Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #7
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Positivevibes
hmmm nádhera, jen možná mohly bejt o deset čísel větší ale slintám na OG se taky už delši dobu chystám
No oni teď trochu lehli ale jinak rostlinky byli velké tak 55cm až 60cm. Co se mi zdá optimální pod 400W.
Protože 400W má účinnost tak do 80cm. A já mám výbojku nad rostlinami cca 30 - 35cm. Tak že podle mě optimum.
Ale i když se podíváš na té kytky tak palice jsou skoro po celých větvích. Co byl můj záměr. Známí jede dá se říct skoro opak má asi cca metrové rostliny a palice má jen nahoře a dole má holé stonky. To se mi nelíbí.

Old Post 10-04-2014 v 16:44 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Positivevibes
Stálý Člen

Karma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% PěstitelskáKarma uživatele Positivevibes - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 363  

Příspěvek č. 34

jo takhle na tech fotkach vypadaji tak na 4O maxx každopádně krásný kamínky

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
------>První Indoor-600w/// sklizeno 0.69g/W
------>Druhý Indoor-600w 6x Mazar, 4x Chronic, 2x Afghan/// Sklizeno 0.92 g/W
------>Třetí Indoor-600w 12x White Widow !! /// Sklizeno 0.82 g/W
400w MH => 660w HPS 16x ALLKUSH E-Balast ! ! ! /////Sklizeno 0,7 g/W kamení
250w MH => 660w HPS 16x MAZAR E-Balast ! ! ! :

25O - 66OW TOPSPIN REFLECTOR IN PROGRESS !!!!! :

On-line reportáž
09:32 Ve vládní lavici zatím chybí premiér Petr Nečas, ministr zahraničí Karel Schwarzenberg poklimbává.

"...Společnost a systém ty děti pak vygumují do té míry, že se z nich nakonec stanou roboti.Nakonec považují za absolutně přirozené, že chodí v osm ráno do práce, a ve 4 odpoledne odcházejí a dostanou za to žetonky, které jim zhmotňují štěstí a koupí si za to věc, která jim udělá radost. Mají pocit, že se můžou dívat na svět z vrchu, protože mají Google Earth a najednou mají pocit, že jsou součástí vesmíru. Přitom je to všechno posraná iluze." - Roman Týc

"V čechách nemaj kérky ale kravatu, přesto jsou to Gangsters.... "
"Musíme si uvědomit, že před vynálezem železnice byli koně hlavním dopravním prostředkem. A přece nesníte svůj Aston Martin,"

Old Post 10-04-2014 v 16:57 PM
Positivevibes je offline   Profil uživatele Positivevibes   Find more posts by Positivevibes   Foto galerie člena Positivevibes   Click here to Send Positivevibes a Private Message   Add Positivevibes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

58. Den květu Příspěvek č. 35






_________________

Tak kytičky už sosají jen čistou vodu. U keramzitu se mi líbí že se dá dobře čistí od hnojiv (od solí atd.)
Jinak mi docela brutálně všechny doslova lehli. Doufám že někde mezi nima nenajdu potom plíseň. Ale luftuje kolem nich jak se dá a odvlhčovač jede na plný koule.
Tak by mě to docela mrzelo protože to vypadá na slušný materiál na dlouhé večery.
Zatím se můžete pokochat pár fotek paliček. Už se těším na smoke report.
_________________













< O. G. kush plná velikost obrázku












< O. G. kush plná velikost obrázku













< DelaHaze plná velikost obrázku












< DelaHaze plná velikost obrázku

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 13-04-2014 v 10:40 AM

Old Post 12-04-2014 v 23:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TommyGun
Stálý Člen

Karma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% PěstitelskáKarma uživatele TommyGun - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 322  

Příspěvek č. 36

Čau, vypadá to víc jak dobře, prosím tě ta závlaha ti jede nonstop?? Ty kapilárky to jsou jako kapačky?? Já mám taky atami Wilmu ale trochu jiné kapilárky, jde mi o to že kdybych chtěl jet taky v keramizitu jesi by to tam nechcalo moc.. dík za info

Old Post 13-04-2014 v 10:08 AM
TommyGun je offline   Profil uživatele TommyGun   Find more posts by TommyGun   Foto galerie člena TommyGun   Click here to Send TommyGun a Private Message   Add TommyGun to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od TommyGun
Čau, vypadá to víc jak dobře, prosím tě ta závlaha ti jede nonstop?? Ty kapilárky to jsou jako kapačky?? Já mám taky atami Wilmu ale trochu jiné kapilárky, jde mi o to že kdybych chtěl jet taky v keramizitu jesi by to tam nechcalo moc.. dík za info
Čus, no keramzit (hydroton) má takovou dobrou vlastnost že se nedá přelít kořeny mají furt velký přístup ke vzduchu. Non-stop rači ne, ale třeba jen při světle by to mohlo furt protékat.
Ale já to bohužel tak mít teď nemůžu protože tam mám i kokos v pár květináčích. A ten se přelije docela jednoduše.
Tak že to mám nastaveno tak že mi to zalévá vždycky v 6 ráno pak v 11 a v 17 hodin po 3 - 4 minutách. Nastavoval jsem to podle velikosti rostlin. A pohoda, příští kolo to možná tak udělám.

Old Post 13-04-2014 v 11:38 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Paranormal Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% PěstitelskáKarma uživatele Paranormal Grow - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 38

cau, mas to fakt pekny, tez ted pojedu ANka ve wilme Chci se jen zeptat, kolik ti vytece skrz kapilary vody za minutu? poznavas nejaky rozdil v kokosu oproti cistymu keramzitu? jaky kokos si pouzil? vodu pouzivas z kohoutku? kolik ma EC? zivnej roztok co protece kvetinacema se ti vraci zpatky? nejde ti svetlo do nadrze? co delas se zbytkem vody co cerpadlo uz neodsaje? jak casto menis roztok? diky za odpoved


Tommy:

Muzes mit pusteny nonstop, pokud jedes keramzit....dost lidi to tak jede...

Old Post 13-04-2014 v 23:57 PM
Paranormal Grow je offline   Profil uživatele Paranormal Grow   Find more posts by Paranormal Grow   Foto galerie člena Paranormal Grow     Add Paranormal Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Paranormal Grow
cau, mas to fakt pekny, tez ted pojedu ANka ve wilme Chci se jen zeptat, kolik ti vytece skrz kapilary vody za minutu? poznavas nejaky rozdil v kokosu oproti cistymu keramzitu? jaky kokos si pouzil? vodu pouzivas z kohoutku? kolik ma EC? zivnej roztok co protece kvetinacema se ti vraci zpatky? nejde ti svetlo do nadrze? co delas se zbytkem vody co cerpadlo uz neodsaje? jak casto menis roztok? diky za odpoved
Hodně otázek. Na ty by si přišel asi 10dní po používání. Ale rád ti odpovím.
Vyteče mi myslím že 150ml za minutu (ale to je mi jedno když jedu keramzit). Ano, dají se jednodušeji přehnojit v keramzitu stalo se mi to ze začátku tohoto kola pak už pohoda, a myslím že se tím zvýší výnos, ale to uvidím až po sklizni. Pak bych řekl že na údržbu bude pohodoví. A nemusím dokupovat už jiné medium vydrží skoro na vždy. Kokos jsem použil U-Gro lisovaný. Ano z kohoutku má cca kolem 0,2 - 0,3EC a roztok se vrací z5 do vany (to nijak jinak udělat nejde u wilmi). No neprosvítá možná minimálně. Roztok měním cca po 10 - 13 dnech zbytek vyčerpám takovým udělátkem na akvária a zaliji zahrádku (je to vždy kolem 20l). Za těch 10 dní obvykle vypijí něco kolem 40l z té vany. Po těch 10dnech už to docela aji zapáchá tak proto vyměňuji, ale řekl bych že někdo to nedělá jen dolívá noví roztok. Ale já jsem perfekcionista.

Old Post 14-04-2014 v 11:45 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

61. Den květu END Příspěvek č. 40






_________________

Tak jsem u konce s pěstováním udělal jsem co jsem mohl.
Kytičky krásně dojeli. Trichomy se jim krásně zakalili a zhnědli.
Mám to rád tak na půl a spíš dřív než později. Tak že u některých rostlinek byli spíš vice jen mléčně zakalené.

Tady se můžete pokochat mikro snímky trichomů.

Jsou tam ty co jsem měl po ruce tak že někdy mezi nima je O.G. kush a DelaHaze.

Teď jim dávám par dní tmu a odech. Taky je to abych nabral sílu já na to nekonečné stříhání.
Než začnu stříhat vyberu tu nejlepší rostlinku od každého druhu a tu pořádně nafotím a popíšu jak rostlina rostla atd.
_________________






































Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 16-04-2014 v 12:14 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

O.G. Kush Příspěvek č. 41





_________________

Tak po vyndání kytek jsem si nemohl moc vybírat nejlepší kytku. Protože lehli. Ty palice byli tak těžké že vlastně leželi na zemi.
_________________







O.G. Kush

Tenhle model se mi hodně líbí. Dělá krásně velké palice spíš do indiky. Palice tedy nejsou po celých větvích, ale spíš dělá takové zlaté tvrdé nugety.
Má docela tenké stonky kdybych nejel SOG tak bych je musel přivázat jinak by lehli.
Byla krásně obalená trichomy už od 20dní květu. Krásně voní citronově po předcích této odrůdy.
Vůně zatím velmi zajímavá i při stříhání zatím jsem takovou vůni necítil. Má podle mě nějakou velmi zajímavou součást té vůně která mě přitahuje.
Jsem velmi zvědaví až uschne na smokereport a na vůni kterou bude mít po usušení.






















Naposledy upravil Mr.MEN 22-04-2014 v 17:05 PM

Old Post 19-04-2014 v 11:10 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

DelaHaze Příspěvek č. 42












DelaHaze

Tuhle rostlinku mám rád. Už jsem jí pěstoval tak že jsem věděl co od ní mám čekat.
Paličky rostou na půl indika a sativa. Jsou tvrdé, ale přesto po celých větvích.
Trichomi se v hojném množství začnou dělat až v posledních týdnech květu.
Voní po haze, ale má i mírně ovocnou vůni jako mango s citrónem.
Je to moje zatím velmi oblíbená rostlinka. Je velmi silná a i když mám už nějakou toleranci. Tak mě tahle kytka vždycky pořádně sejme.



















Naposledy upravil Mr.MEN 22-04-2014 v 17:05 PM

Old Post 19-04-2014 v 11:46 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Super Crysta Příspěvek č. 43







Super Crystal

Tuhle tu rostlinku jsem pěstoval po druhé a taky naposledy matku už nemám a docela mě tato rostlinka zklamala.
Je to skoro 100% indika. A podle toho taky roste. I když jsem ji měl ze začátku největší nakonec je všechny ostatní rostlinky přerostli. Po přepnutí se zasekne v růstu a dělá jen pálky.
Dělá paličky malé a strašně tvrdé. Minulé kolo mi začali ty největší paličky plesnivět. Asi kvůli špatnému větrání. Ale jen na teto rostlině. Toto kolo si dávám pozor.
Vůně je taková trochu zvláštní a nevýrazná taková to normální weed nic extra. Podle mě takoví model z 90let.
Na to že se jmenuje super crystal moc krystalků nemá. Je na to docela chudá.
A na to že vyhrál cannabis cup v 90 letech minulého století. Se asi za těch let toho hodně změnilo tedy.
Taky je možné že jsem měl akorát divné geny. Ale podle mě když je skoro 100% indika tak by se moc lišit neměli semínko od semínka. Ale kdo ví. Ale už ne.
Dal jsem 900Kč za 5 semen. Kdybych to věděl asi bych ty peníze investoval opravdu lépe.






Naposledy upravil Mr.MEN 22-04-2014 v 17:05 PM

Old Post 22-04-2014 v 16:22 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Upozornění TIPOVAČKA Příspěvek č. 44





TIPOVAČKA



Tak a tímhle příspěvkem odstartovávám tipovačku kolik budu mít suchého materiálu.

Já budu mít akorát trochu pozměněnou protože chci aby jste typovali 2 váhy. A to váhu samotných palic a váhu listů.
Protože listy jsou pro mě taky velmi důležité protože z nich dělám jak velmi dobrou mast tak i máslo na mé medovníky atd. Taky je držím v čistotě a nevyhazuji je. Až uschnou tak je zavaukuju a dám do lednice. Až budou potřeba.

Tak že tipovat budete 2 váhy, výslednou váhu listů a váhu palic.
3 nejvíce se blížící číslo skutečné váhy jak listu tak i palic. Dostanou K+
Tak že máte 2x vetší šanci se buď trefit do listů nebo do palic.

Tak že zdárné tipování.




A já začínám s tipováním a to 300g paliček a 150g listů.


Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 22-04-2014 v 22:43 PM

Old Post 22-04-2014 v 16:58 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
M@gic
Stálý Člen

Karma uživatele M@gic - 84% PěstitelskáKarma uživatele M@gic - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 118  

Obecné Re: TYPOVAČKA Příspěvek č. 45

Tak začnu třeba já.

Viděl bych to na 468gé palic a 120g listí, přeju víc!

Superšimpanzi Vesmírných sborů, kteří v nulové gravitaci páchají nemravnosti, ztrácejí nárok na banány.

Old Post 22-04-2014 v 17:37 PM
M@gic je offline   Profil uživatele M@gic   Find more posts by M@gic   Foto galerie člena M@gic   Click here to Send M@gic a Private Message   Add M@gic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 46

tipuju 376g palic a 137g listí
Určitě přeju více jinak pěkný pěst

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 22-04-2014 v 17:48 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 47

370gé a 170gé listí pokud vptoza bereš i fan listy tak si myslím že můj tip bude spíše něco kolem 250g :-):-) přeju víc samo

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 22-04-2014 v 18:08 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MORZIK
Stálý Člen

Karma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% PěstitelskáKarma uživatele MORZIK - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 48

400g palic 150 listi!

komu se nelení tomu se zeleni,nebo jeleni!

Old Post 22-04-2014 v 18:09 PM
MORZIK je offline   Profil uživatele MORZIK   Find more posts by MORZIK   Foto galerie člena MORZIK   Click here to Send MORZIK a Private Message   Add MORZIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
11-09-2014 - InDoor #8 - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0523190 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív