Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 
VŠECHNO kroucení listů a problémy s tím spojené směřujte sem. - Klikni zde pro originální téma
Dej to někam kde není tak velká vlhkost! Jinak se ti bude plísen šířit dál!
rejlin
oki hotofka ;) dikes moc
mikymil
ahojte prosím o pomoc tohle mi začali dělat kiti po 16 dni růstu- svítím 24/0 hnojím Kristalon start, PH -7, voda teplota 24 st., v koji 22-25 stC, vlhkost 55-60 % nechápu to zalívám denně nevím jestli nepřelívám nebo co jim chybí
Laras
Boj proti plísni, Buď ředěný olej z nymby(zederach indický) Cena kolem 300, nebo, zředěný olej z tee try ale je agresivnější. Aplikace pomocí postřiku zředěného z vodou nebo potírání hadříkem. ALe bacha tea try olej hodně agresivní ale pomáha. Olej z nymby je drahží ale méně drastický vyplatí se do něj investovat. http://nastrojezdravi.supereshop.cz...440e857c28d86e7
je vynikající proti plísni
Amon1
Ahoj,potreboval bych dost nutne poradit co se to mejm kytickam deje.Zkousel jsem to tu hledat,nasel jsem par odkazu,ale nejsem si jistej jestli to je zpusobeno PH hliny a nebo jim schazi z hnojiva.
Momentalne svitim 400W pak pridam vic,teplota okolo 27c, vlhkost 75%,hnojeni AH 1,2,3 ,grow/bloom,pythamin,enzymes+,zalivam az je puda proschla,2 dny hnojim a 1 den cista voda s enzymes+/
Amon1
Nikdo tu neporadi ?Mohla by to byt plisen ???
bubik
...tyden to poradne prolejvej cistu vodou a nehnoj to...upravi se to samo...
Amon1
citace:
Původní příspěvek od bubik
...tyden to poradne prolejvej cistu vodou a nehnoj to...upravi se to samo...

ok, ale stale nevim co to moje rostliny napadlo a cim to bylo zpusobeno....
Ski
Prehnojenim spalene ;) Hnojis totiz docela casto (z tveho prispevku napsano ze obden)...
bubik
citace:
Původní příspěvek od Ski
Prehnojenim spalene ;) Hnojis totiz docela casto (z tveho prispevku napsano ze obden)...


...jj - presne tak...
Amon1
citace:
Původní příspěvek od bubik


...jj - presne tak...


diky za rady,beru je v potaz a budu hnojit min,tohle je muj uz celkem 4 grow a u kazdeho jsem hnojil stejne a nikdy nic jsem s tema kytkama nemel, az tady s touhle odrudou White Ice.Jake intervaly hnojeni jsou podle vas optimalni?
Kaspars
Začíná se na 1/2 dávce co udává výrobce a pomalu se zvyšuje, jak narůstá množství bio masy, narůstá i koncentrace hnojiv. Ale POMALIČKU. Hnoj 2x týdně, piťák 1x týdně, a jestli tam máš tokovou vlhkost tak si budou chrochtat za pár dnů. Peace.
Kaspars
Nebulaquest
zdravim všechny pěstitele,,potřeboval bych pomoci...prošel sem si to tady a nezaznamenal sem nikde stejné příznaky, jako mam já na královně..Poraďte prosím co s tím.
Nebulaquest
myslim že všechno má na svědomí ta housenka,,ale je přemnožená a nevim jak se jí zbavit...děcka sou vidět pouhým okem jako špinka..ale když se zadívám víc a třeba do ni štouchnu,tak z malýho bobečku je 4milimetrová potvora.
Celller
Kde to mas? to mas venku, nebo indoor? Jinak je sejmes asi chemkou jmenem Talstar, pomer je 0,4ml/ na 1vody, pozor, je to hrozna sracka, nebo dojdi do nejblizsiho zahradkarstvi a ukaz jim tu housenku, at ti daji neco proti, zatim je muzes nicit sam
Nebulaquest
je to skleník,dík,zkusim to
grosancho
přehnojil jsi to, kořeny hnijou.... lepší sem hodit fotky... jake mas hnojky?
rejlin
tak ta plisen uz se nerozsiruje nastesti ale na jedne palce se cosi udelalo a nevypada to vubec dobre.. pls poradte co to je a jak s tim bojovat.. dikes moc
Gartner
Zdravim mel bych mensi dotaz na 3 ze 6 kviti me zacinaji fialovet listy je to kazdej jinaci model ve stejnem substratu .Zajima me jestli tomu neco neschazi jako fosfor ci tak..... diky za radu a preji vsem dobrou sklizen bez corkaruu
Je to zimou.Howqh
Gartner
Cau a to pro ne znamena co ?Ublizuje to nejak rapidne te rostline nebo to jeste nejakou chvili vydrzi?Mam to v kyblech takze je to mobilni ma to treba cenu na noc schovavat do vnitr? za kazdou informaci budu vdecen diky
Cecylcompany
mno já myslím že schovávat to cenu nemá. Do zralosti ti to i s fialovýma listama vydrží ;)
kseroks
nooo z té fotky to nejni moc poznat ale bude to asi vnitropalicová plíseň šedivka pokud na tu paldu sahnes a je rozteklá nebo ti zůstane v ruce paličky hnědnou měknou a je kolem takový šedivý chmíří...........prostě to prober ty napadený části odstraň (ale nevyhoď dá se to zpracovat) a sniž vlhkost, zvyš ofuk
Firestarter
Ahoj, behem dvou dnu mi vyskakalo priblizne na polovine kytkach takovyhle fleky - jsou vetsinou kolem poloviny kytky a ne vsechny listy jsou napadeny takhle moc - tyhle jsou ty nejvic.

Co to je? Cim to je?
Firestarter
citace:
Původní příspěvek od Hlava
..nepostříkals to něčim ?? to vypada jak nejaka listova plíseň ... je to in/out ?

Je to IN pod 600W. Jednou jsem to strikal phytaminem, ale tim sem si jist, ze to neni.
Expiry
Ja mel neco podobnyho na mladejch kytkach....Mel jsem zvlhcovacku danou na moc velkej vykon a delal se mi na kytkach rybnik...Bude to nejaky listova plysen,nebo spis houba :mutant:
Firestarter
citace:
Původní příspěvek od Expiry
Ja mel neco podobnyho na mladejch kytkach....Mel jsem zvlhcovacku danou na moc velkej vykon a delal se mi na kytkach rybnik...Bude to nejaky listova plysen,nebo spis houba :mutant:

Hey, tohle je dost pravdepodobne, bylo to prvni, co me napadlo, kdyz jsem to videl, ale na meraku byla hodnota 40% vlhkosti, tak sem si rikal, ze to je v cajku, ale pak mi doslo, ze sem na to jeste nikdy necumel v noci a ze ta zvlhcovacka jede non-stop. Tak sem ji hodil taky na hodiny, jeste nez jsem vystavil tenhle prispevek a uvidime, jestli se to zacne lepsit. Zejtra otrham ty spatny listy.
Freeloader
ouu shit tak to se mi ted zacalo taky delat na jedny palicce:( kyti mam ve skleniku,myslite ze ji pomuzu dyz ho budu pres noc vytapet + nejakej postrik?
Freeloader
max. bych to schovaval pred mrazem ale spis nez fialovy bych resil ty zluty listy :frog: ale ty dyz vopadaj tak se ted stane asi kulovy:afro:
Laras
no tkaze pokud se plíseň pochytí v začátku růstů dají se aplikovat postřiky, které ji zničí(postřiky pouze 100% přírodní). Pokud se začne objevovat v květu je nejlepší postižená místa zlikvidovat a ty méně postižená potřít nebo postříkat roztokem. Mělo by to zabrat, jenže když už sou palice v květu je celkem obtížné plíseň úplně zničit, jelkož palice už dozrávají. A tak je nejlepší chtě nechtě tuto plíseň odstranit i s palicí. pokud to je možné snížit vlhkost a zvýšit teplotu( indor) u otdoru to nijak ovlivnit nejde, postřik buď spláchne déšť nebo nebude tak účinný, jak by měl být. Nejlépe aplikovat v pozdních večřerních hodinách kdy zapadá slunce. plíseň je prostě neuprosná a pokud v čas nepodchytí tak to dopadá zle, hodně zdaru
Freeloader
potreboval bych poradit co tohle muze bejt?
Freeloader
ted sou 32 den v kvetu....
Nevite nahodou kam zmizely ty fotky???rano tu este byly:confused:
Firestarter
Tak prenastaveni zvlhcovacky + otrhani listu nepomohlo. Vzal jsem par listu sebou do growshopu a bylo mi receno, ze to je bud nedostatkem Calcia (myslim, ze ne - dostavaj hnojky od Bcuzzu presne podle navodu) a nebo je to "Plisen REZ", coz mi prijde pravdepodobnejsi. Co myslite - je to ta REZ? Nemate s ni nekdo naky zkusenosti?
Firestarter
citace:
Původní příspěvek od WiKouPaL
firestarter>napiš k tomu tvému growu co nejvíce...(ph,ec,hnojky,výšku světla,vetrání ,škudci,napiš i co děláš mimo,třeba na ně stříkáš ,takhle to vypadá na moc možností....
např.listová plísen z té vlhkosti,nebo vysoké ph a tím zabloková přísunu živin...

edit:vypadá to na to ph,kolik je ?

Ph je 5,6-5,8 - tim to urcite nebude a je cerstve zkalibrovanej, takze tuplem ne. EC1,2 - hnojky komplem Bcuzz, vyska svetla je v cajku, vetrani v cajku, skudci zadny nejsou ani nebyly a strikam na ne Phytamin, Cropmax a kdyz sem nasel tohle, tak dostali Previcur. Dneska jdu koupit Baycor 25WP, tak uvidim, jestli to pomuze.

Kdyby to byla ciste listova plisen, tak pochopim, ze se delala po nocich, kdyz byla pustena zvlhcovacka non-stop, ale takhle, kdyz uz nekolik dni jede zvlhcovacka jen pri svetle a je vlhkost maximalne 60%, tak to tim taky nebude.

Musi to bejt ta rez, at to dneska postrikam a bude pokoj - doufam.
císa
cauky tak tuhle diskuzi budu sledovat mam na kyti rekl bych to same a uz s tim pres tyden bojuju zkousel jsem bio postrik co mam na skudce a nic.. tak jsem zvedav co se z toho vyklube.premejslel jsem jestli to nemuze byt malo provzdusnenou hlinou ale nevim....zatim zdarek
Žloutne-li list, znamená to, že v něm nastala nezvratná změna v přeměně plastidů, potažmo železa. Protože není možnost z gerontoplastu vytvořit chloroplast či jiný plastid, je zelenání již žlutého listu biologicky nemožné.
Rhino
Koukej, tohle sem měl venku u jedný rostliny... Nevim čim to bylo, ale ty deformovaný listy sem otrhal a pak to jelo zase dobře. (Jen tak pro inspiraci, čim to asi může být)...
Nepro
děje se mi to samý...listy se věšej dolu furt se to zghoršuje a konečky hnědnou...neni to přelitý ani nezalitý...staral jsem se ok a najednou začly dělat tohle:(
peter07
mě to dělá to samé. helpněte ,
D!xXx
¨Hej ses to ty??? :D:D:D Vojin mikeska? :D Cagooo :D cagovina :D
executor
Opět problém. Mrkněte na fotky. Teplota 25 stupňů.....Prostě ty kytky dělají tady toto a přitom rostou. Nevím co s tím mám dělat. Hnojeny kytky byly pouze jednou ALGA GROW dle návodu.
kvako1
mam to to samy. skusils zmerit ph pudy? ja jsem sadil do ph 6 zalivam vodou ph 5,8 a kdys jsem to po 10 dnech zmeril tak mi to ukazalo ph 7,4. malem jsem dostal infarkt a vubec to nechapu!!!!???? tak jsem to dneska prolil vodou ph 5,0 a uvidime
kvako1
jak to myslis? pohnojit? mam tam hlinu od olagronu prej pohnojenou. rizky jsou tam jenom dva tydny a to jsem jednou hnoji ah ckama + 2x stymulator rustu korenu.vse podle navodu. co rikas na to ph. je to normalní?
executor
Co? to myslíš vážně, že bych měl přikrmit? Vždyť by se z toho ty kytky ještě víc pos*ali než teď. Potřebuju vyřešit problém a za ten problém podle mě nemůže hnojení:)
Co?
IMHO. je to prostě nedostatek určité živiny, nazor přihnojit - byl nepřesný ;)
executor
přikrmit:) to že tomu chybí nějaká živina je docela široký pojem:) teď už jen stačí vědět která a než to zjistím, tak kytky shoří v pekle
Erixon
Jaký máš ph? Možná by to mohl bejt nedostatek hořčíku kvůli blbýmu ph. Skusil bych flush vodou s dobrým ph, případně enzymy. a po nějaký době pohnojit
executor
Nemám ph metr, takže to musím zítra pořešit. Přijde mi to dle projetí pár threadů jako problém s hořčíkem.
executor
Takže pH vody kterou jsem to zalíval je 8. Takže sem jim dával docela počadit. Teď bych jen potřeboval spolehlivou radu, jak pH vody snížit. V nějakém threadu jsem četl že pH snižuje ocet či citronová šťává, ale že se to nedoporučuje pro vodu. Tak co se tedy doporučuje?
kvako1
nedoporucuje se to pro hydro ne pro vodu. v hline by to mnelo stacit. vse je ve faq
executor
V pořádku, tak tedy můj výpočet:) Pokud máte pH vody 8.0, tak potřebujete přidat 5ml octa aby jste dostali pH 5,5:) Jdu to tím zalít a uvidím:)
kvako1
nevim jak se to pocita ale ja to delam tak ze zmerim vodu. a pridam do 5 l 5 kapek kyseliny dusicne zas zmnezim a podle toha kolik kleslo ph zas pridam treba 2 kapky a tak dokola nez se dostanu tam kam chci. z octem jsem to neskousel. ale vedsinou staci tak 5-7 kapek
executor
Klasicky, vzal jsem litr a půl, dal jsem tam 3 ml octa a měřil a přidával octa dokud z toho nevyšel žádoucí koncentrát. Kyselinu dusičnou doma nemám, proto zkouším ten ocet. Snad to nebude ničemu vadit.
Freeloader
ja sem mel neco podobnyho,napred hnedly konecky,pak zezlout celej list a pak zhnednul!myslel sem ze to je plisen ael strikat sem to nechtel uz nicim tak sem skusil jestli to neni horcikem.Koupil sem si takovi ty sumivy tablety (dokonce citronovi) :D a pulku tablety sem hodil do 2l,votrhal a ted je to nejakej 5. den a zatim nic....

Edit:Jo a este sem to prolil peroxidem...
peter07
já měl před týdnem to samé. myslím , že to bude nějaká kořenová plýseň, ja blbec jsem totiž zapomněl přesadit kyti. měl jsem je v kvetináči , kde nemohla odtéct přebytková voda. a tam to samozřejmě začalo plesnivět. tak jsem to rychle přesadil , ale pokračovalo to dál. tak jsem to zahubil :(
andree
Tady mám model kalichakra nevím co tomu je možná spalené ale fakt nevím
s tím že první tři fotky jsou jedna kytí
a další tri jsou druhé kytí
prosím co tomu je?
andree
tady mám ješte nemocnou mandalu #1
andree
a poslední SpeedQueen
vsechny kyticky jsou v amaterske (nedokonale) skrini pod 400W Sodikem Osma
chudyjirka
koukni na koreny.mozna prelito a uhnito,nebo moc velke teplp
andree
spis to teplo koreny byly prelity ale resil jsem to presazenim do lepsi hliny kterou jsem michal takze prelite to urcite neni to jsem se uz snazil vyresit nebo myslis ze kdyz byli koreny prelity a jsou presazeny tak kdyz jsem je presadil ze budou porad uhnivat ... a doufam ze jsem neudelal spatne kdyz jsem pri sazeni do jamek nasypal trosicku stimulatoru pro rust korenu ale mozna mas pravdu kdyz si tak uvedomuji sadil jsem to i vcetne toho kyblicku na rizky nevim jak se to jmenuje proste ta misticka z vaty nebo tak neco doufam ze vis co myslim
sancha
co přehnojený?
jestedman
IMHO nevzdušný substrát
andree
prehnojeny nevim zalivam krystalonem s tim ze 1-2x tydne a jinak mam v pude jeste hnojivo ale moc ho neni 1/4 hrstky na vsechny 3 kvetinace
a IMHO nevzdušný substrát -- to je možno mohl bych se zeptat jak na to co mam pro to udelat?
andree
a jinak moje hlina se sklada z:
1/3 normální hlíny (substrát B)
1/3 hlíny pro kaktusy a sukulenty
0,5/3 substrátu pro zakorenení rostlinek (speciální pro malé rostliny)
0,5/3 písku
wasco123
neje dobre to velmi s tym miesanim hliny to prehanat. Stava sa ze niektore menej kvalitne substraty maju v sebe uz nejakeho skodcu, riesilo sa to tu na groweri sterilizovanim substratu.
andree
a ten substrat si mam sterilizovat sam nebo se kupuje .... vcera jsem je vytahnul a znovu zasadil ale mozna mate pravdu mozna je to tim ale ja fakt nevim mam je chvilku a jeste jim nerozumim tak moc jako kdyz jsou venku
andree
diky a poradil by mi nekdo lepsi substrat nez mam ja jsem to tak procital a usoudil jsem co se tu tak o tom psalo ale jestli mate nekdo lepsi napad v cem to mit tak by to bylo moc super
Hanulkááá
Ahojky:) mrkni třeba sem http://www.klecka.cz/growshop/Peste...l-mix-50-l.html je jich spousta...např.ještě plagron dělá

edit:nevim,ale neřekla bych,že je to hlínou...jakou tam máš vlhkost,teploty?
andree
vlhkost je uplne spatna to budu muset jeste resit a teplota byla vysoka ale vyresil jsem to ze jsem lampy dal dost vysoko takze teplotou to ted nebude
Hanulkááá
Tak na ně dej alespon uřizly petky a hlavně už to nehnoj,pro začátek stačí jen živiny z té hlýny,možná tak korenákem....
andree
a kdyz tam dam petku nebude tam moc horko? a co svetlo bude tam min svetla ne?
Zamite
citace:
Původní příspěvek od andree
a kdyz tam dam petku nebude tam moc horko? a co svetlo bude tam min svetla ne?


zdravím, jestli se ti nezdá petka, tak píchni čtyři špejle kolem kvítka, přetáhni mikrotén. sáček udělej do něj několik ďurek a je to :) zalívej jen vodou, do substrátu si přidej i perlit (provzdušní subst.) a na dno keramzit (nebo třeba oblázky) dal bych klidně i světýlko kousek výš a ofuk, jestli není ... ať se podaří vyléčit GL Z.
ed. : otáz. níže řešeny přez PM :)
andree
a muzu to zalevet mirne koncentrovanym rostokem se stimulatorem pro rust korenu?
andree
diky moc snazim se noci nespim a brecim at se uzdravi :-) ne svetlo jsem dal uz 1m nad ne spis at je vis a funguje min nez at neni na co svitit a ten sacek skusim to ale jaky to ma ucel vlhkost?
andree
urcite na vasi radu dam a dnes se do toho pustim a popovidam si s kytickama co jim vadi a co ne a podle toho co se mi bude zdat jim udelam nejlepsi podminky no doufam ze si s nimi jako vzdy budu rozumet :D
Pr45k
ak budeš davať novú pôdu daj tam aj perlit ;)
a myslím že ak si tie listy raz spiekol tak to nerozbehajú tým že daš dalej lampu, uvidiš či ti to budu robiť aj novo vyrastené listy...ale každopadne na 400w by asi nebol odveci cooltube ;) good luck
andree
prave ze cooltube nemam a nejak nejsou finance ale chtel jsem predelat hlinu ale ted kdyz jsem po 2dnech sve kyti videl tak vypadaji o moc lip moc tomu zvednuti lampy pomohlo (hlavne v tom ze uz se krasne zeleni a rozrusta) takze uvazuji o nove hline ale to asi pocka uz se maji o moc lip a vypadaji voni a jsou krasne, hlavne je necham rozrust.
Kalichakra uz se zbrchava ...
a speedqueen je uplne zdravoucka jen ta mandala :( ta jeste pomalinku dorusta ale to vyresim ale uz vypadaji o moc lip takze v prubehu tohoto tydne a to je otazka par dni poslu nove fotecky a uvidite, ja mam moc velkou radost :_) moc jste mi pomohli ale podle toho co jsem usoudil nejvic udelala ta lampa ktera je palila a zalivani jsem omezil na minimum a to taky pomohlo a jsem moc rad
Pr45k
potom odfoť aj tvoju pestiaren a odvetravanie...
Zamite
no tak to je dobře :) jen ještě k té mandale, někde sem tu četl, že odrudy mandaly nepotřebujou moc hnojit, narozdíl od jiných a tudíž si NElibujou ve vysokém EC a jsou "lehce" přehnojitelné, tak pozor na to ;) jsem zvědav na fotečky GL Z.
ed. a taky tam psaly, že jsou dosti odolné :)
ed.2 zde to je
andree
a kdyz mam granulove hnojivo v hline je to spatne nebo ne? uz to prihnojovat nebudu (napr. krystalonem) nebo aspon v blizke dobe 1mesice nechci tomu ublizit ale co je lespi hnojivo v hline nebo cista hlina a treba ten krystalon?
tripmag
myslim si dobre ze ta rastlinka je prehnojena?
ma zdeformovane listy a su skor ovalneho tvaru ako dlhe a spicate
podobnu deformaciu som nasiel na jednom obrazku prehnojenia len tam boli listy aj zozltnute tie moje maju celkom zdravu farbu a uplne vsetky sa zacali deformovat po rezani klonov (druha varka)
deformacia je vidie aj na uplne pladych rastucich listockoch
podobnu vec som uz mal na jednej rastlinke ale boli to len 2 listy a ostatne rastli potom normalne tak som sa tym moc nezaoberal

fotky su dost biedne ale tvar listom tam je vidiet
wasco123
Podla mna je tvoja rastlinka 100% zdrava :wink:
tripmag
to si jako robis prdel? :) vsimaj tie listy ovalne jedna polka mensia ako druha to urcite nieje normalne
toto je jej normalna kolegina takto by sa mala tvarit aj ta chroma :)
mikel
ta kytka je hodne zajmava...tezko rict cim presne to bude
asi zasah do genofondu mozna ozarenim mozna nakym virem,samozrejme se genofond horsi i poctem generaci rezu ale to asi nebude tvuj pripad...kazdopadne bych se o tu kytku staral stejne jak o ostatni a sledoval co sni nakonec vzejde...
prehnojeni se projevuje spalenim listu a vypada to kazdopadne jinak...
preju ti hodne stesti a at se dari
jeste se zeptam jestli je to naka znama genetika??
tripmag
indi88: rozmyslal som aj ci to nebude pHcko ale nemali by tie listy zltnut a rastlina umierat?lebo tvari sa ze pekne rastie dalej odvtedy ako som ju oholil....

mikel: tu mas nejaky link na AK-White
http://212.204.218.231/pages/AK-white.html

no uvidime co stoho bude kazdopadne som to preplachol destilkou hodim potom nejake dalsie fotky neskor
inak tie rezy co som bral su vpohode ta matka zacala takto protestovat az potom...
TERMIX
Muj nazor:
Rezy ktere jsi vzal z matky uz mely miniaturne zdeformovany listky,je to tak?Posleze vypustily korinky a zacaly rust a ta deformace se pouze zvetsuje na tech listech,vis.Dale to bude takhle: vyrazi nove listecky z podtemi zdeformovanymi ktere se stanou vrcholky bo kmen zdreveni a dale neporoste ,proste obdoba bonzaje.Kvetina si to proste nesla s sebou uz z matky,jinak je zdrava.
TiP: Udrzuj kvetinu susi,ne mokrou a ne vlhkou.Proste tak na hrane.Koren susi a vlhkost v listech.Nehnoj!!! Dieta a klid,zadne soky.Bude OK.
Obr. Nakres deformace.
tripmag
citace:
Původní příspěvek od TERMIX
Muj nazor:
Rezy ktere jsi vzal z matky uz mely miniaturne zdeformovany listky,je to tak?Posleze vypustily korinky a zacaly rust a ta deformace se pouze zvetsuje na tech listech,vis.Dale to bude takhle: vyrazi nove listecky z podtemi zdeformovanymi ktere se stanou vrcholky bo kmen zdreveni a dale neporoste ,proste obdoba bonzaje.Kvetina si to proste nesla s sebou uz z matky,jinak je zdrava.
TiP: Udrzuj kvetinu susi,ne mokrou a ne vlhkou.Proste tak na hrane.Koren susi a vlhkost v listech.Nehnoj!!! Dieta a klid,zadne soky.Bude OK.
Obr. Nakres deformace.


nie rezy su uplne OK mozno dostala ta matka sok ze som ju nejako vela oholil lebo tam ostali len 2 velke listy a par novych malych rasiacich vetviciek a listov

prehnojenie to teda asi nebolo lebo som tu nasiel na fore niekde ukazku prehnojeneho klonu a mal 2 listy podobne zdeformovane tak toho som sa chytil :)

jednak som zabudol zapnut na den pridavne vetranie a malo to aj dost teplo jeden den tak nevie presne co sposobilo tu deformaciu ale uz si rastie dalej dokonca konecne nove listy rastu uz normalne este su male musel by som to fotit makrom a to na telefone nemam :)
neskor prihodim nejaku fotku na porovnanie ked nezabudnem
Frenc
Zdravim všechny Growery. Mám řízky asi týden v bubleru kořeny nejsou ještě prorostlí do roztoku, ale už se mi na nich tvoří tohle. nevíte někdo co to může být????
krit
Nazdarek tak mam ten samej problem us se vam to povedlo rozlustit vsechny veci mam jak by meli bejt a furt netusim cim aní kamosi neví

takle to vipada
Frenc
vlhkost drzim co nejvic 60-80%, hnojeni podle navodu advanced hydroponic, mozna trosku vic...... mohlo by to tim bejt????
tripmag
no tak tu je fotka nove listy su uz vpohode ale tie stare mi skor pripominaju spenat :D
ten lísetk to má od toho že je furt namočenej u tý vlhký půdy
tripmag
citace:
Původní příspěvek od MIRIS
ten lísetk to má od toho že je furt namočenej u tý vlhký půdy


no ale on sa vobec nedotkne pody je par cm nad a aj nadnim su este nejake mensie deformovane
inak vo FAQ je ukazka prehnojenia a je tam spaleny koniec listu a list s podobnou deformaciou a min spalenim
mozno to nebolo az tak prehnojene aby sa to spalilo a len sa to deformovalo
tripmag
hmm no bral som z tej matky klony a dost som ju oholil
mohla by to byt v podstate aj reakcia na take extra skosenie :) len to nebolo jedno poschodie listov ale 2-3 potom uz to islo normalne
Pampalini
citace:
Původní příspěvek od Frenc
Zdravim všechny Growery. Mám řízky asi týden v bubleru kořeny nejsou ještě prorostlí do roztoku, ale už se mi na nich tvoří tohle. nevíte někdo co to může být????



Rozepis se trochu at si muzem udelat obrazek

cim,jak,proc,kdy,kde,kolik,jak casto hnojis ?
popis tve vzduchotechniky ?
jak daleko ci blizko lampa od kytek ?
teplota ?

Takova mensi zasada pokud jeste nemas korinky prorostle tak zalevej rucne a opatrne na ne
wasco123
Skor by som povedal ze prehnojenie. Dufam ze vies ako sa hnoji v bublaku.
aenema
to vypadá na teplotní šok
Frenc
diky za odpovedi. Uz to bude asi v pohode, kytky se uz vzpomatovaly, zredil sem roztok trochu vodou a kytky prolil cistou vodou.
Erixon
Čim to hnojíš? nejsou přehnojený?
Erixon
Složení substrátu? Vlhkost? PH??
Jedna věc je, že ten substrát vypadá docela blátovitě - málo vzduchu pro kořeny - bacha na přelití. Zadalší - ta zdravá kytka má na povrchu substrátu vrstvu keramzitu, kterej dost zvedá ph (když neni vypufrovanej). Čim hnojíš?? nemáš nějaký hnojivo který sráží ph brutálně dolu?


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma