Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 
VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem. - Klikni zde pro originální téma
toto je pohled kdy jde krásně vidět listy jaké mají skvrnky,,,nevím co to je
Mně to připadá, jako svilušky.
Použij OMITE.
Když to sklidíš i s něma a otočíš stonky palicemi dolů, tak ony utečou nahoru. V palicích urkytě nezůstanou.
ok no ale i tak se jich chci zbavit a to co nejrychleji,ale tedko přes víkend nic neseženu tak ale v pondělí jim dám pěkně záhul...mršky jedny:-)
H+H
sem měl teďka taky problém se sviluchama. použil sem na ně nějaký jiný broučky co mi tady doporučily a valnej efekt to nemělo. doporučuju ti otrhat nejvíce napadené listy. a pověsit za stonek jak ti radí ice13. v paličkách sem neměl žádnou. a pokud tam máš palice tak na to hlavně nepatlej žádnou chemku.
ok otrhám a pověsím,a chemku nepoužiju,,,zkusím se zeptat v growshopu ostrava zítra co mi poradí
přidávám další fotku makra,,,pač si opravdu nejsem jist že je to sviluška
a další
Zdravím fšechny....
mám menší problémy se žloutnutim listu a celkovou slabosti mejch kočiček....dnes je to 12 tý den od přepnutí na květ....hnojím Alga bloom 1 x týdně 4 ml + 1 x týdně 1 ml Repro forte na 1 litr vody ( zalívám ob den 2-3 litry 12 kytek), postřik Phytamin každyý 3 tí den, PH srážím Ph minus na hhodnotu okolo šesti (jen podle barevného schématu u kapek=nepřesné), jednou týdnně kápnu do zálivky H2O2(3-4-kapky).....celkově mi přijde že mají kyti málo listů a některé skoro polovinu žlutých....kyti jsou Super skunky a Skunky n°1...nevíte co jim chybí???.....teplota 23(noc 17), vlhkost pres 80...čekám na odvlhčovač
Pampalini
Ahoj
Mne prijdou podviziveny
V cem rostou ?
Rostou v koupenym predhnojenym substratu(nevim jak se jmenoval, ale kupoval sem ho v grow shopu) s perlitem, hnojil jsem je vzdycky spis dost nez malo uz v rustu....dneska sem jim dal 10ml bloomu na 2 litry vody,tak uvidime jestli se drobet zlepsi...jo a kolik zalejvate?staci tech2-3 litru vody na 12 kytek.....ze zacatku jsem to zalejval kazdej den ale pak sem to mel prelity tak zalejvam ob den...
MANHUNTT
citace:
Původní příspěvek od Pampalini
Ahoj
Mne prijdou podviziveny
V cem rostou ?





jj taky mi to tak připadá,jednou sem měl ucpanou kapiláru a několik dní jedna kytka nedostala skoro nic a začala taky takhle zesvětlovat barvu.
Taky si myslím, že dusík. Normálně bych se s tím moc nepáral, koupil Kristalon - růst (na růst to je jedno a než holky dokvetou, nebude z něho v nich nic), namíchal Ec 1,3-1,5, přidal nějaký ten akcelerátor, enzymy, zkontroloval pH (6,0-6,3) a teplotu (22-25), pořádně květníky prolil a musí se vzpamatovat!
A foukat!
MarihuanKonopný
Tak to zatim vypada, ze je po sviluskach...ale radsi klepu na drevo :)...mel jsem tam podle popisu jeste smutnice, takze jsem koupil nejakej prasek (myslim ze se to jmenovalo nejak Durban, nebo tak neco) lehce podle navodu jsem posypal hlinu proti larvam a proti tem co uz litaj jsem do kazdyho kvetinace zapichnul tu zlutou placatou mucholapku co je pekne pritahuje...docela to funguje :)..

jinak ty zluty listy byly spaleny od hnojiva, spatne jsem ho namichal a daval jsem ho moc...pri vcerejsim hnojeni jsem na to prisel...docela cumim ze jsem je tim nezabil...uz vypadaj slecny o dost lip...

diky za rady...
Zaklepat!!!
Další aplikaci za 10 dní.
peetr19
Potřeboval bych poradit,jedu 400w,teplota ve dne 28-31C,vlhkost 30-40,kytky jsou 61dnů v květu a začal se objevovat nějakéj problém na listech:-( špičky listů trošku hnědnou a okrje listů se zbarvujou do fialova a postupuje to ke stonku!!předem dík za rady.
LIPEENO
No covece ja sem to tak dobre nerozpoznal ale jestli se ty tecky hybou tak to sou svilusky a jestli sou ty hnedy a vetsi valeckz prilepeny {jakoby} tak to sou tzv.PUKLICE a na ty je zas jiny prpravek
lipeeno, puklice, opravdu vypadaji uplne jinak...
Standardní problém v květu: Fosfor a draslík.
Ale jak říká Hlava, dal bych tomu týden čistění na vodě a setnul bych to.
peetr19
právě že nevím co to je za model!!tak já to teda seknu:-)díky
jj hýbou se a nechávaj pavučinky,,,mazec mno ale tento grow už nějak doklepu a další už bude prevence,,,puklice???NESTRAŠ!!!
Fruddy
no já bych na to vzal ten olej... svilušky sice utečou nahoru ale co ty vajíčka? ty sou přece i na listech u palice ne ?
u palic naštěstí nic nevidím:-)
H+H
Fruddy já sem paličky projížděl pod počítačovim mikroskopem a v paličkách sem fakt nic neměl a divné že ani v jedné. spíš se mi zdálo že se drží jen na listech.
určitě se to drží jen na listech a zdá se mi že nejvíce u spodních listů,,,proto jsem je řádně prostříhal a uvidíme,,,no ted už s tím nic nenadělá,,,nechci riskovat žádnou chemkou atd...
b1ghed
Je to nespravnym PH. Mne sa listy deformovali ked som mal prilis vysoke PH okolo 8 . U mna ma voda z vodovodu strasne vysoke Ph lebo vodovodne trubky v dome su stare a zanesene .
calix
Zdar borci pred 4 dny sem prepl na kvet a na listech se zacaly objevovat jakysi černy fleky(odspodu)(mam dojem ze to bylo i driv)-podle toho co jsem přečetl na G tak sem se dostal k zaveru že jde o svilusky jenze nez sem sehnal postrik tak se na spodnich listech zacal objevovat takovej bilej povlak-coz by ukazovalo na plísen(jenze vlhkost klesa az na 13%) a jako posledni moznost vykyv teplot od 23° do 12°.

Ten povlak na fotce nemam, ale zbytek muzete zhlidnout. pls heelp nebo mate jinej napad-zatim sem to strikal 2x proti plisni rot bud stopem
calix
tady je ten povlak
Jeduvka
help zacalo se mi na listech objevovat tohle nejdriv jen u jedne trosku a pak to klidne flekama zahlti celej list a jde to i na ostatni. uz sem jednou vsechno ostrihala a vypada to ze to nepomohlo. muzete nekdo poradit ?
Jeduvka
detail listu
kenyx
no nevim ale na tom listu to vypada na spaleni nez plisen(spaleny hnojem)
Neson
Jeduvka
chtělo by to nejdřív trochu podrobnější info: substrát, jaké je pH zálivky a jak hnojíš a zaléváš + teploty, vlhkost, ventilace + v jaké životní fázi se rostliny nachází + nejlepší bude foto celé postižené rostliny + popis jaké listy to nejdříve napadá (staré, nové, v horní/dolní partii atd.) ... pak se rady jen pohrnou :) ..
Jeduvka
jasan :) takze 3,6l kvetinac zalivka ob dva dny 4 dc, hnojky bbizz podle planu, 33 den rustu, hmbox light, 400w nurturelite. hlina bizz light mix, ph zalivky 6-6,5 ventilace pritah pasiv odtah ufo 275. teplota den 27. noc 20, vlhkost den 40 noc 70-80 .no asi sem to pohnojila sama, pac sem si radovala jakou mam uvnitr (boxu)vlhkost v noci bez zapnuteho odtahu a nedoslo mi ze to muze dat vznik plisnim. objevuje se to jak na dolnich tak na hornichlistech, mlady stary nevyjimaje nejdrive jako cerne tecky nekde i od kraju. pridavam foto. box sem vymila, vsechny listecky byt i s jedinou teckou sem odstrihala takze ted vypadaj fakt jak chudinky, svetlo sem prehodila na 24/00 kvuli teplote a cekam...za jakoukoliv radu predek dekuji :)
Neson
Jeduvka - no vidíš, rady se jen hrnou :) .....

-odtah by měl jet non-stop, to je jasný
-pro příště je dobrý použít preventivně POLYVERSUM (na začátku a na konci růstu)
-perioda 24/0 není moc dobrá, neboť kytky potřebují odpočívat, takhle je budeš spíš stresovat, co se týče teplot, tak ve dne máš teplotu ideální, v noci může být o 10 stupňů nižší, takže jseš i tady v pohodě ...
-vyšší vlhkost v noci je taky normální, naopak jí máš malou přes den - kytky porostou, ale kdyby byla dvojnásobná, tak porostou rychleji, těch 40 je dobrejch až na květ ....
-zálivka ob dva dny je celkem často - jsou květináče za tu dobu dost proschlý???????? Mě se osvědčilo nechat je pořádně proschnout (je teoreticky možný, že při tak malý vlhkosti ve dne to opravdu proschne ...)
-od jakýho dne hnojíš???? já jsem s lightmixem vůbec nehnojil prvních 20 dní a nebyl žádnej problém (aby to nebylo i krapet přismahlý) .....
-co hmyzáci?????

- ona to nakonec bude asi kombinace několika nepříznivých faktorů - malá vlhkost ve dne, ventilace neběží 24 hodin, tudíž je omezená výměna plynů - to všechno částečně rotliny oslabuje a pro plísně/houby/hmyzáky je pak snažší rostliny napadnout

- chtělo by to tedy zajistit optimální podmínky, zkus to stříknout PREVICUREM (kdyby nepomohl, tak máš v zásobě ještě KUPRICOL), nejbližší dny klidně drž ještě tu nižší vlhkost (pokud by to byla plíseň, tak jí to nízkou vlhkostí aspoň ztížíš)
-nevim jak vysokýma dávkama hnojíš, ale asi bych se nebál na týden hnojivo experimentálně vysadit
-máš ventilátor na přímý ofuk rostlin????? Tím rozhodně nic nezkazíš, právě naopak to zlepší proudění vzduchu v pěstírně ....

tak snad Ti něco z toho pomůže :) ...
baracuda1976
ahoj vespolek prosím o radu protože už nevím co dál.kytky mi začali žloutnout a pomalu chřadnou potřeboval bych poradit jestli nevíte co s tím.svítím na ně 400w výbojkou GROLUX SILVANIA z výšky cca 1,2m na ploše 1x1m kytky jsou v grow-bacích o objemu 7,5l zalévám ALGA-GROW po cca 3-4 dnech aby stihly proschnout.Střikám je PHIT-AMINEM a to vše až po zhasnutí hlínu jsem pouzil PLAGRON GROW MIX ,pěstírnu mám postavenou z desek sádrokartonu která je potažená folií LDPE z vnitřní strany přes ní je teprv dána agro-folie z growshopu zaléval jsem zatím 2x polovicní dávku a 2x plnou.vodu používám odstátou PH upravuji pomocí kyseliny dusičné na 6,2 teplotu udržuji 24-25 C vlhkost 75-82% svítím 18/6 a po zhasnutí je teplota kolem 22 C kytky jsou staré cca 3 týdny a rostou hrozně pomalu jsou tak 10-12 cm vysoké .nevím kde už dělám chybu,může mi prosím někdo poradit?
třeba jí chybí něco jinýho,nebo to může být škůdce,hoď sem foto
no fakt foto by ulahcilo radenie,a inak to ako mas tu vybojku 1.2m nad vrskami rastlin??
baracuda1976
fota jsou v galerii
baracuda1976
jj vybojka je cca 1,2m nad vršky aktualni foto přikládám ještě bych se rád přeptal jestli máte někdo zasazeno v grow-bagách nemuzu na něm nikde dohledat z čeho je vyroben příznaky vypadají jak z vadného plantaboxu ale teprv začínám tak mne opravte jestli se pletu
nazdar,jak pises ze mas skrinu najprv vylepenu foliou LDPE nebude to nou?(polyetylénová fólia) chemia mi nic nehovori ale polyetylen neznie dobre :D
A k tej vybojke - 1.2m je fakt dost vysoko, vo FAQ mas pisane ze ma efektivny dosah 80cm. Takto prichadzas o strasne dost lumenov. Trebars ja osobne mam sice 400w v CT, ale mam ju 18cm nad vrskami.
aenema
hoši neřešte světlo,ta kytka nemá živiny...tipuju vysoký EC a špatný PH zálivky "zasolená půda"změřils co jim leješ a dtaky co ti ze spoda vyteče?.. máš to malinkatý NEHNOJ takový prcky !!!!!! prolej to pořádně destilkou a změř obě honoty a dej vědět
baracuda1976
prolil jsem vodou ty kytku co mam na fotkách a naměřil jsem PH 5,6 stejne jako u destilky EC bohužel měřit nemůžu alespon ne dnes nemam na to doma věci ještě bych se chtěl optat jestli tomu nevadí ta LDPE folie celé to radši vyklidím a pokusím se ji celou odstranit jinak PH vody na zálivku a do zvlhčovačky mám 6,2 samozřejmě odstátou ještě jsem dostal typ na power zyme jestli je tam ta sůl tak prej pomáhá
aenema
kluci taky jsem na to prděl a neměřil jsem nic, ale měl jsem uplně stejnej problém. začne to tím že kytka ztrácí barvu od špičky listy jsou nedřív světlezelený, jinak vypadaj zdravě ale zastaví se růst. dva growy jsem takhle zgajloval a nikdo mi nebyl schopnej řict kde je problém
tu folii bych asi neřešil
baracuda1976
tak tu folii jsem radši právě celou odstranil už mi tam zbývají pouze utahovací pásky z plastu o němž nevím nic dělají je ze všeho možného máte někdo zkušenost nebo používáte je? mám s nima přidělaný filtr a joja na lampě
owerall
Jasna otrava...mel jsem to samy,sice v plantaboxu,ale mozna ten sadros bude necim napusteny.Kdybys mel nejakej deficit,nebo chorobu,tak by to odskakaly (pravdepodobne) i puvodni listy klonu.Stare puvodni listy vypadaji v pohode.
aenema
tak jsem to konečně našel, ale koukám že ty radši řešíš plastovou folii, tak hodně štěstí
baracuda1976
aenema - co jsi prosímtě našel nebyl jsem tu
aenema
co jsem našel jo... ?? ta fotka ti nic nepřipomíná??a co tahle
baracuda1976
hele pěstuju poprvé ale tohle dle mého vypadá jak spálené hnojivem
aenema
žádný tam nebylo jen kořeňák a poloviční porce
baracuda1976
tak uz tam akorat vidim nižší vlhkost teplota 25 dobrý že by to EC ? PH zálivky držím na 6,2 každej den když připravuju vodu delam na 1 lahvi PH test a odstate jso minimalne 30 hodin tak kde je teda problém?
baracuda1976
jasný,tak ti děkuji za pomoc snad to zabere
aenema
čus jak si to pořešil? a co kytí jak sou na tom??
aenema
hm takže asi už neřešíš
baracuda1976
tak pořešil no , přesadil jsem z grow-bagů a vypada to že kytky se začínaj vzpamatovávat,ještě radši pár dní počkám nerad bych dělal předčasný závěry,kořeny byly čisté a bílé uvidím a pak dám vědět jak to dopadlo
vojtiiisek
Mám problém s listama..vnější strany listů jsou jakoby zkrepovatělé..
vojtiiisek
Zapoměl jsem uvést.. mám aktivní hydro..hnojky ghe( hnojení podle jejich tabulky)..vlhkost 70-90%..400w nlite hps..teplota 26-29 C..
Dnes jsem dal lampu výš a zkusil kytky orosit vodou..ty okraje listů jsou takove sušší nevím proč..
muscaria
Vzhledem k výkyvům teplot to bude nějaká plíseň, možná padlí.
Zkus Kuprikol.nebo nějakej jinej fungicid.
baracuda1976
tak dnes vypinam aenema mel pravdu spatne ph delal jsem ho akvaristickym ph testem ale mel jsem ho nejakej divnej koupil jsem ph metr a rozdil byl1,0 ph nahoru takze ne 6,2 ale 7,3 dostavaly stale stagnujou takze zkusim najet nove klacky diky vsem co se mi snazily pomoct
muscaria
Já bych místo doporučil ještě protiplísňovou prevenci od Atami - je dvojsložková -zámek a klíč. Dost mi pomohla, aby se tohle nedělo.Navíc Bio a dá se požít i v květu.Osobně se Kuprikolu a podobnejm svinstvům snažím vyhnout - pokud není plíseň extrémní.
Deluxe
cau ja mam tiez problemi s lystami pozry
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=40602
baracuda1976
no a jsem tu opet a verte ze radost z toho nemam zadnou rezy jsou celkem asi 4 tydny stare z toho 1 tyden v hline hnojil jsem alga-grow 1/2 porci asi ve stredu a v nedeli uz dostali plnou davku prvni zalivka 200 ml druha 300ml teplota pres den 23-25 a v noci nepada pod 19 stupnu presto mi zacali svetlat vrsky prohybat se listy do "U" a ted si nejsem jistej co stim hnojit se mi to nechce ph pudy jsem zmeril 5,5 a zalivku i s hnojkama meli 6-6,2 lampu mam asi 50cm nad nima v CT
baracuda1976
hlina je plagron grow mix http://pestovani.cz/growshop/produk.../grow-mix-50-l/ a pred zasazenim tehle rezu jsem kazdych 5 litru proplachl 20 l vody a co se vlhkosti tyce mam ji kolem 80% jinak vodu upravuju na 6-6,2 jak do zvlhcovacky tak do zalivky kytky normalne rostou tak cca 1 cm denne ale vyrazej nove listy a jsou svetle zelene a zihane
tak to nevim co stim vyrabis proc 20litru vody?akorat si vyplavil potrebne ziviny pokud teda zustanou svetle nove listy neceho maj nedostatek skus hledat tu na groweru nekde sem to vydel ale nemuzu to najit byl to tread o nemocech
baracuda1976
ponevadz jsem proplachoval po prvnim nepovedenem pestovani ktere trvalo asi 1,5 mesice behem ktereho jsem stacil nekolikrat pohnojit a to vse se mi zadarilo diky ph kapkam ktere merily uplne sejdrem a take diky tomu ze se to teprv ucim jen jsem chtel mit ten substrat cisty jinak jsem dal na 2 kytky power-zyme a na 2 slabou hnojku hokus pokus uvidim co z toho vyleze
-
Lynx
Zdravim všechny growery. Mám problém, z neznámýho důvodu mým květinkám začínaj žloutnout listy odspoda a vůbec nevim co s tim mám dělat...jedna už to nerozdejchala a teď to začíná i u další kyti. Nevíte někdo co s tim???
jak často to zalejváš? mi to přijde přelitý...

zalejvej to tak jednou za 3 dny....
lagarto
taky se mi zdá že nedejchaj,nech to proschnout a tu nejhotší žlutou čepel ustřihni jako prevenci před plísní.
Gwar "Novacik"
Nazdar Lynx..skus popisat akom substrate to mas... ako casto zalievas.. ci tie kelimky maju drenazne diery... lebo takto cez fotku je tazko poradit.... ale ako hovori Claune tak je to asi preliate abo je chyba v pode... najlepsie si kupit Zahradnicky substrat s dobrou PH!
Prajem vela stastia
Lynx
Tak substrát používám klasickej pro pokojový rostliny...zalívám to to cca jednou za 2 dny, vždycky když maj proschlou půdu...už jsem ty konce odsštřihl tak snad bude růst dál. Napadlo mě, jestli to nemůže bejt moc velkym teplem, slunko mi do okna praží skoro celej den, ale řikal jsem si, že v přírodě by na ně taky pražilo pořád tak nevim...zkusim zmírnit to zalívání
Meris Ph? Hnojis? pokud ano cim a jak?

Toz ja bych to videl na problemy s PHckem, bo to vypada jako by nemohly prijimat dusik, bo jsou podhnojeny.
Lynx
Taky jsem myslel, že to bude Ph ale měřil jsem ho a je v normě (nějakejch 6,2 asi)...zatim ještě nehnojim takže v tom to taky nebude
frbr7
zdravim vas pratele mam velky problem a prosim o radu. listy zloutnou od kraje do stredu a pak zhnednou az uschnou.Rostliny maji 3 tydny ph v norme a substrat je kokos keramzit popel a zizaly hovna sviti 250 sodik a odtah je idealni.Zacalo se to kurvit az po 8 dnech a fakt nevim co s tim tak kdyby nekdo z vas vedel a poradil byl bych moc rad diky moc fotky jsou dole v ramecku galery
IKONE
frbr7: http://grower.cz/pestovani/navody/z...jeni/7.html#106 tipnul bych to na přehnojení, měříš EC?
myslim ze mame stejny problem,,vasiku..dela mi to to samy,,prvni se udelaj hnedy flicky a potom zacne pomalu usychat a kroutittt.. mam to na 50% rostlin..resim to uz asi 10 dnu... kyti sou na 25dnech kvetu(v galerii by melo byt foto)...pokud prijdes na to,co to zpusobilo,,tak kdyz tak pisni... budu kupovat magnesium jestli to nebude tim,ale fakt newm.. nejsem jeste moc zkuseny..:) ...jinak at sedarii
hannz
cau vasiku, nemam protebe radu na ty fleky.. ale muzu ti poradit z vlhkosti... vnoci to mas moc vysoko bacha na plisen hannz
suri
Podla mna je to prehnojene.Preplahnut vodou a par dni počkat a pozerat ci aj na novych listoch sa to robi. Tie staré už určite nezachrániš:SD
Zdravím,,mám asi stejný problém jako vy,při začnutí žloutnutí listů jsem přestal hnojit a zdá se mi že už je to celkem fest ,prolívám to vodou a taky se mi zatím zdá že to pořád pokračuje,,,chjo
Zdravím,,mám asi stejný problém jako vy,při začnutí žloutnutí listů jsem přestal hnojit a zdá se mi že už je to celkem fest ,prolívám to vodou a taky se mi zatím zdá že to pořád pokračuje,,,chjo
pár dní před skliznííí nééééé:-(
nechám je proschnout,,,
....
Lynx
dej jim trochu hnojiva ale nepřežeň to! zkus 1/4 doporučený koncentrace a podle potřeby přidej. Zřejmě ten substrát má nedostatek dusíku.
sustrat pouzivam CANNA profesional a vodu odstatou z vodovodu,ale je ok ma EC neuveritelnych 0.14..takze je myslim ok :D hnijiva jedu taky od CANNA celou radu.... ale myslimym,ze jsem to neprepalil,,nehnojil sem nejak moocc..--
mari
citace:
Původní příspěvek od Ric@rdo$
sustrat pouzivam CANNA profesional a vodu odstatou z vodovodu,ale je ok ma EC neuveritelnych 0.14..takze je myslim ok :D hnijiva jedu taky od CANNA celou radu.... ale myslimym,ze jsem to neprepalil,,nehnojil sem nejak moocc..--


ahojj, ec 0,14 z kohoutku i kdyz odstata ? to je pomalu jak destilka, horska a kojenecka voda ma kolem 0,50. Taky bych chtel takovou vodu doma :( Meris ec kdyz michas hnojiva, jakym ec a ph zalevas, hojj. m.
0.14 :D taky sem z toho paff... a to uz sem kalibroval nejmin 5x.. pro jistotu,,,, jinak PH davam 5,9-6,1,,ale nevim jestli bych nemel dat radeji na hlinu tak 6,4??vyzkousim priste a EC davam podle navodu- v rustu skoro nic a na kvetu me to nepusti pres 1,6-jedu poprve CANNA tak jedu radeji podle navodu,priste zkusim dat az 1,9 :D uvidim co to udela)) snad to nespalimmmm:eek:
mari
citace:
Původní příspěvek od Ric@rdo$
0.14 :D taky sem z toho paff... a to uz sem kalibroval nejmin 5x.. pro jistotu,,,, jinak PH davam 5,9-6,1,,ale nevim jestli bych nemel dat radeji na hlinu tak 6,4??vyzkousim priste a EC davam podle navodu- v rustu skoro nic a na kvetu me to nepusti pres 1,6-jedu poprve CANNA tak jedu radeji podle navodu,priste zkusim dat az 1,9 :D uvidim co to udela)) snad to nespalimmmm:eek:


co takhle jim dat tak 2.7 ec. pouzival sem hesi a taky melo nizky ec po namichani hnojiv na kvet, daval sem jim i 2.9 a zadny znamky spaleni atd, sice to bylo v kokosu tak s hlinou nevim ,mozna by zkousli i vic ale to uz sem nezkousel, tentokrat zkusim na jedny kyti vyssi ec tak sem na to zvedav, hojj m.
no ja jsem pred cannou pouzival biobizz a dostal sem se taky na 2.8 a prezily)) par dni zkusim jeste tech 1.9 apotom tomu kdyz tak jeste pritnu...))) a uvidime..zatim..dam vedet jak sem dopad na tom mem thedu ""mam si delat hlavu?"" at to tady moc vasikovi nezasiramm
citace:
Původní příspěvek od mari


ahojj, ec 0,14 z kohoutku i kdyz odstata ? to je pomalu jak destilka, horska a kojenecka voda ma kolem 0,50. Taky bych chtel takovou vodu doma :( Meris ec kdyz michas hnojiva, jakym ec a ph zalevas, hojj. m.


kojenecká voda 0,50 ..?
ses posral ne?

dešťovka co lapu na zahradě má 0,18
EC 0,14 zdrojovka v klidu lze a tiše závidím

Horská a kojenecká voda je protiva jako sviň
...to jsou rady jako Pyča

K tématu: 100% spálený hnojkama
SarumanCZ
Pls tohle se mi objevilo na vsech kytiškách,jedna je uz totalne oskubana a na druhejch se to uz rozlejza! Nechci aby posli pls poradte dokavad je porad cas!
Podle rychlosti sireni ty sracky odhaduju ze mam tak tyden nez je muzu podriznout!

V growmanii radili,ze je to nedostatek zeleza,moje sefova zahradnice rika ze je to plisen a na netu jsem se docetl ze je to PH problem.
Jem mi jedno co to je,hlavne potrebuju vedet co delat abych se toho zbavil a kytky prezily!!!!!!

PLS PORADTE NEMAM MOC CASU!!!Jedna kytka jde do kytek,dve zatim
bojuji ale predem prohranou bitvu pokud mi nekdo nepomuze!!!PLSSSSSSSSS

hnojil sem Platenllou pro zelene rostliny a ted Alga grow,muj osobni typ ze je to prehnojeny ale fakt NETUSIM
VIZ FOTO:
Ahoj myslím že to určitě neni přehnojením! Jde o to jakou povahu maj ty skvrny. Nedostatek železa by ti dělal světlé skvrna podél žilnatiny a časem by zežloutly skoro všechny listy. Plíseň by ti dělala tmavé skvrny a potom by pletiva měkly. Mě to spíš přijde jako nějaká viroza či něco podobného.

PS Zkus mi popsat blíže ty skvrny či to detailněji vyfotit a písni mi zprávu já se na to kouknu. zatím
_Dr.Skunk_
zdravim vas kolegove mam mensi problem a potreboval bych poradit kyticky co mam na balkone zacinaji pomalu nakvitat a tak sem nasadil asi pred tydnem tuhle hnojku B´Cuzz Bloom Stimulator je tam psany ze se dava 1ml na litr vody daval sem 8l vody a do tohoo 8ml tyhle hnojky a poradne rozmycham mam tam 4 kyticky takze kazda dostala kazdy rano 2l tohole namychanyho sajrajtu a ńevim jestli to nehnojim nako moc prehnane nektery listy u koncu a pokrajich zacinaj usychat pride me to jak kdybych je trochu pripalyl do tedka sem byl zvyklej na Plagron tak se ptam odborniku nemate nekdo s touhle hnojkou skusenosti co delam spatne? dnes 2 den co dostaly jen cistou vodu...foto hnojky navodu na pouziti a poskozeny listky.... predem dik za jakoukoliv radu
_Dr.Skunk_
..
_Dr.Skunk_
listecky:(
Anonymer
Hnojíš to každý deň ? Nie je to pričasto ?
_Dr.Skunk_
citace:
Původní příspěvek od Anonymer
Hnojíš to každý deň ? Nie je to pričasto ?


jo jel sem podle navodu tam je psany dene v obdobi kvetu...ale tedka sem se bavil s kamosem a rikal me ze to bude asi mysleny spis indoorove a na out to bude takle moc silny takze budeme muset ubrat musi se to vyzkouset primo na nich jak casto a kolik ale rozhodne min tohle bylo asi silny kafco:shots:
Apartman
A neni to jednoduše přelité vodou?-to taky hnědnou konce listů,

;) -vem tužku s gumou, píchni ji 10cm do substrátu, a jestli bude na gumě nalepená mokrá hlína, tak jim dej pauzu od zálivky.
Ahoj ,kurde tak po 3 měsících mám zase to samý ,sice to není tak moc sežloutlé ale je to zase před sklizní,hledal jsem podobný příspěvek ale tak hodně žluté listy jsem nikde u nikoho neviděl,,,co dělám špatně,udržuju ph,hnojím podle tabulky od plagronu a všechno dělám pečlivě a vždycky tak těch 14 dní až 3 týdny mi to začně žloutnout,,,až nabiju foták dodám fotky...snad mi někdo poradí:-( díky
foto
foto


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma