Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5x Orange Bud DP 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Obecné 5x Orange Bud DP 400W Příspěvek č. 1


Ahoj všichni tak jsem se odhodlal vložit tento příspěvek abych se podělil o mé krásky.

Seeds: DP Orange Bud
Substrát: Rockwool + perlit
Hnojka: AH ( grow,bloom,micro )
Světlo: 400w Gib Light ( květ )
Teplota: 27/20
Ec: držím mírně pod 1
Ph: 5.9 - 6.1

Zlatíčka jsou ve 20 dnu růstu jelikož jsem snimi měl menší probémy ze začátku ale nakonec se vzpamatovali, a já jedu směle dál brzi přesadím do 11L květiníků a přiložím foto poradtě kde a jestli mám ještě zastřihávat jelikož chci několik vrchů každý den ohábám listy mimo vrcholky... a ty rostou do úrovně hlavního celkem piplačka

Naposledy upravil Kiddnaped 19-05-2013 v 07:51 AM

Old Post 09-05-2013 v 20:15 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 2

Ahoj ty tri totozny bych jeste nechal a ta na levo, ta nejvyssi tu bych se uz nebal zastrihnout.... Ale jestli pojedes jenom tech pet kytek, tak bych urcite nesvitil 400w zbytecne moc energie, jinak 250w sodik by ti mel hafo stacit. a i ty 11L kvetinace sou mozna zbytecny, si myslim ze bohate by stacilo 9L, jinak je to samozrejme na Tobe, jak to chces mit :-) At to roste budu sledovat

Old Post 09-05-2013 v 20:35 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 3

Jinak na ten rust bych klidne koupil usporku, usetri dost energie, kvetovim spektrem bych nesvitil a toho malyho mrzacka se muzes rovnou zbavit :-)

Old Post 09-05-2013 v 20:37 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 4

Díky jsi hodný ty fotky jsou 10 dní starý zítra vyfotím nové fotky a ukážu oni mají hrozně hustý patra mám jich tam už 7 nevypadá to tak a přesazoval jsem do 11L a ty kořeny byly šílený chtěl bych zastříhnout jen tak pro zkušenost a nechat to být chci jen aby povyrostly vršky které tam jsou a vadí mi FAN listy jsou hrozně velke a každý den je šprajcuju mezi stonky

Old Post 09-05-2013 v 20:38 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Výměna květníků Příspěvek č. 5






Tak jsem tu zase vyměnil jsem tedy květníky za 11 L... ještě pojedu 2 dny 18/6 poté zastříhám přebytečné listy a prostříhám celkově kytku a přepnu na 12/12 a nasadím hnojky na začátek květu tak snad se jim bude dařit každá ta kytka ma 5-7 hlavních vrchů kromě té nejmenší a vydíš nemusel jsme jí vyhodit

Old Post 12-05-2013 v 22:36 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Nech ty listy napokoji, žádný listy nejsou přebytečný, proč by si je tam ta kytka asi vyházela, listy nech bejt, pokud nejsou žlutý nebo uschlý.

Old Post 12-05-2013 v 23:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Mirex
Nech ty listy napokoji, žádný listy nejsou přebytečný, proč by si je tam ta kytka asi vyházela, listy nech bejt, pokud nejsou žlutý nebo uschlý.


Dal jsem pryč jen listy které už nevypadali tak zdravě jako ty ostatní a převážně to byly spodní až prostřední největší které stínily ostatním větvím v růstu když jsem je včera upravil tak už jsou k vidění 80% větviček, poté jsem ohnul hlavní vrcholky aby nestínily těm co jsem odkryl a až dorostou do výšky hlavního vrcholku tak je opět narovnám kytku jsem ani jednou nezastřihl pouze jsem ufik větývky hodně malé které akorát ubírali kytce na energii ale zastřihávat kvůli vrcholkům nebudu to radší udělám místo postraním kdyžtak poraď a napiš svůj názor :-)

Old Post 13-05-2013 v 11:33 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 8

Tak tak pojebana se docela vzpamatovala to me těší. S tem listama bych se na to vysral, stíní nestíní to bych neřešil a ja osobně preferuji jedno jediny zastrizeni u vrcholku a pak nechávám holky bejt, jim to stačí a vždycky se odmění suprove. Jinak určitě bych třeba za par dnu obral komplet spodky, protože z nich stejne nic moc nebude. Jinak kolikatej den jsou na rustu a jk mas vysokej box?

Old Post 13-05-2013 v 13:01 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 9

A jakej dávas poměr těch ah? Ja je používal taky...

Old Post 13-05-2013 v 13:02 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped


Dal jsem pryč jen listy které už nevypadali tak zdravě jako ty ostatní a převážně to byly spodní až prostřední největší které stínily ostatním větvím v růstu když jsem je včera upravil tak už jsou k vidění 80% větviček, poté jsem ohnul hlavní vrcholky aby nestínily těm co jsem odkryl a až dorostou do výšky hlavního vrcholku tak je opět narovnám kytku jsem ani jednou nezastřihl pouze jsem ufik větývky hodně malé které akorát ubírali kytce na energii ale zastřihávat kvůli vrcholkům nebudu to radší udělám místo postraním kdyžtak poraď a napiš svůj názor :-)

A proč chceš můj názor když sis to stejně udělal po svým, tak stříhej listy když myslíš že je to vhodný.

Old Post 13-05-2013 v 14:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Mirex

A proč chceš můj názor když sis to stejně udělal po svým, tak stříhej listy když myslíš že je to vhodný.


Určitě to není dobře ale myslím si že si teď holky vedou líp alespoň co se růstu týče

Old Post 13-05-2013 v 19:23 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Praseone
Tak tak pojebana se docela vzpamatovala to me těší. S tem listama bych se na to vysral, stíní nestíní to bych neřešil a ja osobně preferuji jedno jediny zastrizeni u vrcholku a pak nechávám holky bejt, jim to stačí a vždycky se odmění suprove. Jinak určitě bych třeba za par dnu obral komplet spodky, protože z nich stejne nic moc nebude. Jinak kolikatej den jsou na rustu a jk mas vysokej box?


každopádně jsem je mírně poupravil a myslím si že vypadají lépe chytl jsem ty vršky a dal jsem je dolů teď jsou vidět všechny :-) k těm Áháčkům když byly hodně malé používal jsem 1.5ml, 0,7ml, 0,7ml / 2 L, když poporostli dal jsem jim klasiku 3ml, 1,5ml, 1,5ml / 2 L,
holky jsou ve 30 dni růstu něco se na začátku podě**** proto to mám spožděné dneska jsem namíchal nové hnojky 1,6ml, 3,2ml, 1,6ml / 2 L
na začátek květu a přepínám na 12/12 teplota 27 den 20 noc vlhkost den 60% noc 80%, Box nemám mám to uprostřed místnosti na box nebylo a do skříně jsem je neměl kam dát , nicméně dnes jsem si box ( místnost 2x2x2,3 postavil ze sádrokartonu i se sníženým stropem tam dám přístí holky a budu svítit 600kilem fotky boxu dodám zítra

a Mám problém na posledním obrázku jsem odebral z 3 kytek pár malích větývek a spadli mi dolu dneska jsem jim dal prášek na muškáty je to jen pokus jestli pustěj kořeny či ne

Old Post 13-05-2013 v 19:32 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 13






citace:
Původní příspěvek od Praseone
Tak tak pojebana se docela vzpamatovala to me těší. S tem listama bych se na to vysral, stíní nestíní to bych neřešil a ja osobně preferuji jedno jediny zastrizeni u vrcholku a pak nechávám holky bejt, jim to stačí a vždycky se odmění suprove. Jinak určitě bych třeba za par dnu obral komplet spodky, protože z nich stejne nic moc nebude. Jinak kolikatej den jsou na rustu a jk mas vysokej box?


každopádně jsem je mírně poupravil a myslím si že vypadají lépe chytl jsem ty vršky a dal jsem je dolů teď jsou vidět všechny :-) k těm Áháčkům když byly hodně malé používal jsem 1.5ml, 0,7ml, 0,7ml / 2 L, když poporostli dal jsem jim klasiku 3ml, 1,5ml, 1,5ml / 2 L,
holky jsou ve 30 dni růstu něco se na začátku podě**** proto to mám spožděné dneska jsem namíchal nové hnojky 1,6ml, 3,2ml, 1,6ml / 2 L
na začátek květu holky mají v průměru 30 cm a ta nejvyší má 40cm přepínám na 12/12 teplota 27 den 20 noc vlhkost den 60% noc 80% doufám že to nedělám moc brzo, Box nemám mám to uprostřed místnosti na box nebylo a do skříně jsem je neměl kam dát , nicméně dnes jsem si box ( místnost 2x2x2,3 postavil ze sádrokartonu i se sníženým stropem tam dám přístí holky a budu svítit 600kilem fotky boxu dodám zítra

Mám problém na 4 tém obrázku se bojím že to bude hermouš prosím o rady jak to poznám mám semena DP a četl jsem, že poslední dobou DP jde do háje a na posledním obrázku jsem odebral z 3 kytek pár malích větývek a spadli mi dolu dneska jsem jim dal prášek na muškáty je to jen pokus jestli pustěj kořeny či ne
Zatim zdar

Old Post 13-05-2013 v 19:34 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Box 2x2x2.3m Příspěvek č. 14






Přidávám foto teho boxu co již mám hotový ještě zavěsit světlo a udělat ventilaci a navést proud to už je maličkost :P ( jinak zelený sádroš je proti vlhkosti :-)

Naposledy upravil Kiddnaped 14-05-2013 v 22:17 PM

Old Post 14-05-2013 v 20:21 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 15

Ty klony dej do nějakýho pařníku (stačí igelitovej pytlík) a pořádně je navlhči. Ale jestli takhle vypadaly předevčírem, tak už je asi po nich...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 15-05-2013 v 11:57 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od koles
Ty klony dej do nějakýho pařníku (stačí igelitovej pytlík) a pořádně je navlhči. Ale jestli takhle vypadaly předevčírem, tak už je asi po nich...


Ted se mi zdaji uz dobre tak ja je dam do pytliku.. :-) ale asi se vzpamatujou :-) a nevis jestly ten kvet neni moc brzo spusten ? díky moc :-) a jeste neakou radu na obohaceni vynosu krome zastrizeni ?

Old Post 15-05-2013 v 17:00 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:51 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-04-2016 - Orange Bud v hlíně pod 250W - 85 odpovědí
10-03-2013 - 3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W - 63 odpovědí
31-01-2012 - Orange Bud Diesel 400W WhiteBox - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4919510 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív