Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #7
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Zdenda89
Stálý Člen

Karma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Zdenda89 - 96% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 313  

Příspěvek č. 65

307 gramíků a 80g listí...ale přeji samozřejmě víc ;-) Dela Haze jsem zvědavý na smoke report;-)

Můj out volume 1

Můj out volume 2

Můj out volume 3

Selekce OG Kush DINAFEM
600W OG, GWS, SSH, FLO

Old Post 24-04-2014 v 21:53 PM
Zdenda89 je offline   Profil uživatele Zdenda89   Find more posts by Zdenda89   Foto galerie člena Zdenda89   Click here to Send Zdenda89 a Private Message   Add Zdenda89 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D..
Stálý Člen

Karma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% PěstitelskáKarma uživatele D.. - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 66

392g a listy 124g

Old Post 25-04-2014 v 00:11 AM
D.. je offline   Profil uživatele D..   Find more posts by D..   Foto galerie člena D..   Click here to Send D.. a Private Message   Add D.. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 67

Tak ještě můžete pár dní hádat. Už to pomalu prosychá pak to zvážím a dám jsem výsledek.
Ale řekl bych že mě ta váha asi mile překvapí protože tolik jsem toho snad ještě neměl.
Hlavně těch velkých a tvrdých vrcholků od OG kush.

Old Post 26-04-2014 v 11:38 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
auroraindika
Stálý Člen

Karma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% PěstitelskáKarma uživatele auroraindika - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 68

333 pálek......hihi

Old Post 26-04-2014 v 12:03 PM
auroraindika je offline   Profil uživatele auroraindika   Find more posts by auroraindika   Foto galerie člena auroraindika   Click here to Send auroraindika a Private Message   Add auroraindika to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonsor
Stálý Člen

Karma uživatele Tonsor - 90% PěstitelskáKarma uživatele Tonsor - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 69

taky zkusim... 381g a v listech vidim22g :-)

Pandořina Skříň

PandořinaSkříň 2

Pandořina Skříň 3

Old Post 27-04-2014 v 09:13 AM
Tonsor je offline   Profil uživatele Tonsor   Find more posts by Tonsor   Foto galerie člena Tonsor   Click here to Send Tonsor a Private Message   Add Tonsor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 70



Tak děkuji vám všem za tipy.


< Pod tou největší krabičkou jsou pod ní ještě dvě plné krabičky.
_________________

Tak všechno mi krásně proschnulo a usušilo.
Když jsem začal vážit první dvě největší kytky. Překvapilo mě že jsem měl už 90gramů. Ale měl jsem před sebou ještě dalších 16 rostlinek.
Na konečnou váhu jsem hodně koukal i já takovíhle množství jsem opravdu nečekal.



Čistých paliček jsem navážil přesně 505,37g. Z jedné kytky jsem měl nejvíc 52g a nejméně 11g. Průměrně jsem měl 28g na rostlinu.



A listů jsem měl 259,2g z toho je 174,80g velkých listů a 84,40g listků od paliček.



A tipovačku vyhráli:

Paličky:

1. M@gic > 468g

2. TommyGun > 435g

3. fedousek > 430g

Listy:

1. Kiddnaped > 250g

2. Lokinek > 200g

3. fedousek > 173g

Tak vám děkuji za tipy a K+ už letí.
_________________

Tak v dalších dnech udělám SmokeReport všech 4 modelů co jsem jel.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 29-04-2014 v 22:40 PM

Old Post 29-04-2014 v 19:14 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

Gratulace myslim, ze hodne dbry vysledek

Old Post 29-04-2014 v 22:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od fedousek
Gratulace myslim, ze hodne dbry vysledek
No i já sám jsem byl překvapen. Ale i minulé kolo které jsem sem nemohl dát protože grower nešel. Jsem měl dohromady cca 315g. Ale až takovou váhu jsem opravdu nečekal.
Tak a tady vidíte proč nedám dopustiti na hnojiva od Advanced Nutrients. Prostě velká a kvalitní sklizeň. Jsou možná draží než jiná hnojiva, ale vyplatí se to.
Na příští kolo chci od nich vyzkoušet jejich nejlepší základní hnojiva na květ a to Connoisseur. Tak že se máte na příště na co těšit a řekl bych že i já.

Old Post 30-04-2014 v 16:09 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

O.G. Kush Příspěvek č. 73







O. G. Kush


_________________

Tak takhle rostlinka se mi zatím velmi líbila. Jak vůní když rostla tak i tenhle výsledek.
Vůně je až moc pronikavá. Cítím tam citrón ale když rozlomíte paličku tak vůně se prolne až do mízy borovici jak voní když se o ní otřete.
Když někde otevřu krabičku tak to v okolí 2m cítí všichni, pronikavou vůní O.G. Kush.
Když si dám prda z čisté dýmky. Nejprve mě bouchne chuť hašiše potom přijde nakyslá chuť až se promění do trpké. Po vydechnutí nasládlá chuť na patře. Která příjemně odezní a nastupuje stávek.
O.G.Kush je opravdu velmi silný jak fyzické tak i má satívové zkouření. Krásný hybrid, ale s převážně indikou.
Zatím můj oblíbený model vždy má něco do sebe.

_________________














,

Naposledy upravil Mr.MEN 20-05-2014 v 00:11 AM

Old Post 19-05-2014 v 22:33 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

DelaHaze Příspěvek č. 74








DelaHaze



_________________

Tahle kytka se někdy opravdu nezdá. Bohužel když roste vždycky jí něco chybí v půlce květu se na ní začnou dělat skvrn podle všeho nedostatek vápníku.
Kytka velmi ovocně voní. Krásně roste nejprve dělá malé paličky ale na konec přeroste všechny.
Palička voní hodně sladce při tom kysele voní jako nějaké želatinové bonbony.
Když si dám z čisté dýmky šluka. Nejprve cítím chuť toho jak voněla. Kyselo-nasládlá chuť. Po vydechnutí krásná ovocná chuť. Přímo jak má haze chutnat.
DelaHaze je silný ale tak zajímavě. Jsem po něm takoví zmatený. A hodně mimo. Když hodně dlouho před tím kouříme něco jiného. A najednou nabiji DelaHaze většina to hnedka pozná. Vždy řeknou mám už dost.
Velmi silný model. Skoro na dobrou noc tak že přímo pro mě.
_________________

Old Post 24-06-2014 v 21:57 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 75

A tímto příspěvkem ukončuji InDoor #7 a zvu Vás všechny ke sledování mého dalšího počinu a to InDoor #8. Který bude je ještě o hodně vylepšen. Přihlásit se k odběru můžete ZDE. Děkuji

A ještě Všem děkuji za K+

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 24-06-2014 v 22:05 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
11-09-2014 - InDoor #8 - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6458830 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív