Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #8
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Hydroponie InDoor #8 Příspěvek č. 1





Tak zásoby mírně docházejí. Musím začít další kolo. Mám teď docela dosti novinek tak že tohle kolo bude na MAX
Zakoupil jsem od Advanced Nutrients Piranha a Tarantula coš jsou houby a mikroorganizmy které budou žít v kořenové zóně a pomáhat rostlince vstřebávat všechny ostatní doplňky. Zakoupil jsem Bud Candy a Rhino Skin který se mi postará o dobrou stavbu rostlin. A nemohu zapomenout na největší moji radost a to jsou základní hnojiva Connoisseur co má být špička mezi hnojivy.
Změnil jsem magnetický předřadník za digitální kde se dá nastavit až 440W super lumens.
Mám zcela nové lampy na květ a to DELUXE a XTreme Output. Delux mi byla poslaná chybně tak že byla zadarmo. Budu jí používat na začátek květu a v polovině přehodím lampy a u XTreme dám super lumen 440W.

Pěstírna:
- DarkStreet II 120 (120x120x180 cm)


Osvětlení:
- Růst: 400 W Philips HPI-T
- Květ: 400 W GIB Lighting Flower Spectre XTreme Output + 400 W GIB Lighting Flower Spectre DELUXE
- Předřadník: NTS digitální předřadník 400W (250-440W Super Lumen)
- Dodatečně: 2x Nlite 24 W Purple, 200W CFL Red




Vetráčky a větráky:
- Na přítah SUNON 314m3/h, odtah Ruck RK 125L (325 m3/h) s filtrem prima klima ECO 125mm/360m3
- 2x 23cm větrák na cirkulaci vzduchu




Genetika:
- Paradise Seeds: DelaHaze Sativa: 70% Indica: 30% THC: 15-18%
- Royal Queen Seeds: O.G. Kush Sativa: 25% Indica: 75% THC: 20 - 23%
- Semínka od člena GROWERu kříženo doma White Widow x AK 47




Systém a Pěstovací médium:
- Systém Atami: Atami Wilma 10 60l, Atami Wilma 8 60l do každé vany mám dané topidlo a vzduchovací kameny.
- Médium: Keramzit 8-16 mm smíchaný s rockwool kostičkama 1x1x1 cm




Hnojiva:
- Advanced Nutrients:
Základní hnojiva: SensiGrow A - B, SensiBloom A - B, Connoisseur A - B
Doplňky: NoShock, Sensizym, Voodoo Juice, Piranha, Tarantula, Rhino Skin, B-52, Big Bud, Bud Candy, Bud Factor X, Ancient Earth, CarboLoad Liquid, Nirvana, Overdrive, Final Phase
- Hesi: Boost
- Plagron: Green sensation
- General Hydroponics: Mineral magic - Bohužel má neblahý vliv na rozvoj mikroorganizmů v kořenové zóně tak že na květ nepoužiji.
- Advanced Hydroponics: pH - Kyselina dusičná 40%, pH - Kyselina fosforečná 60%, pH + Hydroxid draselný 30%.
- SUPERthrive: Superthrive 60 ml


Přihlásit se k odběru mého trendu můžete ZDE

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 14-07-2014 v 15:10 PM

Old Post 24-06-2014 v 20:28 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

3. Den květu Příspěvek č. 2






_________________

Tak hnedka jsem dávám pár fotek z 3 dne květu před výměnou lampy.
_________________

Teplota: 24,5°C D , 20°C N

Vlhkost: 50 %

EC: 0,7 - 0,8

pH: 5,6 - 5,9
_________________










































Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 24-06-2014 v 23:00 PM

Old Post 24-06-2014 v 22:20 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 3

Ahoj prosimte kolik davas jakeho hnojiva a proc to delas zrovna tak?

Old Post 25-06-2014 v 17:17 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubula24
Nový Člen

Karma uživatele kubula24 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 4

to hnojivo bloom je pouze na květ ne?jako plagron má na rust grow a na květ bloom tak potřebuju vědět jaký je to rustoví u toho advenced?

Old Post 25-06-2014 v 17:57 PM
kubula24 je offline   Profil uživatele kubula24   Find more posts by kubula24   Foto galerie člena kubula24   Click here to Send kubula24 a Private Message   Add kubula24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od kubula24
to hnojivo bloom je pouze na květ ne?jako plagron má na rust grow a na květ bloom tak potřebuju vědět jaký je to rustoví u toho advenced?


Sensi Grow A+B je na růst je to základní 2složkové hnojivo na růst.. + s Technologií PH PERFECT která ti vyrovná automaticky ph zálivky na cca 5.3-5.6 :-) odpadává ti tak starost měnit ph zálivky.. nevím jak u Mr.Mena ale já jsem ph nemusel řešit.. :-) holdám další kolo zkusit hnojky na květ.. a možná přejdu na kompletní řadu stejně jako Mr.Men

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 25-06-2014 v 18:55 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Astronautr
Ahoj prosimte kolik davas jakeho hnojiva a proc to delas zrovna tak?

No protože má AN u hnojiv všude dá se říct stejně poměr ml na l. Tak já osobně dávám na ten poměr asi čtvrtinovou hodnotu někdy i méně. Kromě základních hnojiv ty přilévám do požadovaného EC.
A jinak každý ten doplněk má určitou funkci a určité látky které kytka v danou chvíli potřebuje co nejvíc vstřebat.
např. Rhino Skin má v sobě křemík který rostliny používají na stavbu buněk a stává se součástí buněčných stěn a tím pádem i sílu a odolnost celé samotné rostliny.
Nebudou se prostě potom lámat pod tíhou těch palic jak minule. Doufám teda.
A takhle bych se moch rozepsat u každé.
citace:
Původní příspěvek od Kiddnaped
Sensi Grow A+B je na růst je to základní 2složkové hnojivo na růst.. + s Technologií PH PERFECT která ti vyrovná automaticky ph zálivky na cca 5.3-5.6 :-) odpadává ti tak starost měnit ph zálivky.. nevím jak u Mr.Mena ale já jsem ph nemusel řešit.. :-) holdám další kolo zkusit hnojky na květ.. a možná přejdu na kompletní řadu stejně jako Mr.Men
Ano samozřejmě Grow ostatní jsou na květ.
Jinak nevím asi toho tam leju málo ale pH se mi moc nechce ustálovat jen po hnojivech. Vždycky musím přilít i par ml kyseliny. Po výměně roztoku mi chvilku líta velmi dolů. Ale potom si ho drží cca asi 10dní tak že pohoda.
Pořiď je to fakt nej.

Old Post 25-06-2014 v 21:44 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 7

Já mám pouze grow složku a byl jsem sní velice spokojen OHROMNÁ Vegetační fáze.. jako vážně bush.. a nevím jak u koho ale já když liju v růstové fázy cca 0.8-1 tak ph je kolem 5.4-5.5.. i po 2 dnech :-) takže u mě vyzkoušeno, proto bych chtěl i sensi bloom A+B vyzkoušet na jedné kytí na ostatní zatím Ghe Flora Nova taky osvědčená kvalitka ale samožřejmě že doplňky AN..

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 26-06-2014 v 19:33 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubula24
Nový Člen

Karma uživatele kubula24 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 9 

Příspěvek č. 8

A co hnojky od Hesi?jsou dobrý?

Old Post 27-06-2014 v 15:11 PM
kubula24 je offline   Profil uživatele kubula24   Find more posts by kubula24   Foto galerie člena kubula24   Click here to Send kubula24 a Private Message   Add kubula24 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od kubula24
A co hnojky od Hesi?jsou dobrý?
Kámo nechci nic říkat, ale takováhle otázka už je trošku mimo můj trend. Na to se zeptej někoho kdo je používá.
Moji odpověď asi znáš. Boost pohoda ale ostatní hnojiva nic moc od hesi.

Old Post 27-06-2014 v 17:45 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 10

ako si upravoval keramzit? davas im zavlahu nonstop, alebo im davas v urcitych intervaloch?

Old Post 27-06-2014 v 22:05 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od C21H30O2
ako si upravoval keramzit? davas im zavlahu nonstop, alebo im davas v urcitych intervaloch?
Čus, no keramzit jsem jen propral bohužel v takovém množství se s tím už moc dobře pracovat nedá. Celé to množství se nevejde ani do té vany od atami. Ale z většinou už jedu druhé kolo tak že sem ani moc upravovat už nemusel.
Dávám jim intervaly. Po ránu při zážehu 5min pak v 11h 5min. a v 17h 10min. Ale je pravda že přelít je to nemožné. Ale aspoň to méně sežere a šetřím čerpadla. Na průplach to nechám nonstop.

Old Post 27-06-2014 v 22:52 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 12

preplach robievas ako? mas cirkulacni drip, ci dve nadrze?

Old Post 27-06-2014 v 23:13 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od C21H30O2
preplach robievas ako? mas cirkulacni drip, ci dve nadrze?
No průplach dělám cca 8 - 7 dní. čistá voda plus final phase od AN a prolejvám a prolejvám. No jedu v atami wilma. A ta jde jen cirkulací. Živý roztok teče do nádrže a pořád takhle dokola. Osobně bych řekl že je to lepší protože živní roztok dá se říct že žije tak že bych řekl že rostlině toho dá takhle mnohem víc. Ale samozřejmě ho jednou za 10dní celí vyměním.

Old Post 28-06-2014 v 10:52 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 14

ja mam jednu wilmu 16 a trosku mi vadi, ze na spodku je vzdy minimalne 15-20l roztoku, ktory pumpa nedokaze vycerpat.

ked mam rastliny prepletene v pletive, nie je mozne ani vyliat tento zbytok.

vies porovnat pestovanie v kokose vs kermazit? coskoro koncim kolo a rozmyslam tiez nad kermzitom...

Old Post 29-06-2014 v 11:53 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

8. Den květu Příspěvek č. 15






citace:
Původní příspěvek od C21H30O2
ja mam jednu wilmu 16 a trosku mi vadi, ze na spodku je vzdy minimalne 15-20l roztoku, ktory pumpa nedokaze vycerpat.
ked mam rastliny prepletene v pletive, nie je mozne ani vyliat tento zbytok.
vies porovnat pestovanie v kokose vs kermazit? coskoro koncim kolo a rozmyslam tiez nad kermzitom...
Tak že na tvůj první problém mám jednu takovou vychytávku a to takovou věcičku na čistění akvárií vypadá takhle. Prostě si zapumpuji jednou za 10 - 12dní. A zbytkem zaliji rajčátka na zahrádce.
No v keramzitu se mi zdá že jsou více citlivé na hnojiva. Vždycky i když jsem si opravdu tentokrát dával pozor o5 mírně přihnojil. Kokos má podle mě nějakou toleranci a rostlinky se tam z takového přehnojení dostávají rychleji do formy. Jinak jsem kromě větších nečistoto z kokosu v nádrži nezaznamenal rozdíl.
Ale já osobně jsem přešel na keramzit z prostého důvodu a to je údržba. Po sklizni akorát vysypu a vytáhnu takoví obrovský chuchvalec kořenů a je čisto. Propláchnu a jedu znovu. A nemusím už dá se říct nikdy kupovat žádné medium.
A ještě jedna výhoda mě napadla vždycky jsem tam měl smutnice jak v kokosu tak v hlíně. A v keramzitu prostě žít nemohou. Tak že mi nikdo nebude okusovat kořeny.
_________________

Tak za posledních 5dní co jsem kytičkám namíchal koktejl všech věcí co se dává od prvního týdne květu. Se trochu více zvětšili. Dál jsem tam zatím v největším podílu hnojiva na růst. Akorát včera jsem přilíval 10l do kterého jsem dal už hnojivo i na květ.
_________________

Teplota: 25,5°C D , 20°C N

Vlhkost: 55 %

EC: 0,75 - 0,85

pH: 5,6 - 6,0
_________________





< Tak tohle je O.G. Kush a jak si můžete všimnou mám rád keříky












< Opět O.G. Kush za ním DelaHaze vedle něj WWxAK47











< Tady se můžete podívat jak se zmenili kořínky. Jak udělali hromadu těj jemních vlasečnic. Nejspíš za to můžou ta trojice mikroorganismi a hub. Škoda že se nemůžu podívat do květináče jak to tam vypadá.



Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 29-06-2014 v 15:16 PM

Old Post 29-06-2014 v 15:00 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 16

ja mam korene tak velke, ze mi prepadli az do nadrze so zivnym roztokom

Old Post 29-06-2014 v 17:59 PM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
24-06-2014 - InDoor #7 - 131 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3500500 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív