Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #4
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

SmokeReport - Double Gum Příspěvek č. 81





_________________

Double Gum

Tak tahle kytka mě hodně překvapila. I když jsou semínka od White Label, která podle mě nemá akorát dobré semínka, ale geny má luxusní.
Má krásnou sladkou vůni skoro bych to přirovnal k jejímu názvu žvýkačka . Chuť je taky krásně nasládlá kouř je takový hutný.
Stav jako správná indika hodně stoned.
Můžu všem doporučit za 19eur je to fakt krásná rostlina která děla big palice. Docela přemýšlím že si jí koupím znovu, ale to bych si musel udělat matkárnu.

_________________
< Double Gum White Label








< Palice z blízka










< Makro palice











< Největší palice v poměru k OCB

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 06-08-2009 v 13:26 PM

Old Post 04-08-2009 v 15:37 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

VIDEO Příspěvek č. 82






Tak už tu mám ViDEO tak se na něj mrkněte.

Škoda že to tady na G nedělá víc lidí rád bych se podíval na některý grow.



Naposledy upravil Mr.MEN 07-08-2009 v 22:18 PM

Old Post 06-08-2009 v 13:32 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Konopný Medovník Příspěvek č. 83






Tak jsem se konečně rozhoupal a upekl jsem Medovník plný THC a samozřejmě i dalších cannabinoidů.
Tak před pár hodinami jsem si dal ten kousek co je tu na fotce. A je to docela velký hučák. Co upeču je rok od roku silnější a silnější, to je divné.

< Tak nejprve to začalo všechno s GHI. To je přepuštěné máslo do kterého jsem nechal vyluhovat asi 50g listů a paliček na jemno nadrcených. Samozřejmě pak přeceděné a ještě to udělalo dobré mléko.












< Krém se dělá z karmelizovaného kondenzovaného mléka, pak máslo(u mě zelené GHI) asi něco kolem 150g. Pak se tam dají vlašské ořechy které jsem asi z poloviny vyměnil za loupané konopné semínko. Zdálo se mi to ještě málo konopné.










< Těsto se dělá tak že se nad párou šlehá o5 máslo(u mě GHI) něco kolem 70g, bál jsem se jak se to bude chovat v těstě tak jsem tam dal i kousek másla. Potom med, vejce, smetanu, až to zhoustne tak se to vylije do mouky a udělá se těsto. To se mi taky zdálo málo konopné tak jsem tam zase nasipal loupané konopné semínko. A můžete si všimnout že je i mrně zelené.









< Z těsta jsem udělal 5 placek upekl a takhle to potom vypadá.













< Všechny placky jsem potom prolíval(připravovaným sirupem), namazal a přiložil další placku to všechno 5x. Zase se mi to zdálo málo konopné tak jsem to zase posipaval konopnými semínky.

Naposledy upravil Mr.MEN 07-08-2009 v 18:43 PM

Old Post 07-08-2009 v 17:31 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 84









< Celý medovník jsem omazal a posypal nastrouhaným zbytek upečeného těsta.














< Na vrch jsem kakaem vysýpal list. A potom mě tam zase něco chybělo tak jsou tam zase semínka.











< List z blízka












< Rozkrojený medovník, jak si můžete všimnout tak je tam plno semen.












< Tady už je konečně finální produkt. A fakt je to síla. Někde je dokonce i zelený.


Tak tímto se loučím s InDoor #4 a chci vás pozvat na můj další grow a to na InDoor #5. Objednat si ho můžete když kliknete SEM.

A všem děkuji za K+

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 09-08-2009 v 00:22 AM

Old Post 07-08-2009 v 17:34 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maszek18
Nový Člen

Karma uživatele maszek18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2009
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 85

tak foto 10bodov
grow 10bodow
a celkov pocit 10 bodov
naozaj pekna pracicka

Old Post 07-08-2009 v 22:07 PM
maszek18 je offline   Profil uživatele maszek18   Find more posts by maszek18   Foto galerie člena maszek18   Click here to Send maszek18 a Private Message   Add maszek18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 86

ides jak píla mr.man
k++ u mna

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 07-08-2009 v 23:48 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BassXxX
Nový Člen

Karma uživatele BassXxX - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 87

Cau moc krasnej grow a na medovnicek se me jeste ted zbyhaj sliny. Posilam karmu.Mam jeste dotaz na ten pachovej filtr, je fakt tak dobrej jak se o nem pise? Nemas moznost srovnat s klasickym pachacem? A posledni otazka da se repasovat novym aktivnim uhlim?

Old Post 08-08-2009 v 22:29 PM
BassXxX je offline   Profil uživatele BassXxX   Find more posts by BassXxX   Foto galerie člena BassXxX   Click here to Send BassXxX a Private Message   Add BassXxX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 88

citace:
Původní příspěvek od BassXxX
Cau moc krasnej grow a na medovnicek se me jeste ted zbyhaj sliny. Posilam karmu.Mam jeste dotaz na ten pachovej filtr, je fakt tak dobrej jak se o nem pise? Nemas moznost srovnat s klasickym pachacem? A posledni otazka da se repasovat novym aktivnim uhlim?
No můžu porovnat k normálnímu pachovému filtru 250m3/h. Výhoda je asi že 400m3/h CarbonActive je asi 4x lehčí než ta 250 normální, lépe se s tím dělá. Je o hodně menší taky taková výhoda. Ale nepožíval jsem tu 250, jestli je lepší tento nebo ten normální posoudit nemůžu. Jedině co můžu říct že od té doby co ho mám si nikdo na vůni nestěžoval.
Nahradit novým uhlím nejde, aspoň tedy myslím. V normálním pacháči když odkryjete ten bílý filc tak jsou tam jen dírky kde uvnitř je aktivní uhlí. U CarbonActive je tam taková vroubkovaná blána z toho aktivního uhlí. Je to docela zajímavé že to vůbec nasává vzduch. Ale zase má vydržet něco kolem 2let chodu což u mě vydrží snad skoro 5let tak to že nejde vyměnit uhlí mě osobně až tak nevadí.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 09-08-2009 v 00:50 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minus
Stálý Člen

Karma uživatele Minus - 17% PěstitelskáKarma uživatele Minus - 17% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 386  

Příspěvek č. 89

[účet odstraněn]

Old Post 18-08-2009 v 14:48 PM
Minus je offline   Profil uživatele Minus   Find more posts by Minus   Foto galerie člena Minus   Click here to Send Minus a Private Message   Add Minus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 90

citace:
Původní příspěvek od jalala1
MR.MEN- co kdybych se na filtr vykašlal a pustil to do komína.
Nikdo ho nepoužívá, do vzduchu ústí ve výšce 12 m. a nejbližší dům je tak 15 m. daleko.
Ucítil by to někdo?
Možné je všechno Jistota je jistota. Mě to vonělo asi 20m od zdroje. Ale kdyby si to vyvedl komínem tak se asi nemáš čeho bát.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 22-08-2009 v 13:44 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pikwik
Nový Člen

Karma uživatele Pikwik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 91

370 gest :-)

PeAce...Pikwik

Old Post 07-03-2010 v 15:07 PM
Pikwik je offline   Profil uživatele Pikwik   Find more posts by Pikwik   Foto galerie člena Pikwik   Click here to Send Pikwik a Private Message   Add Pikwik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bandita
Ơ®ıɡıɳαL

Karma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% PěstitelskáKarma uživatele Bandita - 90% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 441  

Příspěvek č. 92

citace:
Původní příspěvek od Pikwik
370 gest :-)


zmaz sa

4ooW»
6ooW»

Fotky z mobilu
___________________________________
Living is easy with eyes closed... ((°j°))

Old Post 07-03-2010 v 16:13 PM
Bandita je offline   Profil uživatele Bandita   Find more posts by Bandita   Foto galerie člena Bandita   Click here to Send Bandita a Private Message   Add Bandita to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

nadherny grow...doufam,ze dopadnu alespon z poloviny tak dobre.. :-)

Old Post 07-03-2010 v 21:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 94

Čau máš to supr ale myslím že palice by mohli být trochu kvalitnější...což bude spíš asi genetikou než tebou...

Old Post 14-03-2010 v 18:07 PM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
27-02-2015 - Prvni indoor 400w - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3535820 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív