Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » InDoor #5
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

34. Den květu 2/1 Příspěvek č. 33






_________________

Ouch! Tak kytky už docela ukazují co v sobě mají. Voní až moc, hlavně skunk jak jinak "smraďoch".
American Dream to skoro nechce koment. Jsou prostě nádherné. Voní tak zajímavě sladce fakt cool. Bohužel nebudou semínka protože ty chlapi jsou nějací divný a nekvetou tak že pyl nebude to se mi stane vždycky když něco potřebuji, no jo no.
Z Indoor mixu ta indička je maximálně obalená trichomi jen se ji trochu dotknu tak už lepím si říkám že docela chudák foťák.
Ta sativa si myslím že už moc neroste už začala trochu kvést. Voní krásně citronově. Bohužel se bojím že ji nebudu moci nechat dozrát, ale to záleží na počasí. Mohla by být taky velmi zajímavá.
_________________

Teplota: 26C D , 17°C N

Vlhkost: 45 %

Celkový průměrný příkon: 660 W

Spotřebováno: 416,2 kWh
_________________


< Skunk #1 krásná pálka











< American Dream











< American Dream porovnání s rukou














< Jedna palička indičky pod Purple zářivkou

Naposledy upravil Mr.MEN 17-10-2009 v 16:35 PM

Old Post 07-10-2009 v 16:36 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

34. Den květu 2/2 Příspěvek č. 34









< Ta úplně obalená indička













< Takhle mi čouhá ta sativa ještě že tam mám aspoň místo protože v celku nic s nima dělat nemůžu prostě si rostou















< American Dream druhá kytka řekl bych že více do indiky ale může v tom být oboje podle těch listů















< Skunk #1 s porovnání s mojí rukou

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 17-10-2009 v 16:35 PM

Old Post 07-10-2009 v 16:39 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

Božínku.. Ta American Dream vypadá fakt šukézně.. A jak to teda ještě vidíš, než kosa?

Old Post 09-10-2009 v 15:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od John88
Božínku.. Ta American Dream vypadá fakt šukézně.. A jak to teda ještě vidíš, než kosa?
Skunk #1 a American Dream má dozrát něco kolem 50dne květu. U těch z Indoor mixu budu muset čumět mikroskopem, aby byla jistota.
Ale ta sativka nevím no asi dlouho.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Naposledy upravil Mr.MEN 14-10-2009 v 16:39 PM

Old Post 09-10-2009 v 20:49 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

41. Den květu Příspěvek č. 37






_________________

Tak už skoro frčíme do finiše. Bohužel je zima jak v pr-deli tak mi holky mírně mrznou. Odvětrávání mi nejde už v noci přes den jen párkrát na vyvětrání jinak vůbec. Bohužel co jsem zjistil tak oba American Draem jsou mírně hermouši. Bylo mi hodně divné že na spodních větvičkách se objevovali semínka a pilové vačky nikde. Až dneska jsem asi 2 našel . Nejspíš stejně oprcají jen sebe těch semen na nich není moc. Ale jinak jsou pěkné.
Zdá se mi že pálky až tak moc nerostou teď nevím jestli je to tou zimou nebo se ještě rozjedou ještě do těch 10dní.
Jediné co můžu pochválit je ta neznámá indička, je fakt brutální a skoro z ní mám největší radost.
To je tak vše mrkněte na fotky.
_________________

Teplota: 17C D , 10°C N

Vlhkost: 55 %

Celkový průměrný příkon: 650 W

Spotřebováno: 476,6 kWh
_________________

< Skunk #1











< American Dream















< Indička brutální, mě štve u indoor mixu že nevím co to je co je docela škoda













< Druhý American Dream

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 14-10-2009 v 16:18 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Háj.. Budeš nějak dodatečně řešit tu teplotu v N? Jinak fakt zelená pastva for maj ájs..

Old Post 14-10-2009 v 16:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Nemůžu nemám jak. Topení je, ale prodražilo by se jak sviňa bohužel. Ale ode dneška se má zase mírně oteplovat tak snad to v tu noc nebude až tak strašné. Hlavní je že nejede odtah jinak by tam byli 4. Přes den je tam i 23 když nejede odtah.

Cau Mr.MEN mám dotaz ty svítíš ve dne nebo v noci?Roste ti to krásne a pristě okus nějakou jinou seed banku protoze sensi je az moc best

Old Post 14-10-2009 v 19:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hurley
Stálý Člen

Karma uživatele Hurley - 40% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 40

maš to super, každý tvuj grow je lepši a lepší ! Jak si spokojen s temi seminky indoor-mix?


______________________________________________________

Old Post 14-10-2009 v 21:42 PM
Hurley je offline   Profil uživatele Hurley   Find more posts by Hurley   Foto galerie člena Hurley   Click here to Send Hurley a Private Message   Add Hurley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 41

citace:
Původní příspěvek od John88
Háj.. Budeš nějak dodatečně řešit tu teplotu v N? Jinak fakt zelená pastva for maj ájs..
Nemůžu nemám jak. Topení je, ale prodražilo by se jak sviňa bohužel. Ale ode dneška se má zase mírně oteplovat tak snad to v tu noc nebude až tak strašné. Hlavní je že nejede odtah jinak by tam byli 4. Přes den je tam i 23 když nejede odtah.
citace:
Původní příspěvek od lemon skunk
Cau Mr.MEN mám dotaz ty svítíš ve dne nebo v noci?Roste ti to krásne a pristě okus nějakou jinou seed banku protoze sensi je az moc best
Ve dne svítím od 6 od rána do 6 do večera. No právě sensi mě ještě nezklamala, nechci zbytečně riskovat.
citace:
Původní příspěvek od Hurley
maš to super, každý tvuj grow je lepši a lepší ! Jak si spokojen s temi seminky indoor-mix?
No upřímně bych řekl nic moc. Ale dá se říct že každý baliček může být jiný. A ještě jich par mám tak na příští rok.
Ale příště bych šel rači do Feminized Mix. Ten by mohl být o hodně zajímavější.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 15-10-2009 v 13:27 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42

Ahoj,
ja mam skrin na pude,kde je teplota podle teploty venku,box jsem nijak nezateploval,a ted jak prisla ta zima, tak to kleslo na 5-6° .Nevedel jsem jak to resit a pak me napadlo tohle x) proste jsem v rychlovarny konvici uvaril plnou vody,asi 2l ted nevim.Nasel jsem nejaky mensi nadobky a tu varici vodu nalil do toho a dal na zem pod kytky.
Kdyz jsem tohle udelal,teplota se zvedla na nejakejch 15-20° od poledne nekdy do vecera,a vecer jsem to vylil a nalil znova.Jak to bylo pres noc to jsem nezkoumal...

No snad by Ti to mohlo pomoci x)

Old Post 15-10-2009 v 14:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Indika Příspěvek č. 43

V jednom předešlém příspěvku jsi měl fotku indiky a nevěděls co je to za odrůdu (protože to máš z indoor mixu ).
Já teď jedu Shivu Shanti 2 a stavba vrchní palice i osypanost a stavba listů mi příjde úplně stejná. Je možné, že to je ona ( jsem si téměř jistý ). Mrkni na fotky toho genu v mojem threedu a uvidíš. Mám ji tam vyfoscenou i celou tak porovnej stavbu celé rostliny i když já jedu z řezu a ty ze semen takže se můžou lišit. Pokud je to Shiwa Shanti 2 tak dávej pozor na dobu zrání....stačí jí 45-55 dní takže rychlovka...... a kouř z ní je přímo úchvatný.
Jinak opět velmi hezká jízda....zvedám prst.

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Naposledy upravil Parapa 17-10-2009 v 08:41 AM

Old Post 17-10-2009 v 07:03 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Parapa
Stálý Člen

Karma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% PěstitelskáKarma uživatele Parapa - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 175  

Teplota Příspěvek č. 44

Jednou jsem někde čet návod na jednoduché a celkem levné topítko.

do krabice nasyp písek zhruba do jedné třetiny. Vem nějakou klasickou žírovku s objímkou kablem a vypínačem. ( podotýkám klasickou!! né úsporku..,protože úsporky nehřejou tolik jak klasické žárovky.) Zapojenou žárovku vlož do krabice a celou ji dosyp pískem. Krabici zavři a nech čouhat kahel s vypínačem....Strč do sítě .... zapni....a topení je hotovo.!!

Nemám to osobně vyskoušeno, protože to nepotřebuju, ale věřím tomu, že to může značně pomoct..

2015 pozdě, ale přece

Sýrová jízda- 8x Cheese 2xShiva2 2xLowryder- sklizeno

Royal Ride- SSH-JH


Parapas Out Galery



Rozum nic neváží a přitom je to těžká zbraň s trávou to je stejné

Old Post 17-10-2009 v 08:40 AM
Parapa je offline   Profil uživatele Parapa   Find more posts by Parapa   Foto galerie člena Parapa   Click here to Send Parapa a Private Message   Add Parapa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Re: Teplota Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od Parapa
Jednou jsem někde čet návod na jednoduché a celkem levné topítko.

do krabice nasyp písek zhruba do jedné třetiny. Vem nějakou klasickou žírovku s objímkou kablem a vypínačem. ( podotýkám klasickou!! né úsporku..,protože úsporky nehřejou tolik jak klasické žárovky.) Zapojenou žárovku vlož do krabice a celou ji dosyp pískem. Krabici zavři a nech čouhat kahel s vypínačem....Strč do sítě .... zapni....a topení je hotovo.!!

Nemám to osobně vyskoušeno, protože to nepotřebuju, ale věřím tomu, že to může značně pomoct..


Ano ano skvělý nápad doufam ze kytycky maji rádi ohen protoze 100w žárovka a papír?
To je jako záměr aby to čaplo?Když už tak je nejlepší to dát to velkého kovového kastrolu(samozdřejmě aby se dráty kastrolu nedotýkaliy)

Old Post 17-10-2009 v 08:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

44. Den květu 2/1 Příspěvek č. 46






_________________

Tak vám diky za typy. Ale budou to muset asi přežít na těch pár dní to už až tak nemá cenu. Má se zase oteplit na 14 tak že to bude v pohodě.
Některé kytičky mi začali tou zimou fialovět. Řekl bych že jim to až tak nevadí. Maj tam takoví normální podzim.
Jinak Shiva Shanti 2 to určitě není voní jinak. Shivu Shanti 2 jsem pěstoval minulí rok.
_________________

Teplota: 18C D , 7°C N

Vlhkost: 60 %

Celkový průměrný příkon: 560 W

Spotřebováno: 499,0 kWh
_________________





< Indika s žiletkou












< American Dream















< Skunk #1 s žietkou















< Indika pěkně obalená

Naposledy upravil Mr.MEN 17-10-2009 v 16:34 PM

Old Post 17-10-2009 v 16:13 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

44. Den květu 2/2 Příspěvek č. 47









< Skunk #1 začal fialovět












< Skunk #1 to bude nugetek













< Indika

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 17-10-2009 v 16:30 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DZUVIS
Stálý Člen

Karma uživatele DZUVIS - 97% PěstitelskáKarma uživatele DZUVIS - 97% PěstitelskáKarma uživatele DZUVIS - 97% PěstitelskáKarma uživatele DZUVIS - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 48

Tak tomu rikam povedenej pest.. super jen tak dal..

DZUVIS..

Old Post 20-10-2009 v 21:00 PM
DZUVIS je offline   Profil uživatele DZUVIS   Find more posts by DZUVIS   Foto galerie člena DZUVIS   Click here to Send DZUVIS a Private Message   Add DZUVIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-04-2017 - 1st Indoor - 133 odpovědí
12-01-2015 - Indoor vol.1 - 60 odpovědí
11-09-2014 - InDoor #8 - 130 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8377880 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív