Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 
VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem. - Klikni zde pro originální téma
m2fizy
btw este ... polievam to mineralkou TOMA NATURA ... jemne perliva ... mozno ak to pomoze ...

a este nieco som si spomenul ... je aj ostrihana ta rastlinka ... zo zltuch "suchych" tych nepotrebnych listkov ... + presadena + zastrihnuta ... mozno je to fakt len sok ... neviem skuste poradit
m2fizy
este pridam par fotiek ... sice to nieje dobre vidiet ... ale na tych listkoch dalej aj celkom hej ... neviem telefon mi volako zlefoti macro ... skuste nieco rozlustit ;P
Čaras
toho bych se nebál, mě když tohle dělaj kytky venku, tak to vždycky zvládnou
m2fizy
aha cize by to malo byt ok ? .... ? .... a este som sa xcel opytat ci mi nevie niekto poradit ci je to samec alebo samica .... ?
Čaras
to se pozná časem, vydrž, nijak na kytky nespěchej a uvidíš. Jedná se o období 2 až 3 týdnu květu.
KwisatzHaderach
Ahoj, mam tri rastlinky doma za oknom. Maju zhruba rovnake podmienky a jedna z nich je trochu vacsia nez tie dve.
Tie dve su v pohode ale s tou jednou si neviem rady - ma velke listy a zacinaju jej ovisat - ale do rana sa vzdy trochu znormalizuju, najviac teda ovisaju k veceru. Rastlinu som pre istotu presadil do vacsieho a zdalo sa rano ze listy opat ovisaju menej, ale ta rastlina je nepolepsitelna a aj v tom novom vacsom kochliku jej listy opat zacali ovisat. V noci sa to teda zlepsuje ale cez den naopak zhorsuje.
znepokojuje ma to.
k/-\pr
:Dcoze? je normalni ze se ti listy prez noc(nebo i navecer) svisej,jesi je mas prez den f pohode a nic s nima na pohled neni(zadny skudci),tak neni co resit
KwisatzHaderach
no len prave naopak oni zvesaju cez den a do rana sa znormuju aspon trochu
ABSURDUS
hele to je fakt divny s tema listama... jestli bys je nemel nejak vyztuzit vis...
:-D ne, pockej... ja porad nechapu ten problem. Jestli to teda vubec je problem. Hele kytky si proste ty listy prizpusobujou podle potreby... jestli tam treba nemas moc vedro/malo vlahy atd.
no chlapci, ste mimo :D
mne robí jedna slečna to isté - kedysi zamlada se jej zlomila stonka a od vtedy takto blbne - cez deň, hlavne počas priameho žiarenia, sa zvesí, a keď slnko zalieza, tak sa narovnáva.. bleee :p:

no, ale inač ti nejak moc neporadím.. ja som ju poriadne pohnojil a zastrihol, že buď to rozchodí, ale :death:
no a ona sa začína celkom dávať dokopy :)
k/-\pr
a mas ji na vokne?pises ze jo,tak je to treba tim ze kdyz stviti to slunce,tak vona se snazi zachytit conejvic svetla a tak natoci ty listy kolmo na slunce,ale to nevysvetluje to ze ty listy pri zatazinu a prez noc ma normalne:D
je to jenom takova teorie,jinac nevim cim by to mohlu byt,a neschytala nejaky radioaktivni zareni? ze by po tom byla takhle zblbla...
Lowrider
Cus,mam tkovej mensi problem, behem cca 3 dni mi zacaly dost rychle hnednout listy, viz. fota.
xaralis
citace:
Původní příspěvek od Lowrider
Cus,mam tkovej mensi problem, behem cca 3 dni mi zacaly dost rychle hnednout listy, viz. fota.


Prehnojeni? Problem s ph? Rekl bych, ze neco z toho.
Lowrider
prehnojeni asi ne, mam to outdoor v zemi, a s ph nebyl do tedka problem, no a merit outdoor ph se mi necchce
Brise
Z ničeho nic mně začly žloutnout vrcholky kytek, nehnojim,zalévám každý den,žádný postřik nepoužívám.Sos, help me please
berrea
ze by to bylo prave tim nutricnim deficitem? precejenom vypadaj uz celkem velce...
autogen2
nehnojis?? tak zahnoj bracho
k/-\pr
presne jak rika aoutogen,pohnoj je a uvidis
xaralis
Hnojkou rozhodne nic nezkazis, kdyz jsou tak velky, ale stejne mi vrta hlavou, co by to mohlo bejt. Podle namestitchova pruvodce tak mozna nedostatek siry...
to tam zajímavě svítí :teef:
hořká sůl; snad v každym zahradnictví ji maj
Brise
zkusim pohnojit.. uvidime co to udela..ale mam kytky dve a je to jen na jedny, obe sou stejne velky a rostou stejne dlouho.
m2fizy
Zdravim ... vyskytol sa volaky novy problem ... skuste poradit ... cim by to mohlo byt ... resp co to je ... :D thc
userr
No cawko no budeto podla mna velke vykivy teploty zmeraj rano poobede a vecer teplotu v skrini rastlina dostala sok s teplot a to cez den teplo a cez noc zima a tie skvrny to je spalenina odstrihnito a zmeraj kolko cm mas rastlinu od lampi a zmeraj teplotu a druhy krat daj menej tyciniek hnojiva moze to byt hnojivom
berrea
zdravím, opět potřebuji pomoc od zavěcenějších... na mých kvěinkách (viz jungle grow) se dělají takvéto puntíky a přibývají, postupuje to odzdola nahoru, hledal jsem a našel jsem trochu podobné jen toto http://grower.cz/forum/showthread.p...76756#post76756 nevím, jestli to odpovídá, protože list na ilustraci i žloutne, což se u mně neděje... respektive mnohem mnohem míň, za radu budu velmi vděčen
m2fizy
no podla mna to teplom nebude ... lebo teplo tu ani zdaleke nieje ... a vykyvi tepla ... tak to tie asi nie ... spalene od lampy to tiez nieje ... lebo to mam inde a vyzera to uplne inaksie ... a s tymi palickami ... tiez pochybujem ze to bude tym ... sak som ich dal urcite menej, ako by som ich podla navodu mal dat ....

este ma niekto neaky iny nazor ?
zdrapanina
1
zdrapanina
zdravim
mam poprve kyti ve skleniku a dnes sem nasel na listech passion 1* todlencto viz foto co to muze bejt??
diky
zdrapanina
sakra nejak se me tam nedostal ten obrazek tak je tady:o))
userr
zdrapanina- Cawko vyzera to na Housenky skus ich pozbierat a potom ich utop v midlovej vode alebo kup BTK zmiesaj ho s 1 lyzicou nimboveho oleja a pridaj vodu a postriekaj rastlinu s hora aj s dola a ked housenky budu jest tkan listu tak zozeru aj BTK a potom odchnu rastline neublizi ani BTK ani nimbovy olej
citace:
Původní příspěvek od m2fizy
Zdravim ... vyskytol sa volaky novy problem ... skuste poradit ... cim by to mohlo byt ... resp co to je ... :D thc

nedostatek boru.
stačí hledat :http://grower.cz/forum/showthread.p...9712#post369712
Problém s fosforem máš ho tam málo.
http://grower.cz/forum/showthread.p...5282#post365282
freeman2
to je vpoho, me se to dela tez, ale nic spatneho to neni, neboj
Swordfish155
Co takhle opálení od slunce (lampy) ?! Jinak podle mě to nic moc nebude, mam to stejný na svejch kytkách a bez problémů prospívaj :-).
Celller
Kazdopadne je to nejaky skudce a ne nemoc.
skuz to víc zalévat.
mě kytky sviseli listy jen když měli nedostatek vody.
pokuď je zaléváš dosatečně tak to může být spůsobeno přemírou zalévání.
userr
Celller ma pravdu nikdy neni nic len tak vzdy jeto skodca nejaka nemoc vzdy je to problem ktory treba hned riesit nikdy neni nic len tak
zdrapanina
mam to ve skleniku a ten listek byl od prostredka kyti tagze to slunkem nebude asi nejaka ta housenka mrdka jedna ! no ale jak se jich mam zbavit vubec netusim co je to to BTK?tagze budu asi likvidovat rucne estli je najdu teda
citace:
Původní příspěvek od zdrapanina
mam to ve skleniku a ten listek byl od prostredka kyti tagze to slunkem nebude asi nejaka ta housenka mrdka jedna ! no ale jak se jich mam zbavit vubec netusim co je to to BTK?tagze budu asi likvidovat rucne estli je najdu teda

Máš to na více listech ?
Apofis
citace:
Původní příspěvek od zdrapanina
sakra nejak se me tam nedostal ten obrazek tak je tady:o))

že by bekyně? newim tipuju.

m2fizy: nevim přehnojení? něčeho moc nebo málo? Taky mi holky stonaly, měl sem obavy, ale přežily a vyrostly z toho, Já to měl ¨prej,, genetikou, u tebe to vypadá na ňákou reakci na něco. ¨Podle mne to škůdce nebude, ale co ti nepovim.
zdrapanina
jj ze znackovych kytek uz to je aj na ostatnich no podle me je to ten zkurveny cerv bo ty listecky sou fakt vyzrane ale jenom nektere ,sem ty mrchy tam hledal ale nenasel bo tam v tom skleniku mam uplnou dzungli:o) chtelo by to nejakej setrnej postrik
azur
ja mam stejnej problem ! myslite ze je to tou zalivkou ? kamosuvy se to taky stalo a hlina byla zaleta dobre tak nevim ! viz foto ....
zdrapanina
tak jsem zjistil ze je to vrtalka zahradni ale nevim jak ju zlikvidovat a pritom nezlikvidovat urodu
Skunkor
Tydle potvory mám na listech... v pozdejsim stadiu sem nic nespozoroval tak se ptam jestli to je skodlive nebo ne...ale hlavne se chci zeptat..what the fu*k???
Dwarf Vingette
Je to zpusobeno horkem,kytis se prirozene brani proti slun.zareni.
userr
zober si dve navlhcene hubky na riad a s obi dvoch stran listu prjdi po liste s hubkou t pomaha
Skunkor
jo dik, urcite skusim
zdrapanina
Tak uz sem to zjistil na Vrtalky zahradni je dobre prej Vertimec 1,8EC tak si ho kaufnu a pak dam vedet jak to dopadlo:o))
aenema
citace:
Původní příspěvek od azur
ja mam stejnej problem ! myslite ze je to tou zalivkou ? kamosuvy se to taky stalo a hlina byla zaleta dobre tak nevim ! viz foto ....

máš tam děsnou džungli okolní kořeny ji dusí
TSO
Azur: Souhlasim s dwarfem, tohle se mi v poslednich par hodne horkejch dnech obevilo skoro na vsech kytkach
azur
aenema : ale ja to mam v30l kybly ' ?:?
JAHmaican
F kbelíku to je ještě horší, vyschne ti to dříve.
xaralis
Imho je to jasne nedostatecny zaliti. Kdyz to mas v kvetinaci tak je to v tehle horkach potreba zalejvat fakt casto.

Taky se mi to tedka parkrat stalo. Poradne ji zalej a uvidis, ze se behem par hodin vzpamatuje.
Arjan
Zdravím všechny a prosím o dopročení jak se s tím srovnat... a výlečit ji chuděru...
stres3d
Ahoj, potrebuju poradit moje kyti se maji celkem dobre akorat nejaky poznatky - listy jsou jakoby do V, na listech jsou jakoby vyzrany (odumrely?) mista. To by me tak netrapilo ale treba 3 listy mi zacnou zloutnout - nejdriv slabe zeleny pak zezloutnou a nakonec seschnou. Na foto je videt ze by to mohlo byt bud nedostatek N, nedostatek zinku a nebo snad prehnojeni?

Hnojim AH grow+ AH bloom, micro nemam a doted sem hnojil grow 5ml/1 coz asi nebude to pravy orechovy co? asi sem to nejak spatne pochopil protoze ted se mi zda ze se maji pouzivat vsechny 3 najednou coz bude asi prob kdyz nemam tu micro. pred presazenim do hliny jsem hnojil nejaky hnojivo Blůhfix 4-3-3 s guanem to melo psano 25ml/3l tak sem daval 7ml kazdou zalivku a kytkam to jaksy nevadilo a pri presazovani meli krasny koreny. Napadlo me ze bych tim zase zacal hnojit a pak pri kvetu (coz je v podstate za chvili) bych pridaval bloom co vy na to? Priste si koupim radsi nejaky hnojiva kde jsou tady k nalezeni aspon priblizny mnozstvy.... Zalejvam 1l/1kytka, ted jak zacli ty problemy tak sem hnojil ob zalivku. Diky moc za pomoc
stres3d
dalsi foto

zrovna tahle kytka se krasne vetvy i voni, celkove mam 4 - tahle je nezastrizena vedle je fimkem (je o dost vetsi), dalsi je zastrizena normalne (cca stejne velka) a posledni je taky fimkem a taky je docela do vejsky...
Mr.MEN
Tak že, kytkám úplně normálně od spodku žloutnou listy. Ano AH maji mít všechny 3složky a na obale je jak se s tím hnojí tak nevidím žádný problém. To že mají kytky listy do V je taky úplně normální přes den se takto napruží aby chytili více slunečního svitu, aspoň takhle jsem to někde četl.
Přečti FAQ než zase něco založíš:).
stres3d
diky moc uz jsem si s nekym psal po icq a kdyby to nekdo chtel vedet tak budu hnojit ten Blůhfix s guanem a postupne pridavat AH bloom - hodne P, pred sklizni jenom to stim guanem. Moc jste mi pomohli, kdyz budete mit nejakej problem treba z elektrikou (jsem mechanik elektronik) tak mi muzete pisnout ;)
LIL john, vetsiou kdyz je problem s fosoforem tak sfialovi rapiky listu, coz se tady nedeje, mne to psis pripada jako plisn,mozna necim poskozeny, ale ty spicky listu jspoou podle me od plisne. Zkus jeste postrik cuprikolem bo nejakym jinym fungicidem(doufam ze jsme to napsal spravne!-)) ) mej se a good luck.
Disy
jestedman
citace:
Původní příspěvek od Lowrider
mam to outdoor v zemi, a s ph nebyl do tedka problem, no a merit outdoor ph se mi necchce


ukaž mi to tvoje, Moje pneumatický kladivo....

plíseň či hniloba, to tvá je choroba
Lowrider
Mno problem sem vyresil tak ze sem postizeny listy votrhal a vono se to dal uz nerozrustalo.
Ad ten fosfor : je dost mozny ze je ho malo,ptze mi 2 kytky na stonku trochu fialovy ale fakt malo takze to nebudu resit, no a taky nevim cim bych tam ten fosfor dodal.
Thx za rady :)
čau mají nedostatek dusíku.
Nedostatek dusíku se projevuje žloutnutí listú od spod kytky.
easyrider
Cauec. Taky mam uplne stejny problem:) Proste je utrhnu a hotovo:) Na kytce je listu vzdycky dost...
Homer Jay
Na jedny kytce mi začínají usychat listy.
Postižená je hlavně žilnatina (fotka) a posléze odumírá i pletivo mezi žilnatinou...
Prosím pomozte mi, nevím si již vůbec rady, hledám a hledám a nenacházim a kyti mezitim chřadne :injured:...
Díky za všechny odpovědi.
Morgan
Bud pozdraven,

jak píšeš, postižená je hlavně žilnatina, tím pádem můžeme vyloučit nedostatek/přebytek hlavních prvků NPK.
Bohužel u stopových prvků to tak jednoduché není..tvůj problěm může souviset s vícero nedostatkama těchto stopových prvků.
Podle mě je ovšem na vinně špatné ph půdy/vody=nedostatek stopových prvků.

Vysadil bych hnojení a zjistil ph půdy/vody.
(jestli jedeš "punk outdoor"=bez vlastní zeminy, zalívka jednou za týden vodou z potůčku co je po cestě, tak bych se na tenhle problém vybodl (pokud se to nerozšíří po celé rostlině) a dával bych si spiš bacha na plisně a podobné mrdky.......

punk outdoor never die! : )
Homer Jay
Heh, jak řikáš, punk outdoor :D:D, to je dost přesný.
Je to v maliní/ostružiní tak by to mohla byt nějaka rez(řikala kámoška zahradnice). Stříknu to nějakym shitem, je toho spousty...
Jinak dík moc, mám už aspoň trochu jasno.
Skunkor
Mam malej? problém z listama, občas se tam objeví tyto neřádi a já nevim co to je.... vypada to na nejaké vajíčka ale fakt nevim...predem dík za odpoved.peace

edit: na spodní straně napadeného listu nic nebylo...
to sou očividně vajíčka ne
xaralis
Ty jo to je mazec :-O No jsou to nejaky vajicka, imho s tim tezko delat neco jinyho nez to proste sundat...

Objevuje se to casto, resp. nejak pravidelne?
Skunkor
očividně to asi fakt budou vajíčka ale sem myslel že by ste mohli vědět co to je přesně atd...objevuje se to stále na jedné kytce...utrhnu a za tejden trhám zas
Skunkor
smazat tento dred...to sou obyč vejca nejspíš nakýho krokodýla nebo slona... a taky možná nakého požírače lidí co? to abych se bál chodit na kyti!
Sixtyklada
Na vrchni strane nic nebylo to bylo ze spoda!!
Skunkor
možná se nepamatuju...ale to je fu(c)k
Knight
.... ale vytvořilo to v tom nějaký ornamenty nebo dokonce písmo!!! :frog:
To by pak mohlo znamenat, že říše hmyzu je evolučně tak daleko, že se s námi snaží spojit :slizoun:. Takže to netrhej, nechceš je snad naštvat! Když je necháš, mohli by ty kytičky ochraňovat před škůdci a plísní :wink:, to by pak byla úroda :leaf: :rasta:
:einstein: :david:
Skunkor
dobře ty ....:D
nide
Zdravim.

Mam problem s kytkama na balkone. Pred 14 dny se na listech zacaly objevovat hnede tecky po cele delce listu-viz.FOTO 1. Tedka uz se objevuji nekroticke skvrny--viz.FOTO2.

Hnojeno AH 1-2-3 + PK13/14
Enzymy AtaClean + Atazyme
pH 5,9
EC 1,75
puda s perlitem

Po hledani reseni problemu prichazi v uvahu nekolik moznosti:
*Nedostatek fosforu
*Nedostatek drasliku - listy hnědnou nebo žloutnou. Hnědé, žluté nebo nekrotické (mrtvé) skvrny. Hlavně kolem okrajů listů, které mohou být i zkroucené
*Prehnojeni ?

Diky za rady
tooth
Čau,
mám naprosto stejný problém.Listy ( pouze některé ) byly posety zaschlými rezavými tečkami, měli jemně pokroucené konce čepelí a postupně z tohoto místa zasichaly.
Kytky mám taky v květináčích.
Moje teorie je že byly přehnojený. Pokud se mílím tak se rád poučím. Tak jsem vysadil hnojiva a kytky prolil dvojnásobným množstvím vody jaký je objem květináče, vypadá že zasichání listů se zpomalilo neli zastavilo.

veselé kopřivy 08

Hodně štěstí.
Sixtyklada
Zdar! Mam dotaz mam kytky asi ve 20- 25 dni kvetu a na vsech se mi z niceho nic zacaly kroutit a hnedou blizny.. Vypada to jako plísen ale nejsem si jistej. Taky se mi zacaly objevovat nejaky svinstva na listech. MOzna je to prehnojeny nevim. Potrebuju rady jestli je to akutni abych to moh nejak zacit resit dik..
Sixtyklada
A hlavne to mam venku mezi nejakym hnojem a ted jak prselo tak se z toho hnoje zacalo uvolnovat strasne mocuvky a vsechno to nateklo ke kytkam.. Takze jestli to neni spaleny od toho no...
Sixtyklada
Fotka mista
Sixtyklada
Jeste nejaky fota..
Sixtyklada
:-((
Sixtyklada
:-(
Dracula
to uz je asi zbytecny, nechapu jaks mohl sadit do hnoja,je to pro kyktu moc kysely,a navic jak do toho chcijou zvirata tak v moci mas moc soli a kysellin, z tim uz asi nic neudelas , navic kdyz to kvete, zachvilu ti to zdechne cely,ja sem si jednou taky prehnojil kvetouci kytku a uz se stim nedalo nic udelat.
precti si faq a pak sad do normalni hliny, na tom fleku by to slo kdybys to mel v kyblech.
Sixtyklada
Jo ja vim az na to ze sem zacal sazet jeste pred tim nez sem se dostal ke groweru.. Je to v prdeli
Skunkor
ještě nikdo by se mohl vyjádřit...jestli je to vážně v prdeli...
kripalu
Zdravím, já mám na kytkách venku to samý. Je to tím borem ?
junfun
a co takhle se pokusit půdu kolem kytek něčim zneutralizovat, zkusil bych vyhašený vápno nasypat kolem kytky v okruhu tak metr a pořádně prolejt vodou. Nevim jestli to pomůže, ale já bych to určitě udělal.
Celller
Kluci, kouknete do threadu v Nemocech, jmenuje se nejak- Co muze byt toto? A resily to tam, ja mam taky skvrny, nejaka porucha vyzivy, ale na kytce, co ji to slo odspoda, prostredkem nahoru, na velkych listech, pak i na malych, ted uz se to nerozlejza. Nicim sem nelecil.
Sixtyklada
Jo taky nad tim premejslime..
berrea
citace:
Původní příspěvek od Celller
Kluci, kouknete do threadu v Nemocech, jmenuje se nejak- Co muze byt toto? A resily to tam, ja mam taky skvrny, nejaka porucha vyzivy, ale na kytce, co ji to slo odspoda, prostredkem nahoru, na velkych listech, pak i na malych, ted uz se to nerozlejza. Nicim sem nelecil.

přesně... nejdriv velky listy, odspoda nahora a zevnitr... a taky uz se to moc nerozsiruje...
xaralis
Tak nad tim nepremejslej a okamzite konej! Jinak ti ty kytky fakt za chvilku zdechnou.... :(
junfun
tohle by vám mohlo pomoct chlapci http://grower.cz/forum/showthread.p...6122#post716122
Wokap
Zdar a sílu vám všem. Dlouho jsem se tu neobjevil, ale teď přišla věc se kterou si nevíme rady. Jde o modely WW, POG, HC, PM. Substrát je klasika na pelargonie v mixu s domácím kompostem a původní půdou. Hnojky jsou od AH, ale s hnojením to nijak nepřeháníme, spíš naopak. Květiny až do minulého týdne rostly bez problému, ale teď začaly žloutnout vrchní listy a místy jsou mrtvé zcela. Na plíseň to nevypadá, alespoň ne na takové co znám, s listovou jsem se zatím nesetkal. Pokud by dokázal někdo poradit, nebo měl třeba i obdobný problém a povedlo se mu jej vyřešit, byli bychom rádi za jakýkoli poznatek. Chlapi a děvčata díky za pomoc - Wokap
Wokap
Další foto
bubik
...dela to u tech napadanejch listu i hnedy fleky, ktery usychaji..?
junfun
přidej fotky
junfun
jo už to vidim, sorry ale tohle jsem ještě nikdy neviděl
Wokap
Nazdar bubiku, ano, u některých jsou i hnědý fleky
Wokap
A ještě poslední fotka. Bubiku, jak o tom píšeš, tak to vypadá, že jsi se s tím už setkal... Nevim, jestli mě to má těšit :/
hasun
Něco podobnýho jsem viděl ale napadají mě dvě věci.

viděl jsem něco podobnýho na poli technickýho konopí, rok, dva po sklizni. Stříkali to co se vysemenilo a vyrostlo. Vždy takhle od středu zežloutly, pak se zkroutily a uvadly.

Snad to nebude tvuj případ, protože vidim že kyti pořád roste.

No a pak by to mohla být CHLORÓZA

Příznaky.

Chloróza se projevuje především na listech, řidčeji na výhonech poruchou tvorby listové zeleně. Symptomy se objevují nejčastěji na nejmladších listech. Listové čepele žloutnou mezi nervaturou listu a bezprostřední okolí nervů zůstává nejdéle zelené. Později dochází k celkovému zežloutnutí listu, jeho zasychání a k opadu.
Celý článek zde:

http://www.srs.cz/omor/app?service=...=SP&sp=SPoruchy

Držte se holky


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma