Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 101

Nikdo nic ???? Lidičky potřebuju poradit

Old Post 07-05-2014 v 12:05 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 102

Použij FAQ...
A příště zkus napsat něco bližšího, jestli kveteš, nebo rosteš, Ph, EC, vlhkost....................................


http://grower.cz/pestovani/navody/z...jeni/7.html#106

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 07-05-2014 v 13:00 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 103

Ve Faq už jsem hledal.. Jinak rostu vlhkost záleží jak je venku teď tam je 40% PH 6.8 ... EC neměřeno nemám ho čím změřit.

Old Post 07-05-2014 v 13:35 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bedlek
Nový Člen

Karma uživatele bedlek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 2 

bílé (suché) skvrny na listech Příspěvek č. 104



Zdravím všechny, posledních pár dní se mi na listech začala šířit jistá nepříjemnost. Tvoří se, zatím jen sporadicky a jen na pár kusech bílé suché fleky vetšinou vprostřed listů, někdy i na krajich. 20.den růstu, hlína, zalévám 1x za dva dny, lampa na pojezdu asi 35cm nad vršky. Hnojim AH, poloviční dávku, každé druhé zalévání, ph zálevky 6-6,2. odtah dobrý, přítah pasivní. Poradte prosím, začíná se to šířit a vůbec mě nenapadá co by to mohlo být. Samozřejmě jsem prohledal celé forum, ale stejný problém nenašel. díky moc

Old Post 07-05-2014 v 21:24 PM
bedlek je offline   Profil uživatele bedlek   Find more posts by bedlek   Foto galerie člena bedlek   Click here to Send bedlek a Private Message   Add bedlek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kenway
Stálý Člen

Karma uživatele Kenway - 3% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 75 

Příspěvek č. 105

tak to nezbývá nic jiného než slečnu nechat na pospas osudu no

Old Post 07-05-2014 v 23:44 PM
Kenway je offline   Profil uživatele Kenway   Find more posts by Kenway   Foto galerie člena Kenway   Click here to Send Kenway a Private Message   Add Kenway to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vv2
Stálý Člen

Karma uživatele vv2 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 81  

Re: bílé (suché) skvrny na listech Příspěvek č. 106

citace:
Původní příspěvek od bedlek
Zdravím všechny, posledních pár dní se mi na listech začala šířit jistá nepříjemnost. Tvoří se, zatím jen sporadicky a jen na pár kusech bílé suché fleky vetšinou vprostřed listů, někdy i na krajich. 20.den růstu, hlína, zalévám 1x za dva dny, lampa na pojezdu asi 35cm nad vršky. Hnojim AH, poloviční dávku, každé druhé zalévání, ph zálevky 6-6,2. odtah dobrý, přítah pasivní. Poradte prosím, začíná se to šířit a vůbec mě nenapadá co by to mohlo být. Samozřejmě jsem prohledal celé forum, ale stejný problém nenašel. díky moc


Není to od zalévání?Kapka vody na list?

Old Post 08-05-2014 v 00:07 AM
vv2 je offline   Profil uživatele vv2   Find more posts by vv2   Foto galerie člena vv2   Click here to Send vv2 a Private Message   Add vv2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 107

Zdravim kontroloval som ph je vporiadku tak isto aj vlhkost cize neviem ci je to hnojivom alebo proste nemoc ci parazit pretoze korene pri presadzani boli vporiadku a parazita som tam aspon ja nevidel.... dakujem za kazdu pomoc dik....

Old Post 08-05-2014 v 16:08 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 108



foto

Old Post 08-05-2014 v 16:09 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 109



foto c2

Old Post 08-05-2014 v 16:12 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 110


foto c3

Old Post 08-05-2014 v 16:15 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 111

Bonitas: foto 1 a 2 mi přijde jako pH problém. Pravděpodobně je ta hlína moc kyselá nebo zásaditá.

Zkus to změřit: odebrat vzorek, cca hrneček, dolít vodou 2x tolik, kterou zaléváš, nechat to pořádně rozpustit / zamíchat a pak změřit, až si to sedne.

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 08-05-2014 v 17:09 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 112

takze ph som zmeral ph pody je 7,5 u nas mame celkovo zasaditu vodu aj zem tak nevim..... uvedomujem si ze casom jak hnojim tak sa poda okyslicuje a tym ze budem kytky zalievat aj obycajnou dazdovou alebo odstatoou vodou zo studne tak sa to ph samo upravi na primeranu hladinu lenze toto neviem co je minuli rok som takyto problem nemal ale moze to byt ze v kochliku som to ph mal este moc kysle pretoze som kytky presadzal iba vcera cize uvidime o tyden jak sa zachovaju a jak to pojdem zlte listy som ostrihal a o cca mesiac a pol zacnem vyzivovat aj listy.... diki hmmm

Old Post 08-05-2014 v 17:29 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 113

ja som sa hlavne bal ze mi to chytila nejaka plesen a ze sa mozem teraz modlit aby sa z toho vonku dostala no .....

Old Post 08-05-2014 v 17:31 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bedlek
Nový Člen

Karma uživatele bedlek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 2 

Příspěvek č. 114

to vv2: To me napadlo taky, ale to prave muzu vyloucit, protoze sem to pak zalyval opatrne a objevuje se to porad dal ...nejakej parazit nebo problem s vyzivou??

Old Post 08-05-2014 v 21:18 PM
bedlek je offline   Profil uživatele bedlek   Find more posts by bedlek   Foto galerie člena bedlek   Click here to Send bedlek a Private Message   Add bedlek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vapor 1606
Nový Člen

Karma uživatele vapor 1606 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 115

Mám problém, jedu v rockwool drip,hnojeno Metrop, Ph 5.8, Ec 1.5.
Jsem 16 dni na květu.
Nevím, připadá mi to jako nedostek fosforu.
Díky za radu.
Je to Critical +

Old Post 09-05-2014 v 20:28 PM
vapor 1606 je offline   Profil uživatele vapor 1606   Find more posts by vapor 1606   Foto galerie člena vapor 1606   Click here to Send vapor 1606 a Private Message   Add vapor 1606 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vapor 1606
Nový Člen

Karma uživatele vapor 1606 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 116



Čau, mám dotaz co to může byt.
Jedu rockwool drip v tom je Critical + ,jsem 16 dnu na květu.
PH 5.8
EC 1.5
Hnojeno Metrop.
Diky za informace.

Old Post 10-05-2014 v 07:23 AM
vapor 1606 je offline   Profil uživatele vapor 1606   Find more posts by vapor 1606   Foto galerie člena vapor 1606   Click here to Send vapor 1606 a Private Message   Add vapor 1606 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zajac
Stálý Člen

Karma uživatele Zajac - 90% PěstitelskáKarma uživatele Zajac - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 117

todle mi udělalo teďka venku, ale z přelitosti a spálenosti od slunka

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=72880 DP14`-OUT- PASSION 1, POWERPLANT, SKLENÍK ORANGE HILL SPECIAL, THE ULTIMATE
Δ
http://grower.cz/forum/showthread.p...344#post1104344 NoName v kompostu 13`

Old Post 10-05-2014 v 09:02 AM
Zajac je offline   Profil uživatele Zajac   Find more posts by Zajac   Foto galerie člena Zajac   Click here to Send Zajac a Private Message   Add Zajac to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vapor 1606
Nový Člen

Karma uživatele vapor 1606 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 118

Snad je to od lampy, měl jsem ji asi30cm nad,ale je to 600W, j
Ještě me napadnul fosfor, ale nevím.
Je to jen u pár vršku

Old Post 10-05-2014 v 10:02 AM
vapor 1606 je offline   Profil uživatele vapor 1606   Find more posts by vapor 1606   Foto galerie člena vapor 1606   Click here to Send vapor 1606 a Private Message   Add vapor 1606 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 119

to bude urco spalene..... a vonku jedine ked polejes cez slnko a trafis vodou list

Old Post 10-05-2014 v 15:55 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 120

čau! nevim jestli už to sem někdo nedával. sem na to narazil a přijde mi to docela přehedný Problems Guide

Souvisí to asi s timhle obrázkem, kterej už jsem tu několikrát viděl. nutrients deficiency

Old Post 13-05-2014 v 15:24 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hybrid94
Stálý Člen

Karma uživatele Hybrid94 - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 121



Ahoj, listy mi začaly asi před dvěma dny žloutnou/blednout od stonku. Na FAQ jsem četl, že to může způsobovat nedostatek síry. Taky se růst zastavil vrchního patra a nechce pokračovat (2 dny je na tom pořád stejně), mám problém s molicemi, použil jsem postřik zespod listů a celkem dost - nepomáhá. Přikládám foto, nevím jestli to půjde dobře vidět, ale okem je to vidět více.

Old Post 13-05-2014 v 19:18 PM
Hybrid94 je offline   Profil uživatele Hybrid94   Find more posts by Hybrid94   Foto galerie člena Hybrid94   Click here to Send Hybrid94 a Private Message   Add Hybrid94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hybrid94
Stálý Člen

Karma uživatele Hybrid94 - 65% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 122

Neví někdo co s tím? Postižené vrchní listy jsou nyní svěšené dolů a začínající další patro se pořád nijak nevyvíjí...

Old Post 14-05-2014 v 14:02 PM
Hybrid94 je offline   Profil uživatele Hybrid94   Find more posts by Hybrid94   Foto galerie člena Hybrid94   Click here to Send Hybrid94 a Private Message   Add Hybrid94 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 123

Zdravim všechny ... Potřeboval bych radu ohledně mých kytek. Téměř po prvním týdnu začali žloutnout listy, tak jsem usoudil že na problému je ph. Koupil jsem tedy novou hlínu, Light mix od Biobizz, a věřil, že kytky se spravý. To se však nestalo. Jsou stále žluté a postupně jim lístečky odumíraj, jako kdyby odehnívali, protože to není suchý, ale furt vlhký. Hlínu nechávám vždy proschnout, takže tim, že by se topili to podle mě taky není. Tento týden (3 týden růstu) jsem je začal i hnojit. Nyní jsem začal zalejvat vodou z potoka, protože už vážně nevím čím to je a jsem z toho zoufalej. Dnes pojedu do města a seženu si ještě ph metr, ale myslím, že ph je v normě. Dík všem za jejich rady

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 15-05-2014 v 13:21 PM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TřiPaštiky
Stálý Člen

Karma uživatele TřiPaštiky - 92% PěstitelskáKarma uživatele TřiPaštiky - 92% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 124



Zdravim všechny ... Potřeboval bych radu ohledně mých kytek. Téměř po prvním týdnu začali žloutnout listy, tak jsem usoudil že na problému je ph. Koupil jsem tedy novou hlínu, Light mix od Biobizz, a věřil, že kytky se spravý. To se však nestalo. Jsou stále žluté a postupně jim lístečky odumíraj, jako kdyby odehnívali, protože jsou ty konce stále vlhký. Hlínu nechávám vždy proschnout, takže tim, že by se topili to podle mě taky není. Tento týden (3 týden růstu) jsem je začal i hnojit. Nyní jsem začal zalejvat vodou z potoka, protože už vážně nevím čím to je a jsem z toho zoufalej. Dnes pojedu do města a seženu si ještě ph metr, ale myslím, že ph je v normě. Dík všem za jejich rady

Pěstuj dál
Pěstování na stromě

Old Post 15-05-2014 v 13:25 PM
TřiPaštiky je offline   Profil uživatele TřiPaštiky   Find more posts by TřiPaštiky   Foto galerie člena TřiPaštiky   Click here to Send TřiPaštiky a Private Message   Add TřiPaštiky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fenomen99
Nový Člen

Karma uživatele Fenomen99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 125

Zdravím Vas . Chcel som sa spytat prosim Vas co je dobre na pliesen ? Lebo počul som už tu na fore zevraj pomaha aj zriedeny peroxid z vodou ? Tak ze ci je to pravda alebo nie ? ma tu niekto s takym postrekom uz skusenosti ?

Old Post 18-05-2014 v 21:28 PM
Fenomen99 je offline   Profil uživatele Fenomen99   Find more posts by Fenomen99   Foto galerie člena Fenomen99   Click here to Send Fenomen99 a Private Message   Add Fenomen99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 126



Zdravím,mám jen tak pro radost semínko NL x BB obevilo se me na nem tohle. Nevíte co to je?

.

Old Post 22-05-2014 v 16:34 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 127


delší fotka...

.

Old Post 22-05-2014 v 16:36 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rakosnicek92
Nový Člen

Karma uživatele rakosnicek92 - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 128


Zdravím, mám dotaz
Rostlinky jsou +/- jeden den už měsíc ve fázi růstu. Jsou v předhnojeném substrátu ve skleníku. A na jedné z nich se objevil tenhle světle zelený flek. Nevím jestli je to znamení toho že jim něco chybí, nebo zdali je to normální. Díky za odpověď

Old Post 24-05-2014 v 10:17 AM
rakosnicek92 je offline   Profil uživatele rakosnicek92   Find more posts by rakosnicek92   Foto galerie člena rakosnicek92   Click here to Send rakosnicek92 a Private Message   Add rakosnicek92 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gromer
Nový Člen

Karma uživatele gromer - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1  

Dotaz Žloutnutí listů od okrajů Příspěvek č. 129



Ahoj, přikládám foto mého prvního pěstitelského pokusu, zatím mám doma za oknem, než je někam přesadím. Zalívám podle mě ok, hnojím BioBizzem Fish-Mix (občas do květináče a o něco častěji postřik na listy), ale nějak mi umírají listy. První foto je tipuju na vysušení větrem (měl jsem na parapetu a docela foukalo), ty žluté skvrny mi ale přijdou jako nějaká absence živin. Poradí prosím někdo?

Old Post 25-05-2014 v 10:55 AM
gromer je offline   Profil uživatele gromer   Find more posts by gromer   Foto galerie člena gromer   Click here to Send gromer a Private Message   Add gromer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Dotaz ???? Příspěvek č. 130



Zdárec lidi. Kámoš mi dal nějaké sazenice abych mu je dal do pucu, přesadil jsem je do lepšího substrátu a hodil pod úsporky, aby se rychleji zotavily. Ale co ty listy? Tohle vidím vůbec prvně... Nevíte o co jde?

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 25-05-2014 v 17:49 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 131

Rakosnicek ta kvetina je uplne vpohode...... len davaj bacha na prehnojovanie a kyslost pody lebo to je horsie jak keby bola poda viac zasadita.....
Gromer kysla poda alebo prehnojene preplachni to a zdvihni ph najskor si to ale zmeraj zle listy odtrhni...
a gremlin daj prec zle listy a zmeraj si ph a podla veku mozes zacat hnojit v nizkej koncentracii....

Old Post 26-05-2014 v 00:28 AM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanWalk
Stálý Člen

Karma uživatele DanWalk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 132

cawte, mám problém..mal som rastlinky vo foliaku a za v nedelu som ich polial a v stredu a potom som sa domov vratil az v nedelu a bola uplne sucha zem a rastlinky mi ozltli nejako...od spodu az do predposledneho poschodia( je 4 poschodova) tak vsetky listy ostali zlte,,niekde som sa dočital ze je to nedostatkom dusíka neviete mi poradit ako to napravit alebo je to len tou vodou,, fotky sem hodím neskor....

http://2i.sk/2i/i/5382f673/0455e71cfef1be7259f025d4002dde65/a1d1b69c4f.f.jpg

2014- Moj prvy grow


Naposledy upravil DanWalk 26-05-2014 v 08:10 AM

Old Post 26-05-2014 v 07:44 AM
DanWalk je offline   Profil uživatele DanWalk   Find more posts by DanWalk   Foto galerie člena DanWalk   Click here to Send DanWalk a Private Message   Add DanWalk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 133


Mám problém s lístekm,nevíte co to je?

.

Old Post 26-05-2014 v 17:17 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bonitas
Stálý Člen

Karma uživatele Bonitas - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 33 

Příspěvek č. 134

tie male chrobaky svilusky tusim....

Old Post 26-05-2014 v 22:26 PM
Bonitas je offline   Profil uživatele Bonitas   Find more posts by Bonitas   Foto galerie člena Bonitas   Click here to Send Bonitas a Private Message   Add Bonitas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KreatorOne
Nový Člen

Karma uživatele KreatorOne - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65535 

Příspěvek č. 135


Zdravím Groweři... Mám problém začly se mi na jedné kytce kroutit listy :/ .. známej bonsajista mi poradil že z nich něco vysává vodu a mám je postříkat Mospilanem. Prosím o radu předem za každou děkuju

Old Post 27-05-2014 v 12:36 PM
KreatorOne je offline   Profil uživatele KreatorOne   Find more posts by KreatorOne   Foto galerie člena KreatorOne   Click here to Send KreatorOne a Private Message   Add KreatorOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Problém s postřikem ? Příspěvek č. 136



Zdravím chtěl bych se zeptat na můj problém s listy... Víte někdo co to přesně je??? Kytičkám dávám jednou týdně postřik přímo na listy od Plagronu (VitaRace) je mi divné že vždycky po tomto postřiku se na lestech objeví "bílé skvrny" kytičky jsou u vápenaté zdi, ale minulý rok tam byli také a tyto problémy neměly, ale nestříkal jsem je... I když hodně pršelo a voda tam občas cákala tak se prostě to vápno na listy nedostalo, ale když je teď stříkám tak se tam objevují tyto bílé skvrny... Zkoušel jsem je i prstem a mokrým kapesníčkem otřít, ale to se nedaří ta bílá skvrna nezmizí... Díky za rady
PS: Je to fem. Durban od DP...

Old Post 27-05-2014 v 17:04 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smart
Stálý Člen

Karma uživatele Smart - 77% PěstitelskáKarma uživatele Smart - 77% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 223  

Re: Problém s postřikem ? Příspěvek č. 137

citace:
Původní příspěvek od Davidino
Zdravím chtěl bych se zeptat na můj problém s listy... Víte někdo co to přesně je??? Kytičkám dávám jednou týdně postřik přímo na listy od Plagronu (VitaRace) je mi divné že vždycky po tomto postřiku se na lestech objeví "bílé skvrny" kytičky jsou u vápenaté zdi, ale minulý rok tam byli také a tyto problémy neměly, ale nestříkal jsem je... I když hodně pršelo a voda tam občas cákala tak se prostě to vápno na listy nedostalo, ale když je teď stříkám tak se tam objevují tyto bílé skvrny... Zkoušel jsem je i prstem a mokrým kapesníčkem otřít, ale to se nedaří ta bílá skvrna nezmizí... Díky za rady
PS: Je to fem. Durban od DP...

Je to v klidu,to je normální Muže to bejt tvrdou vodou Když stříkám biool tak tam od něj taky mám skvrnky...

.

Old Post 27-05-2014 v 18:25 PM
Smart je offline   Profil uživatele Smart   Find more posts by Smart   Foto galerie člena Smart   Click here to Send Smart a Private Message   Add Smart to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Davidino
Stálý Člen

Karma uživatele Davidino - 92% PěstitelskáKarma uživatele Davidino - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 138

OK tak to jsem rád... jen mě to sere že to nevypadá hezky, ale evidentně to listům nevadí páč vypadají zdravě... Hodlám pak udělat celý téma s mým pěstem páč letos jsem si s tím opravdu vyhrál.... Určitě se máte na co těšit V půdě je totiž krásný kravský odleželý hnůj Udělal jsem letos takovej mix Dole trocha keramzitu s Guánem pak 5cm vrstva hnoje pak Je vetší vrstva substrátu na muškáty s perlitem a substrátem na kaktusy pak je zase hnůj s kopu žížal následuje opět muškát a nahoře je taky tak 5cm vrstva hnoje a uplně nahoře je zase substrát s perlitem aby to vypadalo hezky

Old Post 27-05-2014 v 19:12 PM
Davidino je offline   Profil uživatele Davidino   Find more posts by Davidino   Foto galerie člena Davidino   Click here to Send Davidino a Private Message   Add Davidino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 139



Pánové musím se s vámi podělit o jednu rostlinu je to z největší pravděpodobností o O. G. kush. Je to z klonu z kterého jsem měl velikou a dobrou sklizeň i já stejný klonař.

On z toho dokázal udělat zajímavého mutanta. A nějak nevím jak se mu to mohlo povést. Usuzuji buď velkým stresem. Ale v tom případě nevím jak to udělal.
Nevíte co mohl udělat špatně?
Opravdu už mi docházejí nápady jak tohle vyrobil. Podle všeho dodržuje pH hnojí to na květ a hlínu má z nějaké slevy v baumaxu.

Sem si hnedka řekl jestli si ze mě dělá srandu už. To už chce asi nějakou zručnost tohle vyrobit.














Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-05-2014 v 19:37 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 140

Mě příjde jako by to z květu šlo zase na rust Jinak fakt nevim,jak to dokázal

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 27-05-2014 v 21:11 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 141

No neviděl jsem zbytek rostlin. Tak že by mě zajímalo jak vypadají ostatní. No nevím právě. Nějak mě nenapadá kde je chyba. To už je tak zmutované že bych řekl že všude. Tohle už je na mě nějak moc.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-05-2014 v 21:20 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KreatorOne
Nový Člen

Karma uživatele KreatorOne - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 65535 

Dotaz Příspěvek č. 142


Zdravim lidi poradite co s tim mam udelat ? neni to spaleny ani zmrzly ... sem s toho naprasky muj jedinej hashplant

Naposledy upravil KreatorOne 28-05-2014 v 07:26 AM

Old Post 28-05-2014 v 06:51 AM
KreatorOne je offline   Profil uživatele KreatorOne   Find more posts by KreatorOne   Foto galerie člena KreatorOne   Click here to Send KreatorOne a Private Message   Add KreatorOne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 143

KreatorOne: Kdyť je v pohodě jen má trošku zmrvenej jeden lístek jestli vidím dobře. To se někdy stává nic strašného.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 28-05-2014 v 11:06 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 144


Zdravím,
po týdnu se mi udělaly žlutý fleky na Frisianovi. Cca před 5ti dny jsem hnojil BioVega 4ml/L a nechtěně přelil přes listy za slunka. Může to být tím, bo hledat jinou příčinu?

Old Post 28-05-2014 v 12:55 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Craft
Nový Člen

Karma uživatele Craft - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 145

Nechci strašit ale vypadá to jako počínající nedostatek jednoho z těchto tří prvků :
Hořčík, Draslík nebo Zinek. Bohužel nejsem schopnej ti to určit přesněji =(
Skus víc zahnojit tim BioVega má vcelku vysokej podíl draslíku tak pokud se ti to zlepší
máš jasno, pokud ne zůží se ti alespoň výběr. Toť můj názor.
Ať se daří.

Některé drogy nejsou zakázané proto, že by byly nebezpečné. Jsou nebezpečné, proto ,že jsou zakázané. (dr. J. Marks)

Old Post 28-05-2014 v 14:03 PM
Craft je offline   Profil uživatele Craft   Find more posts by Craft   Foto galerie člena Craft   Click here to Send Craft a Private Message   Add Craft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drahotom
Nový Člen

Karma uživatele Drahotom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 146



Ahoj, chtěl bych se vás zeptat jestli nevíte náhodou co s tímhle. Nemám ponětí jak dlouho už to na těch listech může být ale začínaj se mi furt dokola dělat takové hnědé tečky na listech u řízků. Mám to u 3 AK řízků mám ještě jeden řízek Ice ale na něm to není. Může mi někdo pomoct? Hnojím Bio grow. Substrát tam mám nějaký zahradnický.

Old Post 28-05-2014 v 14:20 PM
Drahotom je offline   Profil uživatele Drahotom   Find more posts by Drahotom   Foto galerie člena Drahotom   Click here to Send Drahotom a Private Message   Add Drahotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
retrobo
Stálý Člen

Karma uživatele retrobo - 75% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 147

citace:
Původní příspěvek od Craft
Nechci strašit ale vypadá to jako počínající nedostatek jednoho z těchto tří prvků :
Hořčík, Draslík nebo Zinek. Bohužel nejsem schopnej ti to určit přesněji =(
Skus víc zahnojit tim BioVega má vcelku vysokej podíl draslíku tak pokud se ti to zlepší
máš jasno, pokud ne zůží se ti alespoň výběr. Toť můj názor.
Ať se daří.


Ok. Takže na přehnojení na list to netipuješ? sem tam mi někdy něco zežloutlo, ale ne v takové míře (leda když sem omylem pošplíchal kytky z rozprašovače kde byl bofix a pořádně ho nevypláchl). Nedostatek čehokoliv mě ani nenapadl, jelikož tam je zakopáno cca 50L na kytku zahradního substrátu s mykorhizou, který si je dle parametrů hodně podobný např. s lightmixem. Objevilo se to právě po tom prvním zahnojení. Ostatní kytky jsou v obdobné půdě a nic takového nemají. Ale je fakt, že zrovna FD se za posledních 5dní dost vytáhl oproti ostatním.

Old Post 28-05-2014 v 15:18 PM
retrobo je offline   Profil uživatele retrobo   Find more posts by retrobo   Foto galerie člena retrobo   Click here to Send retrobo a Private Message   Add retrobo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drahotom
Nový Člen

Karma uživatele Drahotom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 148



Aktualizace.

Bez změny k lepšímu. Přestal jsem hnojit a stejně to nepřestalo.
Prosím někoho o radu co s tím nebo cokoli.

Old Post 29-05-2014 v 14:38 PM
Drahotom je offline   Profil uživatele Drahotom   Find more posts by Drahotom   Foto galerie člena Drahotom   Click here to Send Drahotom a Private Message   Add Drahotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drahotom
Nový Člen

Karma uživatele Drahotom - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 149

Zdravím, tak už vím kde je problém. Měl jsem možnost změřit Ph vody, kterou koťátka zalévám a zjistil jsem, že mám Ph vody 8+-, takže docela mazec. Doufám že to vyřeším

Old Post 29-05-2014 v 21:04 PM
Drahotom je offline   Profil uživatele Drahotom   Find more posts by Drahotom   Foto galerie člena Drahotom   Click here to Send Drahotom a Private Message   Add Drahotom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MickyRocks
Stálý Člen

Karma uživatele MickyRocks - 90% PěstitelskáKarma uživatele MickyRocks - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 150


Mám problém s listy, je to Frisian Dew v 11l substrát GrowMix, hnojeno Terra Grow a Phyt-Amin. Ostatní kytky tenhle problém nemaji ( i další Frisian, i když jiný pheno ). Jedná se o listy v spodní třetině kytky, jen pár, není to po celý kytce.

Díky

Old Post 29-05-2014 v 21:39 PM
MickyRocks je offline   Profil uživatele MickyRocks   Find more posts by MickyRocks   Foto galerie člena MickyRocks   Click here to Send MickyRocks a Private Message   Add MickyRocks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:12 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3920910 seconds with 49 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív