Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #8
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 33

vidim, ze mame rovnaku vybavu co sa tyka mikroskopu za tu cenu, nekup to...

som ho ani povodne nechcel kupovat, ale ked som videl ze je v akcii z 55€ na 30, tak som rozmyslal. ked som zistil, ze je este aj digitalny, nebolo o com

inak mohol by si sem dat obrazky krystalov s vacsim zvacsenim?

Old Post 19-08-2014 v 08:51 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 34

No heleď takhle. Měl jsem už před tím digitální mikroskop který má zvetšení od 20x - 200x. A Ten dělá až HD fotky. Bohužel ten co byl u toho mikroskopu je dost na prt. Má tak poloviční rozlišení. Tak že ty fotky z toho vypadají opravdu strašně.
Na druhou stranu když do toho dám lísteček a prohlížím si to vidím i samostatný trichom a opravdu luxusně. Ale fotit jsem to nějak nechtěl protože je to z toho digitálního foťáku co je na tom mikroskopu rozmázl a nepěkné.
Tak jsem to fotil s tím co už jsem měl. A právě se mi zdá že jde nejlépe poznat jak jsou zralé když je vidíš trošku z menším přiblížením.
Ale pokusím se tedy vyfotit ještě pár fotek aspoň s tím 200x zvetšením. Až je budu kosit.

Old Post 19-08-2014 v 09:50 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 35

Zdravím, tak dneska budu sklízet musel jsem vyčistit důkladně celou místnost kde mám skříň. Hygiena je u sklizně bych řekl taky velmi důležitá. Nechci kouřit zarodky plíseň, prach nebo kdo ví co všechno. Taky to byla docela makačka.
Byl konec v 61. dnu květu + 2dny tmy. Neměl jsem čas sklízet dřív. Jen doufám že dneska se k tomu už dostanu.

Můžete se těšit na fotky a na videa nejlepší rostliny od každého druhu samozřejmě ve full HD. Tak já jdu na to.

Old Post 24-08-2014 v 11:35 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubáč222
Stálý Člen

Karma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% PěstitelskáKarma uživatele zubáč222 - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 36

Nazdar máš to pěkny ,.jsem zvědavej na tvuj Smokereport,hlavně na toho gangstera,.,Snoop doog si ho hodně chválí ,určitě ho taky vyskoušim
At se ti dáří...!

Old Post 25-08-2014 v 20:03 PM
zubáč222 je offline   Profil uživatele zubáč222   Find more posts by zubáč222   Foto galerie člena zubáč222   Click here to Send zubáč222 a Private Message   Add zubáč222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od zubáč222
Nazdar máš to pěkny ,.jsem zvědavej na tvuj Smokereport,hlavně na toho gangstera,.,Snoop doog si ho hodně chválí ,určitě ho taky vyskoušim
At se ti dáří...!

Čus, no tentokrát nebudu dělat smokereport dělal jsem ho minulé kolo ze stejnou genetikou tady se můžeš mrknout. Ale jinak vřele doporučuji je to fakt síla.

Old Post 25-08-2014 v 20:31 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackherer
Stálý Člen

Karma uživatele jackherer - 79% PěstitelskáKarma uživatele jackherer - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 38

kurva to je masakr, asi jsem neviděl lepší resin pod čtyřkilem, kdyby si tam dal ještě nějakou lepší genetiku ... ale podle mě když si čtu co všechno používáš a kolik to musí stát co chuť myslímsi že tolik doplnků se musí někde podepsat
já osobně mám odzkoušený DELTA NUEVE od cannabiogenu, což je booster specialně navržený pro tvorbu psychoaktivních cannabinoidů plus green sensation a guano a udělá to hodně podobnou práci . samozřejmě kvalitní organická hlína a myko houby k tomu

Old Post 27-08-2014 v 16:20 PM
jackherer je offline   Profil uživatele jackherer   Find more posts by jackherer   Foto galerie člena jackherer   Click here to Send jackherer a Private Message   Add jackherer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od jackherer
kurva to je masakr, asi jsem neviděl lepší resin pod čtyřkilem, kdyby si tam dal ještě nějakou lepší genetiku ... ale podle mě když si čtu co všechno používáš a kolik to musí stát co chuť myslímsi že tolik doplnků se musí někde podepsat
já osobně mám odzkoušený DELTA NUEVE od cannabiogenu, což je booster specialně navržený pro tvorbu psychoaktivních cannabinoidů plus green sensation a guano a udělá to hodně podobnou práci . samozřejmě kvalitní organická hlína a myko houby k tomu

Zdravím. no genetika bych řekl že je velmi dobrá jsem s ní velmi spokojen. A na příští kolo už mám kytičky Bubble Kush, Critical a jednu na kterou se velmi těším a to Dr Greenthumb's Em-Dog od B-real. Tak že o5 něco jiného.
No jinak heleď nějak to nepočítám, ale peněz to už spolklo hodně. Ale mám to jako koníček. A ty něco stojí.
Minulé kolo jsem jel skoro ze stejnou sestavou hnojiv. A v kuřivu nic cítit nebylo ani materiál nepraskal při kouření co dělají vetšinou zbytky soli.
A tentokrát jsem mohl proplachovat skoro 7dní non-stop vodou s flushem + 3 dny čistou vodou. Tak že očekávám že tentokrát ta chuť bude velmi čistá.

Old Post 28-08-2014 v 22:39 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

61. Den květu END Příspěvek č. 40





_________________

Tak tady dávám pár fotek a videí ze sklizně.
Nějak poslední dobou nestíhám. Tak se omlouvám že to tak trvá. Je toho na mě docela dost poslední dobou.

Kytky byli ve tmě 3 dny 2 dny jsem je stříhal. Bohužel to musím dělat sám a ostříhat je zabere docela dost času.

První věc čeho jsem si všiml je mohutná vůně všech kytek. Jel jsem je i minulé kolo, ale nevzpomínám si že by to opravdu až takhle voněli. Nejspíš některý doplňek pomohl.
Potom jsem koštoval hash který jsem si nadrolil z prstů překvapilo mě že i ta divná hmota měla jemnou a nasládlou chuť to se mi snad ještě nestalo. Tak že jsem opravdu zvědaví jak bude chutnat velmi propláchnutý materiál.
_________________
















< O.G. KUSH> VIDEO












< DelaHaze > VIDEO

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 30-08-2014 v 23:39 PM

Old Post 30-08-2014 v 23:06 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C21H30O2
Stálý Člen

Karma uživatele C21H30O2 - 83% PěstitelskáKarma uživatele C21H30O2 - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 346  

Příspěvek č. 41

chcem sa ta opytat, ci je citit tie dni, co boli len v tme? daval si im aj vodu, alebo cisto bez vody do tmy na par dni?

ake si mal asi krystali, ked si ich daval do tmy? ja uz mam vacsinu zakalenu a sem tam vidim aj jantarove, dal som ich uz na vodu. chcel by som mat tak 60:40 pre zakalene...

Old Post 31-08-2014 v 10:21 AM
C21H30O2 je offline   Profil uživatele C21H30O2   Find more posts by C21H30O2   Foto galerie člena C21H30O2   Click here to Send C21H30O2 a Private Message   Add C21H30O2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 42

citace:
Původní příspěvek od C21H30O2
chcem sa ta opytat, ci je citit tie dni, co boli len v tme? daval si im aj vodu, alebo cisto bez vody do tmy na par dni?
ake si mal asi krystali, ked si ich daval do tmy? ja uz mam vacsinu zakalenu a sem tam vidim aj jantarove, dal som ich uz na vodu. chcel by som mat tak 60:40 pre zakalene...
Tak že trichomy jsem měl všechny mléčně zakalené + na vrchních palicích byl někde přesila jantarových. Ale vetšinou se snažím aby to bylo tak 50/50. Coš tak doufám je. Zkoumal jsem je docela dlouho než jsem je šoupnul do tmy.
Jinak poprvé jsem jel komplet v keramzitu a nechal jsem je den za světla bez vody. Ale asi jsem to neměl dělat protože než jsem sklízel pár kytek bylo zvadlých a to se fakt špatně stříhá. Tak že u keramzitu nedoporučuji. Až do konce zalívat a pak je nechat bez. U kokosu nebo zeminy bych řekl že vydrží bez vody dlouho.
A jinak puchli jak čert i ve tmě.

Old Post 31-08-2014 v 11:36 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackherer
Stálý Člen

Karma uživatele jackherer - 79% PěstitelskáKarma uživatele jackherer - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 43


zdarec,
jinak jaxem říkal není potřeba tolik doplnků jsou to zbytečný tahači peněz. mrkni pro podobný efekt...hlavně kvalitní geny , hlína +myko houby , guano a dva šamponky to je celý
http://grower.cz/forum/showthread.p...689#post1124689

Old Post 01-09-2014 v 16:33 PM
jackherer je offline   Profil uživatele jackherer   Find more posts by jackherer   Foto galerie člena jackherer   Click here to Send jackherer a Private Message   Add jackherer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od jackherer
zdarec,
jinak jaxem říkal není potřeba tolik doplnků jsou to zbytečný tahači peněz. mrkni pro podobný efekt...hlavně kvalitní geny , hlína +myko houby , guano a dva šamponky to je celý
No kamaráde nevím, nevím. To by jsme asi museli okoštovat navzájem. Takhle to porovnávat je trochu na nic.
Ale co se tak koukám i na video a na tvou fotku mám víc obalené spodky než ty. A kdyby si to jen cítil tak nevím jak by si to okomentoval. To bohužel poslat přes kabel nejde.
A minulé kolo jsem měl v tomto setupu 505g vlastně pod 400W + něco. To někteří lidi nemají ani pod 600W. Ale je pravda že všechny asi nejsou úplně potřeba a na příští kolo budu mít o pár méně.
A ještě mám video ze sušení a fotky pověšených rostlin. Tak uvidíme ještě lepší detaily paliček. A mikorhizní houby jsem měl taky jsou v Piranha a taky 19 bakterií v Tarantule a samozřejmě Voodoo Juice. A máš pravdu je to brutální.
No prostě nedám na tuhle značku dopustiti tak dobré kouření jsem dlouho neměl.

Old Post 01-09-2014 v 23:49 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jackherer
Stálý Člen

Karma uživatele jackherer - 79% PěstitelskáKarma uživatele jackherer - 79% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 52 

Příspěvek č. 45

To je 40.den to zrání ještě přijde. Já nezpochybnuju kvalitu spis poměr cena výkon o to mi jde. Ale hledám ještě bakterie možná zkusim tu tarantuli ...jej přesně sem mel na mysli ze všechny potřeba nejsou ze třeba tři čtyři opravdu fungujou a ten zbytek už takové efekt nema

Old Post 02-09-2014 v 08:11 AM
jackherer je offline   Profil uživatele jackherer   Find more posts by jackherer   Foto galerie člena jackherer   Click here to Send jackherer a Private Message   Add jackherer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

TIPOVAČKA Příspěvek č. 46







Tak a je to tu.

TIPOVAČKA

Za pár dní to všechno ostříhám a zvážím.

Tady dávám ještě pár fotek ze sušení a videa kterou jsou točené asi po 2 dnech sušení.

Tentokrát to bude jako obvykle jen váha čistých paliček. Listů už mám plnou ledničku.

3 nejvíce se blížící číslu výsledné váhy dostane K+



A tipnu si jako první a to 400g paliček.



O.G. kush > VIDEO

DelaHaze > VIDEO

White Widow x AK 47 > VIDEO








Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 03-09-2014 v 11:22 AM

Old Post 03-09-2014 v 11:05 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syntek
Stálý Člen

Karma uživatele Syntek - 40% PěstitelskáKarma uživatele Syntek - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2013
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 47

333g , ale preju vic :-)

Old Post 03-09-2014 v 11:19 AM
Syntek je offline   Profil uživatele Syntek   Find more posts by Syntek   Foto galerie člena Syntek   Click here to Send Syntek a Private Message   Add Syntek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 48

Já myslim že tam 419 bude

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 03-09-2014 v 11:25 AM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:47 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
24-06-2014 - InDoor #7 - 131 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1864380 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív