Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » techemův 2nd indoor HPS 250W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Obecné techemův 2nd indoor HPS 250W Příspěvek č. 1



Nazdar zahradníci a zahradnice...

Tak jsem připravil drůhé kolo pod 250W HPS...

Z prvního kola jsem vychytal nějaké mouchy a proběhly i menší úpravy v boxu a nákup hnojiv...tak ať nekecám jen okolo, tady je setup:

pěstební plocha 60x60x120
médium substrát obyč. z kauflandu (jedu v něm pořád a je bez problémů)
květináče hranaté 5,7l 4ks
světlo růst 2x 18W trubice cool white (vyklíčení - 6.té patro)
světlo pozdější růst (6.té patro -přepnutí)/květ (celá fáze) 250W HPS
odtah TT125
přítah 2x PC fan 8cm a 2x pasivní přítah
pachový home made filtr (už je zajetý a osvědčil se)
ofuk 1x PC fan 12cm + později možná malý klipsňák
zalévací home made systém na bázi samotíže
Scroog 3x3cm
hnojiva BioBizz (bio grow, bio heaven, bio bloom, top max)

tak snad jsem na nic nezapomněl, pokud ano tak se ptejte

a teď samotná posádka:
Vše od Nirvana Seeds a to,
1ks Raspberry Cough
1ks Aurora Indica
2ks Ice

všechny kytičky jsou feminizované, každá má jinou délku květu a jinou výšku, takže se to budu snažit doladit do nějakého stejného tvaru a výšky pomocí sítě a kosit budu zase podle microskopu...to je nejjistější...tak mi držte palce, je to taková všehochuť a pro mě výzva do něčeho nového a neznámého....

kytičky už vylezly nad hlínu, až na jednoho Ice, ten šel dneska do hlíny, tak čekám až vykoukne a pak přidám fota rostlinek...
jinak tady fotky boxu připraveného a hnojek

piště, kritizujte, raďte a snad i chvalte

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 18-10-2015 v 13:06 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bohém
Stálý Člen

Karma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% PěstitelskáKarma uživatele Bohém - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2014
Příspěvků: 513  

Příspěvek č. 2

Alé tady někdo rozjíždí poctivej BIO pěst Tak na tohle se hodně těším, Biobizz je pro mě nostalgie z outů a vždy jsem přemýšlel co by to udělalo pod 250tkou Moc jsem zvědav jak to dopadne, a palec hore za odvahu do multikulturního osazenstva Nevím jestli bych si troufnul ale ta představa více modelů je moc lákavá

Tak ať to valí!

1st. Bohémův indoor 250W - 4x White Lemon 2nd. Bohémův indoor 250W - 4x Sensi Star 3rd. Bohémův indoor 250W - 4x Super Skunk - Aquafarm -/poprvé/ HYDRO-DRIP 4th. Bohémův indoor 250W - 2x Critical+ 2.0 - Aquafarm - HYDRO-DRIP 0,978 g/W !!! 5th. Bohémův indoor 250W - 4x Pineapple Chunk - Aquafarm- HYDRO-DRIP 6th. Bohémův indoor 250W - 3x Spoetnik#1 - Aquafarm- HYDRO-DRIP 1,024 g/W 7th. Bohémův indoor 250W - 4x OG Kush - Aquafarm- HYDRO-DRIP 8th. Bohémův indoor 250W - 4x Bubblegum - Aquafarm- HYDRO-DRIP 9th. Bohémův indoor 250W - 2x Industrial Plant - Aquafarm- HYDRO-DRIP - 1,1032 g/W !!! (TOP VÝNOS)
10th. Bohémův indoor 250W - 4x MOB/Mother of Berries - Aquafarm - HYDRO-DRIP 11th. Bohémův indoor 250W -[/color]4x Critical Cheese - Aquafarm - HYDRO-DRIP

Old Post 21-10-2015 v 18:49 PM
Bohém je offline   Profil uživatele Bohém   Find more posts by Bohém   Foto galerie člena Bohém   Click here to Send Bohém a Private Message   Add Bohém to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 3

Rád zkouším nové a hlavně neznámé věci a rád se zdokonaluju i za cenu nějakého toho neúspěchu, který doufám nepřijde, ale mohl by...těch více modelů vzniklo tím, že jsem měl tydle modely ale ne po 4 kusy z každého. Měl jsem nakliceno regular semena svoji selekce, ale nechtělo se mi čekat na rozpoznání pohlaví a tak z nedockavosti jsem tam hodil tenhle mix, ale jsou vše femky, takže můžu jet bez problémů a klonování na testy pohlaví, tak doufám že to vyjde, a zvolil jsem biobizz, neříkám že u něj zůstanu ale zkouším ho poprvé, tak uvidíme co to udělá s výnosem

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 21-10-2015 v 21:25 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 4






Zdarec grower komunito, tak se to trochu rozhejbalo, tak nahodím nějaké foto a popis...

kytičky se pod zářivkami vytáhly a začínají házet patra...nejvíce se větví Ice...takže jsem se rozhodl, že koupím CFL 125W na růst a nechám je pořádně rozjet. Ale po projetí dvou grow shopů jsem zjistil, že nikde nemají skladem a jelikož se mi nechce čekat, tak šly rovnou pod 250W HPS ale pod 18/6...uvidíme do 14ti dní jak budou zaplňovat prostor a pak bych přepnul...pojedu scroog, takže mě netíží větší mezery mezi patry, protože pojedu růstovou fázi pod květovou lampou...ale co už
Jinak 3 kytičky jsou věkově stejné, ale po tom co nevyšlo jedno semeno raspberry cough tak jsem dal klíčit jednoho Ice, takže má spoždění oproti ostatním, ale on to dožene

takže tady foto a ještě dneska dostaly holky první hnojky od Biobizz a to 2ml BioGrow a 2ml BioHeaven, do každého květináče 0,5l a v podtácku nic, takže to množství zálivky v pohodě udržel substrát a můžou papat

tak se tady vyjádřete pokud možno a nestyďte se přispívat nápady a vylepšováky atp

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Naposledy upravil techem 01-11-2015 v 17:41 PM

Old Post 01-11-2015 v 17:26 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plagrom
Stálý Člen

Karma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plagrom - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 5

No zatím jsem nic nejel, ale zdá se mi druhá fotka - vršek žlutější, ale už si dal grow, tak se to asi zlepší.

Old Post 01-11-2015 v 18:06 PM
Plagrom je offline   Profil uživatele Plagrom   Find more posts by Plagrom   Foto galerie člena Plagrom   Click here to Send Plagrom a Private Message   Add Plagrom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 6

hoj žluté se to jen zdá...je to světle zelené a bylo to těsně pod zářivkou, možná se to i dotýkalo, tak to tak možná zesvětlalo....ode dneška je to pod sodíkem

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 01-11-2015 v 20:50 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 7






nazdar všichni kdo sledujete

takže minule jsem zahnojil plnou předepsanou dávkou od biobizzu a úplně jsem zapoměl, že mám předhnojený substrát...hned další den bylo poznat na listech přehnojení, tak dostali flush ve sprše a dneska jen čistou vodu. Nechám je ještě cca 7 dní o vodě (zálivka co 3-4 dny) a pak začnu hnojit poloviční dávky takže toť první můj zádrhel v tomto kole (to to pěkně začíná )
Jinak kytičky teď vypadají OK a dnes jsem jim dal trochu toho tělovýchovného programu a začal jsem je ohýbat pomocí drátků a to hlavně pro to, aby spodní větvičky měly více světla a povyjedou výše...ohýbyt budu do vyplnění prostoru a pak přijde na řadu scroog a drátky půjdou pryč .
Kytičky už se i bez zástřihu brutálně větví, nejvíce 2ks ICE. Jo a ty dva kusy ICE se mi zdá, že jsou každá jiná genetika, prostě levá kytka má široké indikové listy a pravá kytka spíše takový hybrid sativy a indiky, listy užší a úplně jiná stavba...no uvidíme jak to pojede dál...snad se budou líbit

pls komenty a názory atp...nebudu to opakovat věčně, tak ať to tu jede

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 08-11-2015 v 18:33 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrantaZpanelaku
Stálý Člen

Karma uživatele FrantaZpanelaku - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrantaZpanelaku - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 8

Zdravim, vypada to pekne, z kolikatyho dne jsou ty posledni fotky? Budu sledovat, zajima me jak porostou takhle ohnuty, ja to pred scrogem zkousim roztahovat do stran na max, ale aby kytka stala rovne, tak budu moct trochu porovnat (na rust svitim 150cfl, takze to mame skoro stejny)

At to roste

PRVNÍ GROW 400W HPS - Ultra White Amnesia, Blue Kush

Old Post 09-11-2015 v 15:42 PM
FrantaZpanelaku je offline   Profil uživatele FrantaZpanelaku   Find more posts by FrantaZpanelaku   Foto galerie člena FrantaZpanelaku   Click here to Send FrantaZpanelaku a Private Message   Add FrantaZpanelaku to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kulení Tunda
Nový Člen

Karma uživatele Kulení Tunda - 28% Pěstitelská

Registrován: Oct 2013
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 9

Roste ti to pěkně, netřeba nic komentovat... daří se jim fajně i pod sodíkem. Jestli najdu konečně do Vánoc čas, tak podniknu něco v tomhle stylu. Takže díky za inspiraci a ať se to zelená

____________________________
Kulení
Tunda

Old Post 09-11-2015 v 16:13 PM
Kulení Tunda je offline   Profil uživatele Kulení Tunda   Find more posts by Kulení Tunda   Foto galerie člena Kulení Tunda   Click here to Send Kulení Tunda a Private Message   Add Kulení Tunda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 10

Na fotkach maji krasnou barvu tak si myslim ze si to vylozene s tim hnojnim neprehnal. Chutove mohu biobiz jen doporucit. Jen mam takhle dotaz. neni lepsi ty kytky dat vice na kraj kdyz to tak ohybas? ja sem to jednou zkousel na SSH a celkem sem toho pak litoval ze sem je nedal vice na kraj (mysleno v kvetinacich)

Kvalita predevsim!

Old Post 09-11-2015 v 17:13 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 11

zdarec přátelé,
to FrantaZpanelaku pod sodíkem jsou 9tý den jinak staré jsou celkem 22 dní

to MocnyOkurek no nevím, ještě jsem to nezkoušel abych pravdu řekl a ani jsem nad tím nepřemýšlel, prostě vždy díra uprostřed a sadím ale jinak myšlenka není zlá...ale já osobně si myslím že to půjde i tak pěkně roztahat a navíc pojedu scroog a tam to pořádně zapletu díky za ohlasy a jsem rád, že i někoho jsem inspiroval

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 09-11-2015 v 21:37 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kreator1993
Stálý Člen

Karma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Kreator1993 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2015
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 12

Ohledně toho hnojení Biobizzem- vůbec bych se toho nebál. Je to organika tou jen tak nepřehnojíš. Všechny 3 kola jsem dával dvojtou dávku ( 5ml/l grow + 5ml/l fishmix) a bez jakéhokoliv problému. Jeden den zaleju druhej den skontroluju špejlí vlhkost celé výšky substrátu a podle toho zaleju 3 nebo až 4 den a nestěžujou si. Aspoň se kořeny taky trochu nadechnou

1st 250 Hps Acid, BlackJack. NEVÁŽENO

3rd 250 Hps Mix Legalizace. HOTOVO 221G

4th Acid,SAD S1, Pamir Gold 400W

Venkovní radovánky 2k16

Old Post 10-11-2015 v 08:55 AM
Kreator1993 je offline   Profil uživatele Kreator1993   Find more posts by Kreator1993   Foto galerie člena Kreator1993   Click here to Send Kreator1993 a Private Message   Add Kreator1993 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MethodMan
Stálý Člen

Karma uživatele MethodMan - 37% PěstitelskáKarma uživatele MethodMan - 37% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 13

Jen dotaz - Odtah máš svedenej rourou k lampám? Jestli dobře koukám? .. A jak to uchladíš, dobrý?

Old Post 10-11-2015 v 09:26 AM
MethodMan je offline   Profil uživatele MethodMan   Find more posts by MethodMan   Foto galerie člena MethodMan   Click here to Send MethodMan a Private Message   Add MethodMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od Kreator1993
Je to organika tou jen tak nepřehnojíš. Všechny 3 kola jsem dával dvojtou dávku ( 5ml/l grow + 5ml/l fishmix) a bez jakéhokoliv problému.


A) Domnívám se že to je jeden z mýtů, že organickou přehnojit nejde. Možná to vyplývá z toho, že organická hnojiva jsou "řídká", tedy obsah NPK živin je nižší, než může být v minerálních hnojivech. Ale obecně je jedno o jaké hnojivo jde, přehnojit se oběma typy dá stejně snadno. V přírodě se odbourá kravský hnůj a nějaké minerální dusičné hnojivo, úplně stejně rychle.

B) Dávat více hnojiva je mnohem horší než dávat méně hnojiva. Pokud dostane hlína (či obecně i jiný substrát) více živin, než rostlina spotřebuje a dojde k proschnutí hlíny, tak se zejména dusíkaté a draselné složky hnojiva mění na sole, které jsou hygroskopické a navíc se usazují v hlíně. Tudíž v určitém okamžiku dojde ke stavu, že voda jde do půdy z kytky (je vytahována zasoleným substrátem) místo toho, aby vodu z hlíny mohla sát kytka. Tomu sice jde zabránit částečně proplachy půdy čistou vodou, což ale vede k většímu zamokření kořenů a možnosti jejich uhnívání. Tudíž osobně nedoporučuji přehnojovat zálivkou ale raději hnojit méně a pouze v případě že rostlina ukazuje nedostatek, tak malinko hnojiva přidat (třeba postřikem na list).

TO techem: omlouvám se že takhle diskutuji v tvém threadu, kdyžtak to nech smazat. Díky.

Old Post 10-11-2015 v 11:27 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
techem
Stálý Člen

Karma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% PěstitelskáKarma uživatele techem - 82% Pěstitelská

Registrován: Nov 2013
Příspěvků: 650  

Příspěvek č. 15






to Kreator1993 no podle listů a následně podle FAQ to vypadalo na přehnojení, ničemu jinému se to nepodobalo, a po flushingu a zálivce vodou to už je paráda takže to nechám ještě jedna zálivka vody a pak pomalu přihnojuju...zatím jim nic neschází to tak vypadá

to MethodMan ten odtah není svedený přímo k lampě, ani to nebyl záměr, ale mám doma vyrobené stínítko přes celou plochu boxu a neměnilo to dobře vzduch, i teplota byla vyšší, tak jsem udělal díru do stínítka tak kde mi to vyšlo a už je to OK, teplotu jsem srazil a dobře to teď proudí ven takže spokojenost.....a na odtah TT125 jsem si udělal přepínač ať nemusím pořád rozebírat a přehazovat složitě fáze na rychlost a fičí to super i na slabší výkon

to Mard určitě se neomlouvej, jsem rád že se tu diskutuje, vo tom to celé je ne? a v tom co jsi psal, máš určitě pravdu, taky jsem toho názoru, že i organikou se dá přesolit, i když asi hůře, ale já měl nový předhnojený substrát, kytky byly mladé a dostali ještě plnou palbu hnojiv, tak to začly nedávat ...už jsou ready a jedou podle předpisů

přidám foto a popisek.....

tak se mi ten jeden ICE zdá, že je fakt nějaký zrychlený a naspeedovaný, je z nich nejmladší a má obří listy jako moje dlaň, stonek nabývá na objemu každým dnem, nádherně se větví, ale mám obavu, že mu ty listy budu muset přištípnout(určitě je nebudu teď stříhat, akorát mu zkrátím čepele) protože stíní všem větvičkám co pouští...ale je to fakt rychlík (na fotkách je vzadu vlevo a pro strovnání stejný ICE je vzadu vpravo a je to rozdíl jako kráva )
Jinak listy všech kytek ukázkové 7mi cípé, krásně zelené a navoskované a i když svítím žárovkou na květ, tak patra krásně u sebe, žádné nudle, prostě zatím cítím spokojenost
posuďte sami...
jo ta fotka na srovnání dlaně a listu je proužkovaná bo jsem nevěděl jak držet brýle na mobilu, fotit a dát ruku k listu v jednom kroku snad to nějak natrénuju

VYCHYTÁVKY a VYLEPŠOVÁKY boxu by Techem

První home made box 2012
Balkón 2013
Home made Sádrokartonový box 2014
balkón a OUT 2014
medical sezóna 2015 by techem
První IN 250W HPS by techem
Druhý IN 250W HPS by techem
Třetí IN 250W mh/400W HPS 4x Super Skunk by techem
Techemova OUT sezóna 2016
Čtvrtý IN Super Skunk růst 250w/květ 400W cooltube


Nekupujte! Pěstujte!


Old Post 10-11-2015 v 18:28 PM
techem je offline   Profil uživatele techem   Find more posts by techem   Foto galerie člena techem   Click here to Send techem a Private Message   Add techem to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 16

Ahoj, rostou si hezky.. co takhle ohnout vrsky napr. dratem a podporit tak bocni vetve?

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 11-11-2015 v 15:57 PM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-06-2016 - techemův 3rd indoor 250W 4x Super Skunk - 131 odpovědí
21-09-2015 - techemův 1st indoor HPS 250W - 103 odpovědí
18-05-2012 - second indoor 600w - 16 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2896360 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív