Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 
VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem. - Klikni zde pro originální téma
MEDICINEMAN
http://grower.cz/forum/showthread....8014#post368014

ze by nedostatek zeleza?
MEDICINEMAN jojo nedostatek železa.
verci
Zdarky :-)
Nevíte co by s tim řízkem mohlo být? Dělal mi je kámoš namočil v clonexu a dal do rockwoolu??? Problém s vlhkostí?? Mám je ve skleníčku. Dik za rady
suri
No po prve podla man si to nechal zajst riadne daleko no .....Teda aky cas uz to trva alebo si bol niekde na dovolene alebo preco to zaslo az tam kde to je ted......Idem na to na 2 varianty....Podla toho co vidim na tych foto by som povedal ze je to Nedostatok Fe ale nie preto ze by si ho tam nemal ale vysoke Ph v pode co nacnacuje ostatna farba listov ktora je tuho zelena ako pri prebitku N alebo P popripade to moze byt nadbitok Ca blokuje jeho vstrebavanie....Je tam jednoducha rada ....tvrdis ze si ani moc nehnojil no ....tak ak sa ty da odmeraj Ph ak nie tak preventivne by som nasadil hasene vapno a doporucujem preliak tu kyticku cistov vodou ale aspon 10 15 l urcite ....Uskodit uz to tym kytkam aj tak asi nemoze....A potom je tu ta Chloroza co je vlastne tiez len zamaskovani nadbytok alebo vysoke PH---a mocc Ca....Tak si to prestuduj a o nieco sa pokus ale hlaven to urob co najskor.....
Creator
http://grower.cz/forum/showthread.p...ht=%2Bklonovani
- podla tohto to vzdy vide

- mal si ten rockwool namoceny den predtym v odstatej vode ?a ta stonka sa mi zda zbytocne dlha,
suri
No to bude asok tim ze v tom klenicku ams asi aj dost teplo momentalne co novym rizkom neprospieva prave nejlepie velmi sa s nich odparuje voda a visichaju nakolko ich sacia schopnot bez korenov je minimalna.Radsej to udelaj znova a daj si ich niekde do tieny a hladku k sebe a potom daj pozoir ako to strihas a ci sa to nebabres spinavimi rokami bo je to nachilne na plesen a ten substrat musi byt stale vhky ale okolna teplota urcite nie takka vyskova ako v skleniku.....
suri
No tak tam to mas pekne popisane A ta teplota citujem "duležita je take teplota ktera by se měla pohybovat kolem 21°C"koniec citacie urcite v skleniku nie je tak ked zapecie slnieko je aj 40 a vic a to urcite nie je pre male kloni vobec dobreee
bubik
...ty jo to je teda masakr...o tech hnedej flecich jsem psal kdyz jsem nevidel ty fotky /...mel jsem na mysli 'padli', coz tohle ale rozhodne neni../...me to prijde, jako kdyz ty kytky dostali najednou nejakou prdu od korenu nebo tak...tohle nevypada, jako by jim dlouhodobe neco schazelo...nezacal si jinak hnojit..?..nebo nehnojili jezedaci nekde vedle..?..nevylil si kolem nejaky svinstvo, treba vodu se saponatem..?
miraHASH
Pomzte mi prosim se zjistenim problemu u mych kytek co mam venku na chate. Jedna z nich zacala nejak osychat od koncu listu. Ostatni jsou v pohode. Jsou zasazeny v substratu Roayliti mix a jednou za cas je zeleju s hnojivem Plagron Alga-Grow.Nikdy jsem to snim ale neprehnal. Mozna pomuzou fotky jinak muzu zdelit jeste nejaky info
Zenga
prehnojeno-spaleny konecky listu
MEDICINEMAN
To bude naka plisen, koukam, ze to jeste ani nekvete, tak bych ostrihal vsechny zasazeny listy a postrikal kuprikolem z lokalniho zahradnictvi..
miraHASH
prehnojeny snad ne. Na to davam pozor ale presto jsem i pred 14dni proplachnul hlinu a porad to sam.
Plisen nevim v tom se neviznam ale za pokus to urcite stoji. Zatim nekvete no :-) , asi kvuli tomu.
Ja bych to zrovna tipoval na nedostatek fosforu. ted jsem to nasel na Nemoci Rostlin a Problémy » Překlad MyNameStichova threadu o chorobách, škůdcích a problémech s pH nahore ve foru a tam pisou ze si to prave lidi pletou casto s plisni tak nevim.
Zkuste trebas porovnat, ja bych rek ze to je to same jako na tech obrazkach
suri
Prehnojene.....
Dolezite ingo ktore vzdy musis dat je ci to je vo volenj pode alebo nie...Ako som tak pozeral tak to mas v nejakych kvetinacoch no.....A to si nemusel nikdy z hnojivom prehnat a aj tak sa tam kumulovalo a kumoulovalo ...A je to prehnojene tym stilom ze tam mas vysoke Ph ktore brani Mg Zn a Fe vstupu do kytky ---Ja osoben by som odmeral Ph ak nemas digitalny merac tak potom lakmusovi papierik tiez pomoze----Ak je to nad 7,5 tak nasadit vapno a prelait vodou ale velmi vela aspon 10 15 l urcite ...a tie listi co su plalena sa uz nezlepsia sleduj tie co rastu nove ci to je aj na nich potom napic co a ak....Plesen to nie je lebo to nezacina na koncoch listov ktore hnet uschinaju :::::Aspon tolko moja skromna skusenost......Gl a nech to rastie.....
miraHASH
v kvetinacich to je no pac mi tam delal docela paseku krtek......
Kvetinace jsou ale deravy jak cednik aby ta voda prave protekla.Pred asi 3 tydny uz jsem hlinu proplachoval a po tydnu se to nezlepsilo tak jsem menil vsechnu hlinu. 14 dni a porad stejne.... :-(
Ph jsem uz meril sice nic moc presnost s akvarijnim testem ale bylo tam 6 tak uz nevim ale prijde mi to jak nedostatek fosforu, vam ne?
S tim akvarijnim testem nic moc no. Digitalni jsou drahy. Co myslite tuten http://www.aukro.cz/item424835626_p...metr_3_v_1.html
bude fungovat v pohode?
xaralis
No jako prehnojeny mi to nepripada. Ostrihej ty postizeny konce, postrikej to tim kuprikolem, jak ti tady radil MEDICINEMAN. Pak sleduj jestli to bude dal pokracovat.

Rozhodne problem s PH si myslim, ze to bejt nemuze. Pises ze to mas v royalty mixu, ten ma od vyroby PH srovnany, zalejvas to vodou s PH 6 coz je taky ok.

Mne to spis taky prijde jako nejakej nutricni nedostatek, dost mozna prave ten fosfor, nicmene zase kdyby to bylo nedostatkem fosforu, tak bys pravdepodobne u tech kytek mel i fialovy rapiky...

Prozatim bych to teda postrikal proti ty plisni a pak se uvidi...
miraHASH
OK zajedu tam v utery to postrikat a o vykendu se pak uvidi...
fialovy rapiky to nema je to jen takhle na listech dokud cely nezeschnou a nespadnou...
muzu to tedy pohnojit?
a co ten PH tester( odkaz vise)byl by v poho? akvarijni test nic moc :-(
wel-bloud
Taky bych řekl přehnojené protože v royalty mixu je už tak dost hnojiva....a ještě to přihnojení....no nevim každopádně držim palce.
Knight
kdyby se ti to neoběvovalo na všech kytkach, tak bych ti asi poblahopřál, že ti vyrostla panašovaná varieta :D
mno ale s takovou se asi přikloním k variantě špatného pH, ale vůbec mi nesedí taková prudká změna vzhledu - nemohl se ti na to vychcat nějakej pes? (fakt tu vymýšlím blbosti, ale tohle sem ještě neviděl)
suri
No tak ak ty vislo Ph 6 tak potm skus ten postrek ale podla mna to na plesen nevyzeraaa
verci
teplota je kolem 25!. Už delam novou varku ta se snad podaří:-)
verci
a co myslíte že je s tim koncem stonku že tak nabobtnal? není schnilý?
verci
dodávám foto dalších řízků jsou fakt nějaký zmutovaný... kořeny se jim neudělaly ani po 14 dnech v rockwoolu... myslíte si že je to gelem na klonování? používám clonex...
Creator
tiez som mal problem zo zakorenenim, schlo mi to tak ako tebe. nechcelo to zakorenit do rockwoolu, predtym namocene v stimulaxe. ,problem bol v tom ze som rockwool nenamocil vobec do odstatej vody. (pH) ked som RW namocil na den, dal som to do parniku,do tiena a zakorenili krasne do 10 dni aj bez zakorenovaca.
suri
No tak dufam ale to nebol to ze sa ten rockwooll ma namocit si si hadam precital v navode no.....Nevim cim to moze este byt ale proste podla mna je skenik na zakorenovanie nevhodny....Ja by som to dal kludne niekde von do tiena kde to niekedy ofuken vetrik a to proste musi sit ...Neverim ze nie,,<<<
miraHASH
Takze myslite prehnojene?
Dnes jsem tam byl, otrhal jsem poskozene listy,provedl pro jistotu postrik a kytku radsi odvez domu na balkon na pozorovani.
Mam tu zas nejaky fotky z mista
- postizene listy 3 foto
-cela kytka po otrhani 6 foto
-2 fota listu kytky vedle ktery zacinaj trochu zloutnout listy asi fakt prehnojeny uz to vypada
meridak
asi tak pred 14 dnema se mi objevila asi plisen na kyti ve skleniku a ted jeste tohle.nevite nekdo co to je? na te prvni fotce bych rek ze to jsou vajicka nejakyho broucka,vsim jsem si ze na nejakych listech zespoda ty malinkaty broucci lezou.A ta druha fotka tam ty vajicka ani broucky nema,to si myslim ze je od te plisne.zacal jsem vic vetrat a dnes pouzil bioton proti houbovym chorobam a padlim,poradite nekdo co dal?snad neprijdu o kytky
MEDICINEMAN
To mas svilusky. Postrikej to Omite 30W nebo Svilustopem. Na druhy fotce je videt jejich prace..
ty tam maj ůplný hody:D
xaralis
Hele chlape podle tech poslednich fotek mi to pripada jako jasnej nedostatek dusiku... Kdyby to bylo prehnojeny, tak by byly jen konecky zhnedly, ale takhle jak ti to zloutne tak mi to opravdu pripada jako dusik. To, ze to na koncich hnedne je pri nedostatku dusiku imho vcelku bezna praxe.
xaralis
No po podrobnejsim prezkoumani je to mozna i prehnojeny... Fakt tezko rict :) Rozhodne by asi nebylo na skodu promerit poradne PH, i kdyz by bylo fakt divny, kdyby bylo nejak mimo meze.. :(
suri
Prehnojene urcite ...Odmeraj pH....Kebz to bol N tak tie listy len zozltnu a nemenia tak intenzivne sa a neschnu tak rychlo.......Nedostatok dusika to nie je urcite ...Odmeraj to pha pre istovu uz nehnoj a uvidis ako pojde nove listy.>>>
suri
Strikat strikat strikat ..maji tam ne jen hodi ale celu veselicu....
meridak
dostanou se jeste z toho kytky?dnes jsem to striknul proti msicim necim a zitra koupim bud ten omit nebo svilustop,zda se mi ze se jim ani nechce moc do kvetu,muze to byt zpusobeny tim??
nide
Prestal jsem hnojit, 10 dni liju cistou vodu a upravenym pH + enzymy a skvrny se prestaly delat...takze bylo to prehnojenim. Diky
suri
Jasne ze sa dostanou ,,.,,,len o postrikaj ten kvet.......by ma trapil este viac no ,,,,,,,asik budes musiet zatemnovat....
Kripix
kamo mas to napadeny jako krava, bet tebou to strikam porad po trech dnech a tim insekticidem bych prolejval i substrat...
Kripix
nechci vam do toho kecat. moc do toho nevidim ale rekl bych je ten problem je zpusoben u korenu(to jak odumiraj zilky) a rekl bych ze to bude mouna vysoke PH bo nejaky jiny problrm v pude..imho;)
meridak
takhle hodne to bylo jen na jednom miste.postriky snad zacinaj zabirat,vypadaj uz lip.otrhal jsem hodne napadenych listu a rostou novy,tak uvidim
Mam doma pod oknom 3 kvetiny.

na jednej mi začali schnúť listy a to iste sa mi objavilo aj na druhej.
Posledná je bez problému.
7dní pred týmto som polieval len čistou vodou. Inak hnojím kristalonom 5mg/ 5L vody
Mam pocit, že im chýbajú živiny no nie som si istý.
Prosím o radu plz.
suri
No pokial to aplikujes tak ako sa ma tak tu musi prejst ..Neboj ono sa z toho dostanu tie kytki len nezabudni striekat...
suri
Aky kristalon mas....?? start ...Tak ak ches byt vermi krystalonu tak kup jahodu.....A ak to ide do kvetu co si myslim ze jej ..Je pochopitelne ze to nema P ako fosfor. aelbo mozno este Mg alebo ini mikro prvok ......Napis potom aky mas ten kristalon hlavne a hnet sa problem vyriesi...
vdaka za odpoved - suri -

tak ten krystalon je na muškát.
viem, že to nieje najvhodnejšie a zrejme to uškodilo, hold takéto sú moje začiatky..

pokiaľ to rástlo nebol problém

a teraz keď to ide do kvetu tak to ide do pichi.


mam len jednu otázku dá sa to nejako zachrániť, alebo to je už vo vážnej ..........

resp. dá sa kúpiť niečo čo pomôže???
suri
No hlaven som chcel ze napises ake ty ma pomer N P K .......a hlavne atoho P kolko tam je podla ma ten tem chyba ....No som hladal to zlozenie na nete a nie je tam N ale muskat obsahuje len P K Mg takze uplne nehvodne ..BEz do zahradakarsvta kup krystalon plod a kvet alebo jahoda alebo nejake OBM bloom ak chces nemej chemie ale to uz asik jedno kedze si to doteraz hnojil kristalonom,.....Ale cim skor to urobis tym vacsia je sanca ze to tak kytka prezije a inak ten kvetinac vyzera tiez dost mali ak mas vacis tak urob do spodku tohto dieri a daj to do vacsieho ak mozes......Potom napis ako si to poriesil no........
Midloch
mám taky tento problém a řekl bych že je to opravdu přehnojení, stalo se my to poprvé!!Přiložím foto
niemand007
připojuju s ke Kripixově teorii o vysokém pH
Midloch
Trochu můj problém rozvedu,,ph je spíš opakem je kyselé!!Moc jsem si stím nevyhrál..tečky začali na spodních velkých listech,,potom jsem to trochu pohnojil a přez noc se to tak rozšířilo, že jsem koukal!

špatného ph vede k špatnému příjmu prvku a navíc kyselé podporuje hermáčky, naštěstí takto postížená je pouze jedna kytka, ostatní mají listy lepší!
nide
Skvrny se opet zacaly rozsirovat, takze hnojenim to nebylo.
Aplikoval jsem Supresivit.
pH merim poctive, tim by to nemelo byt
Sweet
Tak tohle se mi stalo s mejma balkónovkama..u každý kytky asi tak..na 4 listech...ty pak odpadli a dál se to nerozšiřovalo..ani jsem s tim nic nedělal..třeba to taky přejde..jinak co to máš za model?nikde jsem to neviděl a docela by mě to zajímalo..dík

EDIT: ještě mě napadlo...nelítaj ti kolem kytek mušky?nebo třeba nemáš na listech pavučinky?
nide
Je to Power Plant, puvod matky nevim.
Musky ani pavucinky nejsou.
suri
To nide ...no napis a akej fazy rastu mas tie kytky ak sa ty to preplo na kvet tak je to mozny nedostatok nejakeho makro elementu davaj pozor na P.....ten tam preba ..A pri tom merani Ph si nameral kolko lebo tu uschynanie a skrvny mozu byt aj nedostatok Ca........pri vysokom ph takze podla vysledku sa treba riadit.,

No ak je P dost ako pises a pH tiez v norme tak to ten Ca asi knebude no mozno by to potm chcelo este foto celej rastiny a este skusim nieco vymysliet.....inak nerozsiuje sa to ci to pokracujee:?
nide
pro suri: kytky jsou venku, takze na kvet uz preple je :) Fosforu je dost, davam PK13/14, pH zalivky je 5,9 - 6,1. Na ten vapnik se podivam, dik za tip.
tooth
Jediné co mě teda napadá je ten problém s pěstebním substrátem. Můžeš napsat jaký jsi ho použil, protože já tam nacpal jak vermikompost tak ještě nějákej hnůj ( pravděpodobně koňskej, ale jistý to neni ). Podle tvých fotek máš naprosto stejný problém co já. Nalil jsi tam Supresivit a tvrdíš že to nebylo přehnojením? Jestli se nepletu tak Supresivit vytvoří mikorhizní symbiózu mezi kořenem a Trichodermou v něm obsaženou - což pro lajka znamená že zvýší množství příjem makrobiogenních prvků jako dusík,posfor,draslík atd. řádově o desitky procent.
nide
pro Tooth: Supresivit jsem nalil az pote, co jsem si uvedomil ze to neni prehnojenim. Pred aplikaci Supresivitu jsem lil 14 dni cistou vodu.
Puda byla Zahradni substrat.
Ent
Tomuhle rikam mazec, vypada to vazne nadherne. Udelej poradnou fotodokumentaci. Mozna si objevil novy zivocisny druh, ktery zije v symbioze s cannabis!
nide
Jeden clen mi poradil zvysit pH na 6,5, ja liju 5,9. To by melo byt idealni pH pro pudu. Odkazuje se na tabulku vyuziti prvku - zkusim.
suri
No ta tablulka je sice pekna ale ak hnojis tak take ze udrzat presne 6,5 a nie 6,3 alebo pod sa asi neda to 1 ph ty to bude chodit stale lebo raz das viac potom zase prelejes vodou ktora tiez nemusi mat vzdy presne 5,9...ale ak to udrzis medzi 5,5 az 6,5 mozno 7 tak je to v pohode...
nide
Na dalsi kytce se zacalo objevovat neco podobneho, tentokrat listy zacinaji zloutnout. Postrikano Kuprikolem, zalito Previcurem.
Bud plisen nebo spatne pH, nevim. pH 5,9 davam do hliny uz par let a nikdy nebyl problem.
Mozna taky bude stare hnojivo, chvili jsem hnojil Plagronem Bloom, ktere uz mam 3 roky, jinak davam AH.
jimboss
Ahoj,
mám problém s bílými fleky na listech, kteří časem přejdou do stadia hnědých. Prosím o radu čím to může být. Koukal sem sice na různý topici o nemocech atd, ale nikde sem nenašel přesně můj případ.
jo to mam na par taky aspon ja tomu nevenuju pozornost protoze listi maj dost a par listu....
nepostrikoval si treba ty listy pod silnym svetlem? mohlo se to vypalit
leech
ta druhá fotka vypadá že ti to něco vokusuje takže bejt tebou vypozoruju co to je a pak kdyžtak nějakej postřik
jimboss
No já to nemám pod lampou. Akorát sem to postříval vodou normal když to bylo na slunci, ale tim to snad být nemůže, no asi zkusim nějaký postřik. já to spíš tipoval, že semto přehnal s hnojením
ne prehnojene by vypadaly jinak no muze to byt slunkem, kdys postrikas vodu nalisty a sviti hodne slunka tak ta voda udela neco ve stylu lupy a propali slunkem listy.....
jimboss
Ahaaa tak to nejspíš bude tim, nebot sem na to od pátku stříkal mirně rozprasovacem a bylo 30 a více stupnu. zkusim jak to bude teda dál vypadat, zda se to nebude šířit. Dík moc
suri
Prehnojene to urcite nie je ..to striekanie obmedz a to najma pocas horuceho dna ....Bud vobec alebo neskor vecer a bude to v poriadku..Ak by sa to sirilo dalej tak informuj...ale myslim ze vytalitu kyti to neohrozuje

a ak ty to nestaci tak tie fliacki porovnaj s timto ..Hlavne slivusky a trasnenky

http://grower.cz/forum/showthread.p...7239#post377239
suri
No nevim ale u teba su mozne 2 varianty,...Prva je ze to Ph nerias zle potom je to prehnojene......a daj nato len cistu vodu...A potom ta druha je to ze to merias dobre a listy maju sypmtomi nedostatku P co je pri kvete mozne...a to 3 rocne hnojivo nema take zlozenie aby ten deficit P pokrylo...Najdi si tu nedostatok P a uvidis ze to moze byt celkom aj ono....
hele rikam na lsitech to mam taky sem tam, zas tak velke stresy bych nemel. radsi postrikuj pri zamracenem pocasi nebo k veceru;)
jimboss
dík
zdrapanina
Zdravim
zacinaji mi zloutnout listky viz foto nekde tady sem cetl ze to je vpohode ze si ta kyti bere jen zivyny ze spodnich lisku a ze je to normalni co je na tom pravdy??mam to nechat tak nebo si mam poridit nejky vitamin pro kyti??hnojim to plagronem terra bloom
suri
Zltnutie listov moze byt tiez signalizicia ze to mas prehnojene....Ale inak aj normalne schu listy ide o to v akom pocte....Ak to mas prehnojene tak potom ty to bude zltnut od spicky a uschne to az do hneda.......Ak davas normalne davky hnojiva tak je to v poho ale pozor na to prehnojenie...
zdrapanina
hnojim jednuc za tejden tak to je vpoho prehnojene to neni:o)
suri
No tak potom je tam sanca ze ak je to v kvetovej faze uz tak tomu chyba P ././/pomohlo by keby si napisal ake mas to hnojivo...
peetr19
jedu svuj první indoor 400w a mám problémy s listama...teplota ve dne:27-32 a vlhkost:30-50,v noci teplota:20-23 a vlhkost 60-70.Kytky jsou 21dnů v rustu!!a ještě k těm lstům..mám ty listy ostříhat nebo je tam nechat?moc diky za nějakou radu!!!
peetr19
a ještě mám skoro na celých rostlynách listy zkroucene dolů
do_0b
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22499 <--- tohle by ti melo pomoct
4fun
jak často zalejváš a hnojíš?
peetr19
no zalejvám tak co druhý den a vodu mám namychanou s hnojivém!pudu nechávám pořádně proschnout!
Rhino
Jestli v každý žálivce máš hnojivo tak to bude nejspíš následek přehnojení..
peetr19
no ty fleky by možná tím mohly být,ale ještě než jsem začal hnojit tak listy jsem už měl zkroucené dolů
Rhino
Tak to může bejt vysokou teplotou nebo přelitím..
peetr19
no teplotu si hlídám!a jak už jsem psal,pudu nechávám pořádně proschnout ,takže přelití to taky nebude!!spíš nějaký nedostatek:-(
4fun
přípomíná mi to, když sem zalejval jen vršek půdy (že sem to neprolil pořádně až dospoda) a nebo přehnojení, hnoj to tak 1x za týden vícekrát ne a zalejvej čistou odstátou vodou jednou za 2 dny(jak děláš) :) s tim hnojením ----> méně znamená více ;)
PS: ale zase nechci dělat chytrýho
peetr19
tak díky moc za rady doufám že to pomuže!!včera jsem už přepnul kytky na květ a chcu se ještě zeptat jestli ty listy tam mám nechat nebo ne
adam73
Mam velke podozrenie ze mi moju rastlinku napadlo nieco zle, tak prosim o radu.. najprv som to bral na lahku vahu sak to je len par zltich listov (som si povedal) ale ked som vydel aj biele bodky, a usichanie vela listov tak uz nie.. zda sa mi aj ze vacsina listov stratila povodnu farbu (je slabo zelena) :( (Svilusky,houbovite plisne,Třásněnky alebo Molice ?? Co myslite? Ale ziadnych parazitov som este nepostrehol, ani pod lupou. ) :confused:
adam73
dalsie fotky..
borda1984
podzim vole...
adam73
...
Rhino
Zase neni tam pohled na celej pěstební prostor - nevim, jak sou ty rostliny vitální, vzrostlý.. Když budou mít velkou zásobu listů, tak ty spodní, špatný, můžeš protrhat, jinak ne..
Mr.MEN
Jeje to je úplně normální že v květu začnou od spodku trochu žloutnout. Skus je trochu pohnojit a bude jim hej. A neboj do konce květu jim určitě hodně listů zbyde:D...
adam73
citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Jeje to je úplně normální že v květu začnou od spodku trochu žloutnout. Skus je trochu pohnojit a bude jim hej. A neboj do konce květu jim určitě hodně listů zbyde:D...


To mi je jasne ze v kvetovej faze trochu spodne listy zltnu, ale co tie bodky? Hnojim kvalitne ale primerane.. Plagron Terra Bloom to istí ;)
adam73
Dal som ju do vnutra, myslel som ze je to tou zimou co je vonku.. ale zda sa mi ze sa to vo vnutri este zhorsilo.. pls poradte co mam robit K+ je ista!
adam73
.je to fotene z mobilu, takze kvalita snimok dost onicom.
Mr.MEN
Tak si musíš říct jestli to má vůbec ještě cenu? Protože kytky v květu už se moc nesnaží se jakoby léčit, tím pádem už s tím moc věcí neuděláš a v tak pokročilém květu bych řekl že je to aji zbytečné.

Řekl bych že v pohodě dokvetou je lepší mít málo, než hodně nepoužitelného materiálu když na to teď budeš něco lít.
adam73
citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Tak si musíš říct jestli to má vůbec ještě cenu? Protože kytky v květu už se moc nesnaží se jakoby léčit, tím pádem už s tím moc věcí neuděláš a v tak pokročilém květu bych řekl že je to aji zbytečné.

Řekl bych že v pohodě dokvetou je lepší mít málo, než hodně nepoužitelného materiálu když na to teď budeš něco lít.


Mno oki, listy ze su chore mi je jedno ale bojim sa ze to prejde aj na palice. A je lepsie tie chore listy ostrihat alebo ich mam nechat tak?
Mr.MEN
Já bych řekl když je to na listech tak na pálky to nepůjde. Ty úplně ošklivé listy bych ostříhal, zelené bych ještě nechal aby si ještě kytka z těch listů vysála živiny co tam má uloženy. Toď vše.
suri
Je to v pohode nemusis sa bat......Na podzim ta kytka normalne odhadzuje listy ktore jej uz nie su treba....Ak by ty zacali zltnut aj paldy tak daj vediet ale do tej doby ziadna panika pls.....
4fun
tak co? jak to vypadá?
peetr19
no tak zdá se mi že kytky už jsou na tom mnohem lépe!!!takže s tím hnojením te asi byla pravda!!tak moc díky za rady!!!
nide
Pred 14 dny jsem kytky postrikal Kuprikolem, pudu zalil Previcurem a problemy prestaly.
pupnik
Ja som mal ten isty problem a dva krat som to postriekal Karate a prestalo to. KARATE- Postrekový insekcídny pripravok na ochcranu polnohospodarskych plodin priti cicavým a žravým škodcom
Midloch
Jak jsem psal víše měl jsem podobný problém, přestal jsem hnojit a proléval vodou se správným ph, nic se nezhoršovalo, potom jsem tam přilil hnojky a kytkám jsem zničil všechny velké listy.

Možná že šlo i o nějakou plísneň jak píše nide ,protože jsem to měl na všech kytkách a pochybuju, že bych přehnojil všechny.

Jinak KARATE to je hodně nešetrný jed:)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma