Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 
VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem. - Klikni zde pro originální téma
další...
cosmicgirl
Zdarek tak jsem tady zas...bohuzel :-( co si myslite o tech skvrnach na listech? me to prijde jako nedostatek vapniku ale nevim. Kytky uz par dni temer nerostou a skrny se objevujou temer u vsech. Pestuji v hline plagron grow mix a rostliny jsou priblizne mesic stare. Hnojim Plagronem terra bloom ale zatim jsem je prihnojil jen jednou.
cosmicgirl
Tak zatim se mi to podarilo vyresit. Pomohlo presazeni a trochu vapence.
LeeNee
Čestík, mám skoro ten samej problém, tak doufám, že to je tím Vápníkem.
Jedu ale aero, a toto mám už od začátku. Pravda, že používám mix destilku s vodou z vodovodu. Kytky sice rostou jak z vody:), ale tyto skvrny mě celkem seřou...
tomas2pet
to bude PH, koukni do mé galerie je tam fotka listů při vysokém ph.
cosmicgirl
Ph merim a snazim se udrzovat kolem 6. mam jen 7 litrove kvetinace tak v tom vidim taky trochu problem. Presazeni prihnojeni privapneni a kytky uz jsou ok. Ale tezko rict co vlastne pomohlo protoze jednu jsem nepresadil a taky se uzdravila. Takze pomohlo bud vapenny postrik nebo vice zivin.
Hlava
citace:
Původní příspěvek od cosmicgirl
Zdarek tak jsem tady zas...bohuzel :-( co si myslite o tech skvrnach na listech? me to prijde jako nedostatek vapniku ale nevim. Kytky uz par dni temer nerostou a skrny se objevujou temer u vsech. Pestuji v hline plagron grow mix a rostliny jsou priblizne mesic stare. Hnojim Plagronem terra bloom ale zatim jsem je prihnojil jen jednou.



..jo a jak ses na to se vzduchem?? jde tam vůbec nejakej ???

..to je zaklad vzduch vs objem , a premejslej , cau Hlava
citace:
Původní příspěvek od cosmicgirl
Zdarek tak jsem tady zas...bohuzel :-( co si myslite o tech skvrnach na listech? me to prijde jako nedostatek vapniku ale nevim. Kytky uz par dni temer nerostou a skrny se objevujou temer u vsech. Pestuji v hline plagron grow mix a rostliny jsou priblizne mesic stare. Hnojim Plagronem terra bloom ale zatim jsem je prihnojil jen jednou.


Problém s kořeny-přesně jak napsal Hlava.málo vzduchu.
cosmicgirl
Jeden o veze druhy o koze :-)....co se tyce odvetrani prostoru mam 400m3/hod ufo na cca 2m3 objemu v tomu problem nevidim. Sice mam pomerne dost dlouhy asi 8 m odvod do kominu ale zas odpada pouziti fitru. co se korenu tyce grow mix obsahuje perlit takze je vdusny a lehky tam tam snad taky neni krpa. Rikam uz to roste dobre ale presne nevim co vlastne pomohlo jestli vapenny postrik nebo presazeni nebo prihnojeni. Dost mozna pomohla i kombinace techto veci dohromady.
sorry,já hlavovu odpověď jen přelítnul.Tyhle skvrny se mi dělaji budto,když mám spálene kořeny nízkým PH, nebo když jsem měl v bublerech a NFT neokysličenou vodu.
baracuda1976
a
zafo
Zdarec lidi. vypada to, ze muzu mit podobnej problem, jako popisujete tady, takze napisu sem. Podotykam, ze to je muj prvni grow. Problem je prakticky stejny, kytky mi postupne odumiraji. Zasadil jsem je v sobotu a po tech 3 dnech vypadaji docela mizerne. Svitim na ne 400W sodikovkou, teplotu mam okolo 30 stupnu, vlhkost okolo 50 % kdyz svitim (v "noci" stoupa na 80 % - 90 %). Sodikovka je cca 70 cm nad kytkama, ktere jsou zasazeny v 15 l truhlicich v hline BioBizz ALL-MIX. Na sodikovce je cooltube, z ni vede roura do vetraku (typu TT), z nej do uhlikoveho filtru. Vse se zda byt ok... Jsem uz bezradnej, poridil jsem kvuli tomu i zvlhcovac vzduchu, ale vlhkost je porad na cca 50 % (vlhkomer je v poradku, zkousel jsem v ruznych prostredich). Zalivam to odstatou, prevarenou vodou, kropim kytky rozprasovacem s odstatou vodou mixovanou s bublinkovou mineralkou, aby rostilny mely vic CO2. Zase zadny uspech. Zalivam to 1x denne, podle potreby, sahnu dovnitr a zjistim, jestli je puda sucha nebo ne, a podle toho kytky zalevam. Nicim to nehnojim, protoze jsem se docetl, ze s touhle hlinou neni potreba na rust hnojit. Kytky jsou seschle, listy jim postupne zloutnou a na jedne a trosku na druhe se objevuji takove cerne skvrny (docetl jsem se, ze to muze byt spalene od lampy, ale ja ji mam dost vysoko, a u vrcholku rostlin neni vysoka teplota). Myslim, ze jsem se docela pripravil a nacetl toho hodne, nez jsem se do toho pustil, abych predesel takovym problemum. Nejsem si vedom niceho, co bych delal spatne. Prosim Vas o radu, pokud mozno co nejdrive, protoze s kytkama to vypada fakt zle.
baracuda1976
jo taky jsem se bal pohnojit a vidis sam jak to dopadlo. jaký tam leješ PH? maj ty truhlíky nějaký odtok?nevím jak máš velkej box ale na to jak vysoko máš lampu tak ti to docela hřeje zkusil jsi přes ně dát igeliták když jsi je dával do té hlíny? alespon ta vlhkost by se tím vyřešila zatím. jinak si i myslím že tam máš na ty řezy docela vysokou teplotu a na to ze tam máš ještě tubu je to nějaký divoký alespon dle mne co tam máš za odtah? nějaké starší fotky jak to začalo tam nemáš?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma