Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #7
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Hydroponie InDoor #7 Příspěvek č. 1






Zdravím po dlouhé době Grower, jen bych chtěl říct na úvod, že jsem opravdu rád že grower opět frčí. Z této dobré zprávy jsem musím dát pár fotek krásných holek, které mám tu čest pěstovat.

Pěstírna:
- DarkStreet II 120 (120x120x180 cm)


Osvětlení:
- Růst: 400 W Philips HPI-T
- Květ: 400 W GIB Flower Spectre XTreme Output
- Dodatečně: 2x Nlite 24 W Purple, 200W CFL Red




Vetráčky a větráky:
- Na přítah SUNON 314m3/h, odtah Ruck RK 125L (325 m3/h) s filtrem prima klima ECO 125mm/360m3
- 2x 23cm větrák na cirkulaci vzduchu




Genetika:
- Paradise Seeds: DelaHaze Sativa: 70% Indica: 30% THC: 15-18%
- Royal Queen Seeds: O.G. Kush Sativa: 25% Indica: 75% THC: 20 - 23%
- Dutch Passion: Blueberry Sativa: 20% Indica: 80% THC: 19,5 %
- Homegrown Fantaseeds: Super Crystal Indica: 100% THC: 12 - 15 %




Systém a Pěstovací médium:
- Atami: Atami Wilma 10 60l, Atami Wilma 8 60l do každé vany mám dané topidlo a vzduchovací kameny.
- Médium: Keramzit 8-16 mm smíchaný s rockwool kostičkama 1x1x1 cm a samostatně 5x květináč s čistým kokosem




Hnojiva:
- Advanced Nutrients: SensiGrow A - B, SensiBloom A - B, Sensizym, Voodoo Juice, B-52, Big Bud, Bud Factor X, CarboLoad Liquid, Nirvana ,Overdrive, Final Phase
- Hesi: Boost
- Plagron: Green sensation
- Advanced Hydroponics: Kyselina dusičná 40%, Kyselina fosforečná 60%, Hydroxid draselný 30%.


Foto:
1 - Růst
2 - DelaHaze
3 - DelaHaze
4 - Keř Super Crystal
5 - 8. den květu

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 29-04-2014 v 19:59 PM

Old Post 03-03-2014 v 01:07 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 2

Ahoj moc pěkný... jak jsi spokojenej s Advanced Nutrients?

Old Post 03-03-2014 v 05:35 AM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od KALAJDY
Ahoj moc pěkný... jak jsi spokojenej s Advanced Nutrients?

Diky, no pár značek jsem vystřídal. Pár značek jsem vyděl v akci. A musím říct že AN je jedno z nejlepších hnojiv.
Díky Voodoo Juice mi dole z květináče leze tolik kořenů že jsem to snad ještě neviděl. To skoro ucpává dírky na odtok. Piště přidám fotku.
Jediná nevýhoda těchto hnojiva je jejich cena. Ale zase si říkám že každé z nich dělá rostlinkám dobře jak jen může. A v hydroponii to využijí naplno.
Za tu velkou a kvalitní sklizeň to stojí.

Old Post 03-03-2014 v 09:14 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KALAJDY
Stálý Člen

Karma uživatele KALAJDY - 100% PěstitelskáKarma uživatele KALAJDY - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 4

No já dostal jako dárek SensiGrow A - B tak dokoupím SensiBloom A - B a nějaký doplnky k tomu a uvidím.

Old Post 03-03-2014 v 15:54 PM
KALAJDY je offline   Profil uživatele KALAJDY   Find more posts by KALAJDY   Foto galerie člena KALAJDY   Click here to Send KALAJDY a Private Message   Add KALAJDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

19. Den květu Příspěvek č. 5






< Komplet
_________________

Tak jsem dávám fotky zatím mladých holek. Překvapuje mě že na 19. den květu docela voní. Když otevřu stan se na mě vyvalí taková známá vůně.
O. G. Kush pěstuji poprvé a zatím mě překvapují její růst a květ. Přečetl jsem si o ní hodně tak že jsem i tak natěšený. Překvapuje mě že už je docela obalená pryskyřicí. I lístečky kolem paliček.
Tak se zatím pokochejte foktama.
_________________

Teplota: 23,5°C D , 19°C N

Vlhkost: 50 %

EC: 1,0 - 1,1

pH: 5,7 - 6,1
_________________

< Kořínky ať žije Voodoo Juice









< Kapačky













< O. G. Kush










< O. G. Kush


Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 04-03-2014 v 16:13 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growmajk3
Stálý Člen

Karma uživatele growmajk3 - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 6

zdarec...
Ty kořeny vypadají opravdu luxusně... dělají to věechny odrůdy?
A ta taplota je schválně tak nízká kvůli O.G. které nízké teploty mají rády...?

Old Post 04-03-2014 v 22:33 PM
growmajk3 je offline   Profil uživatele growmajk3   Find more posts by growmajk3   Foto galerie člena growmajk3   Click here to Send growmajk3 a Private Message   Add growmajk3 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele growmajk3! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 7


citace:
Původní příspěvek od growmajk3
zdarec...
Ty kořeny vypadají opravdu luxusně... dělají to věechny odrůdy?
A ta taplota je schválně tak nízká kvůli O.G. které nízké teploty mají rády...?

Čus.
Ano ty kořeny jsou u všech kytek. Někdy dokonce i víc. Mrkni na foto.
A jinak teplota nezdá se mi nízká. Je to podle mě akorát. Ideál pro kytky je kolem 22 - 25 stupňů přes den. A od 17 do 19 v noci. Tak že vše ok.

Old Post 04-03-2014 v 22:55 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
st3pi
Nový Člen

Karma uživatele st3pi - 40% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 25 

Příspěvek č. 8

Ahoj, pekna prace zatim, drzim palce. Chtel bych se zeptat na hnojiva, zijes ted ve statech nebo v kanade? Hodne lidi co tam zijou jedou prave timhle a jejich vysledky jsou velmi dobre.

Naposledy upravil st3pi 05-03-2014 v 19:52 PM

Old Post 05-03-2014 v 19:36 PM
st3pi je offline   Profil uživatele st3pi   Find more posts by st3pi   Foto galerie člena st3pi   Click here to Send st3pi a Private Message   Add st3pi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od st3pi
Ahoj, pekna prace zatim, drzim palce. Chtel bych se zeptat na hnojiva, zijes ted ve statech nebo v kanade? Hodne lidi co tam zijou jedou prave timhle a jejich vysledky jsou velmi dobre.
Čus,
no jsem v ČR tyto hnojiva jsou dostupná i na našem trhu teď už docela jednoduše.
Teď jedu druhé kolo. A opravdu ten výnos a kvalita je poznat.
A jinak co znám tak je velmi propagoval Kanaďan který si říká Remo (Urban Grower). A od toho týpka znám tuto značku.

Old Post 05-03-2014 v 21:27 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

24. Den květu Příspěvek č. 10






< Komplet
_________________

Tak pár dní je v čudu a kytkám prospívají všechny dobroty co jim dávám. Pěkně bobtnají. :-P
_________________

Teplota: 24 °C D , 19°C N

Vlhkost: 55 %

EC: 1,1 - 1,2

pH: 5,5 - 6,1
_________________




< Super Crystal









< O.G. Kush











< O.G. Kush












< O.G. Kush


Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 09-03-2014 v 18:03 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

30. Den květu Příspěvek č. 11






< O.G. Kush

_________________

Tak kytičkám jsem vyměnil roztok. Přidal jsem už Green sensation a vše od AN kromě Overdrive který tam dám do příštího roztoku. Vše dávám v polovičních možná až ve čtvrtinových dávkách než je psané od výrobce. Zdá se mi že je to přehnané. A taky by to bylo drahé jak prase.

Taky jsem koukal že něco vyselo do vany z živným roztokem. Myslel jsem si že je to nějaký list nebo něco. Bohužel jsem za to zabral a utrhnul jsem to, jak jsem se po sléze dozvěděl kořínky. Koukla jsem že ty Kořený prokořenili přes asi půl cm dírku do roztoku.
_________________

Teplota: 27 °C D , 21°C N

Vlhkost: 50 %

EC: 1,2 - 1,4

pH: 5,5 - 6,2
_________________

< Krásný pálky po celých větvích O.G.kush










< O.G. Kush












< O.G. Kush











< O.G. Kush paličky

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 15-03-2014 v 13:48 PM

Old Post 15-03-2014 v 13:34 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_SOT_
Stálý Člen

Karma uživatele _SOT_ - 83% PěstitelskáKarma uživatele _SOT_ - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 12

Ahoj,mas to moc pekne,muzes aspon trochu popsat davkovani hnojivem AN? Pouzival jsem SensiGrow A - B, SensiBloom A - B, Sensizym, Voodoo Juice, B-52, Big Bud, ,Overdrive a zbytek ne. Vidim ze ty pouzival toho vic ...Tabulky co je na off strankach me se nezdaji moc ucinne. Dekuji za ochotu ...

Old Post 15-03-2014 v 13:43 PM
_SOT_ je offline   Profil uživatele _SOT_   Find more posts by _SOT_   Foto galerie člena _SOT_   Click here to Send _SOT_ a Private Message   Add _SOT_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od _SOT_
Ahoj,mas to moc pekne,muzes aspon trochu popsat davkovani hnojivem AN? Pouzival jsem SensiGrow A - B, SensiBloom A - B, Sensizym, Voodoo Juice, B-52, Big Bud, ,Overdrive a zbytek ne. Vidim ze ty pouzival toho vic ...Tabulky co je na off strankach me se nezdaji moc ucinne. Dekuji za ochotu ...
No u všech jejich hnojiv píšou 1 - 2ml na litr. Coš kdybych dával po každé vyměně roztoku do 60l 50 - 100ml tak bych se nedoplatil. A řekl bych že i těch živin by byli nad míru hlavně když toho tam leju už tolik. No nejprve od každého doplňku do 60l naleju od každého tak 30ml dávám víc akorát Sensizym a potom i Overdrive (protože ten se používá asi jen 10dní) tak cca po 60 - 70ml. No a pak změřím EC a dodělám to SensiBloom do požadovaného EC. A víc neřeším.
Ale já osobně mám Hesi boost a ten tam leju asi 80ml na 60l (mimochodem tohle hnojivo je velmi zajímavé voní jako ovocný koktejl). A ještě Plagron Green sensation ten tam dávám 50ml na 60l tak že tak akorát jak to má být.

Old Post 15-03-2014 v 14:01 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

36. Den květu Příspěvek č. 14






< Growbox
_________________

Tak dalších týden pryč. A holky krásně bobtnají.

Asi 4 dny dozadu mi přestal jet pH metr. Tak jsem nemohl čím měřit, mám kapky ale ty se mi zdají takové pracné. Ale už mám náhradu a je ještě lepší.
No a na pár rostlinkách se na listech objevují jakoby spálené tečky. Nějak jsem nikde nenašel čím by to mohlo být. I minulé kolo jsem takovéhle měl ale nevím čím je to způsobenu. Ale nějak závažné to není tak to nějak nebudu hrotit.
_________________

Teplota: 27 °C D , 21°C N

Vlhkost: 50 %

EC: 1,3 - 1,5

pH: 5,7 - 6,0
_________________

< O.G. Kush










< Palice











< O.G. Kush











< Moře zeleně. Řekl bych že světlo je využito maximálně.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 21-03-2014 v 19:45 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 15

Moc pěkné!
Poslední foto jako ze scifi
Světlo využito max souhlas.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 23-03-2014 v 18:49 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

42. Den květu Příspěvek č. 16





_________________

Tak pár dní uteklo a palice nabyli tak moc že už se trošku pot tíhou palic naklání.
U O.G kush se mí líbí že má tenké stonky a velké palice. Vidím to na to že se bude velmi dobře stříhat za těch cca 20 dní.
Dnes jsem měnil vanu živného roztoku. Už dávám jen SensiBloom, Sensizym, Overdrive a Hesi Boost.
_________________

Teplota: 27 °C D , 19°C N

Vlhkost: 48 %

EC: 1,5 - 1,6

pH: 5,5 - 6,0
_________________











< O.G. Kush












< O.G. Kush

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 27-03-2014 v 17:26 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
11-09-2014 - InDoor #8 - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6728880 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív