Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #5
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Obecné InDoor #5 Příspěvek č. 1








Pěstírna: Pořád stejná, žádná změna.. No ale mám nové slunce a stínítko.




Osvětlení: 400 W GIB Flower Spectre XTreme Output, 2xNlite 24 W Purple, 1xNlite 24 W White a 1xNlite 24 W red bohužel mám jen dvě armatury tak že ty zářivky střídám.



Větráčky a větráky: Na přítah SUNON 314m3/h, odtah Ruck RK 125L (325 m3/h) v květu bude nasazen i Filtr CarbonActive Mini 400 m3/h. Ofuk mám jeden 15cm stolní větrák jeden věžoví a jeden 12cm větráček. A horkovzdušný ventilátor, kdyby byla zima.




Genetika: Sensi Seeds - Skunk #1 Limited Edition fem., American Dream a Indoor mix.




Hna a Rockwool: Canna Terra Professional Plus+ (přímo pro Indoor), Grodan 4x4x4 cm




Hnojiva:
Advanced Hydroponics - Grow, Bloom, Micro + Root Stimulator, Growth/Bloom Excellarator a Final Solution.
Plagron - Repro forte, Phyt-amin.
Canna - Canna PK 13/14, Cannazym.
Hesi - Hesi Super Vit.
Pak někdy přidám ComCat a pH vody měním Dry pH Down.
















Mám rozlišení obrazu 1600 x 1200 pixelů, tak u nižších rozlišení to může být u popisu obrázků krapet rozjeté.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 22-08-2009 v 15:30 PM

Old Post 07-08-2009 v 21:38 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Budu určitě sledovat.Přeju hodně štestí při pěstu at sklidíš aspon 1g/w.A ty zářivky sou v tělesech s tlumivkou a startérem nebo z elektronickym předřadníkem.? Dík za odpověd

Old Post 08-08-2009 v 08:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grifin
Nový Člen

Karma uživatele Grifin - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

Zadreček no vidím že si stím umíš moc dobře pohrát a to se mi líbí, do budoucna chci taky nějakou dobrou pěstírnu ale pořád mám strach za spalovný elektřiny že se nedoplatím ale myslím že to pak asi bude stat za to co ... xD přeji ti hodně štěstí a stále jasný svit

Old Post 09-08-2009 v 13:31 PM
Grifin je offline   Profil uživatele Grifin   Find more posts by Grifin   Foto galerie člena Grifin   Click here to Send Grifin a Private Message   Add Grifin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Zdravím Tě chlape.
Vidím,že neotálíš,sotva jsem spatřil finále InDoor #4


Fem.Skunk no.1 - dobrá žíla.
přeji hodně štěstí

Old Post 09-08-2009 v 15:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Růst Příspěvek č. 5






lemon skunk: Tak snad se zadaří. No to ti nepovím mám je přímo od nlite a nevím co je uvnitř.

Grifin: Nemusíš mít strach není to zase tak strašný odběr.

SIMOR: Taky tě zdravím. Tj, chtěl jsem ještě dřív sázet protože podzim se blíží. Minulí rok jsem měl takový problém že jsem ke konci květu měl v noci až 10 stupňu. Proto jsem tentokrát spěchal jak se dá. fem. Skunk #1 je fakt luxusní jak semínka i kytky tak i ten voňavý výsledek.
_________________

Tak jsem je dnes přesazoval, pěkně šli všechny do hlíny.
Ještě když klíčili tak jsem měl takoví problém že American Dream klíčil docela dost dlouho, trošku jsem zazmatkoval a začal jsem klíčit všechny semena. Nakonec nevyklíčili jen 2.
Z Indoor mix vylezli zatím pěkné kytičky některé jsou trošku jeté ale možná se ještě zlepší.
Skunk #1 jak jinak nádhera všechny 3 semínka co jsem zasadil vylezli a o5 vypadá jedna jako druhá.
_________________

Teplota: 26°C D , 19°C N

Vlhkost: 70 %
_________________


< Kytičky










< O5 kytičky












< Ameriacan Dream













< Indoor mix

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 11-08-2009 v 15:59 PM

Old Post 11-08-2009 v 15:54 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Růst Příspěvek č. 6






_________________

Tak jsem zase házím nějaké foto.
Kytky krásně rostou teď jsem jim asi dva dny pouštěl na pár hodin music pro rostlinky, a vypadá to že se jim to asi líbí taky ještě aby ne.
Mám takoví velký problém nemám hlínu tím pádem nemůžu přesazovat. Hlína mi přijde až 24. Co je trochu blbé protože jak už jsou velké, tak nevím jestli vydrží až do pondělí.
Mám takovou lepší správu a to že jsem koupil měřič energie tak že příště jsem dám i kolik jsem propálil, a kolik to přes den žere watu.
_________________

Teplota: 28°C D , 20°C N

Vlhkost: 59 %
_________________





< Kytky jak vojáci v řadě.












< Vždycky se mi líbí jak listečkama obtočí zářivku












< Indoor mix














< American Dream

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 18-08-2009 v 23:15 PM

Old Post 18-08-2009 v 22:34 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

cumim na tu krasu.... druha fotka. jedna vedle druhe jako kdyz bic mrskne! tohle vypada na pekny grow, tetkom jsem si vsiml tveho komentare k tomu. mas recht jak svina

Old Post 18-08-2009 v 23:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Růst Příspěvek č. 8






_________________

Kus hoven: Díky za pochvalu.

Rostlinky rostou jak z vody.
Hlína mi přijde v pondělí tak je hned budu muset přesadit.
Zatím žádné problémy se nevyskytli všechno krásně šlape.
_________________

Teplota: 24°C D , 19°C N

Vlhkost: 65 %

Průměrný příkon: 165 W

Spotřebováno: 11,0 kWh
_________________

< Ty big jsou American Dream









< Zářivka
















< Kompletní sestava












< Prales

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 22-08-2009 v 15:27 PM

Old Post 22-08-2009 v 15:04 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od lemon skunk
A co tam v tom 165w vlastně je? 2x24w,větráky,zvhčovač a muzika?Pak smaznu!!!Ahoj!
No je to komplet odběr pestírny ve dne, se vším všudy. Ono až zapnu ten sodík tak to rychle stoupne.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 23-08-2009 v 15:19 PM

Old Post 23-08-2009 v 15:04 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Růst Příspěvek č. 10






_________________

Tak jsem se konečně dočkal a došla mi hlína sodík a zítra ještě stínítko konečně.
Co mě překvapilo tak hlína Canna profesional + nemá perlit, teď nevím jestli tam fakt není nebo se někde stala chyba? Perlit jako mám, ale nechtělo se mi ho tam zdlouhavě přidávat tak prostě perlit není no.
Kytičky jsem hned všechny štípl protože už byli docela dost velké. Teď pojedu asi 4-5dní a pak postupně budu přepínat. Nemůžu bohužel čekat nebo mě na konci zase potká zima.
Sodík svítí jak ďábel, njn ten starej byl už prostě vysvícený.

Dnes jsem je zalil vodou s pH 6 s Root Stimulator a s Hesi Super Vit. Večer se chystám na Phit-amin.
_________________

Teplota: 25°C D , 18°C N

Vlhkost: 70 %

Průměrný příkon: 620 W

Spotřebováno: 20,4 kWh
_________________








< Kořínky American Dream













< Sodík > 400 W GIB Flower Spectre XTreme Output konečně se mi hodí sodík k předřadníku GIB










< A už zasazené kytky a sodík se poprvé rozžhavil. A zítra mi dojde stínítko vlaštovka tak že to bude vypadat ještě lépe, a hlavně funkčnost bude lepší.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 24-08-2009 v 18:18 PM

Old Post 24-08-2009 v 18:12 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 11

to vypada moc pekne, urcite budem sledovat, k+
Jen sem se te chtel zeptat, z jakyho duvodu sis vybral nepojmenovany mix semen? Nezalezi ti na tom co pestujes?

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 24-08-2009 v 19:23 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od kokodc
to vypada moc pekne, urcite budem sledovat, k+
Jen sem se te chtel zeptat, z jakyho duvodu sis vybral nepojmenovany mix semen? Nezalezi ti na tom co pestujes?
Samozřejmě že záleží. Proto mám taky American Dream a Skunk #1. No já osobně jsem si nikdy Indoor mix koupit nechtěl z toho důvodu co si tu zmínil. Ale bratr navrhl že by je koupil, tak jsem neodmítl.
Teď to mám zase jako doplňující rostlinky, k těm co jsou prioritní. A mám pocit že z toho vyleze něco zajímavého i když budou bezejmenné.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-08-2009 v 19:39 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kokodc
Stálý Člen

Karma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% PěstitelskáKarma uživatele kokodc - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 228  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Samozřejmě že záleží. Proto mám taky American Dream a Skunk #1. No já osobně jsem si nikdy Indoor mix koupit nechtěl z toho důvodu co si tu zmínil. Ale bratr navrhl že by je koupil, tak jsem neodmítl.
Teď to mám zase jako doplňující rostlinky, k těm co jsou prioritní. A mám pocit že z toho vyleze něco zajímavého i když budou bezejmenné.

Ok tedy, preju hodne stesti, ja az dovychytam skrin, mam pripravenej chees haze(miluju tu chut) a daddy`s girl.

Don`t DRINK and drive, just SMOKE and fly
________________________________

3xVanilla Kush 3x SAGE - JEDE


3nd Indoor - Sklizeno!!!


2nd Indoor - Sklizeno[cca 110g]


1st Indoor - sklizeno


Matkarna


Vychytavani Boxu



Old Post 24-08-2009 v 21:38 PM
kokodc je offline   Profil uživatele kokodc   Find more posts by kokodc   Foto galerie člena kokodc   Click here to Send kokodc a Private Message   Add kokodc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Růst Příspěvek č. 14






_________________

Tak mi přišlo stínítko, musel jsem ho hned namontovat.
Konečně to vypadá tak jak jsem si to vždycky představoval.
A ta new lampa, doufám že tento grow bude ještě lepší než ten minule
_________________

Teplota: 28°C D , 19°C N

Vlhkost: 60 %

Průměrný příkon: 625 W

Spotřebováno: 28,6 kWh
_________________


< Tady jsem to k sobě vše přišrouboval











< Potom jsem to musel ohnout a přidělat těmi kovovými tyčkami. Jednou mě to vyletělo a skoro mě to zranilo nebezpečná práce.












< No a už se houpá.












< Kytičky si užívají slunečného dne.

EDIT:
Jak si můžete všimnout tak já vůl to sešrouboval špatně. Ale teď jsem to zase všechno odšroubovat a sešroubovat už konečně správně, tak že teď už to jede tak jak má, příště vyfotím.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 25-08-2009 v 16:32 PM

Old Post 25-08-2009 v 14:13 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Růst Příspěvek č. 15






_________________

Po dvou dnech třicítek teplot se to zase uklidnilo a už je tam zase kolem 26.
Na některých listech se objevovali fleky jako od spálení hnojkama. Ale už se to všechno zlepšilo teď je to už jen na těch starších listech, tak že příčin to mohlo mít hodně.
Všechny krásně rostou. Co jiného dodat.
_________________

Teplota: 26°C D , 19°C N

Vlhkost: 65 %

Celkový průměrný příkon: 630 W

Spotřebováno: 77,1 kWh
_________________



< American Dream












< Indoor Mix













< FIM












< Všechny rostlinky

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 09-09-2009 v 22:53 PM

Old Post 29-08-2009 v 13:59 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

1. Den květu Příspěvek č. 16






_________________

Tak a už tu mám květ.
Kytky v poslední době hodě narostli udělali menší bush.
Včera jsem je poprvé hnojil, ještě na růst. Ještě musím pochválit tu hlínu je fakt luxusní je pořád krásně vzdušná jak na začátku. Kořínkům se musí dobře dýchat. Se musí nechat canna umí dobře dělat svojí práci. Kam se hrabe Royalty-mix.
_________________

Teplota: 28°C D , 17°C N

Vlhkost: 59 %

Celkový průměrný příkon: 610 W

Spotřebováno: 131,9 kWh
_________________



< Bush












< American Dream















< List














< Skunk #1

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 09-09-2009 v 22:53 PM

Old Post 03-09-2009 v 16:39 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
11-09-2014 - InDoor #8 - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9710790 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív