D aspon ta vrrnka na chatu me podržela.

přidal sem odtahu a je tam kolem 24°C a v noci pořád kolem tech 17, vic to proste nevytopim. ted zatim ne.

Ale kytečky napřimujou listy a vypadaj svěží, jak bude foták tak to tu hodim, ale stejne už je toto tema pasé. Majte se a at to roste
StigHelmer
Zdravím
potreboval bych poradit.Na listech se mi objevily nejake bile fleky.Procital jsem si forum o nemocich, ale nic jsem nenasel.Mohl by mi nekdo zkuseny napsat o co jde a jak se toho zbavit?
Za kazdou radu predem dekuju...
nestrikals to necim? to vypada jako flek po kuprikolu bo nejakym postriku, nevypada to nemocne. Mej se
máš nějakou špínu ve vzduchu to je všechno
StigHelmer
Strikam to jenom phytaminem od plargonu a cistou vodou.
Zajimalo by me co to vytvari.Kdyz se na to podivam zvetsene, tak to vypada trochu jako nejakej bilej povlak.
Myslite ze to kyti nijak neohrozi?Mam o holky starost...
MIRIS: pokud je to spina ve vzduchu, nevis jak tomu predchazet?
dik vsem za pomoc

P.S. kytky jinak rostou tak jak maji a vypadaj zdrave.Az na ty fleky..
space.pussy
Podle mě to vypadá jako usazenina z vodního kamene, což může být spůsobeno tou "čistou" vodou (voda z kohoutku má třeba v Praze EC kolem 0.4 mS/cm). Řešení: stříkej to buď destilkou nebo vodou z RO.

Myslím, že si s tím nemusíš lámat hlavu, není to nic nebezpečného.
StigHelmer
Jo mas asi pravdu..ted sem si to uvedomil.Ja chuj je zalival a strikal vodou z vodovodu.Dnes sem presel na osmozu takze se to doufam spravi...
jinak dik za moc za rady a uklidneni
peace
citace:
Původní příspěvek od space.pussy
Podle mě to vypadá jako usazenina z vodního kamene, což může být spůsobeno tou "čistou" vodou (voda z kohoutku má třeba v Praze EC kolem 0.4 mS/cm). Řešení: stříkej to buď destilkou nebo vodou z RO.

Myslím, že si s tím nemusíš lámat hlavu, není to nic nebezpečného.



souhlasím,sice nepěstuju indor ale out,ale zavlažuju (postřikuju) vodou kytičky doma a dělá mi to samý,máme strašně tvrdou vodu takže se nemáš čeho obávat :)
MEDICINEMAN
imho to dela ten phytamin, je to pekny svinstvo, na folii mi to taky nechalo fleky co nejdou dolu ani redidlem. cista voda mi to nedela, EC mam 0,1
StigHelmer
Myslis ze phytamin je svinstvo?Me se zda, ze to kytkam docela pomaha.A dost lidi mi ho doporucilo.Si myslim ze to spis bude tou vodou.U nas ma voda z kohoutku EC nejakych 0,4...Ted sem se dival a mel jsem ten vodni kamen usazenej i v zalivce...
Uvidime jak to bude ted po te osmoze.Doufam ze to zmizi.
Jeste sem se chtel zeptat jestli je na zaliti a postrik vhodna voda crystalis?
Blackfire
StigHelmer:
Zdravim..zapojim se do debaty..bude to ten phit amin.a asi to bude tak ze strikas kdyz je den..s phit aminem by se melo strikat na zacatku tmy aby tam pak nezustaly mokre kapky kdyz sviti lampa..a ty kapky kdyz vyschnou udela ti to ten byli povlak..stavalo se mi to taky..a ted uz je to ok:)
StigHelmer
zdar
dik za radu...zacnu ho strikat jen na tmu a snad se to spravi...
peace
StigHelmer
zdravim
mam asi hloupej dotaz, ale proste na to nemuzu prijit...
Konecne sem si koupil do skrine stinidlo.Problem je v tom ze nevim jak k nemu pripevnit objimku s lampou...nemam nejakej spatnej typ objimky??
sorry za OT, ale nechtelo se mi kvuli tomu zakladat nove tema...
Blackfire
StigHelmer:
Tak akorat lampu pridelas k te stene toho stinitka s temi 2malymi dirkamy a spojis to asi sroubkem s matkou..na to urcite prijdes:)
KURVA kluci rikaji vam neco pravidla ceskeho pravopisu? sice taky obcas udelam preklep, ale napsat misto bily, byli je opravdu do nebe volajici kokotismus. apropo jestli nevis jak pridelat stinitko, tak vypoj lampu ze zasuvky a rozdej ty dily na skrin kamaradum kteri snad budou vedet jak pridelat objimku ke stinitku, PYCO to snad neni mozny, kolik ti je let, chodis snad na zvlastni skolu? Bo kde je problem? TRAGEDIE, stupidita lidi nezna hranic.


EDIT: preklepy opraveny, jinak naladu jsem mel senzacni do te doby nez jsem videl ty sileny hrubky, ale mas recht, to je jedno. Hmmm opravdu si myslim ze se na to staci podivat a je ti jasny jak to zbastlit, jasan kazdej jsme nejakej, ale ten tvuj dotaz zni jako od nejake 16t-lete LAMY.

add phYtamin me dela na listech nekroticky skvrny, ale jinak to neni zla vec, sice uz mam 250 ml asi 2 roky. Lepsi a levnejsi je dle me bi algen, hycol, vermesfluid. Bud vsechno dohromady. bo zvlast, dle chuti.


Jo a na peace ti seru. Kdyz tak radnej PISS
bo prudit je treba.
Method
aj mne tie flaky robil Phytamin.....
StigHelmer
Disaster:-) :
zdarec, proc pises hned tak utocne?Chapu, ze mas treba spatnou naladu, ale proc si to vybijet na nas?
Jinak ted sem si po sobe procital prispevky a nikde sem zadnou chybu nenasel..ten byli povlak napsal Blackfire.Ale to se nekdy stane kazdemu.Nemusi to byt hned do nebe volajici kokotismus.Btw taky tam mas par preklepu:-)
Jinak jeste jednou sorry za ten dotaz.Vim ze je to hloupy, ale drzel sem ty veci vcera v ruce poprve a nejsem zrovna technickej typ...
Vis co, kazdej jsme nejakej.Treba by jsi zase nezvladl jine veci, ktere jsou pro me trivialni..
No ale kaslem na to..
Jdu zkusit popremyslet nad tim prichycenim...
Jo a ze skoly jsem uz davno pryc..
peace:smoker:
Blackfire
No tak sem se prepsal a je mi to Disaster osobne jedno..jestli skrz to nemuzes usnout je to Tvuj boj.....ja mu chtel pomoct a myslim ze jemu je jedfno jestli napisu bily nebo byli..hlavne kdyz to pochopi.a pomuze mu to
No a navic fama ze se nema strikat za svetla je pekna kokotina, zkousel jsem to tak i tak a zadnej rozdil jsem nepozoroval. Myslis ze mu to pomohlo? muhehheehe a usnout opravdu nemuzu protoze je za chvili obed:-))
Blackfire
Disaster:-) :
Uvidime vecer..me flicky zmizeli kdyz sem zacal strikat phit aminem kdyz zacala noc..kdyz strikas pres den tak se na listech vytvari hodne vysoka teplota na to aby se ta voda odparila..a to neni pro ti listky zrovna fajne..sak at si to kluk zkusi a zjisti sam co je lepsi
StigHelmer
zdarek
ted sem se na to vsechno podival nespukanej, popremyslel sem s cistou hlavu a ono je to fakt jasny jak facka..tak jeste jednou sorry za dementni dotaz.
Disaster:-):
zas tak sileny hrubky tam nebyly:-))
Jinak 16 mi uz davno neni, ale LAMA v nekterych vecech(hlavne technickych) porad zustavam...
Jo pruda je fakt potreba, aspon se priucim..tak jen do me:-)
Blackfire:
dik az vsechny rady.Ten pht sem zkousel nastrikat na tmu. tak uvidime..
Ale ja si stejne porad myslim ze to bylo tou vodou..
Blackfire
StigHelmer:
i to je mozny protoze i ja pouzivam docela tvrdou vodu(bohuzel:( )...a nebo je to kombinace obojiho
StigHelmer
Jo ja ted pouzivam osmozu a strikam jen na tmu.Takze potom sem napisu jestli to pomohlo.
Disaster:-):
Hele chlape jeste jednou sorry za ten dotaz.Ted sem na to vlitnul nezhulenej a mel sem to hotovy asi za 15 min.A uz se ani nedivim ze jsi me povazoval za kokota:-) priste nez neco napisu tak radeji popremyslim.
Ted jen doufam ze se tam ta lampa udrzi:-).....
Rákosníček
nevíte čím to může být? Mám to na několika kytkách a objevilo se to tam prakticky přes noc.

Na všech listech se objevili malinké hnědě tečky a v některých jsou i dírky :(
BS540
nepokropil si je pri zapnuty vybojce?
Rákosníček
nekropil :(
Celller
Nebo je to spaleny od kytky co je nekde u zvlhcovacky a nebo PH
BS540
kdyz rikas ze to bylo prakticky pres noc tak si vzpomen cim si je pred tou noci zalil...ale ze by se pres noc stal z listu cednik jen kvuli pH nebo zalivce...tomu neverim
Calzone
propálení listu kapkou vody = naprostá blbost

Je to stará a bohužel ještě nezapomenutá fáma. Neni to možné z důvodu že by to ta samotná voda ochlazovala natolik, že by to propálit nešlo a zároveň se vypařovala, takže dřív než by to mohla propálit by se vypařilo.
Hodinář
Calzone: blbost to rozhodně nebude.Viz foto-postřik AlgaMic.Schválně sem postříkal jen pár listů
Knight
pokud to jde od spodku od starších listů a pokud jsou na omak "suché" , tak bych to celkem tipoval na nízky pH
jedeš hlínu? není v ní rašelina nebo nepřidal si hodně pH-?
Rákosníček
No jedu hlínu co má údajně ph 5-7 a ano listy jsou na omak suché narozdíl od ostatních. Vyskytuje se to jen na největších listech.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma